Як не треба починати ремонт квартири! НЕ РОБІТЬ ЕЛЕКТРИКУ перед ШТУКАТУРКОЮ! І ОСЬ ЧОМУ Львів дизайн

  Рет қаралды 26,518

Будні Дизайнера - PILLARCH

Будні Дизайнера - PILLARCH

Ай бұрын

Багато людей неправильно починають робити якісний ремонт квартири чи будинку, бо починають ремонт з електрики, а не з штукатурки стін. Такий порядок ремонтних робіт звичайно може бути, але не все так просто, бо в ньому є дуже багато нюансів та мінусів, про які я сьогодні детально розкажу. А також скажу з чого почати продуманий та сучасний ремонт та дизайн квартири в новобудові чи в будинку, та як робимо ми.
УМОВИ РОЗІГРАШУ ІНСТАЛЯЦІЇ З УНІТАЗОМ У ЦЬОМУ ВІДЕО
• УНІТАЗ ЩО НЕ РОЗБРИЗКУ...
Розіграш буде в прямому ефірі тут на каналі “Будні дизайнера” 12 травня 2024р. (неділя) о 20:00 Тому підписуйтесь, щоб не пропустити.
Все про приз тут:
groheshop.com.ua/eshop/sistem...
Розіграш буде в прямому ефірі тут на каналі “Будні дизайнера” в кінці квітня або на початку травня. Тому підписуйтесь і слідкуйте за анонсами, щоб не пропустити.
Вітаємо переможця ІВАН ДРУГАК! або НАСТУПНИЙ, якщо ІВАН ДРУГАК не вийде на зв'язок до 12 червня 2024р. то право на приз
буде передано наступним "альтернативним" переможцям.
Іван напишіть свій номер телефону нам на пошту: infopillarch@gmail.com
І ми узгодимо деталі, щоб надіслати Вам ПРИЗ!
Повне відео розіграшу тут: kzbin.infoZWWPEJwKmsY
ДОНАТИТИ НА АКТУАЛЬНИЙ ЗБІР ТУТ: ( на пікап для ЗСУ) Монобанк (ціль 200 000грн.)
send.monobank.ua/jar/5qh12UWF3q
Або № Картки монобанк 5375 4112 1104 4263
ПРО ВОЛОНТЕРА МИКОЛУ ФЕНИКА (ВЕРЕСЕНЬ)
З волонтером Миколою я знайомий дуже давно і разом з ним вчився. Він постійно збирає кошти на потреби нашої армії та звітує про кожну гривню. В нього на сторінці кожного дня нові збори (потреб насправді дуже багато). Так само на сторінці ви можете переглянути всі звіти про витрачені кошти, тому можете бути певні, що все зібране і куплене потрапить прямо до наших бійців. Посилання на його сторінку: / mykola.september
ДОДАТКОВІ ВІДЕО ПО ТЕМІ:
Монтаж електрики (чорнової)
• №12 / мЕліна 4 серія /...
Монтаж електрики (чистової)
• №30 / мЕліна 9 серія /...
Монтаж кондиціонерів
• №9 / мЕліна 2 серія / ...
Весь порядок виконання ремонтних робіт у квартирі
• №5 / Весь порядок вико...
ВАКАНСІЯ (відеооператор, монтажер)
Для постійної роботи над цим каналом потрібні творчі та відповідальні спеціалісти зі Львова.
Тому запрошуємо до нас в команду. Своє портфоліо та резюме надсилайте на пошту: infopillarch@gmail.com з темою “оператор” або “монтажер”.
З чого почати ремонт в новобудові? Звісно з каналу Будні дизайнера!
Зроблено в Україні. Архітектор та дизайнер інтер’єру Роман Мартинюк Україна, м. Львів! Ремонт та дизайн квартир під ключ Львів та Україна.
Якщо вам потрібно розробити та реалізувати сучасний дизайн проект інтер'єру вашої квартири чи будинку, комплексний ремонт квартир під ключ, авторський нагляд, дизайн будинку, офісу, готелю чи ресторану або ж ви просто задумали будувати будинок і ви шукаєте проекти будинків та вас цікавить будівництво житла і ціна будівництва, і вам потрібен дизайнер інтер'єру або архітектор, щоб розробити індивідуальний архітектурний проект або вам просто потрібна консультація, тоді звертайтеся до нас. Ми надаємо послуги архітектора, дизайнера та послуги по дизайну інтер'єру, виконуємо проекти будинків. Рум тур по наших готових проектах ви можете переглянути у мене на ютуб каналі Будні дизайнера (повністю український та україномовний контент).
Відділ дизайну і проектування студії PILLAR
+38 098 680 680 7 (пн.-пт. 10-18)
Наш сайт: pillarch.com.ua/ Тимчасово не працює (на реконструкції).
Наша електронна пошта: infopillarch@gmail.com
Наш офіційний youtube канал: / @pillar_design
Наша сторінка у facebook: / pillarch
Інстаграм автора: / martynyuk_roman
ТікТок автора: www.tiktok.com/@budni_dyzayne...
Підписуйтесь! Будемо раді новим знайомствам!
Ми не просто проектуємо, ми реалізовуємо ваші мрії.
#ремонт #дизайн #дизайнер #дизайнпроект #україна #буднідизайнера #ремонтквартир #лайфхаки #проектбудинку

Пікірлер: 176
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
А в якому порядку робите електрику ви? До штукатурки стін чи після? Чи можливо комбінуєте ці два методи? Чи пошкоджували ви свої мережі під час ремонту?
@elenabandurka2102
@elenabandurka2102 Ай бұрын
Цікавий матеріал. А в мене так мої майстри і робили)))
@Zhydohelmint
@Zhydohelmint Ай бұрын
шановний, не "датчік" а ЧУТНИК
@user-gx6iu3jp3p
@user-gx6iu3jp3p 5 күн бұрын
Перш за все готуємо штроби на сантехніку і електрику.Спочатку на об,єкт заходять сантехніки, чорнова розводка каналізації, води,опалення, кондиціонерів, водорозетки. Потім електрики, чорнова розводка гофри на електрику, сигналізацію, телефон, відеокомери, антену, коробки і підрозетникі. Потім чорнова стяжка ( в нас полістіролбетон, сьогодні будуть робити, виложу відео), потім закриємо штроби, і штукатурка під покраску, ( без шпаклівки, в 95% випадків). Заходь до мене, дивись відео, можливо побачиш, щось корисне. Я працюю 22роки і ні разу порядок не змінювався.
@Zhydohelmint
@Zhydohelmint 3 күн бұрын
@@user-gx6iu3jp3p гофри? тебе розводять покидьки.
@ighorsemeniuk3699
@ighorsemeniuk3699 Ай бұрын
Добудовую власний будинок якраз, на стадії фінішного оздоблення. Робив дизайн проект, але тільки для того щоб мати візуалізацію (якось не складалось в голові). І багато консультувався і з електриками і з майстами штукатурами як краще зробити проводку - до штукатурки чи після. Більшість схилялось до. Просто переглянувши декілька відео і статей, схилився до того щоб зробити після. Тут є тільки один мінус - ви витрититесь на те що б заплатити електрикам за штроби (в мому випадку десь 10 грн метр - і якщо проводки багато то доларів зі 100 може піти). Проте плюсів більше, тому що штуатури можуть можуть використати мінімум штукатурки якщо стіни змуровано рівно і там де з кабелем їм треба було б 1-1,5 см, там вони накладуть 0.5. Це вже економія. По друге, точність самого вирівнювання стін вища, тому що штукатурам не заважають кабелі (і електрики мпотім можуть краще і точніше посадити підрозетики. Ще один нюанс - коли ви продумуєте електрику і потім вже після штукатурки щось ще дороблюєте або міняєте то можу бути що прийдеться видирати старі кабелі і переносити. Я ні грама не пожалів що зробив після, і іншим рекомендую
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за такий розгорнутий коментар і за змістовне доповнення! Хай вам гарно служить!
@user-gg2wf7yf8i
@user-gg2wf7yf8i Ай бұрын
Як сказав мій електрик, комунікації робляться від більших труб до менших, тобто вентиляція, каналізація, водопостачання, кондиціонер, і тільки тоді електрика. Сантехнік теж наполягає на роботі після штукатурки. Електрик каже, ніхто трубами не буде обходити електричні кабелі, саме тому електрика в кінці
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Доречі класна «формула» - «від більших труб до менших». Дякую за коментар 👍
@user-gg2wf7yf8i
@user-gg2wf7yf8i 8 күн бұрын
І ще, електрик казав, що найбільше грошей тягнуть переробки по електриці. Роблячи електрику на фінальному етапі, десь через три місяці після штукатурки, жодного приміщення без змін в плануванні в мене не залишилось)) я вніс дуже багато правок, і дуже радий, що всі ці зміни були лише на бумазі, а не на обʼєкті. Вдячний безмежно цій пораді. Наприклад, бойлер не вміщався над пралкою і сушкою, банально немає моделі з сухим теном в горизонтальному положенні на 100 л, це факт заставив поміняти три предмета в ванній, що призвело б до повної зміни всієї роботи по електриці в ванній. І це лише маленький приклад.
@Gevko_Volodymyr
@Gevko_Volodymyr Ай бұрын
Романе, як матимете натхнення і час - зробіть якийсь ролик по ремонту вторинного житла - що можна покращити років через 10 вже зробленого ремонту, з чого починати і як правильно за це братись. Що перевірити у першу чергу. Бо це якийсь, бляха, ремонтний газлайтинг і дискримінація - всі дизайнери і майстри (з відомих причин) охоче розовідають про новобудови і сирі будинки/квартири, але нас, мешканців вже обжитих квартир які надумали зробити ремонт у вже трохи зношених і почовганих помешканнях - наче не існує!) Зрозуміло, що це морочно і не так прибутково, але ж треба трохи мати совість)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Зараз маємо такий обʼєкт в роботі. Сороки там і справді багато і купа нюансів, якщо центральна частина місто, то взагалі мова. Але ви вже не перший хто пише за цю тему. Вже зафіксував. Обовʼязково знімлю відео, тільки точно ще не знаю коли.
@family3747
@family3747 Ай бұрын
Да це була б непогано ідея!! А то і справді тільки нові квартири та будинки!
@user-mq6gs4zq3p
@user-mq6gs4zq3p Ай бұрын
Так, це дуже актуально! Старий хрущик, але такий рідний, з чого почати, якщо не плануємо виїжджати з квартири?
@valeriya_sn
@valeriya_sn Ай бұрын
Робила собі ремонт во вторинному житлі, в якому ремонту не було напевне років 40 )) Тож там все так як в новобудовах, різниця тільки в тому, що спочатку треба усе зруйнувати що не потпібно і повністю замінити труби та електрику :) А дальше все як у відео дизайнерів )
@catherineromanenko9123
@catherineromanenko9123 23 күн бұрын
Так, точно треба таке відео
@onetoo
@onetoo Ай бұрын
Додивився до 3 хвилини, а далі не витачило нервів. Одна справа не проводити кабель, до дизайн-проєкту і зовсім інша справа - казати, що розетка зміститься, якщо на 5 см, якщо штукартурки буде більше. Розетка нікуди не змістить, тому що розетку фізично неможливо поставити до того, як буде поштукатурена стіна. Це лише кабель проведений до того місця, де орієнтовно буде розетка. А там уже розетку на пару сантиметрів вище чи нижче чи лівіше взагалі не проблема поставити. Що стосуєть додаткового кабелю, якщо забули, то для цьго роблять фотографії та відео, щоб знати де той кабель уже прокладений. І це потрібно навіть на той випадок, якщо ніхто нічого не забув, але через багато років захочеться зробити ремонт. А уявіть ситуацію, коли ви спршу поштукатурили, а потім зробили штроби проклали кабель, зношу заштуватурили і вже потім згадали, що десь щось не провели. Тоді як? Все водно фотографії потрібні. Короче, вирішив не гаяти свій час - додивлятися не буду.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
От подивился б повністю відео і не витрачали б час на написання такого довгого коментаря. Про все що ви пишете, я у відео сказав. Щодо зміщення 5см то у відео було сказано, що відстань до розетки чи вимикача може зменшитися з 50см до 45см, бо приміщення фізично стане меншим через штукатрурку. Але ви мабуть до того не додивилися. Дивно читати коментарі коли людина робить висновок по 3хв. відео. Коли вас щось питають, ви даєте закінчити запитання чи одразу відповідаєте? А книги ви до кінця читаєте? Фільми до кінця дивитеся? Чи ви одразу знаєте фінал і у вас на все свій висновок. Але цей коментар надто довгий, щоб ви його дочитали до кінця. Двох рядочків мабуть було достатньо.
@onetoo
@onetoo Ай бұрын
@@budni-dyzaynera я не два рядочки - повністю дочитав. Мені за сферою діяльності доводиться дуже багато читати і писати, тому це не складно. Хоча я можу не дочитати книгу до кінця, якщо не хочу. І фільми також. Але суть не в тому. Я не хочу витрачати час на відео, де є одразу те, з чим я не згоден. А написати мені не жаль, бо так Ви прочитаєте і будете знати причину чому якісь люди не дивляться до кінця і можливо захочете щось замінити у своїх відео для збільшення переглядів. Можете не дякувати )))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
@@onetoo Тут не про те чи згодні чи ні. Ніхто не змушує вас погоджуватися. В кожного свій досвід ( я розказав про свій) і своя думка, і вона не завжди має сходитися з вашою. Людей багато, як і думок.
@oleksandraqua4089
@oleksandraqua4089 Ай бұрын
По першому методу можна зробити всі опуски строго вертикально і фото фіксацію. В чому тут проблема? А другий метод може дати тріщини в місцях заробляння штроб. В чому переваги?
@user-sj1dr2bx6f
@user-sj1dr2bx6f 17 күн бұрын
Щоб не тріщало, зволожуються штроби і заробояються в 2 чи 3 підходи. Можна сіткою скористатися
@madbander
@madbander Ай бұрын
мені таке пише :"Вибачте, сайт на реконструкції"))) Але вам окрема дяка що відповідаєте глядачам і не просто "ок" )) а розгорнуто, це завжди повага і приємно.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Так. Ще доробляємо. Актуальна інформація та поточні проекти є у нас на сторінці у фейсбук
@AV-wv5mq
@AV-wv5mq Ай бұрын
Я та сама людина що починає ремонт з електрики до штукатурки), але як заручник де яких обставин в складній ситуації з забудовником. Не маючи ні води, ні опаленя, ні каналізації, довелось починати з електрики, але не бачу великих труднощів. Повністью відбив лазером всі стіни, відштовхуючись від мінімальної товщини слою, зробив на стелі і по полу мітки по яких має бути штукатурка (враховуючи кути 90гр.) Зробив штроби і навіть вмазав підрозктники по тих самих мітках. Як що навіть слой штукатурки стане на пару мм. більшим над підрозетниками, не думаю, що це на щось вплине. Вважаю, все залежить від майстрів і їхнього підходу до роботи, це найголовнійше. Дякую за відео.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Якщо ви за всім так стежите і все це врахували, то все має бути добре. Мало хто на це увагу звертає на початку, а потім вже пізно. Наприклад коли кухня не поміщається в нішу, бо ніша замала ( вже таке проходили). Бажаю гарного та легкого ремонту!
@AV-wv5mq
@AV-wv5mq Ай бұрын
@@budni-dyzaynera Дякую. Я як раз займаюсь виробництвом меблів і багато бачив помилок в ремонтах, тому звертаю увагу на різні дібниці і все одно можу помилитись)
@DimaDirektor
@DimaDirektor 6 күн бұрын
​@@budni-dyzayneraв яку нішу яка кухня? Який дебіл робить помір кухні на забудову ДО штукатурних робіт? Я живу в Польщі, маю фірму електриків і ми ЗАВЖДИ розкладаємо свої "кабельки" ДО штукатурки під лазер і ЗАВЖДИ вертикально з відеофіксацією і за 7 років тут такої роботи переробок було 7. В інших випадках все було як треба. Я ті штроби навіть за великі гроші не хотів би а ні робити, а ні , як власник, мати. Взагалі, дякую за відео!
@rodionleyva1414
@rodionleyva1414 Ай бұрын
найскладніше, на мою думку, прокласти самі ел. дроти. В місцях, де планується розетка/вимикач/тощо можна залишити вільний кінець і потім вже по факту розміщати розетку/вимикач/тощо. уникнути кофлікт комунікацій, насправді, не важко - достатньо мати крихту уважності і розвести все напр. по рівнях і т.д. дякую за інформацію, будемо планувати далі...
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за коментар і пояснення. Якщо чітко розумієте що робите і який результат має бути, то можна експериментувати.
@halynaborowko5246
@halynaborowko5246 10 күн бұрын
Дякую, було дуже цікаво. Другий метод вважаю кращим
@live2020__
@live2020__ Ай бұрын
😊 дякую за поради! Трошки не дочекалися цього відео.., вже проклади електрику під штукатуркою, та в нас не критично, фух, бо починала дивитися з напругою😂
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Назва для привернення уваги до українського контенту і до даної проблеми. Радий, що у вас усе добре!
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Тепер можете напружитись, бо нормальної електрики не буває.
@user-nn7xh6zp8w
@user-nn7xh6zp8w 15 күн бұрын
Привіт, забув добавити, що при першому методі, треба по 2 рази викликати електриків (або коробки виставляти по маяках або залишати на призволяще штукатурів, що не є добре). А при другому, можна все зразу зробити.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 15 күн бұрын
Дякую за коментар 👍
@user-kr6ss7nb2u
@user-kr6ss7nb2u Ай бұрын
Дякую за консультацію і підказки.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Заходьте ще! 😉
@yuriisydorchuk4506
@yuriisydorchuk4506 9 күн бұрын
прокладати електрику і слабострумку до штукатурки прямими лініями і фотографуємо. далі штукатуримо. далі прокладаємо вентиляцію (це переважно по стелі), що в принципі не залежить від прокладки кабелів. далі робимо водопостачання і водовідведення. штукатурити до прокладання комунікацій є невигідно по ряду причин: 1) для чого штукатурити і по штукатуреному штробити? це перерозхід матеріалів по штукатурці. штроби потім знову треба заштукатурювати, це додаткові матеріали і роботи; 2) купа відходів буде і куди їх дівати? якшо це приватний будинок - це одне, а якшо це квартира, то це все треба прибирати і кудись вести, шо також не є безкоштовним.
@mikhails6091
@mikhails6091 Ай бұрын
А що підрозетники не можна ставити після штукатурки? Трасси кондиціонера взагаліто теж можна до штукатурки прокладати, тоді ще й можно сіткою проармувати місце де іде штроба. Та і як це потім перебьють кабель, зараз навіть можна на телефон пофоткати, якщо у вас звістно не нокія 3210. Та й схема електрики теж є
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Все можна, як ви пишете. Так само як і перебити потім) На обʼєкті часто багато різних майстрів і не у всіх є фото і часто є фото не по всіх вузлах, або без розмірів, а за всіма впильнувати складно. Якщо ви самі собі робити ремонт, то вірогідність перебити менша, а коли багато народу, то вона прямо пропорційно збільшується. По 10 раз можна говорити, «обережно там кабель» в результаті кабель перебитий. Вже це проходили.
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Нормально, коли монтажні коробки стоять заподліцо з площиною заштукатуреної стіни. Для цього доводиться вставляти коробки в стіну як можна пізніше - скажімо, перед останнім шаром шпаклівки. Якщо коробки вставляти до штукатурки (або плитки) - вони ніколи не стоять заподліцо - або заглиблені, або випирають.
@ndreiorekhov777
@ndreiorekhov777 3 күн бұрын
це стандарт виконання ремонту, вирівнювання стін, потім комунікації☝️
@mashaone537
@mashaone537 Ай бұрын
Було дуже цікаво і корисно! ❤️🔥🔥🔥
@user-bh1hy5kj9v
@user-bh1hy5kj9v 6 күн бұрын
Тому рекомендують робити фото і зберігати якнайдовше прокладеної проводки, а найкраще навіть підібрати перед тим приблизно меблі.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 6 күн бұрын
Все вірно 👍
@FspaceLOW
@FspaceLOW Ай бұрын
Ви дуже узагальнили "електрику", та у процесі навіть згадали про підрозетники. В такому випадку важливо було зауважити той момент, що у місці, де шар штукатурки 5 см, ваші підрозетники стануть глибше на ті самі 5 см 😂 До речі, таке я теж зустрічав на Ютубі, це просто срака. В мене наразі відбувається ремонт. Почали з трас кондиціонерів, потім електрика (саме проводка), в процесі сантехніка та перенос радіаторів опалення на стіни. Ось майже місяць штукатурили, і наступним етапом будуть саме ПІДРОЗЕТНИКИ та електричний щит. Так, місцями дроти трохи посунулись відносно стін, АЛЕ 98% всієї проводки проведено вертикально по стінах, також місця її виходу видно по стелі, ну і про фотофіксацію ніхто не забув. Тому принаймні розетки та вимикачі в мене будуть на своїх місцях. Так, погоджусь, що робити проводку після штукатурки може і правильніше, щоб потім з точністю до мм вгадувати розташування дротів у стінах (в моєму випадку дійсно можливі зміщення на 1-5см). Але не забуваємо про те, що штробління - недешеве задоволення, а ще дуже брудне та гучне. До того ж, штроби потім треба повторно штукатурити, а це доп роботи і матеріали. Принаймні, я на своїх 100 квадратах би точно це відчув. )
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за розгорнутий коментар і за те, що поділилися досвідом! Ми пробували в різні способи і для себе прийшли до висновку, що краще після штукатурки, хоча інколи робимо і до, але це рідко. В нас було таке, що майстри Замовника заштукатурили всі підрощетники і їх треба було всі шукати, вони навіть пінопласту не дали, а все залили. Це був жах. Довелося переробляти. «Майстри» бувають різні.
@vmagamedov
@vmagamedov Ай бұрын
Дякую за відео. А як щодо дизайн-проекта? Там же треба робити точні заміри, і чи треба робити дизайн-проект до штукатурки чи краще після?
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Краще чисті заміри робити після штукатурки. До можна робити ескізний проект. Якщо ж робочий, потрібно робити з поправкою на штукатурку і перед відповідальними і точними роботами робити додаткові заміри і уточнення.
@viktorpotoki4274
@viktorpotoki4274 Ай бұрын
хех, вже проходили, зробили до штукатурки і тепер при меблюванні та побілці розумію що трохи вийшло не вірно, свіжий приклад, вже поставили кухню і холодильник і зрозуміли що розетка трохи не там де потрібно, добре що батько то все сам робив то швидко переставив розетку. тож так краще спочатку штукатурка і потім вже електрика.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Масивні силові кабелі ще можна до, а от розводку по кімнатах краще після😉 Дякую за коментар 👍
@nataligutsal6944
@nataligutsal6944 Ай бұрын
Доброго дня) Підкажіть,будь ласкс,як якісно зробити демонтаж плитки з теплою підлогою?
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Якщо акуратно, то можна зробити. З водяною простішк, з електричною складніше. Все треба дивитися. І від товщини стяжки та клею багато залежить.
@andriymudryk5231
@andriymudryk5231 12 күн бұрын
Скажу вам як штукатур у Польщі, я був би щасливим якби хоч 1 будинок нам попався без еликтрики. А так ми дуже часто поганими словами згадуємо електриків, які десь заокруглюють в кутах свої кабелі чи взагалі переплітають, буває що з 2го на 1й поверх ідуть кабелі які навіть шматком гофри не захищені, і є величезний ризик їх перебити під час прибирання (коли їх не видно, бо вони в штукатурці брудні) плюс підрозетники теж на нас, мусимо безкоштовно їх виставляти, і часто буває або замала дирка, або кабелі стирчать по пів метра, або по 7 кабелів на 1 підрозетник) а штукатури зі всім цим мають гратися...
@vypo2233
@vypo2233 Ай бұрын
Дуже ємно і корисно , дякую . Розкажіть будь ласка , якщо в будинку на першому поверсі теплу підлогу робити , то який матеріал підлоги кращий: плитка ,зрозуміло , що для ванної і кухні найкраще ( але якщо кабінет і вітальня теж на першому поверсі) то чи можливо вініл ? Чи доцільне таке поєднання, теплого і холодного матеріалів ? Дякую
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Цілком може бути! Тільки під вініл потрібно ідеально рівну поверхню і дуже хорошого майстра. Плитка буде найефективніше з точки зору опалення і найпрактичніше. Інколи ламінат кладемо під підігрів, але це так собі рішення, навіть незважаючи на перфоровану підкладку фізику ніхто не відміняв. Замовники самі наполягають. Але в пальні особисто мені не дуже комфортно спати коли підлога гріє. Спальня має бути прохолодною, щоб краще спалося.
@Movie_Watcher
@Movie_Watcher Күн бұрын
Спочатку розкидуються кабеля до точок, а висвердлювання підрозетників виконується тоді коли є стяжка підлоги та стін. Тому про які відхилення в відстанях від дверей чи меблів сказано незрозуміло.
@Nikita_Yezerskyi
@Nikita_Yezerskyi Ай бұрын
Дякую за корисний матеріал, а в якій програмі виконано креслення електрики?
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Проект електрики ніколи не буває розумним. Навпаки, він буває і небезпечним.
@user-vm8iz3bn9m
@user-vm8iz3bn9m 13 күн бұрын
Так, то страшенний жах. Коли не знаєш, де комунікації та електрика. Саме в той момент ремонту страшенно захворіла на ковід. Контролю ніякого, бригада запевнила, що фото робляться, що і де, що все під контролем. Ітог: нема фото. Жодного. Електрику переробляли вже інші люди, як могли, бо з'єднання були м...боже з праведним, вибивало все і постійно 24/7, виявилися 3 незрозумілі і нікуди не під'єднанні кабелі. Моє прохання про прохідні ввимикачі було проігнороване, його вже "викручували-вимучували" з якихось нульових фаз інщі люди. Тепер я просто другий рік поспіль живу без натяжних стель. Бо по ним хоч якось бачу, де ті кабелі проходять і де можна бити стіни. Із теплою електропідлогою вирішилося просто. Всі двері в хаті розсувні. І оті направляючи я власноруч вже клеїла до підлоги якимось супер-пупер клеєм. Щоб не били і нічого не пробили.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 12 күн бұрын
У вас тут цілий детектив. Дуже шкода, що так сталося. Все треба пильнувати самому. І навіть часто дуже хороші майстри можуть бути поганими менеджерами, тому без контролю ніяк.
@sergiygavrylyuk7775
@sergiygavrylyuk7775 Ай бұрын
Обидва варіанти мають право на життя. Економія сумнівна, але є. Особисто схиляюсь, до варіанту зі широтами. Штукатур швидше і якісніше робить роботу. Не тиждень, а за пару днів. А електрику я і сам прикладу. Разом з каналізацією
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Так, все вірно, можна і так і так, в залежності від того хто виконуватиме
@user-sj1dr2bx6f
@user-sj1dr2bx6f 17 күн бұрын
В нас вийшло за вашим методом
@bohdan7166
@bohdan7166 Ай бұрын
Трошки подивився, трошки залишу коментар
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Трошки дякую)
@narinyan_house
@narinyan_house Ай бұрын
В чому проблема кабеля прокласти до, а підрозетники поставити після штукатурки?
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Проблем нема, але можуть бути і вони озвучені і показані в даному відео.
@igor9341
@igor9341 Ай бұрын
За час поки робилася штукатурка, зазвичай у 9 з 10 випадків, дизайнер/власник придумає зміни і приходиться штроби робити вручну щоб не пошкодити вже існуючі дроти... Електрик не знає який шар буде штукатурки тому робить запас дрота що не економить вам гроші а тільки заважає штукатурам Коли поставив підрозетник всерівно 20см штроби буде щоб запхати дріт в коробку Сантехніку чомусь в таких випадках роблять після штукатурки і як правило теж дріт перебють Все це разом може вийти дорожче ніж зробити після штукатурки 😂
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за доповнення та розʼяснення. Десь так і є.
@alistroy756
@alistroy756 Ай бұрын
Строю кухню ,хочу до вас звернутися ,в який час можна у вашу компанію дозвонитись?😊
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Вся інформація є в описі під відео
@DmityMarjonin
@DmityMarjonin Ай бұрын
Все добре, а що робити якщо гіпсокартон? Штробити його якось не дуже логічно
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Там де гіпсокартоном заливаєте штробити не потрібно. У відео є відеоряд де це видно. Проводка, потім профіль і тоді гіпсокартон. Штробити нічого не потрібно.
@nightcat.kvitart
@nightcat.kvitart Ай бұрын
В мене встановлювали гіпсокартон, і в одній з кімнат забула, що розетка має бути на тій стіні) так лишали просто один шматок не встановленим зверху і туди завели дроти) А якщо клеїться гк, то вирізати канцелярським ножем штробу і добити вже в самій стіні
@ValKhar
@ValKhar Ай бұрын
а если гипсокартон ?
@OleksiyNko
@OleksiyNko Ай бұрын
тоді вже й необхідно казати про стяжку підлоги, щоб була до електрики, для того щоб визначити точну висоту електроточок
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Так. Про це доречі є відео на каналі. «Топ 7 глобальних помилок ремонту»Точну висоту потрібно визначати на самому початку. Це і є точка нуля або ж рівень чистої підлоги. Дякую за коментар 👍
@dimitrid.4214
@dimitrid.4214 Ай бұрын
так після прокладки кабелів вони просто фотографуються і фіксуються відстані від стіни/стелі
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Я про це у відео сказав. Але не всі фотографують і не усі фіксують. І часто на ходу Замовник вносить зміни в різні мережі, а це різні майстри і потім балаган
@yuramytsko
@yuramytsko Ай бұрын
Ми робили після штукатурки. Спочатку основну електрику, потім воду та каналізацію, паралельно слабострусні мережі, потім опалення. Були моменти де потрібно перехрестити трубу з кабелем, якось вийшло це зробити. Напевно найкращий порядок такий: 1 вода каналізація 2 основні труби опалення та радіатори 3 вся електрика 4 теплі підлоги і решта опалення.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за коментар! Ми спочатку робимо каналізацію і воду, потім опалення і вентиляцію, паралельно силові кабелі електрики прокладаємо, а саму розводку по кімнатах пізніше. На деяких етапах мережі можуть пересікатися, головне потім після самих себе не переробляти) Слабостумні мережі в вкінці. Ваш варіант також може бути, головне все припильнувати, щоб потім не ремонтувати. А якщо електрика по стелі, а все опалення по підлозі, то цілком може бути. Часто ще робимо електрику першого поверху по стелі, а електрику другого поверху по підлозі, тоді менше кабелю йде, але потрібно синхронізувати все з іншими мережами і тоді все разом стяжкою залити.
@yuramytsko
@yuramytsko Ай бұрын
@@budni-dyzaynera ми так і робили, перший більше по стелі, другий по підлозі.
@Andri101
@Andri101 Ай бұрын
Так і є у декого🎉
@Steel_Coconut
@Steel_Coconut Ай бұрын
У мого друга після ремонтів так не зійшовся вимикач, він перекривався шафою, в підсумку прийшлось вже у квартирі з готовими ремонтами переміщати вимикач, перештукатурювати і перемальовувати)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Саме про те мова. Не критично, але переробляти треба. І як правило по тій переробці потім фарба не так лягає і видно де переробляли.
@spadix_v
@spadix_v Ай бұрын
Якщо проводка йде в стяжці, то по іншому не вийде. Принаймні виводи кабелю зробити. А вже монтаж розеток після штукатурки.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Ми робимо часто в стяжці, якщо є два поверхи. На першому по стелі, а на другому по підлозі. Тоді кабелю менше витрачається. Але треба з усіма іншими мережами все синхронізувати перед заливкою стяжки.
@cossackcortes
@cossackcortes 19 күн бұрын
Дурне питання, а що доброго в відкритих штробах з видимими кабелями, це ж неестетично.. Хіба не краще замурувати кабеля в стіну і чітко записати де і що замуроване? І як приховати кабеля щоб було естетичніше якщо зроблено в такому порядку як на відео?
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 19 күн бұрын
Штроби після того, як всі мережі змонтовані заробляють. У відео я про це говорив і пояснив чому.
@MykolaFenykfenix85
@MykolaFenykfenix85 Ай бұрын
Архітектурний метод the best!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую Микола! Сподіваюся, що і збір на ЗСУ трохи зрушить з місця і ми таки закриємо його та купимо хлопцям авто та fpv
@TRUE_LIFE_FROM_ME
@TRUE_LIFE_FROM_ME 25 күн бұрын
А ще, на мою думку, краще щоб всі ці роботи виконувала одна організація (відповідальність за всі роботи) - як вважаєте?!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 25 күн бұрын
Так. Коли є одна організація або виконроб або дизайнер, тоді і є в кого спитати.
@antondidychenko6352
@antondidychenko6352 Ай бұрын
Перший раз чую бачу щоб штукатури підрозетники ставили. Чи у вас один майстер на все ? :)) Мабуть вам слід почитати про виконавчу документацію . :) Фантазер сказочник, профан, Чес парагвайский Стяжку під труби теж ріжете :)))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Труби звичайно перед стяжкою, але якщо треба то і можемо врізати. До нас об'єкти в різному стані попадали і вже після майстрів були. У відео я сказав, що опалення, вода, каналізація та венталяція виконується до електрики ( всі труби). І відео саме про електрику і про штукатурку стін, а точніше про кабелювання, а не про підлогу, стяжку чи стелю, бо там інші рішення. На відео ряді є вставки відео з монтажу електрики, там все видно. Відео про порядок ремонтних робіт вже є на каналі, воно одне з перших, там про весь порядок. Часто майстри не наші, а від Замовника і вже неодноразово заштукатурювали і коробки і підрозетники, тому є з чим порівняти. Вам рекомендую бути культурнішим у висловлювальнях і не переходити на особистості. Наступного разу підете в бан без попереджень. Та й міг обмовитися, мабуть мав на увазі коробки.
@user-zy2lm3sc6e
@user-zy2lm3sc6e Ай бұрын
Ваша послідовність работ йде от некваліфікованих виконавців, яких нажаль більшість. Для тих хто збирається робити ремонт є лайфхак, запитайте у маляров критерії Q1, Q2, Q3, Q4 . Альбом технічних рішень Кнауф передбачає гіпсову штукатурку з сіткою по всій поверхні стіни, якщо потім робити штроби під комунікації ви проріжете сітку.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Ми сітку не використовуємо, бо вона не дуже ефективна. Ми даємо скловолокно після заробляння штроб. Тріщин немає, протестовано неодноразово. Хіба дуже сильна усадка будинку, або перекриття деревʼяне. Дякую за доповнення 👍 Сітку даємо коли Замовники самі так просять або за потребою.
@slavikbes5530
@slavikbes5530 Ай бұрын
Не згоден на рахунок сітки, що вона не потрібна, сітка працює дуже ефективно після виконання всіх інженерних робіт, після закидання штроб і перед початком малярних робіт клеємо сітку на чорнову шпаклівку і затягуємо ще раз чорновою шпаклівкою, потім перетераємо і ще два слоя чистовою шпаклівкою(не акрілом!!) Потім клеїмо склохолст і напітуємо емульсійною фарбою, потім латексною фарбою глянцуємо шпателями стіну і в вас ідеальна поверхня для фарбування або під венецію Штроби під електрику і сантехніку виконують функції демфера, і ці штроби можуть пускати тріщини, якщо без сітки зробити малярку то холст не трісне, але буває вилазе зморшка і тоді ой як дорого вилазе без сітки А ще сітка слугує індикатором, тобто при висиханні маляр баче всі горби і всі штроби і при нанесенні наступного слоя чорнової шпаклівки бачить де і як скоригувати товщину І на останок, ідеальної штукатурки не буває, так як матеріал, будь то гіпс чи цементнопіщана штукатурка, має усадку і після повного висихання в вас штукатурка повторює форму чорнової стіни, але мокра штукатурка була ідеально рівна P.S. сітка потрібна!!!!!
@Gevko_Volodymyr
@Gevko_Volodymyr Ай бұрын
Власне, електрика і є частина дизайн-проєкту, бо вимикачі і, ососбливо, розетки монтують не просто, щоб були, а вони мають виконувати певну функцію і ця функція дуже різниться залежно від приміщення - кухня це, спальня чи вітальня. І тому монтувати електрику і тоді "танцювати" дизайн від вже встановлених розеток це тупо і дуже обмежує комбінації розташувань меблів. Як точно знати в сирій квартирі, по якій кидають проводку - де саме буде приліжкова тумба, розетка на фен у ванній чи набір розеток на робочу поверзню на кухні. І коли просто встановлювати приблизно - тоді всі меблі доводиться припасовувати до розеток, а це трохи безглуздий процес. Тому варто одразу визначитись як ремонтуємо - якщо з дизайном, то починаємо від проводки і чекаємо остаточну візуалізацію з меблями і розташуванням і аж тоді, погодивши, приступаємо до електрики. Якщо без дизайну - тоді робимо проводку і вже потім імпровізуємо дизайн відносно встановлених розеток. Чи вбухавши десятки тисяч доларів в ремонт, шпортаємось через подовжувачі)) Бо трохи телевізор не дістає до розетки))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Як завжди корисно і з хорошим висновком! Підтримую! З дизайном після, а без дизайну (якщо просто ремонт) то можна і після 👍 Дякую за коментар! Краще мабуть і не скажеш.
@Alexstovbyr1984
@Alexstovbyr1984 Ай бұрын
Так зараз купа девайсів які можуть просвітити стіни і зрозуміти де проходять комунікації, електрика)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
На відео є такий девайс і він дійсно допомагає, але не завжди, як показує практика
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Нормально, коли кабелі покладаються в місцях, де інші комунікації не бувають - скажімо, в стиках стін і стелі, в кутках стін, в 5см над плінтусом.
@oksanaromanyk6490
@oksanaromanyk6490 Ай бұрын
Стикнулася з електричними кабелями по діагоналі, які ще й заштукатурені. Прийшлося переробляти після забудовника. Однозначно запропонований метод краще.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Нам раз забудовник заштукатурив всі підрозетники))) це взагалі капець був
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Звичайно - після забудовника вся електрика переробляється. Краще б він не робив її зовсім.
@rastislav3835
@rastislav3835 Ай бұрын
Я провів електрику до штукатурки, але підрозетники поставив після штукатурки і все ок, і пофотагрував, тепер легше визначити де кабель бо можна відрахувати цеглинки по фотографії, але геометрія кімнат в мене ьаки змістидась на 10см в кожній кімнаті за рахунок радіаторів опалення, але мені повезло, і це виявилось не критичним
@rastislav3835
@rastislav3835 Ай бұрын
І доречі, єдине що я прокладав після штукатурки - це вивід на домофон, і тепер після пофарбування стіни чомусь в деяких місцях ледь помітно в місці штроби фарба троши темніша
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Після штробіння і шпаклювання однаковий колі стін вже не буде. Потрібно або стіну від кута до кута першпакльовувати або ґрунт-фарбу перед фарбуванням. Це доречі часта проблема. Дякую за коментар 👍
@Pozhydaiev
@Pozhydaiev Ай бұрын
@@budni-dyzayneraважливий нюанс, який не озвучили в відео)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Там ще нюансів багато і про стяжку і про сантехніку, бо там також паралельно мережі робити треба. Але все в одне відео не хотів змішувати. Тут тільки штукатурка і електрика. По фарбі та шпаклівці взагалі багато нюансів є
@user-bi1zh1dt4k
@user-bi1zh1dt4k Ай бұрын
Ну так це ж Ваша робота, зробити проект та організувати роботу. 2й варіант, це якщо я роблю усе сам тоді щоб уникнути лаж я переплачую. Якщо є дизайнер, прораб, інженер, виконом роб то навіщо платити 2чі?
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Буває по різному. Якщо ми робимо під ключ об'єкт, то так і організовуємо. Але дуже часто Замовник залучає до роботи на об'єкті різних спеціалістів, бо там краще чи дешевше. І вони між собою погано ладять, від того і виникають розбіжності і крайніх нема. Звичайно, якщо є дизайнер чи виконроб який веде весь об'єкт то таких ситуацій практично нема. Але не всі винаймають дизайнера чи виконроба.
@STOPWAR-qd9qq
@STOPWAR-qd9qq Ай бұрын
Коментар для проходження в топ!!!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Дякую за підтримку👍 Ютуб каже, що треба мінімум сім слів для просування)
@antonshekhovtsov8851
@antonshekhovtsov8851 Ай бұрын
1) Бачив про метод, коли спочатку встановлюються штукатурні маяки (враховуючи необхідність сховати електрику), потім під ними робиться проводка, підрозетники - враховуючи площину маяків. І потім робиться штукатурка. Виглядає так, що це досить детальний і якісний метод, головна проблема це кооперація електриків і штукатурів. Що про це думаєте? 2) Стосовно штроб після штукатурки - загалом це ніби виглядає технологічно але пам'ятаю нюанс з одного відео: треба було зробити горизонтальну штробу через зовнішній кут, в якому були штукатурами закладені кутники і т.ін. Звичайно довелось це все роздовбати/зіпсувати. Мабуть, хоча б такі моменти треба подумати наперед.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
1. Це також хороший варіант. Головне коробки кинути і кабелі всі прокласти, підрозетники можна і після штукатурки, якщо запас кабелю зробити. Штукатурити майстрам не так зручно, бо кабелі мішають і по часу трохи довше. А також треба робити поправку на товщину штукатурки, тому точну привʼязку підрозетників потрібно робити з урахуванням цього моменту. 2. З зовнішнім кутом і кутником буде проблематично і потрібно буде кут переробляти. Але це по суті мабуть єдине слабке місце і в нас таке рідко бувало. Дякую за питання, вони хороші і правильні. Дійсно вартує уваги👍
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
1.Якщо штукатури і електрики не з однієї команди - вони ніколи не домовляться про електрику до штукатурки. Особливо, коли ще й проектні рішення міняються в процесі роботи. Скажімо, один раз мої (як електрика) розетки закрили листом гіпсокартона, і мені довелося їх переносити на гіпсокартон. 2.Не бачу ніякої проблеми обійти зовнішній кут всередині стіни, по діагоналі.
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
​@@budni-dyzaynera: Нормально, коли перед штукатурами - кабелі не стирчать з ямок, а укладені в них. Я ще й закривав їх папером, щоб не бруднилися.
@user-zo5ev8ox2c
@user-zo5ev8ox2c Ай бұрын
Так само є діючий спосіб виводиш каблі до штукатурки с запасом пів метра штукатуриш і впринципі все виходить норм....І так для розвитку ніхто вже не сверлить в плитці дири для відбійника ...В продажі гарні металеві таблетки з гумою знизу і різного кольору,....Сам такими користуюся і усім раджу....
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Також варіант, але дехто хоче зразу вивести всі коробки і тоді штукатурити, тоді можуть бути неточності. Дякую за коментар! Так відбійники зараз є класні, але не всі про них знають. У нас навіть є ціле відео на каналі про дверні ручки і фурнітуру.
@user-zo5ev8ox2c
@user-zo5ev8ox2c Ай бұрын
@@budni-dyzaynera На рахунок коробок є звичайнісіньке пояснення...Електрики не хотять бавитися після штукатурки штробити а потім замазувати шви і ще багато чого...Вони приходять прибивають кабелі і коробки беруть гроші а ти далі замовнику масти собі голову....Із власного досвіду розкажу кратко історію...Прийшли електрики проштробили гіпсоблоки вставили коробки зібралися і пішли...Прийшли хлопці гіпсувати а замовник їм каже що електрики казали що ті що гіпсують затягнуть шви гіпсом...Хлопці сказали ок затягнемо і кажуть що пог.метр коштуватиме стільки то,...Замовник в шоці і звичайно не хотів платити...А хлопці і кажуть ну то кличте електриків і нехай за собою затягують....Пам'ятаю прийшли ті електрики незадоволені але мусили все зробити ....Такі ось історії....
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Про те що я і говорив))) І таких ситуацій багато. Крайніх знайти важко. Але, якщо за все відповідає дизайнер чи виконроб, то він і крайній і він зацікавлений зробити так, щоб не переробляти або ж звести кількість переробок до мінімуму.
@Tamara-Green
@Tamara-Green Ай бұрын
Всі ці етапи пройдені і всі помилки вже зроблені😊. На черзі останній будиночок сину. Зараз закинем йому це відео.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Як то кажуть: «Перший будуй на продаж, другий для знайомих, а третій собі»😉 Звичайно не рекомендую так робити! Бажаю, щоб вам все вдалося!
@Tamara-Green
@Tamara-Green Ай бұрын
@@budni-dyzaynera дякую. І вам удачі.
@antondidychenko6352
@antondidychenko6352 Ай бұрын
Зазвичай починають з того що унітаз встановлюють ;)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Це точно. Про весь порядок робіт розказував в попередніх відео, вони одні з перших на каналі. Там ще є про підготовку до самого ремонту.
@elalex9817
@elalex9817 23 күн бұрын
Краще, коли б/в - для майстрів. І, звісно, кран води над ним.
@ivanshvets9848
@ivanshvets9848 Ай бұрын
а де варіант: "ви купили квартиру в панельному будинку де не можна штробити стіни"? )))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Там без варіантів, на жаль. Там може будинок скластися від штробіння.
@user-bq9nf7ys8r
@user-bq9nf7ys8r Ай бұрын
✔✔✔✔✔
@dmitroukr
@dmitroukr 21 күн бұрын
Якщо стіни зашивають гіпсокартоном, то, якось нелогічно електрику робити після стін...
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 21 күн бұрын
Тут мова не про гіпсокартон, а про штукатурку. Якщо гіпсокартон, тоді спершу проводка, потім каркас і гіпсокартон ( на відео є вставки де це видно).
@elalex9817
@elalex9817 20 күн бұрын
Логічно робити під час стін.
@dmitroukr
@dmitroukr 19 күн бұрын
@@budni-dyzaynera , так гіпсокартон теж штукатурять за загальним правилом 😉
@elalex9817
@elalex9817 19 күн бұрын
@@budni-dyzaynera : Каркасники пошкодять проводку.
@EvgeniyLabunskiy
@EvgeniyLabunskiy 20 күн бұрын
Ну якби є стандарти як мають йти проводи і труби в будинку. Вся проводка йде вертикально вгору, всі труби - вниз в підлогу. І ніхто нічого не перебʼє
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 20 күн бұрын
Та воно то так, але ще б усі так робили, як книжка пише))) І траси кондиціонерів зазвичай монтують по найкоротшому шляху, бо рахують кожен метр і конденсат погано стікає коли труби перпендикулярно.
@elalex9817
@elalex9817 20 күн бұрын
Про який будинок мова?
@elalex9817
@elalex9817 20 күн бұрын
​@@budni-dyzaynera: Яка ще книжка?
@Pozhydaiev
@Pozhydaiev Ай бұрын
Так треба просто сказати, що траси кондиціонерів прокладати до електрики
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Так, вони ж відносяться до води, каналізації, та частково опалення (якщо інверторні), ці мережі монтуються до електрики. У відео так і було сказано. Але за кондиціонери люди часто чомусь згадують в кінці ремонту і потім людям на вулиці капає конденсат на голову, а в квартирі потім появляються негарні пластикові короби.
@Pozhydaiev
@Pozhydaiev Ай бұрын
От бачите, це все від недостатньої комунікації між людьми) як ми з вами не одразу зрозуміли один одного, хоча фактично говорили про одне і те саме) так і дизайнеру з клієнтом ще важче порозумітися. А там ще й виконроб десь між ними щось своє думає) Тому головне всім учасникам процесу більше спілкуватись і проговорювати все
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Саме так, з людьми треба спілкуватися 👍
@user-bf1gp1fy2t
@user-bf1gp1fy2t Ай бұрын
Робив все сам, сантехніку, електрику. Потім викликав штукатурів, потім вже поставив розетки і лампи. Обійшлося без проблем, все було детально заплановано і спроектовано. Все на своїх місцях. Ну і звісно, проводка вся і трубопроводи детально пофотографоні, інакше навіть не уявляю, як можна. Картину прибити, чи додати розетку може захотітись і згодом, після завершення всіх ремонтних робіт. Єдине, що провтикав в послідовності, спочатку поклав плитку, а потім вже викликав штукатрку стель. І це було дуже не прикольно😂 Довелось весь санвузол завішувати плівкою, щоб не засрати штукотуркою плитку(ще й темну, ще й матову😅) Але це перший мій глобальний ремонт, тому дивуюсь, що це єдиний серйозний провтик😊Дизайн, конфігурацію стін продумувала дружина з тьощою протягом року. Теж вперше такий великий проект. Взагалі без багів. Респект їм.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Темна матова плитка це для людей сильних))) Дякую, що поділилися досвідом 👍
@user-bf1gp1fy2t
@user-bf1gp1fy2t Ай бұрын
​​@@budni-dyzaynera Вам дякую за цікаве відео. Навіть, якби я його подивився раніше, все одно робив би першою електрику. Бо колись допомагав батькові робити електрику людям... І саме процес штроблення в мене вже викликає сіпання ока. Тому дуже кайфонув, коли штукатуркою заляпали всю проводку. Але це специфіка моя, якщо викликати майстрів, то ваш спосіб напевно найбільш оптимальний😊
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Потрібно дивитися по ситуації, але при нашому варіантів кількість переробок і перебитих кабелів дуже мала. Та і Замовники часто хочуть десь добавити розетку, десь забрати, щось перенести. А тако поки штроби не заробили то можемо переносити це безболісно.
@user-fs7ip4xy6r
@user-fs7ip4xy6r 25 күн бұрын
100 відсотків
@KIASsallo
@KIASsallo Ай бұрын
Слава Україні 🇺🇦🔱🇺🇦
@user-uj3ve6kg9t
@user-uj3ve6kg9t 10 күн бұрын
Несе нісенітниці
@miccanismo
@miccanismo Ай бұрын
Тому жоден електрик не робить то, шо ви кажете 2:13
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Ну не всі меблі можна так просто взяти і врізати.
@VolodymyrChernysh
@VolodymyrChernysh Ай бұрын
Цікаве відео, але ми розводимо електрику перед штукатуркой і не маємо головной болі. А чому запитайте у малярів,
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Певно добрих маєте малярів. Дякую за коментар 👍 Інколи також так робимо. В квартирах штукатурка часто дуже крива і доводиться вирівнювати і тоді штробити.
@VolodymyrChernysh
@VolodymyrChernysh Ай бұрын
Я вас уважно прослухав, і можу сказати, що це дзеркально торкається більше дизайнерів. Не вас, Ви молодець!
@VolodymyrChernysh
@VolodymyrChernysh Ай бұрын
@@budni-dyzaynera Після штукатурних робіт, хоч по 5см буде штукатурка, а десь 2см через неділі дві електик виставляє підрозетники і електрощиток. Для цього він залишає зайвий кабель біля всіх точок.
@Krut1la
@Krut1la 26 күн бұрын
Ні, шановний архітектор-дизайнер) Ви, як відповідальний за всі комунікації, прокладаете спочатку електрику, запам'ятовуєте де ви її проклали, враховуєте товщину шиукатурки, узгоджуєте остаточну кількість і розташування точок і робите так, як дешевше замовнику. А не ось це все.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 26 күн бұрын
Так і робимо! А ви рахували вже все, що можете стверджувати інакше і що саме так буде дешевше? Не забувайте, що в Замовника на об'єкті працює багато майстрів і часто це не майстри дизайнера, а Замовника. Ви готові відповідати за всіх майстрів чи тільки за своїх? Чи краще потім сперечатися коли вже напартачать і шукати винних, яких ніколи нема?
@DIY-oe7bj
@DIY-oe7bj Ай бұрын
Спочатку асфальт, потім труби)))))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
З асфальтом так не працює, там інша технологія і діаметри труб не ті.
@DIY-oe7bj
@DIY-oe7bj Ай бұрын
@@budni-dyzaynera фото під розетку вирішує майже всі питання. В будівництві з 2013 року.
@maximlevytsky
@maximlevytsky Ай бұрын
Я звісно тільки "За" поширення українського контенту у Ютьюбі, але якісного. А не "дубліката" руzні, як ось це. Зміг подивитись лише 2 хвилини. Це "блохер" несе повну ахінею сам того не розуміючи. Він себе ким враховує? Американці, чи європейці дурніші за нього? Вони спочатку кладуть комунікації(електрику також), а потім фінішні роботи. Людина сама себе опустила тим, що почала волати про "штукатурку до 5 см)... так цеж твоя робота як дизайнера. Мене робили ремонти у багатьох (4) квартири. В 2 були "дизайнери". І ніяких проблем з "пробиттям" не було. Коли дизайнер профі - він бере лазерний вимірювач та до мм наносить всі розміри, а потім контролює виконання робіт. Це все прописується у договорі. Крім того, якщо щось потрібно додатково пробити у стіні - існує прибор, який покаже де само знаходиться кабель живлення. Але само цей "блогер" про такий прилад зовсім нічого не чув... тримайтесь від таких "дизайнерів" подалі, а краще вимагайте від будівельників дотримуватись вимог ДБН та буде вам якість.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
Ваш коментар це повна «ахінея» це точно! І зараз ви самі це зрозумієте. От ви самі написали, що подивилися тільки 2хв., а вже зробили висновки, та ще й які))) От вже і показали свій рівень, рухаємось далі. Дуже негарно з вашого боку, особливо приплітати сюди орків. Це взагалі дно. Чи можливо вони у відео також збір роблять для ЗСУ? Або ви їх передивилися вже стільки, що вони вам ввижаються? Сценарій повністю оригінальний, як і все відео, тому не треба тут про копію писати, а якщо вже і пишете, то давайте посилання. А то «А» сказали, а «Б» забули. Далі, щодо проводки я все пояснив і у відео є навіть прилад про який ви говорите для визначення проводки, щоб її не перебити і ми таким користуємось, але він не дає 100% гарантії, що все буде чітко, бо вже і з ним проводку перебивали не раз. Щодо того, що дизайнер повинен наносити розміри і рівень це взагалі сміх і абсурд. Ви хоч самі це розумієте? Для цього на обʼєкті є виконроб, чи він тільки каву пʼє і на перекур ходить? Для чого точні точний робочий проект дизайну? Ви самі пишете, що у вас були дизайнери і проблем не було, але не у всіх є дизайнери і багато хто робить ремонт і дизайн сам, їм що робити? Ви написали стільки дурниць, тому краще б промовчали. Подивіться інші відео на каналі, на наші реалізовані обʼєкти, а не робіть висновки про людину по 2хв. це зовсім непрофесійно. У мене більше 15 років досвіду практичного в реалізації проектів різної складності, а не теорії, диплом архітектора та досвід роботи з різними майстрами і спеціалістами. Сотні готових проектів та десятки реалізованих. І в першу чергу я архітектор, а не блогер))) А ви хто такий? Диванний експерт? А про те, що ви пишете, хто що має і як має бути, то мабуть ютубу передивилися. На практиці дуже рідко бувають ідеальні та ідеальні майстри та умови і всім всерівно на ваш ремонт і майстрам часто також, яких зараз не так і багато, і хорошого майстра ще треба пошукати. Кожен робить свою роботу і не хоче відповідати за роботу іншого. Ваші теорії про ідеальний вакуум, якого не існує в ремонті. Про штукатурку в 5см це реальні історії, коли після криворуких майстрів Замовника доводилось вирівнювати стіни. Чи дизайнер по вашому маєте ще і штукатурити стіни? І європейці дуже просто відносяться до ремонту, тому таким не переймаються в них швидкість в пріоритеті. І не путайте ремонт з дизайном це зовсім різні речі, вивчіть хоча б базу. Про будівельників і ДБН повеселило))) Якість багатьом тільки сниться))) В нас вже були при здачі квартири нашим Замовникам будівельники і навіть начальники технагляду з правилами та рівнями і вони самі бачили неякісну роботу своїх майстрів, які так наштукатурили, що по 3-4см перепаду у всіх площинах. Які норми, ви про що ? Вони хіба в книжці їх може колись бачили. Про всіх не кажу, бо є і якісні приклади. А будете переходити на образи то підете в бан, вже і так багато дурниць написали.
@ThePersyk
@ThePersyk Ай бұрын
Ви мабуть електрик, який робить до:) Бо інакше я вашого висеру не розумію!!! Дублікат? Ви серйозно? То виходить, що все, що схоже по факту, але розказав якийсь орк, буде дублікатом? Автор грамотно вам відписав!! В Європі та Америці більшість дуже просто відносяться до ремонтів загалом:) але ті хто робить вишукані та гарні дизайнерські інтер'єри не ставляться так пофігістично, як ви собі думаєте. Штукатурка 5см...що дивного? Мені в квартирі вирівнювали стіни з перепадом до 4,5см. І чому дизайнер повинен контролювати штукатурку? для цього є виконроб, та й не всі замовники беруть авторський нагляд. Лазерний вимірювач? Нанесення розмірів? Для того є чіткий проект і поступовість етапів виконання, а не так, як легше і простіше певним майстрам. І ще...про таких дизайнерів! Я працювала з багатьма дизайнерами, оскільки теж робили ремонт в декількох квартирах.. і власне працювала з автором проекту. І що я вам скажу "шановний", так, як відплвідально відноситься до виконання своєї роботи автор проекту ще потрібно пошукати. А ви будьте добрішим, бо з вашого коментаря аж тхне агресією та невдоволенням! А Ви, Романе, не зважайте на таких "експертів", а продовжуйте давати поради та ділитися своїм досвідом. Дякую!
@user-ro6gl3qr4e
@user-ro6gl3qr4e Ай бұрын
Разводило на бабло как і усі блогери
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
В чому розвод? Доречі в першу чергу я архітектор.
@taurenwarrior1868
@taurenwarrior1868 Ай бұрын
На практиці все робиться одразу, і електирки і сантехники і штукатури з малярами.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera Ай бұрын
І таке буває. І буває, що навіть добре виходить, а буває, що виходить повна фігня і купа переробок. І якщо квартира а 40м.кв., то нагнати всіх на купу, то така собі ідея. Там інструмент навіть складно буде розводити, щоб майстри між собою не побилися)))
1 класс vs 11 класс (неаккуратность)
01:00
БЕРТ
Рет қаралды 4,9 МЛН
Реставрація квартири (Київ)
22:48
Катастрофічні помилки в ремонті квартири
12:27
Коваленко Іван
Рет қаралды 10 М.