Izvještaj: BHT Premijer liga / 8. kolo / FK Velež - FK Željezničar 1:1

Рет қаралды 19,354

Velež TV

Velež TV

5 жыл бұрын

Jučer je u Mostaru odigrana utakmica 8. kola BH Telecom Premijer lige BiH između FK Velež i FK Željezničar.
Nakon 90 minuta igre, rezultat je glasio 1:1, Velež je u vodstvo doveo Brandao u 25. minuti susreta, dok je Željezničaru izjednačenje donio Bojo u 59. minuti.

@korisnikmob1korisnik66 4 жыл бұрын
Cetitke svim igracima na igri, zalaganju, borbenosti i znacajnom bodu, koji je u nasoj trenutnoj situaciji i okolnostima i vise od boda. Cestitke treneru, strucnom stabu i navijacima koji su i pored ranijih poraza u subotu bili nas dvanaesti igrac. Popravili ste nam vikend. Lijepo se u noci poslije utakmice bilo probuditi, pomisliti na bod i to da su na tabeli vec dva kluba ispod nas, prevrnuti se na drugu stranu i nastaviti. Vezni red, odlicni. I ja sam Tihi sa tada svojih 17 bio na Marakani 1981. Ali, to nikome od nas ne daje za pravo da unosi smutnju i da danas u situaciji kada je evo i krenulo prizivamo povratak ranije struke. Hvala nasem Ibri. Samo Bog zna sta bi bilo sa Velezom da on nije ugradio sebe u Velez kada je gasenje kluba bila najizglednija opcija. Ali, mora se dalje. U subotu se bas vidjelo kakav je promasaj bio otpoceti premijer ligu sa Zeljkovicem na mjestu stopera i to smatrati rjesenjem. A vidi Zeljkovica juce. Igrac utakmice, kakav Osmankovic. Cuj spasio cist gol i na njemu crveni karton. A sto je prije toga dozvolio Nusmiru da dodje u priliku da puca na prazan gol i sta je to on napravio kod crvenog kartona. Idemo mi dalje Rodjeni...
@muhamedvele1264
@muhamedvele1264 4 жыл бұрын
Svaka cast Rodjeni.pratio Sam utakmicu u Americi kao Sto pratim uvjek.satrali ste ih .Ali Dobro je sve cestitke a posebno igracima na zalaganju.Tako se gine za VELEZOV dres.Mora jednom krenuti ako Bog da.pozdrav is AMERIKE.VELEZ do Sudnjeg Dana.a I poslije
@bhf88
@bhf88 4 жыл бұрын
Pojeli smo ih. Nastaviti pružati ovako dobre partije i doći će sve na naplatu. Očigledno idemo puno težim putem nego što se očekivalo. Izgubili Fajića ali vraća se Cvija u roster. Samo naprijed Rođeni. Podrška Feđi !
@markpaun8371
@markpaun8371 4 жыл бұрын
Hoće li Fajić suspenziju odradit u kupu ili će morat preskočit iduće kolo lige?
@bhf88
@@markpaun8371 Kazna dobivena u prvenstvenim utakmicama se izdrzava samo u prvenstvenim utakmicama.
Pitam jer u nekim zemljama se izdrži u kupu, Engleska npr.
@alijatabakovic4109
@alijatabakovic4109 4 жыл бұрын
@@markpaun8371 nije ovo Engleska druze
@amerzulum3605
@amerzulum3605 4 жыл бұрын
Puno srece Velezu u nastavku sezone! Bordo pozdrav!
@ottemp499
@ottemp499 4 жыл бұрын
Navijam za Zeljeznicar ali definitvno je Velez bio bolji i zasluzio je pobjedu koju ipak nisu uspjeli osvojiti zbog sudija. Sramota da na onakav nacin se ponisti pogodak i da se da drugi zuti za faul koji je cak i upitan. Katastrofa.
@MrAnel1990
@@ottemp499 brate realno bila je ruka hvala na ovom videu prstima je dirao dobro pogledaj i ja sam mislio da je sve cisto bilo ali sad sam se uvjerio
@ottemp499
Anel Ane auu fkt jeste, nisam ovo prstima vidio, sad bolje pogledah i fakat jeste
@folklorabcpodzvizd8381
@folklorabcpodzvizd8381 4 жыл бұрын
Ovako poništen gol nisam vidio nigdje do sada, ako nedozvoljena pozicija nije bila ranije, a iz ovog se ne vidi razlog poništenja gola. JADNO!
@sinbosanski1270
@sinbosanski1270 4 жыл бұрын
kzbin.info/www/bejne/qHybdWyZotN3sLs Sta nije jasno? Enac ko kuca !
@mocnikapak1360
@mocnikapak1360 4 жыл бұрын
Pravi sampioni cim su zadovoljni kupljenim bodom protiv predzadnjeg
@alem265
@alem265 4 жыл бұрын
navijac sam zelje , al sto jest jest oderali ste nas zasluzeno ste trebali pobjedit al jbg sudija, puno srece u nastavku ! SARAJEVO - MOSTAR !
@neutrinoBH
@neutrinoBH 4 жыл бұрын
Zašto nema snimke sa strane kod poništenog gola (kamera za ofsajd) i situacije koja je na kraju dovela do koskanja igraca??
@rajvosa8409
@rajvosa8409 4 жыл бұрын
kzbin.info/www/bejne/qHybdWyZotN3sLs
@gorantubin3720
@gorantubin3720 4 жыл бұрын
Zeljo je najbolji klub u BiH.Danas malo los dan,bice bolje.Do titule Zeljo!
@sanelibrahimovic1334
@sanelibrahimovic1334 4 жыл бұрын
Goran Tubin 10 god isto blebecete.
@amanda-fb7vw
@amanda-fb7vw 4 жыл бұрын
@@sanelibrahimovic1334 a gdje je Velez bio u tih 10god😂😂😂😂😂😂 Kolko titula imate? Kad ste bili u prvih cetiri? Iduce godine opet sa Toskom, Goskom, Capljinom.
xo xo sta ja imam saa velezom.1946
@@sanelibrahimovic1334 e izvini onda i baci pet.
xo xo joj sad si me zajebo pravo..realan rez.u derbiju,sad slavite 5g a mi cemo opet ispred vas biti,vi samo tipkajte zeljo sampion haha da vas nema trebalo bih vas izmisliti
@kenanklobodanovic2761
@kenanklobodanovic2761 4 жыл бұрын
Penal za želju,zadnji korner,inace Velez dobar dok željo nije dao pogodatak od tada se nisu vidjeli,greska sudija trebalo je biti 2:0
@cudnovatikljunas3499
@cudnovatikljunas3499 4 жыл бұрын
Seljo uvijek gura na sudije a vazda kukaju, nema vecih smecara
@ultrajvosa_87
@ultrajvosa_87 4 жыл бұрын
I forca velez pjesme se ore. Ovo je ne fer kakav crveni karton i ta sranja, cista kradja pobjede! HZSA
Naj omrazeniji klub u bih,trebao je sudija i penal da im svira,fuj.bravo rodjeni,ove sezone vazno je pobjeci sa dna tabele,dogodine borba za titulu.pozz iz sarajeva.
@YMariusChivuY83
@YMariusChivuY83 2 жыл бұрын
Forza Velez.✌️✌️✌️✌️✌️
@dino1392
@dino1392 4 жыл бұрын
Koji paćenici a Sloboda zabija gol rukom na Grbavici i to na TV proglase potezom kola! Budite pošteni pa priznajte da je Željo ostao bez četiri boda isključivo zbog sudija! Toliko o kupovanju!
@DrJMrH78
@DrJMrH78 4 жыл бұрын
Sve ste prikazali samo ste zaboravili sporni faul nad Osmankovićem u šesnaestercu.
@cfc1189
@cfc1189 4 жыл бұрын
Zasto se ne nalazi korner u zadnjoj minuti?Sporna situacija?Penal? NI BLIZU NISTE 1921.ba!!!!