Jak złośliwe programy dostają się na komputer

  Рет қаралды 62,884

Kacper Szurek

Kacper Szurek

Күн бұрын

Пікірлер: 111
@Kacperoo
@Kacperoo 3 жыл бұрын
Te wtyczki w przeglądarkach mnie zmartwiły, ciekawy materiał. Pozdrawiam.
@Wielkimati
@Wielkimati 3 жыл бұрын
Kolejny bardzo dobry materiał. Naprawdę bardzo szanuję twoje firmy za brak jakiegokolwiek niepotrzebnego wypychacza, przepakowanie informacjami, przykładami z życia, czy prosty ale efektywny sposób przekazu wiedzy. Sam niestety nie wyniosłem z tego filmu zbyt dużo, no bo pokrywa się mocno z moimi zainteresowaniami, ale jest wręcz idealny dla osób, które w trochę mniejszym stopniu ogarniają komputery.
@Gosiak-im1em
@Gosiak-im1em 3 жыл бұрын
super, prosto i konkretnie, to lubię, tyle wartościowej wiedzy, że mózg puchnie, dzięki za Twój czas i wiedzę, którą się dzielisz :)
@mieczysaw2257
@mieczysaw2257 2 жыл бұрын
Najlepszy film na ten temat
@UCMF4SIJqf75d5wWKVzbTtDg
@UCMF4SIJqf75d5wWKVzbTtDg 3 жыл бұрын
super materiał, szacun za tak długi materiał, super spokojny głos którego aż chce się słuchać :)
@dodatkidominecrafta4762
@dodatkidominecrafta4762 2 жыл бұрын
Odnośnie 1 sprawy. Zależy dla kogo nie jest proste. Mnie po prostu irytowały te powiadomienia więc zawsze wyłączałem po wizycie na stronie. A niektóre przeglądarki mają opcje "zezwalaj dopóki nie opuszczę strony"
@misiu475
@misiu475 3 жыл бұрын
Mimo że jako student Informatyki znam te metody to bardzo fajnie się tego slucha, bardzo dobrze zrobiona prezentacja, no i mała powtórka zawsze się przyda 👍
@sylwester9761
@sylwester9761 3 жыл бұрын
Łapeczka w gore obowiązkowa.
@tomekzleszna7578
@tomekzleszna7578 3 жыл бұрын
fajny film - co warto dodać, jak zaczynałem swoje "życie zawodowe" - jako tzw IT Security Officer (dawno temu i nieprawda), a było to w połowie lat 90tych dyr. Departamentu bezpieczeństwa, powiedział nam: bronimy się przed wszystkimi możliwymi atakami (hakerzy "zewnętrzni", nieuczciwi pracownicy, obce służby) - ale "nie jesteśmy w stanie" obronić się przed atakami służb USA (i z nimi powiązanych) - bo używamy komputerów / serwerów - hardware "made in USA" (wtedy tak było), sprzętu sieciowego "made in USA", oprogramowania "made in USA" ... - w takiej sytuacji obrona, przed atakami służb tego kraju - jest EKONOMICZNIE nieuzasadniona ... jak to przełożyło się na moje "życie prywatne" ? Korzystam WYŁĄCZNIE z LEGALNYCH programów znanych producentów (od "eksperymentów" mam systemy wirtualne) ... Dzieciaki mają swoje komputery, i też na co dzień nie używają praw administratora - dodatkowo pracują w "wydzielonej sieci" (a raczej to ja pracuję w wydzielonej - oni w "domowej" ... - to w skrócie Skutkiem takiego postępowania - ja NIGDY nie zobaczyłem komunikatu "zostałeś zainfekowany" ... ale to nie znaczy, że nie zostałem ;-) P.S. - to czego mi brakuje to informacji o projekcie Echelon z WIKIPEDII [...]Echelon - globalna sieć wywiadu elektronicznego. System powstał przy udziale Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii w ramach porozumienia AUSCANNZUKUS i jest zarządzany przez amerykańską służbę wywiadu NSA. Echelon posiada na całym świecie urządzenia techniczne do przechwytywania wiadomości, między innymi w kanałach telekomunikacji[...] *PEGASUS* - to też TYLKO NARZĘDZIE posługujące się exploitami i "otwierające backdoory" - narzędzie SKUTECZNE, drogie i dające dostęp obcym służbom (na pewno Izrael, prawdopodobnie USA - a co za tym idzie "wrogowie tych krajów", którzy NIEJEDNOKROTNIE przełamali ich zabezpieczenia) ...
@swiadomy674
@swiadomy674 3 жыл бұрын
Polska też posiada ostatnio Kaczyński przyznał, że mają Pegasusa
@artur9406
@artur9406 2 жыл бұрын
Polecam!!! Czekam ( jak zawsze) na następne! :-)
@Qiu.44
@Qiu.44 3 жыл бұрын
świetnie przedstawione, bardzo dobrze się słuchało/oglądało. tak trzymać, leci subik
@mechax9498
@mechax9498 Жыл бұрын
Wiem że minął rok i raczej nikt nie ogląda teraz tego filmu ale w 4:14 raz widziałem metode na pobranie tego pliku wymaga potwierdzenie czyli wyświetla informacja od chrome czy zezwalasz na powiadomienia a 2 sekundy poźniej tam gdzie jest okienko z zezwoleniem na notyfikacje pobieranie wymaga potwierdzenie kliknij allow aby pobrać plik
@tomaszjackowski5197
@tomaszjackowski5197 Жыл бұрын
Dzięki za kolejny ciekawy odcinek. Pozdrawiam👍
@XdekHckr
@XdekHckr 3 жыл бұрын
Super pomysły na filmy, tak trzymać. Jednocześnie myślę, że lepiej by było robić krótsze odcinki lub dzielić je na kilka części
@serwerinformatycznydctkmzv1710
@serwerinformatycznydctkmzv1710 3 жыл бұрын
Jak zawsze ciekawy film :>
@K77Paul
@K77Paul 3 жыл бұрын
Krótko i na temat 👍🏻
@TECHNICUSChannel
@TECHNICUSChannel Жыл бұрын
Super edukacyjny odcinek
@AbdulMuhammadHesein
@AbdulMuhammadHesein 6 күн бұрын
Robisz super filmy :D. Pozdrawiam,
@marekchudy8893
@marekchudy8893 3 жыл бұрын
Dziękuję I pozdrawiam
@Misiecon
@Misiecon 3 жыл бұрын
Nie kliknąć w powiadomienie u Szurka to grzech :D
@sajkik2098
@sajkik2098 3 жыл бұрын
Grzech, to będzie jak klikniesz w powiadomienie, a tu instaluje się malware. ;)
@krotson6767
@krotson6767 3 жыл бұрын
@@sajkik2098 To nie grzech tylko błąd admina :-) %%% Czyja to wina? Wina Admina. :-)
@zimol0377
@zimol0377 3 жыл бұрын
Bardzo dobry materiał
@szmonszmon
@szmonszmon 2 жыл бұрын
10:55 kulturalny złodziej. Może kradnie, ale buty przed wejściem do mieszkania zdjął.
@TWARDOWSKY.
@TWARDOWSKY. 3 жыл бұрын
Na ile dobry jest twoim zdaniem Microsoft Defender W10 w stosunku do innych?
@zrobtosam6354
@zrobtosam6354 3 жыл бұрын
Szacunek za włożoną pracę w materiał filmowy. Wiem ile to kosztuje czasu bo sam prowadzę kanał na KZbin
@TWARDOWSKY.
@TWARDOWSKY. 3 жыл бұрын
Warto używać multi skannerów, żeby dodatkowo się zabezpieczyć? No ile to ma sens?
@KierowcaKombajnuZaglady
@KierowcaKombajnuZaglady 3 жыл бұрын
jak zwykle sie nie zawiodlem, wiedza podana w sposob przystepny osobom spoza branzy IT sec. Sam jestem elektrykiem, ucze sie pythona a wiedza ktora tu dajesz wzbogaca moje pojmowanie tematu. Pozdrawiam i czekam na wiecej :)
@fagaymanschudrich6834
@fagaymanschudrich6834 3 жыл бұрын
A jak się bronić przed cryptojacking?
@pitbulowiec
@pitbulowiec 2 жыл бұрын
Świetny materiał tylko teraz technologia przenosi się tablety bądź telefony .. a tam są pliki pisane pod androida lub iosa .. i teraz pytanie czy instalacje oprogramowania ze sklepu Play lub Store jest bezpieczne? .. może nowy materiał na ten temat :D?
@gorgar6059
@gorgar6059 2 жыл бұрын
19:20 Nie "jakiś zależności" tylko "jakichś zależności" :)
@kristomen
@kristomen 3 жыл бұрын
Świetnie tłumaczysz
@adamkwalczyk
@adamkwalczyk 3 жыл бұрын
Co do wykupionej reklamy strony z malewarem: czemu Google wiedząc o szkodliwej zawartości pozwala na jej pozycjonowanie?
@KacperSzurek
@KacperSzurek 3 жыл бұрын
Google nie wie, że to są złe strony. Na samym początku strona wydaje się być dobra. Dopiero z czasem zaczyna serwować złe pliki.
@adamkwalczyk
@adamkwalczyk 3 жыл бұрын
@@KacperSzurek Gdyby słynne algorytmy działały na korbkę, a personel giganta z niewiadomych przyczyn liczył sobie kilkudziesięciu dyletantów przyjąłbym to wyjaśnienie za wystarczające.
@kpodp0ra
@kpodp0ra 3 жыл бұрын
@@adamkwalczyk Google ma skanery, które wyszukują wirusy na stronach internetowych. Wyszukaj "google transparency report safe browsing". Google gdy wykryje że strona wyłudza dane "informuje" o tym przeglądarki (takie jak Firefox czy Chrome) i przed wejściem na strone wyświetla się komunikat o oszustwie. Jednak to jest bardzo mało skuteczne, gdyż jeden oszust przygotowuje bardzo dużo stron internetowych i gdy jedna strona zostaje zablokowana przez Google, natychmiastowo przenosi cały ruch na nową przez co ma tą przewagę.
@adamkwalczyk
@adamkwalczyk 3 жыл бұрын
@@kpodp0ra Trochę się powtórzę. Przyjąłbym Twoje wyjaśnienia za wystarczające, gdyby istniały finansowe możliwości zainwestowania przez "nieuczciwego gracza" w reklamę za tysiące dolarów pomnożoną przez (przyjmijmy lekką ręką licząc) tysiące stron, z których niektóre w stosownym momencie wrzucają zainfekowane instalki, aby uzyskać swój cel. Wiele wskazuje na to, że albo mamy do czynienia ze skoordynowaną inicjatywą podmiotu o nieograniczonych możliwościach finansowych (np. wrogie mocarstwo), albo w decyzyjnym personelu korporacji jest kret przepuszczający takie fikołki poza zasięgiem radarów, względnie jedno i drugie. Jeżeli takie incydenty są na porządku dziennym, to gigant coś przesypia lub z niejasnych przyczyn bagatelizuje.
@blazejopona
@blazejopona 2 жыл бұрын
Jak myślisz ile może być nieoficialnego malware'u który jest wykorzystywany na małą skale politycy / dziennikarze i inni wpływowi ludzie ? z tego co pisali o pegazusie to powstał w 2009 a dopiero chyba po 4 latach były pierwsze wykrycia i działał dosyć długo bo aż do dziś
@Steve78392
@Steve78392 9 ай бұрын
Odpowiadając na tytuł filmu: 1. Użytkownik sam pobierze wirusa. 2. Zostawi odblokowany komputer i ktoś to mu zrobi. 3. Ktoś za pomocą exploita zdalnie to zrobi. 4. Podepnie zainfekowanego pendrive. 5. Podepnie BadUSB.
@rudy99799
@rudy99799 3 жыл бұрын
Pan Szurek jest najlepszy
@typwswetrze
@typwswetrze 3 жыл бұрын
Ma pan wiedzę jak wygląda uruchamianie złośliwego oprogramowania stworzonego pod Windowsa poprzez wszelakie warstwy zgodności jak m.in Wine? Ciekawi mnie to jak to działa
@KacperSzurek
@KacperSzurek 3 жыл бұрын
Ciekawe pytanie. Niestety nie interesowałem się tym tematem.
@kpodp0ra
@kpodp0ra 3 жыл бұрын
Trojany, wirusy czy nawet rootkity, które zostały zaprojektowane pod Windowsa będą działać tak długo jak jest uruchomiony Wine. Usunięcie Wine'a po infekcji (katalog ~/.wine) powinno unicestwić złośliwe oprogramowanie zainstalowane tam. Trzeba mieć tylko na uwadze to, że jest szansa na złapanie złośliwego oprogramowania, które jest skierowane typowo na Linuksa z środowiskiem Wine i może próbować ominąć jego zabezpieczenia w skuteczny sposób. Jest to ważne, gdy Pan korzysta z Wine do celów biznesowych. Jednak ważnym aspektem, który warto myślę poruszyć jest fakt, że oprogramowanie ransomware może bez problemu zaszyfrować wszystkie partycje, które widzi. Wine domyślnie na dysku Z:\ montuje pliki Linuksa, przez co złośliwe oprogramowanie może łatwo usunąć/zaszyfrować pliki z poza swojej warstwy. (Nie wspominając, że wine również tworzy symlinki do folderów Moje obrazy, Moje dokumenty itp) Wezmę pod lupę również np Dockera. Czy na kontenerach możemy uruchomić złośliwe oprogramowanie? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, wystarczy przypomnieć, że kontenery to tylko procesy z dodatkowymi zabezpieczeniami przestrzeni nazw. Programy uruchomione w nich na końcu rozmawiają i tak z tym samym kernelem, więc powinniśmy im ufać tak samo jak innym programom, które uruchamiamy w systemie. Nieznane nam oprogramowanie powinniśmy uruchamiać tylko w maszynach wirtualnych, gdzie poziom bezpieczeństwa jest najwyższy (nadal nie stu procentowy), a wszelakie warstwy zgodności takie jak Wine czy Docker mogą dawać tylko mylne poczucie bezpieczeństwa i nigdy nie wiadomo kiedy nas zawiodą.
@MultiKomentator
@MultiKomentator 3 жыл бұрын
Pierwsze co robiem po instalacji przeglądarki, to wyłączenie próśb o powiadomienie. Nie chodziło o bezpieczeństwo ale o upierdliwość.
@kubaw2882
@kubaw2882 3 жыл бұрын
To najlepszy kanal o security w Polsce! Tylko ten kto robi prezentacje wie ile czasu pochlania stworzenie tak wartosciowego materialu jak ten. Pozdrawiam serdecznie!
@kupieckorzenny5093
@kupieckorzenny5093 Жыл бұрын
Co to znaczy security? Piszesz po angielsku czy po polsku zdecyduj się
@skorakora
@skorakora 3 жыл бұрын
Moze coś o NFT?
@krzysztofbednarek9485
@krzysztofbednarek9485 2 жыл бұрын
Super info
@predomzelmer2137
@predomzelmer2137 2 жыл бұрын
Dziś odwirusowywalem mój komputer po próbie pobrania W11 dla niewspieranych kompow (mój i mój 2 komputer spełnia wymagania sprzętowe dla W11 ale chciałem sprawdzić na kompie z geforcem 2 i Pentium 3) i zajęło mi to cały dzień :p
@Skocztu
@Skocztu 2 жыл бұрын
Jednym słowem najlepiej jest się odłączyć od sieci na stałe. Człowiek jest wtedy bezpieczny i zadowolony
@marianatelefon3129
@marianatelefon3129 Жыл бұрын
Którego antywirusa warto kupić? Czy program Malwarebytes Premium jest wart uwagi. Czy można równolegle używać 2ch antywirusów, np Malwarebytes i Bitdefender??
@AnonimowyAkwarystaAmator
@AnonimowyAkwarystaAmator Жыл бұрын
I znów to samo. Jeśli ktoś w zamian za wyłączenie mi tych cholernych reklam, zechce jedynie mieć prawo do przeglądania stron razem ze mną, to jest to akceptowalna cena. Reklamodawca będzie wiedział, że interesuje się rybkami i akwarystyką, a w zamian pozwoli mi zablokować 95% reklam. Czyli zamiast ogladać 100 losowych reklam dziennie, będę oglądał 5 reklam dziennie, a w dodatku związanych z moimi zainteresowaniami. To ja instaluję na ochotnika. BINGO.
@zbychoo
@zbychoo 3 жыл бұрын
Ja to się na tym nie znam, ale tak na chłopski rozum... to wszystko prędzej czy później je*nie.
@danielt2207
@danielt2207 3 жыл бұрын
Dla zasięgu :)
@maciapa4570
@maciapa4570 2 жыл бұрын
hej, myślę nad rozwojem w kierunku serwisanta albo pentestera, i chciałbym prosić cię o radę, po pierwsze czy opłacalnym jest zawód pentestera, a po drugie od czego mógłbym zacząć naukę?
@KacperSzurek
@KacperSzurek 2 жыл бұрын
Nagrałem o tym cały film: m.kzbin.info/www/bejne/j2KupaSios-Nd6s
@bumero12093
@bumero12093 3 жыл бұрын
Jak zabezpieczyć się przed wirusami typu zero-click?
@generapiese794
@generapiese794 2 жыл бұрын
i dlatego jak piratujesz gry z internetu to tylko z storn zaufanych np oceanofgame i przeskanuj z antywirusem
@dewides
@dewides Жыл бұрын
I teraz człowiek zaczyna się zastanawiać czy kiedyś nie stracił na chwilę czujności...
@krzysztofbigzygi9477
@krzysztofbigzygi9477 3 жыл бұрын
Nie tylko pliki EXE bywają złośliwe i zrobiłeś zestawienie... jedynie poglądowe czy te w których faktycznie może być coś złośliwego? ... Obsługę komputera mam na poziomie jako takim ... (potrafię go uruchomić i ewentualnie zainstalować system) Jeżeli to nie jest obrazek jedynie poglądowy to bardzo bym prosił o te złośliwe pliki typu TXT, MPG, BMP, MP4, JPG, PNG a ogólnie to materiał spoko ...
@KacperSzurek
@KacperSzurek 3 жыл бұрын
Zdjęcie użyte w filmie w tamtym momencie jest poglądowe. Chociaż złośliwe treści można ukryć w zdjęciach przy pomocy steganografii (ale wtedy aby tą złośliwą część odczytać - trzeba użyć specjalnego programu).
@blackhorse8427
@blackhorse8427 3 жыл бұрын
Ale, że jak? Czy przypadkiem nawet jeżeli plik jest spakowany i zabezpieczony hasłem to czy nie jest tak, że zaraz po rozpakowaniu antywirus go skanuje? Lub nawet w locie podczas rozpakowywania?
@lukaszkowalski-198
@lukaszkowalski-198 3 жыл бұрын
Tylko co w wypadku kiedy wirus jest nowszy od bazy antywirusa. Wówczas skanowanie nic nie da
@immyslave2952
@immyslave2952 3 жыл бұрын
Powiem ci tak. Ja czasem 4fun piszę własny malware i seruo obejście antywirusa nie jest trudne. A co dopiero jeśli taki malware pisze profesjonalista.
@blackhorse8427
@blackhorse8427 3 жыл бұрын
@@lukaszkowalski-198 heurytystyka mówi to panu coś? Nawet jeżeli jest nowszy od bazy to po co go wtedy w ogole pakować?
@lukaszkowalski-198
@lukaszkowalski-198 3 жыл бұрын
@@blackhorse8427 w celu aby antywirus nie mógł go znaleźć w pliku zaszyfrowanym? Nie wiem czy rozmawiam z idiotą?
@blackhorse8427
@blackhorse8427 3 жыл бұрын
@@lukaszkowalski-198 No skoro tak jak napisałeś wir może być nowszy od bazy i skanowanie nic nie da to po co go pakować? Umiesz ze zrozumieniem czytać?
@dakota5981
@dakota5981 3 жыл бұрын
11:03, Kulturalny złodziej, Zdjął buty^^
@Ad3Q
@Ad3Q 3 жыл бұрын
fajny materiał dla niezorientowanych ale i coś dla bardziej wtajemniczonych, ale tak serio to chciałem po prostu coś napisać :D
@arkadiuszwronicz4601
@arkadiuszwronicz4601 2 жыл бұрын
Dziekuję
@scott55246
@scott55246 2 жыл бұрын
A potem siadam przed takim laptopem/komputerem i zastanawiam się co tu się odje.... Mnóstwo reklam, jakiś programów na starcie itp. Kiedy widzę, że ktoś ma Mcafee i CCleaner to mnie krew zalewa, bo to z miejsca leci z dysku. Najlepiej to i tak wszystko z trybu awaryjnego bez dostępu do sieci robić. Jeszcze dobrze, jak sprzęt jest z lepszej półki, szybciej chodzi, bo na jakiejś padace z plusa, czy t-mobile to tragedia pracować. Zwieńczeniem jest posiadanie kilku antywirusów w wygaśniętej wersji trial, tj. avast, norton , AVG i Mcafee. Jedyne, sensowne rozwiązanie to zgranie tego, co najbardziej potrzeba, następnie zerowanie dysku i nowy system.
@larscieciara568
@larscieciara568 3 жыл бұрын
Extra film, ale te stockowe wstawiki mnie irytują 😒
@helmut8252
@helmut8252 2 жыл бұрын
Moze cos na temat Pegasus i inwigilacji ludzi. Pozdrawiam
@shikamaru4271
@shikamaru4271 3 жыл бұрын
Komentarz dla zasięgu
@nadzianygrubas5575
@nadzianygrubas5575 3 жыл бұрын
A w stronach ktore prosza o zezwolenie na powiadomienia jak sie jez zablokuje to i tak przepuszcza dalej taka luka XD
@lee99bay
@lee99bay 3 жыл бұрын
Dostaje się przez kontakt z powietrzem.
@jacekk9618
@jacekk9618 3 жыл бұрын
jak pobieram cheaty do csa to same malware
@astpieg1
@astpieg1 Жыл бұрын
Wszystko rozumiem, pozostaje pytanie jak się chronić?. Bez tej informacji materiał jest bezużyteczny.
@piotr424
@piotr424 3 жыл бұрын
Ja mam adguard do blokowania reklam zainstalowane raspberry. Ja już nie pirace. Wszystko na stemie kupuje. Za dużo wirusów mi eset pokazuje
@ACABROCKY
@ACABROCKY 3 жыл бұрын
sztos
@Pniesiek
@Pniesiek 3 жыл бұрын
Ludzie nie rozumieją jednego... Nie ma nic za darmo. Jeśli wtyczka daje Ci coś i nie oczekuje płacenia tzn. że zarabia na Tobie w inny sposób ;)
@nowheremanjk8624
@nowheremanjk8624 3 жыл бұрын
Ja na Chińskiej ładowarce do telefonu zapisałem plik, więc zapewne da się w drugą stronę )
@cezarylachut4428
@cezarylachut4428 3 жыл бұрын
na win jest milony malware , na linux tysicace : - ) ;
@FunnK88
@FunnK88 3 жыл бұрын
Git
@izishoty2785
@izishoty2785 2 жыл бұрын
Polecam adblocka
@rysiekkur2791
@rysiekkur2791 2 жыл бұрын
strach korzystać z internetu...
@nomix8496
@nomix8496 10 ай бұрын
Ale Ty masz paranoję człowieku. xD
@adamadamowicz7226
@adamadamowicz7226 2 жыл бұрын
plus
@Konstanty_wasinski_boss
@Konstanty_wasinski_boss 3 ай бұрын
:)
@krystianadam649
@krystianadam649 3 жыл бұрын
Koty to wredne istoty ja bym im nie ufał Ps swojemu kotu też nie ufam
@specopsbarton
@specopsbarton 3 жыл бұрын
Proponuje tobie i innym użytkownikom obejrzenie mojego materiału na youtube pt "Prawdziwa Wiara film 5 - Ściąganie z internetu to nie piractwo", gdzie dokładnie wyjaśniam zgodnie z prawem polskim czym jest piractwo komputerowe. Takiej prawdy to na pewno się nie spodziewasz, ja sam byłem w szoku, gdy Pan Jezus mnie oświecił, bo dotychczas myślałem, że zawsze za ściąganie płatnych gier i programów trzeba było płacić.
@majdani1818
@majdani1818 2 жыл бұрын
Mam antivirusa Avast
@piotrgorczowski7014
@piotrgorczowski7014 3 жыл бұрын
sudo
@grzegorzduleba253
@grzegorzduleba253 3 жыл бұрын
Lubiłem kiedyś posłuchać i oglądać Kacpra. Dziś tylko słucham, bo oglądać się nie da. Po jaki huj, pytam ponownie po jaki huj, Kacper dodajesz przy montażu filmu,- video emotikony. Komu to ma służyć? Za kogo ty nas widzów masz? Czy za niedorozwiniętych umysłowo? Ja rozumiem, staram się zrozumieć słuchając ciebie a nie te pozujące postacie. Wrosła tobie przez to gówno liczba oglądających? Zaraz jeden odpadnie (ja) zupełnie, bo przerzucę się na kanał gdzie tego upośledzenia nie ma. Wiedzę i przygotowanie może i masz fakt, ale reszta jest wynikiem przekazu przez twoje kompleksy , czy jak tam?
@kpodp0ra
@kpodp0ra 3 жыл бұрын
To się nazywa montaż. Widz by się znudził jak by nic nie było na ekranie. Obrazki sprawiają, że przekaz jest prostszy w odbiorze. Skoro nie postacie, to co ty byś wstawił?
@grzegorzduleba253
@grzegorzduleba253 3 жыл бұрын
​@@kpodp0ra Proszę przeanalizuj jakie były nowoczesne lotne twoje przekazy bez tych video emotikonów we wcześniejszych filmach - informujących zwykłego Kowalskiego. Teraz dzięki nim są uwsteczniające. Moje słowa są krytyczne bo życzę jak najlepiej twojemu kanałowi Forever
@grzegorzduleba253
@grzegorzduleba253 3 жыл бұрын
Łapka w dół za video emotikony/ pozujące stany emocjonalne postacie!!!!!!!!
@krisd4219
@krisd4219 3 жыл бұрын
Jak klonowac masowo 😁aplikacje Shopee👁🎳👁✂️?
@bossx333
@bossx333 3 ай бұрын
Być może router u mnie w domu został zaatakowany i zostały zmienione adresy DNS (89.208.105.113 i 185.174.137.240) co powodowało że prawie wszystkie strony, ale głównie bankowe zostawały podmieniane
@TWARDOWSKY.
@TWARDOWSKY. Жыл бұрын
@prawdziwypanjablko
@prawdziwypanjablko 3 ай бұрын
Mam maca. Nie mam problemu.
@KacperSzurek
@KacperSzurek 3 ай бұрын
Na maca też jest złośliwe oprogramowanie.
@prawdziwypanjablko
@prawdziwypanjablko 3 ай бұрын
@@KacperSzurek oczywiście, tyle że zarazić nim ten wspaniały system nie jest tak prosto. Windowsa zepsuje zwykły update bo to system-„wiadro”. Pozdrawiam linie lotnicze 😂😂😂
@MrMarenno
@MrMarenno 8 ай бұрын
Oczywiście że znam adres do instalacji google chrome Sudo apt install google-chrome-stable
@b.k.2804
@b.k.2804 3 ай бұрын
🤣
Jak wygląda łamanie haseł? Skąd przestępcy znają Twoje hasło?
25:25
Czego nie wiesz o złośliwym oprogramowaniu
35:35
Kacper Szurek
Рет қаралды 67 М.
Мясо вегана? 🧐 @Whatthefshow
01:01
История одного вокалиста
Рет қаралды 7 МЛН
Арыстанның айқасы, Тәуіржанның шайқасы!
25:51
QosLike / ҚосЛайк / Косылайық
Рет қаралды 700 М.
Леон киллер и Оля Полякова 😹
00:42
Канал Смеха
Рет қаралды 4,7 МЛН
“Don’t stop the chances.”
00:44
ISSEI / いっせい
Рет қаралды 62 МЛН
Jak Pegasus HACKUJE smartfony?
14:17
Niebezpiecznik
Рет қаралды 233 М.
Czy Twój komputer działa poprawnie?
29:20
moreleTV
Рет қаралды 78 М.
OPSEC - czyli dlaczego nie publikować zdjęć wojska
25:06
Kacper Szurek
Рет қаралды 53 М.
Jak gry wykrywają oszustów?
16:12
Kacper Szurek
Рет қаралды 60 М.
Historia zabezpieczeń telewizji satelitarnej
23:36
Kacper Szurek
Рет қаралды 264 М.
Wyjaśnienie błędu w Log4j
20:13
Kacper Szurek
Рет қаралды 63 М.
Jak działa Pegasus?
24:15
Mateusz Chrobok
Рет қаралды 210 М.
Kliknięcie = infekcja?
2:28:11
Kacper Szurek
Рет қаралды 33 М.
для всей семьи
0:56
Стакановец
Рет қаралды 191 М.
Лайфхак: Легально делать деньги
0:43
НЕ ДАМ ЕЁ В ОБИДУ😡 #shorts
0:24
Паша Осадчий
Рет қаралды 1,6 МЛН
(✋❌)kageihina VS siajiwoo VS meosimmyyt VS oxzung#tiktok #shorts
0:12
НИКОГДА не иди на сделку с сестрой!
0:11
Даша Боровик
Рет қаралды 729 М.