Застосунок для батьків "Be Happy Academy" - behappy.to/Ty4Mb1 🎄 Різдвяні знижки вже тут! 🎄 - behappy.to/nc3hPl 00:00:00 Вітання 00:12:28 Що відбувається з батьками, коли вони кричать на дітей? 00:49:07 Чи можна сурово розмовляти з дітьми? 01:01:00 Як розвити потенціал дитини? 01:13:30 Чи потрібно дітям бути там, де їм не цікаво? 01:37:30 Чи потрібно звикати до поганого життя? 01:51:30 Відповіді на запитання
@yevheniialeonidova Жыл бұрын
Розмовляти з дитиною українською, в умовах, коли ніхто навколо цього не робить - браво, Марина. Я роблю так другий рік, живемо за кордоном. В отчені української поки немає. Тільки я. Дитина спілкується вільно, пише, читає. Все можливо.
@juliachampela Жыл бұрын
Дякую ❤
@kateasgard459 ай бұрын
Ви молодець!
@oksanav.59711 ай бұрын
Дякую за контент українською❤
@tetianaleshchenko9552 Жыл бұрын
Дякую за українську, дуже приємно слухати українською ❤
@АлинаЕременко-ъ4ж11 ай бұрын
Дякую за українську!!!!! У Вас прекрасна мова! Дуже приємно слухати! Дякую за поради і передачу основи системи відносин!
@svitlana15342 ай бұрын
Дякую за україномовний контент!
@Romanenko_Behappy_UA2 ай бұрын
Ваші перегляди й коментарі багато для мене означають.
@Ната-з5й4б Жыл бұрын
Спасибі за Вашу цінну роботу,та за українську мову!👍
@natalochkakrislaty28332 ай бұрын
Українська чудова ,така мелодійна, дякую,багато вчуся з ваших навчань ,доня 12 ,син 9
@Romanenko_Behappy_UA2 ай бұрын
Сподіваюся, що мій контент буде надалі корисним для вас.
@ЮліяМогілей10 ай бұрын
Особливо приємно чути вас українською мовою♥️ Витримали випробування) - ви Крута!!! Це результат тренувань, бажання, наполеглевості і розуміння для чого це робиться! Пораділа за вас🥰 Я на шляху змін. Ще більше радітиму своїм результатам. Добре, що є такі гарні вчителі, в яких можна отримать такі цінні знання про батьківство. Низький вам уклін, за вашу просвітницьку діяльність 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🫶
@marinakvartal611 Жыл бұрын
Переслуховутиму цей ефір щовихідних..та посеред тижню. Багато корисних речей описано. Допомагає зрозуміти тисячі власних помилок. Переслуховутиму задля врівноваження себе та подоланню сумнівів, нав'язаних соціумом. Так, соціум не є чимось забороненим, чи тим, що наносить шкоду..але вплив соціуму не має бути вищий за власне психологічне здоров'я. Дякую Вам щиро!
@anupamsahraga5291 Жыл бұрын
Моя донька (13 років)займалась серйозно музикою із своєю подругою три роки, постійно виступали разом, були не розлий вода, в музичній школі, спорті, на вулиці. У жовтні донька вирішила пофарбувати волосся половину в рожувий, половину у фіолетовий. Я сама їй пофарбувала його. При цьому її подруга сиділа у нас дома. На наступний день мені подзвонила мама цієї подруги і сказала, що моїй доньці краще не зустрічатися із її дочкою, і не приходити до них на репетиції через це "клоунське волосся". Щоб давно не описувати, скажу, що ми припинили повністю спілкування. Але та подружка відтоді почала цькувати мою доньку онлайн, що вона належить до специфічної групи людей, ніколи не знайде хорошу роботу, почне приймати наркотики і зробить тату, і все таке інше. Звідки у неї такі поняття? Від сім'ї. Я підняла на вуха вчителів і директорів, щоб припинити цькування, але не про те річ. Інколи волосся дибки від того, що з їх ротів неслося за весь цей час. Я питала її те саме питання, що ви озвучили. " А коли ж фарбувати волосся як не у підлітковому віці?"
@hannagoruiko9716 Жыл бұрын
Дякую за українську 🙏💙💛 А ваш тембер і ваш голос обожнюю!
@SvitlanaSasko2 ай бұрын
Дякую Вам за відверті наболілі теми,що розповідається про свій шлях і ваші поради дуже корисні...є над чим працювати
@Romanenko_Behappy_UA2 ай бұрын
Сподіваюся, що мій контент буде надалі корисним для вас.
@ГалинаЩаслива-о9ц Жыл бұрын
Мені вже багато років але я досі сильно переживаю і згадую моменти психологічного та деколи фізичного насилля наді мною в дитинстві та юності моїми батьками, особливо мамою. Я була дуже слухняною, чутливою, ранимою дитиною а мене карали тоді коли самі батьки і були винні в тій ситуації, щоб зняти з себе відповідальність. Коли мене намагались згвалтувати в 13 років то виявилось що то я була винною і вдома мене за це ще й піддали сильному психологічному насиллі . Не можу той біль душевний і страх забути і досі, бо ж я дуже любила свою маму. Дуже важко з цим жити. Після цього я ніколи в житті не могла себе захистити в всі оточуючі люди здійснювали по відношенню до мене психологічне насилля.
@tamarapihota8937 Жыл бұрын
Дуже шкода... Я вас розумію, бо пережила подібне, тільки згвалтували мене намагався власний батько... Вам потрібно звернутись до Бога! Помоліться до Нього своїми словами: розкажіть усе що болить ... лише Він може залікувати такі страшні рани душі та серця.
@nataliyayuriivna8107 Жыл бұрын
Дуже дякую за Ваші відео! Неймовірно цінна інформація! 👍🤗❤️
@ГаннаСметанюк-й2ц7 ай бұрын
Дякую ❤️❤️❤️❤️❤️
@tetianabogun45996 ай бұрын
Дякую Вам ,дуже потрібне відео . Ви ділитися з нами дуже цінними знаннями , думками . ❤❤❤
@МаринаБоднарук-в3л Жыл бұрын
Дуже люблю Вас слухати, дякую за поради!
@anastasiiafp Жыл бұрын
Дякую за ефір! ❤ Корисно! Приклади вражаючі (про зʼїсти та ел стілець).
@ТетянаКоляда-н5п Жыл бұрын
Дякую💙💛
@innanassar9145 Жыл бұрын
Дуже вас обожнюю велика подяка
@НатальяСавчнеко Жыл бұрын
Фраза «Нас дивиться весь світ» і тому буду говорити російською звучить дивно. То чому не англійською? Як пояснити з точки зору психології поведінку людини, яка прагне вгодити тому хто її принижує і вважає другим сортом. Якщо московитам потрібна якась інформація то нехай вчать мову і користуються субтитрами
@МаргоКарен Жыл бұрын
Дуже потрібна інформація❤
@lunazolotani67137 ай бұрын
Спробуйте мотивувати їх різними відео, історичними фактами... Я народилася в російськомовній родині в Києві, вчилася в рад рос школі, з 2015 я відмовилася від російської на користь українською. Я мусила для себе вирішити яку культурну спадщину я передам моїм дітям, бо існують різні версії двомовності, трьохмовності, але рідною мусить бути мова тієї країни в якій народився. Тоді не буде гібридного виховання, люди будуть розуміти носіями якої мови та культури вони є (тобто чию країну вони посилюють). Я не хотіла щоб мої діти передавали далі те, що передали в спадок мені мої батьки. Цей спадок русифікації був побудований на крові тих, хто боровся за своє рідне, мову, незалежність, волю, право бути українцями на своїй землі, право чути українську мову навколо, а не стикатися з наслідками русифікації кожен крок. Я припинила бути частиною русифікаційного впливу на суспільство с якому я живу. Я обрала інший шлях. Бо в таких серьойзних питаннях не може бути компромісу зручності, бо це стосується безпеки всіх нас. Безпеки життя, безпеки кордонів, безпеки культури та освіти в учбових закладах... Моє рішення не посилює країну агресора, я не є носієм культури тієї держави яка вбивала моїх пращурів, яка знищила моїх прапрабабусю з її братом розстрілявші їх в Києві, а її сестра та чоловік змушені були бігти з Києва, оформили нові метрики (паспорти) та прожили все своє життя в с.Гордіївка. Вони нічого не досягли маючі грамотність, бажання розвиватися, вчитися, прожили важке сільське життя, де ніхто не знав хто вони та що пережили. Тому це не повага до самих себе обирати язік та культуру тієї країни, яка вбивала нас століттями. Треба перевчатися, поясняти своїм дітям важливість рідної мови, і що я вважаю ще необхідним, то не паплюжити українську мову російськими словами, суржиком... Ми мусимо стати грамотною нацією, вживати грамотно мову показуючі приклад глибинності, червономовності, мудрості, смачного гумору... Я вчуся постійно, я вдячна людям які мене виправляють, я постійно поповнюю мій словниковий запас, щоб моя сьогоденна мова звучала з моїх вуст краще ніж колись російська. Єднаймося та шануймося!
@МаринаЗахожа-з2ы11 ай бұрын
А я навпаки була дуже стриманою зі всоєю п'ятирічкою! Не кричала, спокійно все пояснювала по сто разів, а ситуація не покращувалась, вона дуже темпераментна! І психолог порекомендувала праявляти ємоції, дитина їх потребує, почала прикрикувати, дитина змінилась, почала прявляти емпатію, сама вибачатись і розуміти сама себе!
@WurzelWasserPower5 ай бұрын
Вітаю, обожнюю ваш канал, навіть з відео про відносини з дітьми знаходжу відповіді і натхнення для стосунків із собою (дітей немає). Чи плануєте запускати подкаст на спотіфай? Було би дуже зручно. Дякую за все, чим ви ділитесь❤
@ЕкатеринаКотенко-к1ц Жыл бұрын
Важко втриматись після багатьох разів пояснення. Розумію, що дитина відчуває , пояснюю, чому зриваюсь на крик. Двоє дітей. 4.5 та 1.5 років. Старший хлопчик намагається сестричку то придати, то штовхнути. Хоче тільки так, як йому потрібно. Сприймає сестричку як помєху. Мені боляче, як донечка плаче щоразу, особливо, як впала і вдарилась головою ( старший постарався). Розумію, що він не усвідомлює до кінця свої дії, їх наслідки. Сам засмучується. І так кожного разу . Намагаюсь акцентувати увагу на позитивних моментах, контролювати свої емоції. Коли так багато разів за день, просто виснажують і можу зриватись . Потім пояснюю синочку, як треба себе поводити. Зараз відновлюю нервову систему, синочок почав ходити в садок по кілька годин. Відчуття легкості в ці дні. Синочка емоції більш позитивні у суспільстві , меньше суперечок з сестрою. Ще є в нас старший син. Йому майже 17. Тут взагалі 12.5 років різниці. Кричу від безсилля пояснити старшому, що не можна малого постійно чипляти ( молодшому не подобається таке ставлення, він агресивно себе поводить). Пояснюю, приводжу приклади. Виставляю кордони. Розумію, що криками нічого не доб'юсь. Постійно розмовляю зі старшим, щоб м'якше ставився до брата. Чесно, вже сил не має, ресурс на нулі. Якби працювали школи, садочки, дітям було б набагато легше, вони б бачили задоволену маму, а не виснажену вщент, задовбану їх розбірками по 100 разів на день .
@ЮТ-э9с9 ай бұрын
Хтось колись бачив, щоб левеня крутило й вертіло мамою лвицею? Чи щоб журавлі летіли, а першим летіло пташеня?
@OlgaOlia-z9c7 ай бұрын
Можливо менший син так відноситься до сестрички, бо його постійно ображає старший і менший наслідує приклад, плюс можливість " зігнати" на слабшому образу
@vio22651 Жыл бұрын
Розумію
@bogdanon21 Жыл бұрын
Дякую. В мене даже складні стосунки с сином 10 років. При цьому ,то як ви розповідаєте робити правильно , я так вважала . Але наявність моїх установок з дитинства іноді беруть вверх . А взагалі я розумію , що любої людині та дитині необхідне одобрення дій , а не осудження .
@Валентина-я6й1е3 ай бұрын
плачу, тому що не виправиш тих помилок тих важких наслідків яких зазнала психіка моїх дітей.😢😢😢
@Romanenko_Behappy_UA3 ай бұрын
Головне бути поруч з дітьми, підтримувати їх та себе, шукати шляхи до відновлення стосунків.
@Валентина-я6й1е3 ай бұрын
@@Romanenko_Behappy_UAДякую вам ,на жаль ,діти дорослі , і у доньки зараз великі проблеми у стосунках , донечка піврічна, а чоловік вирішив розлучитись... І це все дуже далеко від дому...💔😭 А я не навчилась її підтримувати ,і роблю їй ще більш боляче.
@olgahrebenyk717 Жыл бұрын
Про пофарбоване волосся в дитинстві я згадала історію. У мене мама фарбувалась ще з часів інституту у рудий колір. Тому вона ніколи не була проти щоб я фарбувала своє. І в 14 років я захотіла пофарбуватись у вишневий. Але фарба взялась не так, як було намальовано на упаковці і я була РИЖОЮ. Знайома, яка мене фарбувала казала, що може мене перефарбувати. Але я хоч і не очікувала такого повороту, але була в захваті, бо стала така ж як мама. І мама була в захваті і підтримала мене🥰
@DianaDiana-ex9kx5 ай бұрын
Вітаю! У сімейному кодексі України записано " дочка". В українській мові однаково вживані обидві форми- дочка і донька.
@МаринаКушка-ш7ж Жыл бұрын
Сподіваюсь в майбутньому ваші школи будуть по всій вільній квітучій Україні!
@elenapopova5276 Жыл бұрын
Про старшу дитину наче зрозуміло, молодшій - також приділяється багато уваги. А як бути з середньою дитиною. У мене таке відчуття, що я середнього найбільше упускаю. Мені наче не вистачає на нього сил(((.
@ЭлинаЭлеонора Жыл бұрын
Дякую. А як приєднатися до групи "Перелітні птахи". Ми якраз такі є)
@БарвиЖиття-й9ю Жыл бұрын
Цікаво розповідь про школу А якою мовою викладали в українській школі в Ворзелі? Це минуле але цікаво чи плекали там любов до України І чи був придмет історії України Буду вдячна за відповідь
@Romanenko_Behappy_UA Жыл бұрын
Українською, англійською та німецькою мовами з 1-го класу
@anupamsahraga5291 Жыл бұрын
ВАжлива і цікава інформація, дякую! Але ж ЗВУК :(( Будь ласка, подумайте як налагодити ваш звук. Я маю на увазі, що дуже глухий і не чистий звук, реально напружуються вуха і важко слухати навіть на нормальній швидкості, я вже мовчу про прискорену...
@anupamsahraga5291 Жыл бұрын
Мені зараз 46. Моя мама особисто пофарбувала мне у 14 у чорний. Бабуся була в жасі, але ж є питання принципові, а є фарбування волосся😂
@Mary-y2p-p8r Жыл бұрын
Українці не почали вивчати українську зараз, більшість її знають і розуміють з дитинства, просто люди стали більше спілкуватися українською
@nadiakureliak64125 ай бұрын
Мені не те що фарбувати, а стригти не дозволяли😅 бо 'у хорошої дівчинки має бути довге волосся'
@hannagoruiko9716 Жыл бұрын
Смішно, у мене теж самопрокол, різна висота дірок😂
@user-xm4zj9zm3x11 ай бұрын
Марино, як батьки з зруйнованою психикою можуть виховувати нормальних людей?!
@ЯнаКаминська Жыл бұрын
Емілія 8
@ОксанаОмельяненко-у6б Жыл бұрын
Розмовляємо лише українською все життя. Всі родичі україномовні. Діти говорять російською. 🤷♀️
@Romanenko_Behappy_UA21 күн бұрын
Дякую за ваш активний відгук на мої ефіри! Всім, хто ділиться своїми історіями та підтримує - @nataliyayuriivna8107 @ГалинаЩаслива-о9ц @ТетянаКоляда-н5п @bogdanon21 @МаргоКарен @Mary-y2p-p8r @ЕкатеринаКотенко-к1ц @ЭлинаЭлеонора @yevheniialeonidova @hannagoruiko9716 @elenapopova5276 @ВікторіяТернопіль @ЯнаКаминська @БарвиЖиття-й9ю @ОксанаОмельяненко-у6б @МаринаБоднарук-в3л @МаринаКушка-ш7ж @Ната-з5й4б @marinakvartal611 @НатальяСавчнеко @tetianaleshchenko9552 @anastasiiafp @anupamsahraga5291 @vio22651 @seerallz-uy8gm @olgahrebenyk717 @innanassar9145 @МаринаЗахожа-з2ы @user-xm4zj9zm3x @АлинаЕременко-ъ4ж @oksanav.597 @ЮліяМогілей @ГаннаСметанюк-й2ц @lunazolotani6713 @tetianabogun4599 @WurzelWasserPower @DianaDiana-ex9kx @nadiakureliak6412 @ВалентинаДанилюк-щ2в @svitlana1534 @natalochkakrislaty2833 @SvitlanaSasko Бачу, що багатьох хвилюють питання виховання дітей в сучасних умовах, емоційного вигорання батьків та подолання власних дитячих травм. Думаю провести новий ефір - які теми вам були б найбільш корисні? Можливо: Як відновлювати свій ресурсний стан? Практичні техніки спілкування з дітьми різного віку? Робота з власними травмами? Створення здорового україномовного простору в родині? Поділіться в коментарях, що саме вас цікавить найбільше? Які питання хотіли б розібрати детальніше? Разом зможемо зробити ефір максимально корисним для кожного! 💙💛