Чуваки, контент топовий! Дуже радий що є україномовний контент такого рівня! ❤❤❤
@denyskrash6 ай бұрын
Крутий канал та блискуча подача матеріалу! Дякую за вашу роботу!
@romand.42407 ай бұрын
Дякую за відос! Продовжуйте знімати, цікаво і пізнавально! Лайк 👍🏼
@Gladenkiy.237 ай бұрын
Cool🎉🎉
@АрсенПідгребельний7 ай бұрын
Дякую за відоси! А стелю можна таким же методом? Пол стар + волога мікрофібра?
@chayka.detailing7 ай бұрын
Для стелі треба наносити пол стар через пінник. Сильно промочувати стелю засобом не можна
@dulitskiyv81737 ай бұрын
Можете розказати або зробити відео, як працювати з цією хімією без екстрактора
@chayka.detailing7 ай бұрын
Без екстрактора саме цим засобом краще не користуватись Є інший варіант - Pol Star. Його треба наносити через пінник, а потім піну прибирати з поверхні мікрофіброю
@PolinaMango7 ай бұрын
@@chayka.detailing а можна його запилососити керхером? А потім бризнути водою і ще раз витягти вологу пилесмоком?
@chayka.detailing7 ай бұрын
Це вже залежить від того чи ваш пилосос від цього не постраждає) Деякі пилососи виходять з ладу якщо вологу засмоктують А з точки зору самої хімчистки, то можна, це по суті те саме що і екстрактором
@PolinaMango7 ай бұрын
@@chayka.detailing мій керхер 40 л води з підвалу відсмоктав, я в ньому певна на 100%. Дякую за відповідь. Якщо можна розкажіть про аромати. В одному відео про хімію ви їх показували, але що з ним робити так і не розповіли. Та хотілось би побачити детейлінг дуже страшної стелі 😀
@denysdenya6 ай бұрын
@@chayka.detailingале це ж буде не так ефективно,як з Mrz +екстрактор?
@GrindersUA4 ай бұрын
а есть разница щеток-насадок по жесткости? какую надо выбирать или подбирать?
@СергійБолдарєв7 ай бұрын
Доброго дня. Все ніби добре, але.. 1. Koch mzr чудовий універсальний Лужний!!! засіб. Якщо говорити про текстиль то після використання лужної хімії бажано зробити промивання кислотним ополіскувачем. 2. Лужні засоби мають властивість закріпляти білкові плями. Тому білкові плями спершу необхідно обробляти спеціальними плямовивідниками. 3. Я за те, щоб хімію вимивати до чистої води.
@chayka.detailing7 ай бұрын
Вітаю) 1. А після кислоти за такою логікою треба знову лужним розчином промивати щоб її прибрати?) Не доцільніше просто водою гарно вимити лужний засіб та і все? 2. Це як ви визначили білкова пляма чи ні?) Виходить треба брати зразок і проводити якісну реакцію щоб встановити природу плями? 3. Повністю згоден, так і робимо!
@СергійБолдарєв7 ай бұрын
@@chayka.detailing 1. Взагалі то існують спеціальні ополіскувачі, наприклад Chemspec all fiber textile rinse. 2. Білкові плями легко побачити під ультрафіолетовим ліхтарик ом.
@chayka.detailing7 ай бұрын
1. Я розумію що він існує. Але якщо він кислотний, то чому за вашою логікою цю кислоту не треба нейтралізувати?) 2. Не тільки білок світиться під ультрафіолетом. А і, наприклад, деякі солодкі напої, цукерки і так далі Не треба ускладнювати все хімічними термінами не розібравшись в цьому до кінця)
@СергійБолдарєв7 ай бұрын
@@chayka.detailing за моєю логікою? Існує певний технологічний процес. Про це говорять технологи з хім.чистки. По технології в ідеалі після лужних засобів наноситься кислотний ополіскувач, витримується 10 хвилин і все це промивається чистою водою. При дотриманні правильних концентрацій ви отримаєте ледь кисле середовище що є кращим ніж лужне для тканин. А результат перевіряється лакмусовою смужкою, якщо ви цього ще не знаєте. 2. Плями після цукерок світяться тому що в їх складі є білки. Можливо це Вам треба більш детально розібратися в тех. процесі.
@chayka.detailing7 ай бұрын
То ж ми цілком відтворюємо технологічний процес, який рекомендує виробник Koch, ніяких рекомендацій щодо ополіскувача там немає) Бажання ускладнити собі життя ваше, ви можете це робити) Стосовно солодких напоїв, візьміть пляшку будь якого і почитайте склад. Білків там буде 0г Якщо чесно, мене просто як хіміка з вищою освітою і досвідом роботи в сфері близько 8 років, зачепило ваше бажання оперувати хімічними термінами абсолютно невпопад. Кожен, звісно, може робити як він захоче. Пропоную на цьому завершити, все одно ніхто і нікому нічого не доведе, як зазвичай)) Гарного дня та веселого настрою!
@V_A_H7 ай бұрын
Яким екстрактором користуєтесь?
@chayka.detailing7 ай бұрын
Bissel SpotClean Pro
@denysdenya5 ай бұрын
@@chayka.detailingяка потужність?
@denysdenya6 ай бұрын
Чим розбавляєте засоби Mzr та Po?
@chayka.detailing6 ай бұрын
Теплою водою, а чим же ще?)
@denysdenya5 ай бұрын
Можливо дистильованою,тому і запитав.@@chayka.detailing
@andriilizohub4577 ай бұрын
Чи можна через пінник наносити PS на сидіння, щоб меньше мочити сидіння, потім вологою мікрофіброю убирати залишки чи краще робити так як в відео і вологою мікрофіброю, якщо немає миючого пилососа ?
@chayka.detailing7 ай бұрын
Якщо немає миючого, то наносити через пінник гарний варіант. Може довестись кілька разів повторити процедуру, але сохнути буде набагато швидше
@andriilizohub4577 ай бұрын
Добре, так і зроблю@@chayka.detailing
@mihailkostovskiy72147 ай бұрын
а чому ви MZR не наносите через пінник. - невже вспінений працює гірше
@pauldanchenko7 ай бұрын
Глибина обробки піною менша, піна має сенс, наприклад, при роботі зі шкірою (краще тримається на верт. поверхні), і/або невеликими забрудненнями.
@chayka.detailing7 ай бұрын
Спробуйте півником обробити всі текстильні сидіння в машині)) Це не раціонально по часу, а працює по суті так само