Продаємо бджоломаток власного виведення. F-1 плідні та неплідні, штучного запліднення та острівного спаровування. Українська степова, Бакфаст -Терентьєв Сергій Олексійович +380-95-24-104-24 Карніка - Таценко Віталій +380-97-770-30-68 Продаж орієнтовно з середини травня місяця(залежить від погоди). Телефонуйте, будь-ласка, з 18:00 до 21:00
@balansua19714 жыл бұрын
Яка УС якщо на пасіці вінігрет порід?
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
@@balansua1971 задам і вам питання , а ви знайомі з таким визначенням як матки контрольованого споровування , тобто матки інстументального запліднення чи островні матки ? І ще пробачаюся що можливо скажу непреємне для вас , але зі слухом у вас все добре ? Ви що не чули про яких маток ми розказували ?
@balansua19714 жыл бұрын
@@СергійОлексійовичТерентьєв якщо можливо, зніміть відео з своїм баченням про ШО маток, адже в багатьох видів є природня захисна особливість, після спаровування самець гине. Так передбачено для збереження виду. При ШО оператор набирає сперму з кількох трутнів і запліднює ряд маток, іноді сотнями. З точки зору задачі з генетики чим це загрожує - зможете розказати? А з приводу острівних маток контрольованого спаровування, то я почув що вона у Вас є😀. А з приводу того що на пасіці вінігрет з різних порід та їх гібриди F1, F..., я і почув і побачив, та це не моя справа. Вибачте за таку точку зору.
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
@@balansua1971 в нас на пасіці є біля сімдесяти маток контрольованого спаровування , острівних є чотири групи , дві УС і дві карнніки мама й тато яких в бібріді . В травні це все розвезеться по різних точках .так що такий вінігрет . Стосовно маток ІС я не буду філософствувати а скажу що це допомогло і допомагає селекції бджіл . Якість маток , коли все правильно зроблено не гірша ніж маток природнього спаровування . Бажаю Вам отримувати як задоволення так і прибуток від ваших бджілок , і частіше посміхайтеся . Успіхів вам .
@SergiyFrolenko4 жыл бұрын
Дякую за огляд, було як завжди цікаво .
@сашапчёлка-с8т4 жыл бұрын
Сергій Олексійович доброго дня .Поділіться будь ласка Вашим рецептом приготування дріжджової підкормки,а також з яким інтервалом часу даєте бджолам.Дякую!
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Зайдіть на канал , пчеловод дальнобойщик , там є відео спер підкормка пчел .
@Попутныйветер-ю7о4 жыл бұрын
Есть задачка: Есть полиуретановый улей с сеткой, двумя корпусами дадан. И двумя корпусами типа магазин. Вопрос Возможно ли в нижнем улье дадан не оставлять летка, а оставлять его в среднем корпусе дадан: Будут ли пчелы тогда осваивать этот корпус Носить мёд И не будут ли грызть сетку, дабы проделать ещё один леток ))
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Взагалі бджолам подобається верхній льоток . Якщо ви залишете льоток в середньому корпусі то там буде розплід , в першому перга і в третьому мед це при тому що сім'я буде сильною , але якщо сім'я буде слабою , то розплод буде на самому верху .
@anatoliyvinogradov88544 жыл бұрын
Летом гнездо переместить в самый низ
@beefriend4 жыл бұрын
Добрий развиток. Де краще розвиваються сім'ї на рамку Дадан чи українську рамку? Прошу підтримати мій канал підписавшись. Дякую!!!
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Підписався , успіхів вам .
@antonboichenko88054 жыл бұрын
миролюбність нормальна, а от печатка змішана, що не те. Як на мене запасів корму мало для весняного розвитку. Побачити би надвечір скільки всього бджоли в вуликах.
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Я сумніваюсь що що в когось в Україні є місцеві бджоли з чисто білою "сухою " печеткою . Стосовно кормів то вони регулярно поповнються , в гнізді скільки рамок скільки обсиджуть бджоли , зараз в мене такий період що стара бджола відмерла а молода тільки починає добавлятися .
@antonboichenko88054 жыл бұрын
@@СергійОлексійовичТерентьєв річ у тім що УС відзначається саме тим що економить корм,матки при малих об*ємах меду не показують максимальної продуктивності - люблять десяток кГ запасу меду. Також давно не зустрічав повністю суху печатку, та сподіваюсь.
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
@@antonboichenko8805 матки показують максимальну яйцекладку при підтримуючому взятку що зараз і відбувається , до то ж вони отримали чотири рази медово - дріжджеву з додаванням пилку підкормку і зараз даю раз в чотири дні кас 81 , мені треба щоб це все вони з'їдали , тому я не даю їм медові рамки
@БджолиіпасікаОлександра4 жыл бұрын
Як правило, в основному печатають сухо, але потім притоптують, і маємо "мокро"
@МихайлоНескаромний3 күн бұрын
В мене можеш побачити суху печатку...@@СергійОлексійовичТерентьєв
@theoremtrance62084 жыл бұрын
Продамо бджолопакети, порода бджіл карпатка. Івано-Франківська обл. Тлумацький район, кількість 80 сімей (4 рамки), можливий торг, бажано самовивіз та своя тара, період продажу кінець квітня початок травня
@victormyhalcnyshyn12244 жыл бұрын
Скажіть а є в Вас лінія яку Ви не підгодовували і Вона до такого стану розвинулася, найбільш природним шляхом з мінімальними затратами, Дякую ?
@ШаленийБджоляр4 жыл бұрын
Після Пасхи на свій канал завантажу відео - Укр. степова, в Вінницькій обл., від Єгошина плем матеріал. На кінець травня будуть плідні матки.
@pustotnistbitiya4 жыл бұрын
*Доброго часу! Так само без маски працюю. Чи можете пояснити історію? Чому саме степовою називають? Де вона жила в степу? В нас також мало підмору було. Хороший розплід. В мене одна сім'я, ще два тижні тому язика з трутнем натянула. Все добре! Слава Ісусу*
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Навіки Слава ! Степова , мабуть через те що бджоли які досліджувалися були степові , найпершим заказником була Кіровоградська область і тип був Новоукраїнський . Але на мою думку в кожній області були унікальні типи . Мені більше подобалися бджоли червоно - кирпичного кольору , матки їхні похожі на теперішній бакфаст , сила сімей досягала сорок рамок дадана , медозбір в умовах Кіровоградської області два - три бідона із сім'ї .
@user-eu9re6dr7y4 жыл бұрын
Бджоли ті самі , степова чи місцева. А от медозбори в Кіровоградській області тепер уже не ті. В колгоспах сіяли еспарцет, фацелію, гречку. Свиріпу на полях сапали , а не поливали гербіцидом. Соняшник був різновіковий і цвів півтора місяця, качали мед з соняшника три, а то й чотири рази.А тепер за дві неділі відцвівся, та ще й не на весь йде бджола. Акацію вирубали, ліс випиляли. Землю всю порозорювали, сіють сою, кукурудзу
@ОлександрБутько-к7г4 жыл бұрын
@@СергійОлексійовичТерентьєв а у Вас є така бджола?(кирпичного кольору)
@tarasntg85623 жыл бұрын
багато степовиків пишуть що укрстеп зараз не поступається карнікі по весняному старті, в мене сумніви на рахунок цього тверження. Цікава Ваша думка
@beeoleg28784 жыл бұрын
Чи брали ви маток від Бабенко
@ВіталійФоркун-ш3о3 жыл бұрын
Спробував від Бабенко замовити кілька маток зараз в нього на весь сезон замовлення зашкалюють надалі важко буде замовити,можливо кінець сезону
@ВіталійФоркун-ш3о3 жыл бұрын
Хоча замовити вдалось)))
@beeoleg28783 жыл бұрын
@@ВіталійФоркун-ш3о І я замовив
@ВіталійФоркун-ш3о3 жыл бұрын
@@beeoleg2878 сьогодні зробив замовлення,практично повторно замовити цьогоріч можливо кінець липня, степова як би хто нехарактеризував і нерозповідав з гарним майбутнім і степова має гарну стійкість і зимівлю
@СергійЛищун4 жыл бұрын
Добрий день! Гарне відео!!!!! Підкажіть з якого матеріалу заставна в вуликах на українську рамку? Чи не гризуть бджоли? Дякую!!!!
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
З полістиролу , бажано , жовтого , можуть гризти коли буде тісно .
@dmytrokeba77064 жыл бұрын
Доброго здоров'я! А з якої деревини кормушки з відео?
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Вільха , проварена в соняшниковій олії з воском
@МояБджілка4 жыл бұрын
Вітаю Вас в мене теж укр степова, на даний час вже 5-6 розплоду не кормив , вже відтягнули по 1й рамочці вощини. Північ України.
@МОяПАСІКА-о4х4 жыл бұрын
Північ, це звідки? Від кого матеріал? Щоб знати про що розмова!
@dmytrokeba77064 жыл бұрын
Теж цікаво. Яка область і район?
@АлексейШинкарюк-в2г4 жыл бұрын
Добрый день кагда будут первые матки на продажу и вашы кантакты для связи
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
З 25 травня т 0952410424 , 0968109760
@СергейШумицкий-д6б4 жыл бұрын
Украинская агрессивней чем эта.
@АндрійЛевченко-ж5ж4 жыл бұрын
Дайте инфу дата район область. Не все в курсе. Алыча две недели как перецвела! Алах акбар
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Під відео є дата публікації . Слава Ісусу Христу .
@МихайлоНескаромний3 күн бұрын
Твой аллах не добавил тебе ума,когда цветет альіча у тебя и когда в Украине?и когда Сьін Божий пришел на землю,слава Ему,Мухамада и близко не бьіло,может надо идти за тем кто пришел от Неба ,а не затем кто от земли,от праха ,от тлена?
@совіт4 жыл бұрын
бджоли не люблять коли людина в чорному светрі,ви мабудь забули гарного медозбору вам!!!
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
Не замічав .
@andrei8364 жыл бұрын
Я тоже замечал что не любят чёрный. Но читал в книге что маска должна быть чёрной.
@Piter19764 жыл бұрын
В мене теж українська степова.Одній маткі теж 4 рік.Чи потрібно її міняти?Чи бджоли самі її поміняють?
@СергійОлексійовичТерентьєв4 жыл бұрын
В залежності від того чи здатна вона підтримувати добру силу сім'ї .
@ІванДворецький-с9ч4 жыл бұрын
Петр Наконечный :))) Треба пошукати та подивитись відповідь на питання: смертність маток в залежності від їх віку :))) (навіть на третій рік не залишиш після цього!!!!)
@ЮраСнжинський4 жыл бұрын
Пасічник як пасічник бо часом як глянеш як дивляться в рукавицях електро сварщика то жах.Всім добра і миру.
@МаксимД-ю5з2 жыл бұрын
А цьому році будуть матки?А пакетами займаєтеся?
@МихайлоНескаромний3 күн бұрын
Християнин???
@Александркалюжный-к6и4 жыл бұрын
У вас матеріал на УС від кого?
@icovicov1834 жыл бұрын
Це слабенькі сім'ї тому і не кусають мало корму
@БджолиіпасікаОлександра4 жыл бұрын
Не кажи дурниць. Бджола або мирна, або зла. Сила сімей тут не причому. Я в шортах працюю, і мед відбираю в шортах посеред літа.
@mihavlasov87764 жыл бұрын
@@БджолиіпасікаОлександра все вірно маленька сім'я завжди мирніша ніж велика, так що вибачте, це Ви кажете дурниці
@БджолиіпасікаОлександра4 жыл бұрын
@@mihavlasov8776 може й так. Але бувають дні коли при огляді десятка сімей влітку 1 вжалення. Сім'ї влітку великі. Працюю в шортах з голим пузом.
@4_mnogomama_new4 жыл бұрын
У нас второй год карника. Очень мирные пчелы. Мы все стоим без масок и папа кормит нас маточным молочком. Пчёлки мирно дают это делать приоткрытых ульях.
@ПетроПетро-з9ь4 жыл бұрын
Дякую, я з Тернополя, прошу не украї'нська, а Українська.
@МихайлоНескаромний3 күн бұрын
Голодує твоя ,,іошка,,,,
@icovicov1834 жыл бұрын
Більше похоже на помісь карпатки робоча бджола сіра
@МояБджілка4 жыл бұрын
Укр степова Він же сказав Ф1.
@mihavlasov87764 жыл бұрын
Слабенько, Карпатка вже більша (6-7 розплоду), не кажу вже про Карніку, там ще більше. Хоча мабуть для Україньської Степової це нормально...
@andrei8364 жыл бұрын
Украинска степовая стартует слабо. Но к главному взятку набирает силу.
@МОяПАСІКА-о4х4 жыл бұрын
Цікавий огляд! Класика жанру, слабоватий старт! Зайдіть до мене в гості подиветеся на карніку. Також цього року хочу ввести схожі годівниці! Всім добра!
@МояБджілка4 жыл бұрын
Нормальний старт, укр степова ще ніколи не підводила. Чи у вас теорія чим більше тим краще?.
@МОяПАСІКА-о4х4 жыл бұрын
@@МояБджілка ні, моя теорія така, я працював з укр.степ від трьох заводчиків і не один рік, і лише один показник мене не задовільняв - це тугий старт (ну і якщо не враховувати жовтизну). Дальше можна довго обговорювати ....., але. Всім добра!
@mihavlasov87764 жыл бұрын
@@МОяПАСІКА-о4х Повністю згоден. В мене так само, задовбала степова своїм стартом, акацію хрен збереш, поки не спробував карпатку, а згодом і карніку.