II Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy Ajaks Częstochowa - MKS Zaborze 2:1

Рет қаралды 851

Śląski ZPN

Śląski ZPN

Күн бұрын

Grający w roli beniaminka II Ligi Wojewódzkiej B1 Junior Młodszy piłkarze Ajaksu Częstochowa doczekali się pierwszego zwycięstwa. W czwartym wiosennym meczu Grupy Północnej podopieczni Andrzeja Rogaczewskiego pokonali na swoim boisku 2:1 MKS Zaborze i z optymizmem czekają na kolejne spotkania.
Wprawdzie częstochowianie atakowali od samego początku meczu, ale w pierwszej połowie bardziej konkretni okazali się goście. To oni bowiem w 18 minucie wyszli na prowadzenie. Po prostopadłym podaniu Szymona Sowuli Przemysław Joszko wbiegł w pole karne i w sytuacji sam na sam, strzałem w długi róg pokonał Jakuba Zagzieła, który jeszcze w 40 minucie musiał się wykazać swoimi umiejętnościami po strzale Mateusza Koniecznego z rzutu wolnego. Uderzona z 17 metra piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale bramkarz Ajaksu był czujny.