Díky za krásnou projížďku, na youtube jich není moc a pro mě osobně, je to nejblíže co se přiblížím jízdě na takovém stroji. DÍKY
@jaroslavslovacek20682 жыл бұрын
Naprosto souhlasím s panem Kučerou a pevně věřím, že tohle není ani zdaleka poslední video s califama! :)
@kubassmidasАй бұрын
Tak přijeď do podkrkonoší a můžeš se svést
@MrJborbon2 жыл бұрын
Que hermosa motocicleta , ese sonido es música para mis oídos , y esos lugares parecen una postal de parajes europeos , enamorado de JAWA
@josefweber25986 ай бұрын
Paráda,takové svezení bych bral😀,super stroje z mého mládí.
@jansramek2867 Жыл бұрын
Hezké!
@احسانصالحیانپور10 ай бұрын
😍💪💖JAWA
@doritosmanlp97672 жыл бұрын
Zdravím, vy máte zapojené to oddělené mazání? A pokud ano je to tak na nic jak se říká, protože jen slyším jak je to na nic ale od lidí co dělali v Mototechně zase že to bylo dobré. Tak nevím jaký si udělat názor.
@davidovymotocykloverenovac38772 жыл бұрын
Dobrý den. Mazání mám odpojené. Ta čerpadla jsou v celku spolehlivá, ale po těch letech tečou kolem hřídelek a jsou háklivá na zavzdušnění. Nemám odvahu to používat na nově udělaném motoru za mnoho tisíc.