Super film, czy dylatacja miedzy odpływem liniowym również może zostać wypełniona taką fugą epoksydową?
@RyszardMua Жыл бұрын
Można z powodzeniem stosować fugę, ma ona właściwości uszczelniające i dobrze przylega. Można również zastosować silikon dedykowany do łazienek. Dziękuję za dobry komentarz.
@AdaskoUF Жыл бұрын
@@RyszardMua dziękuję za odpowiedz :)
@smorska7 ай бұрын
Wydaje się proste. Na czym polega trudnośc?
@RyszardMua7 ай бұрын
Trudność polega na tym że preparat fugi należy dokładnie wymieszać czyli składnik A + B. Należy to zrobić w ściśle określonych proporcjach, inaczej fuga nie zwiąże. Krótki jest czas do zużycia gotowej już fugi. Bardziej ciężko się zmywa profiluje położoną fugę na kafelkach. Trzeba zachować czystość przy nakładaniu fugi. Bardzo mały jest "margines błędów" przy nakładaniu fugi, ponieważ poprawki nie wchodzą w grę bo fuga szybko wiąże. Po nałożeniu i wyprofilowaniu fugi należy pozostawić pomieszczenie do czasu zaschnięcia wszystkich spoin. Najlepiej bez "domowników", ponieważ po dostaniu się zanieczyszczeń do miejsc fugowanych, już się ich tak łatwo nie usunie. Krótko mówiąc, wszystko z takim rodzajem fug należy przeprowadzić zgodnie i ściśle z instrukcją producenta. Pozdrawiam
@smorska7 ай бұрын
@@RyszardMua dzięki za informację jest bardzo pomocna
@RyszardMua7 ай бұрын
Trochę odwagi i można spróbować, bardzo ważna jest ta gąbka pokazana w filmie jest droga ale innej nie kupować. Dobrze ona zbiera no i rękawice gumowe koniecznie.
@dariuszkozlowski-hb5yz10 ай бұрын
jak tak szoryjesz to b fufi miedzy plytkami nira ma sama fizyka tak szorujac wymywasz fufe