dnes si zase dáme do těla. Zúčastníme se totiž dalšího pochodu, kteří pořádají turisté z Medlova, a to Josefovský pochod 2024. Tato cesta bude opět o poznávání pomezí Hanušovické vrchoviny a Hané/Hornomoravského úvalu. Podíváme se znovu na Moravský Blaník, do Úsova, ale také do Litovelského Pomoraví. Také nás doprovodí Domes Kotraš, se kterým je tato cesta hned o něco veselejší.
Medlov - Račůvka - Nová Hradečná - Bradlo - Tři kameny - Veleboř - Holubice - Úsov - CHKO Litovelské Pomoraví - U Joséfka - Mlýnský vrch - Králová - Hlivice - Medlov (54 km)
Fjeld by Alexander Nakarada

Пікірлер: 4
@MrLukeriha
@MrLukeriha Ай бұрын
Opět super videjko, kolem Medlova to mám projeté spíše na kole než pěčky. Videjko zase parádička!
@cestysdomesem
@cestysdomesem Ай бұрын
Díky moc. On ten Medlov se nabízí spíše na to kolo. Ale jak je vidět i pěšky se tu dá toho mnoho pochodit 🙂
@TheRadek83
@TheRadek83 Ай бұрын
Ahoj, 50 km z Medlova jsem vycházel jako čtvrtý v pořadí v 6:15 a říkal jsem si zda-li Tě/vás tam někde nepotkám, ale vypadá to, že jste vyrazili s hodinovým zpožděním. Trojici, která šla spolu jsem přdehnal pod Bradlem, ale měl mě tam předehnat nějaký bežec z Medlova, když jsem se fotil na Bradle. Na Holubici bylo narváno, takže jsem si tam ani to pivo nedal... Déšť me chytil v Úsově a byla to jen desetiminutovka, ale za to docela výživná. Na Mlýnském vrchu, kde jsem narazil poprvé na boxík (ten co jsi natočil ty nepamatuji) jsem doplnil cukry a i když to byl nějaký 40 km, tak jsem začal kupodivu běžet. Běžel jsem pak i poslední 4 km, když jsem zmerčil, že mám nějakého běžce cca 1 km v zádech. Odměnou mi pak byl v cíli pamětní list se srdíčkem od místní šestnáctileté slečny a medaile "pozlacená" ťápota. S výsledným časem 9:15 (tj. příchod do cíle 15:30) jsem byl spokojen. V cíli jsem byl kupodivu čtvrtý zřejmě z důvodu, že někdo startoval z Troubelic, což byla o 2,5 km kratší trasa.
Ahoj, gratuluji k velmi pěknému času. Klobouk dolů! Natočený boxík se nacházel ještě před Mlýnským vrchem, asi 2 nebo 3 km po vstupu do Pomoraví 🙂
Jaroslav Dušek: Stárnutím se nezabývám. Musím cítit rovnováhu v energiích