Які частини деревини, і на що можна використововати

  Рет қаралды 2,603

Volodymyr Kitsula

Volodymyr Kitsula

Күн бұрын

Пікірлер: 14
@СергійМихайловичПожалов
@СергійМихайловичПожалов 2 күн бұрын
Доброго дня. Дякую за корисну інформацію. Бажаю здоров'я і успіхів у роботі.
@vitaliipopov9464
@vitaliipopov9464 2 күн бұрын
Оземок колега, багато куда можна використовувати, він набагато міцніший, чим верх стовбура, а на деякі речі, такі як приклад, взагалі бажано використовувати тільки оземок. Не один десяток прикладів зробив, з горіха та бука.
@Mikolay_Si
@Mikolay_Si 2 күн бұрын
Гарні повчальні відео
@yevhensoikin478
@yevhensoikin478 2 күн бұрын
Дякую за корисну інформацію. Підступаюся до дерева в якості хоббі, то такі поради є дуже цінними.
@chak298
@chak298 3 күн бұрын
Зараз можна зрощувати бруси з кусків 20-30см то там думаю нема різниці яка частина стовбура і їх ламінувати одне з головни завдань зменшити відходи і збільшити вихід. Прикоринева частина стовбура ясена має найкрасивішу такстуру з усього стовбура. Знеї декоративні вироби файні
@volodymyrkitsula7340
@volodymyrkitsula7340 3 күн бұрын
НЕ ВІРНО зрощеня і ламінованя матеріалів з кусків 20-30 см не покриває затрат на його виготовленя, тільки тому, що в мене гнучке виробництво, працює зростка.
@ВолодимирВорона
@ВолодимирВорона Күн бұрын
Вибачте, тезко, але ваша лекція сумбурна та, не ображайтеся, непрофесійна. Боюся, ви забули багато з того, що вчили. Колода. порізана на дошки, має два види спилів: радіальний і тангенціальний. Дошки з радіальним спилом ще звуть серцевинними. їВони відрізняються прямими волокнами і простою лінійною текстурою, а ще вони рівномірно всихаються по пощині, тоді, як дошки тангенціального спилу зазвичай жолобляться, вигинаючись в напрямку від серцевини, тому столяри, зазвичай, і роблять з серединних дощок стояки та поперечні бруски дверей. Дошки з тангенціальним зрізом, який вирізняється красивою текстурою, тобто візерунком волокон, здебільшого ідуть на виготовлення фільонок та інших щитів - значно коротших, ніж стояки, але й набагато ширших, а набираються щити неширокими ділянками (до 120 мм) з правильним чергуванням сторін, щоб компенсувати можливі деформації сусідніх ділянок. Проте цей вибір залежить винятково від задуму столяра і часом все дверне полотно включно з фільонками має просту текстуру, без тангенціального малюнка. Прикоренки часто є найціннішою частиною і йдуть на виготовлення високохудожніх виробів, шпону з красивою текстурою, або, прикладів мисливських рушниць тощо. В деяких породах (горіх, клен, груша) прикоренок є настільки цінним, що вартує дорожчою, ніж решта стовбура. Боюся, що ви користуєтесь послугами неякісної сушки, бо правильно висушена деревина ніколи не поводить себе непередбачувано - незалежно від того, яка була дошка - з радіальним, чи тангенціальним зрізом, вершинна частина стовбура, чи прикоренева. Я вам це пишу, як людина, що спроєктувала, збудувала та експлуатувала більше десятка сушильних камер і професійно займалася столяркою. В моїй майстерні є меблевий фасад, виготовлений мною чверть століття назад; він щороку переживає перепади температури від +30 до -10 град. С та вологості від 30 до 85% щонайменше без жодних ознак будь-якої деформації, бо виготовлений із дошки, яка правильно висушена (тобто вона повністю стабілізована, не має в собі жодних залишкових деформацій). Саме внаслідок непрофесійної сушки окремі деталі столярної конструкції в процесі експлуатації, коли змінється температурно-вологовий режим, і піддаються деформаціям. Коли дошка правильно висушена, не має жодного значення з якого спилу та якої частини стовбура робиться столярна деталь - це визначається лише художнім задумом майстра. Заради справедливості мушу сказати, що текстура деталей має значення навіть у випадку непрозорого оздоблення, бо й під ним за певних умов освітлення добре видно текстурний візерунок дерева. Не ображайтеся, будь ласка, - були часи, коли таке спілкування між столярами тут на Ютьюбі, було нормою, віталося, адже це обмін досвідом, а не щось інше, надумане.
@СергейГануша
@СергейГануша 3 күн бұрын
Дякую за відео.
@bognanheva4829
@bognanheva4829 2 күн бұрын
Ви росказуєте , і вибираєте дошку наглядно , ? А як вибрати кругляк на доску .
@user-cv5un4zh1r
@user-cv5un4zh1r 3 күн бұрын
Дякуємо ❤
@АнатолійТолянський
@АнатолійТолянський 9 сағат бұрын
Доброго дня. А як себе веде вільха в столярці, скажімо виготовлення дверей?
@volodymyrkitsula7340
@volodymyrkitsula7340 9 сағат бұрын
Чудово, тільки фрези бажано, наповнення 30 і дві ламелі по 5 мм.
@СтепанСоболь-н6у
@СтепанСоболь-н6у 3 күн бұрын
Все вірно. А Ясень - то взагалі не стабільна деревина.
Меблі деревяні.
8:35
Volodymyr Kitsula
Рет қаралды 1,8 М.
GIANT Gummy Worm Pt.6 #shorts
00:46
Mr DegrEE
Рет қаралды 120 МЛН
OYUNCAK MİKROFON İLE TRAFİK LAMBASINI DEĞİŞTİRDİ 😱
00:17
Melih Taşçı
Рет қаралды 13 МЛН
Літаючі іграшки / Бізнес в гаражі #2 #diy
8:29
Zhohlo Volodymyr
Рет қаралды 3,2 М.
Як виготовити регульований налічник
8:41
Volodymyr Kitsula
Рет қаралды 2,1 М.
Как распилить бревно ореха
12:00
ТМ БУК
Рет қаралды 4,7 М.
Клеємо два полотна в одне ціле
5:13
Volodymyr Kitsula
Рет қаралды 615
Готовимо дерева до зими. Обробляємо великі рани,зрізи. Лікувальна мастика своїми руками .
11:44