Nagyon inspiráló a munkásságod és a hozzáállásod/felfogásod az élethez/életről. Köszönjük hogy megosztod velünk a részleteket is, köszönjük hogy vagy! :)
@matyimolnar5 жыл бұрын
Réka énköszi az érdeklődést🙏🏻
@ferencschindler63424 жыл бұрын
Őrültek vagytok telefon nélkül, jó kis csellendzs :D Amúgy nagyon szép felvételek, őszinte gondolatok, realisztikusan bemutatott helyek. Kevés low-budget utazós vlog van, főleg magyar és főleg jó. Tetszik a mozgalmasság, egy videódon sem unom el magam. Csak így tovább!
@markk.72265 жыл бұрын
Zseniális figura vagy, meg a videóid is ;)
@matyimolnar5 жыл бұрын
Márk Kövesi Koszii, jövőre igyekszem ezen a csatin is több érdekességgel jelentkezni!
@markk.72265 жыл бұрын
Szèt adom! 😁 Bùèk!
@hunmalmos5 жыл бұрын
Durvák/királyak vagytok, cuki a papíros animáció, és külön respekt Kanye miatt! ;)
@tothmark54165 жыл бұрын
Szia Matyi! Engem egy teknikai jellegű kérdés érdekelne milyen Lut-ot használsz a videón?
@matyimolnar5 жыл бұрын
Toth Márk Különböző Lutoknak a kombinációját használom. M31, valamint saját készítésű Lightroomból exportált lutok egymáson, változó arányban.
@martoncsonka60955 жыл бұрын
Hogyan tudod összehangolni az utazást és a sulit? Egyébként nagyon inspiratívak ezek a kisfilmek 😃
@matyimolnar5 жыл бұрын
Márton Csonka nem járok suliba 😅 de ez megér egy külön videót!
@vivienmihelller85795 жыл бұрын
A tömegkölzeledés használható? Amikor a tengerparton alszotok barhol akkor nem szoktal megszolni érte ?
@matyimolnar5 жыл бұрын
Avo kádo Jordániában nemnagyon van tömegközi, Izraelben hatékonyan használható;) nem szóltak be még sosem tengerparton..
@katamiheller93595 жыл бұрын
Mennyire volt nehéz a telefonok nélkül? Átlagosan meddig bírod a telód nélkül?
@matyimolnar5 жыл бұрын
Kata Miheller Nem volt annyira nehéz, mert utazás közben úgysem arra szoktam koncentrálni. Itthon nehezebb bírni, de itt is próbálkozom:)
@96joe774 жыл бұрын
Szia, jordániában be lehet vállalni a sátrazást? Illetve mennyire vészes a közlekedés?
@zoltankiss87395 жыл бұрын
Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy tel avivban csapvíz mennyire megbízható (mennyire javasolt a fogyasztása) ?
@arpad74194 жыл бұрын
Nem annyira egészséges a nagyvárosok vizei de régen nagyon egészséges volt, mostanában már nem, de nem fertőző! @Zoltán kiss
@kallailevente61805 жыл бұрын
Milyen drónt használtok, ezekhez a fullos videókhoz?
@norabalogh79665 жыл бұрын
Mikor lesz újra game of face??
@matyimolnar5 жыл бұрын
Nóra Balogh fél évente van, jöhet hozzá ötlet!
@olivergalig75855 жыл бұрын
És ilyenkor nem szoktál/szoktatok izgulni amikor alig tudtok kijutni a reptérre pl? És amúgy Boldog új évet!
@vincekerekes5704 жыл бұрын
miert nincs rajta palesztina az elejen a terkepen, mert ez valakinek serto lehet
@norabalogh79665 жыл бұрын
Van Bálintnak csatia
@lukacsfoltin93515 жыл бұрын
Nincs, tudom
@bencetaczmann13725 жыл бұрын
Pont most nyaralok Izraelben
@nimrodharaszti96314 жыл бұрын
Én a face teamről ismertelekmeg matyi Hdhdhxtggxtdtdghrhdz5dzduehdzfzt677777766788 éves vagyok
@mr.rone15 жыл бұрын
Palesztina és nem "Izrael."
@mr.rone14 жыл бұрын
@@lowiscwtz Majdnem 2000 éven át Palesztina volt a neve. Csak 1948-tól nevezik "Izraelnek"
@mr.rone14 жыл бұрын
@@lowiscwtz Azelôtt pedig Kánaánnak nevezték. Kôztudott, hogy az izraeliták erôszakkal és népirtással foglalták el a kánaánitáktól és a tôbbi ott lakó néptôl. Ez igaz a modern Izraelre is. A modern Izrael sem létezett 1948 elôtt, ahogyan izraeliek (nem keverendô az izraelitákkal) sem.
@mr.rone14 жыл бұрын
@@lowiscwtz Nem értem, hogy ez miért fontos. Egykor minden nép ki lett találva (az izraeli és a palesztin is). Például a szlovák nép csak a 18-19.ik században alakult ki, holott az elôdeik már az i.u. 4. századtól a Kárpát-Medencében éltek. Nekik sem volt államuk egészen mostanáig, mert magyar megszállás alatt éltek. A palesztinok 1400 éve már Palesztinában voltak. Sajnos felettuk is idegenek uralkodtak és máig is azok uralkodnak. Ezért sincsen a mai napig egy Palesztin állam. Nem tudom, hogy mikor támadtak arab országok Izraelre. Talán az 1948-as háborúról beszélsz? Mert az ônvédelmi háború volt. A cionisták mészárlásokat hajtottak végre Palesztina szerte, mint például Deir-Jasszinban. Csakis azután siettek Palesztinába az arabok a palesztinok megvédésére. A cionista telepeket nem is támadták. Vagy az 1967-es háborúra gondolsz? Azt is Izrael indította, hogy tôbb fôldet lophasson. www.foreignpolicyjournal.com/2010/07/04/israels-attack-on-egypt-in-june-67-was-not-preemptive/ www.foreignpolicyjournal.com/2010/06/17/top-ten-myths-about-the-israeli-palestinian-conflict/
@mr.rone14 жыл бұрын
@@lowiscwtz Az izraeli népet a 19. században találták ki a cionisták. A palesztinok 1824-ben már egy népként gondolkodtak, ugyanis akkor fellázadtak az Oszmán uralom ellen. 1936 és 1939 kôzôtt tôrtént a nagy felkelés. Saját államot és a cionista telepesek bevándorlásának a megállítását kôvetelték. Ez még Izrael létrejôtte elôtt tôrtént. en.wikipedia.org/wiki/The_Invention_of_the_Jewish_People www.thedailybeast.com/do-palestinians-really-exist en.wikipedia.org/wiki/1936%E2%80%931939_Arab_revolt_in_Palestine
@mr.rone14 жыл бұрын
@@lowiscwtz "48-ban az arabok felrúgtak minden megállapodást, vagy javaslatot." Érdekes, mert semilyen megállapodás nem létezett a cionisták és a palesztinok kôzôtt. Még szép, hogy elutasították a javaslatokat, hiszen te sem fogadnád el az erôszakos bevándorlóktól, hogy eltulajdonítsák fél Magyarországot és Iszlám Államot hozzanak rajta létre, amelybôl majd késôbb megtámadják a megmaradt Magyarországot, hogy elfoglalhassák azt. Olvastad David Ben Gurion uzenetét Amosz fiához? Mert benne van, hogy pontosan ez volt a cionisták terve. "Palesztina partíciója illegális. Soha nem fogják elismerni.. Jeruzsálem a fővárosunk volt és örökké az lesz. Eretz Israel helyre lesz állítva Izrael népének. Az egész és örökké." Menachem Begin