Köszönöm a bemutatót. Ez alapján kedvem támadt kipróbálni. A végső pontszámítást bemutató résznél (10:30) a négy mezős kerület két végén két különböző színű lapka van, egy fehér és egy sárga. A lapkalehelyezés szabályait ismertető résznél (6:49) azt mondtad, hogy egy kerületbe csak egy színű lapka kerülhet.
@d3meeples3 күн бұрын
Köszi az észrevételt, ott valóban hiba van, gondolom az ikon miatt szerettem volna egy lapkát oda is, de nem figyeltem eléggé a színegyezőségre. :(
@editbarkoczi55535 күн бұрын
Köszönet a játékbemutatóért! ❤
@elistvan5 күн бұрын
Szuper lett. Köszi szépen. A szabályban nincs benne de a bggn igen, hogyha az a ritka eset fordul elő, hogy nem tudsz hová tenni a tábládon de bónusz lapkád sincs akkor egy gyözelni pont levonása mellett kapsz 2 bónusz lapját. Ezután folytatódhat ugyanúgy a játék.
@d3meeples4 күн бұрын
Köszi a kiegészítést!
@elistvan4 күн бұрын
@@d3meeples Nagyon szívesen.
@arklur31934 күн бұрын
Mennyire dől el a játék közepén, hogy ki fog nyerni? Olyan érzésem van, mintha viszonylag hamar látszódna, hogy ki áll jól és ki rosszul, vagy rosszul látom? Illetve mit gondolsz, mennyire szerencse függő a játék?
@d3meeples4 күн бұрын
Én ezt nem éreztem, de az is igaz, hogy nem játszottuk szét, viszont a játszmáink során nem tapasztaltam ilyen determináltságot. Nyilván van benne szerencse, de szerintem kevésbé szerencsejáték, mint amilyennek elsőre tűnik. Persze, ha nagyon egy ikont/szín kombinációt vársz, akkor érezheted azt, hogy mázli, hogy jön-e vagy sem, de ha olyan szellemiséggel játszol, hogy az adott lehetőségekből hozol ki minél többet, akkor nem fog fájni ez. Nem stratégiai játék, de nem is szerencsejáték, és a kettő közötti skálán szerintem azért az előbbihez áll közelebb.