Як ти витратиш МІЛЬЙОН? (Фінансова грамотність) Короткометражний Мультфільм

  Рет қаралды 5,911

Крафторіум | Сraftorium

Крафторіум | Сraftorium

2 жыл бұрын

Короткометражний Мультфільм: Як ти витратиш МІЛЬЙОН? (Фінансова грамотність)
Приєднуйся до спільноти Крафторіум: ibbclub.org/s/RyM7IXziYlQ
Згідно статистики абсолютна більшість людей, що виграли в лотерею за 2-3 роки "просерають" виграні гроші і повертаються до бідності.
А як ти би витратив отримані гроші? Поділись думками в коментаріях.
Статя до відео від Марії Богдан:
Хто з нас не мріяв знайти скарб, виграти мільйон, або отримувати все чого душа забажає - безплатно. Мабуть таки всі.
Кожен з нас, хоча б раз у житті, задумався як же зробити так, щоб гроші просто примножувались, а час та сили на їх заробіток не витрачались.
Один з варіантів заробітку «легких» грошей - це лотереї. І кеш зрубати й час цікаво провести. Бо, як не крути, це своєрідна гра.
Саме тому, у погоні за успіхом багато хто купує лотерейні білети. Ціна на них зазвичай невелика, але теоретично можна виграти чималі гроші. Але наскільки високі шанси виграти у лотерею насправді? І чи можна насправді заробити на цьому?
Ваня купував білет «щастя» раз на тиждень, більше заради забави аніж заради виграшу. Потім став купувати майже щодня, квиток коштує 50 гривень, по кишені не б'є. Та на звичайних лотерейних білетах не зупинився, затягнуло, і вже брав участь у кількох лотереях одразу. Так він випробовував долю близько трьох років. Іноді вигравав кількасот гривень, і знов спускав все на «вдачу».
Хто вміє рахувати, той з легкістю зрозуміє, що витратив Ваня набагато більше ніж виграв.
Але нещодавно, Іван зірвав куш, купивши звичайний білет за пару гривень, виграв мільйон. І гроші йому виплатили, ніхто не «кинув».
Але… і тут є «але». Не маючи раніше таких грошей, і не розуміючи як розумно їх витрачати та куди краще вкласти, Ваня купив дорогий автомобіль та багато брендових речей. З часом авто розбив. Так у Вані від мільйона не залишилось нічого.
Поширена проблема «везунчиків» - потяг до непомірних витрат.
За статистикою, 90% людей що виграли в лотереї спускають гроші на вітер і через деякий час залишаються нізчим.
А якщо ви ще не стали переможцем, то з огляду на мізерну ймовірність виграшу не варто витрачати гроші на лотерейні квитки. Адже якщо ви, як Іван чи не щодня купуватимете лотерейні білетів на 50 гривень, то за 5 років можете так нічого і не виграти. А якщо ви щодня відкладатимете таку ж суму, то за 5 років накопичите майже 100000 гривень.
Не будьте Ваньком, витрачайте і заробляйте з розумом!
Тож чи варто брати участь у лотереях, сподіваючись швидко розбагатіти? Чи варто покладатися на випадок у гонитві за легкими грошима? Пощастить чи ні - велике питання. У лотереї регулярно грають мільйони людей у всьому світі, а перемагають одиниці. Але в одному можна не сумніватися - у будь-якій лотереї завжди виграють організатори.
І, нарешті, головний аргумент, не тільки підтверджений багатовіковим досвідом, а й науково обґрунтований: у будь-якій азартній грі щоразу все вирішують щастя і випадок, але чим більше граєш, тим більше програєш.
Важливо вміти розставляти фінансові пріоритети. Фінансові пріоритети - це конкретні та вимірні цілі, яких можна досягти за певну суму грошей.
Майте на увазі, що фінансові пріоритети для різних людей можуть означати різні речі.
Ми завжди думаємо, якби у нас було трохи більше грошей, ми були б щасливіші, але коли ми отримуємо їх, то правда виявляється зовсім інша.
Як тільки ми задовольняємо основні людські потреби, більше грошей не робить нас більш щасливими.
Так, ми спочатку отримуємо кайф від дорогих речей. Але незабаром звикаємо до них, до такого стану, який економісти називають «гедоністичною біговою доріжкою». Проблема не в грошах, а в нас. З глибоких психологічних причин, коли справа доходить до витрачання грошей, ми схильні цінувати товари, а не враження.
Гроші можуть допомогти нам бути більш щасливими, але якщо, ми знаємо чого від них очікувати. Багато досліджень свідчать про те, що шукати гарне життя в магазині є марною дорогою справою. Гроші можуть приносити щастя, але тільки якщо їх правильно витрачати.
Скільки грошей це коштує - це не важливе питання, але важливо, скільки коштують гроші нам. Вони не повинні коштувати нам душі, стосунків, гідності, здоров’я, розуму та радості від простих речей у житті.
Люди, які знають свої цінності та пріоритети, а потім узгоджують свої кошти з цими цінностями, мають найсильніше відчуття фінансового та особистого благополуччя. Тому що фінансово досвідчена людина може отримувати середньоринкову зарплату, але при цьому настільки вміло розпоряджатися наявними коштами, що їй на все вистачає.
Три невеликі поради, щоб бути фінансово щасливим:
1. Аналізуйте свої доходи
2. Починайте відкладати
3. Спробуйте інвестувати кошти
І пам’ятайте: те що безплатно занадто дорого!
Вчитись ніколи не пізно, але вчіться краще на Ваніних помилках і будьте фінансово досвідченими."
#craftorium #ФінансоваГрамотність
Приэднуйся до нас телеграм:
ibbclub.org/s/RyM7IXziYlQ

Пікірлер: 40
@Craftorium
@Craftorium 2 жыл бұрын
риєднуйся до спільноти Крафторіум: ibbclub.org/s/RyM7IXziYlQ
@user-vq3vb2xz9i
@user-vq3vb2xz9i 2 жыл бұрын
Шкода що таке гарне відео а так мало переглядів
@jestertense
@jestertense 2 жыл бұрын
цікаве відео. єдине, що б я змінив - це замість повтору історії зі здачею місця показав ще якийсь спосіб інвестиції. на каналі вже був ролик про інвестиції. і мені здається, було б доцільно показати інвестиції з різними ризиками та сроками окупності, а також, що на цьому можна потерпіти невдачі я б розподілив так: 20% - на власні потреби, саморозвиток, життя 80% - під складний відсоток до 18річчя/до того моменту, коли я зрозумію, що маю знання, як цими грошима розпорядитись правильно
@nicknorway
@nicknorway 2 жыл бұрын
Я приблизно так: 200К на закриття своїх фінансох цілей - квартира, машина.. 300К в максимально безризокові інвестиції як фінансова подушка. Мабуть це індекс SP500, акції диверсифіковані 400К інвестиції, що будуть генерувати від 10% річних з щомісячними девідендами для забезпечення хорошого рівня життя (3000$ в місяць) 100К на балагодійність
@Victor-oo7ck
@Victor-oo7ck Ай бұрын
Гарні ілюстрації до легких грошей і "красівого життя"
@likos_che92
@likos_che92 Жыл бұрын
Тепер перед тим, як витрачати зароблені гроші, я буду згадувати цей мультик і цього лося 😅
@user-uw1wz2yy8l
@user-uw1wz2yy8l Жыл бұрын
Будь ласка продовжуйте. Це дуже корисно, легко і цікаво
@user-uj7vn9de2f
@user-uj7vn9de2f Жыл бұрын
Дуже класне відео!!! Діти задоволені.
@kriss.s
@kriss.s 2 жыл бұрын
Ура нове відео🥰
@el_wwx
@el_wwx Жыл бұрын
Очень классный 😊❤️
@K_Oleg456
@K_Oleg456 2 жыл бұрын
Зніміть щось про криптовалюту, NFT Буде цікаво послухати
@OlesUkr
@OlesUkr 2 жыл бұрын
А що ти знаєш взагалі про Криптоіндустрію
@lyubomyrholeychuk885
@lyubomyrholeychuk885 2 жыл бұрын
NFT бульбашка більшою мірою І мине трохи часу поки це зміниться
@OlesUkr
@OlesUkr 2 жыл бұрын
@@lyubomyrholeychuk885 які Ваші аргументи ?
@lyubomyrholeychuk885
@lyubomyrholeychuk885 2 жыл бұрын
@@OlesUkr ви зараз серйозно, аргументи ? Ну взагалі NFT придумали значною мірою для відмивання коштів в особливо великих масштабах і саме так це використовують кити Найдорожчі NFT токени нереально продати за ту ціну, що була як може бачили що перший пост з твітера, що коштував міліони зараз оцінюють в кілька тисяч NFT за виключенням відмивання коштів грубо, що має сенс є лише 2 типів : NFT що дає плюшки як то бета доступ до метавсесвітів, Ігор певних, доступ до подій як квиток на виступ Гаррі Вайнерчука з його віфрендс або геймфай Геймфай зараз це суцільна бульбашка і скаміна. Типові піраміди і мине трохи часу допоки це зміниться Токеноміка практично любого геймфай проекту зараз пірамідальна Особливо з використанням необмежених токенів як в степн Я сам купую і перепродаю геймфай енефтешки з набору ігор вже певний час і не раз бачив як за нетривалий час йде просідання в десяток раз Сам попав в степн на бнб конкретно Сумарно попадання на бабки в степні біля 7к Реально, що люди готові витрачати на гру як на гру може 10-20 баксів, но не тисячі Степн, кало, генопетси вся ця мув ту ірн двіжуха дуже пірамідальна і треба бути дурнем, щоб цього не розуміти Проекти які не підтверджені навіть грою яи виступом, вступом до закритого клубу то взагалі пустишки, які набирають обороти лише через великі грошові вкладення в маркетинг Статистично 70% людей що входять в нфт сприймають це як заробіток Більша частина людей що влазять в мув ту ірн проекти і інші тєми не розуміють навіть що таке TGE, Ido, ico, vesting, cliff як проходять анлоки, не дивляться коли інвестори будуть скидати токени, не вміють користуватись bscscan і іншим Тому так нфт це тупо бульбашка і там нічого робити Якщо влазити в такі проекти це тупо зайти, намінтити щось і продати Ну от як в волкені наприклад я реєстрував персонажів, вкинув волкен токен на прокачку і продав всередньому на руки по 5.7 солан за нфт персонажа, но там окупність тривала і то якщо будуть нові люди Всюди цілі демпінгуються тіпами що жостко мінтять будь то волкен з айтемами, ситуація з степн на бнб, генопетси тощо
@lyubomyrholeychuk885
@lyubomyrholeychuk885 2 жыл бұрын
@@OlesUkr і взагалі крипта в більшості нічим не підтверджена Модель генерування коштів на даний момент лише через продаж токенів з загального пулу з обмеженими анлоками протягом часу Мають ціну грубо лише токени, які чимось підтверджені як залучення в проекти, архітектура та ж сама солана, нір тощо І то і там є нюанси Особливо з тим, що інвестори часто заходять по ціні в кілька центів і їм всерівно по якій ціні скидати будь то 100 доларів чи 10 ти всерівно робиш ікси Пишу це як людина що брала участь в лаунчпадах, ідо, фсіефесах Єдина цінність це софт Років за десять сфера трансформується Можливо SEC програє суд і XRP почнуть використовувати в нових протоколах на заміну свіфту, почнуть люди використовувати смарт контракти більш поширено і не лише в крипті як то для підписання документів тощо Тоді імовірно може бути прикольна інтеграція і щось з того буде Можливо навіть квартири і машини будуть в вигляді чогось як енефті, але видозмінені, бо навіть зараз енефтеха не має під собою авторських прав ти просто володієш саме цим елементом і все Тому та енефті це пустишка - бульбашка 80-90% ринку монет на крипті так само і зникнуть в ближчі 5-10 років Лишиться лише те що підтверджено проектами чи що буде на хайпі як той самий доджкойн пережив роки лише через хайп і то навіть ті системи оплат, які на ньому писали не прижились бо на них забили + на крипті купа маніпуляцій На крипті купа найобів як той самий До Квон набрехав що зупинили серваки згенерував трильйони лун і кинув людей на бабки … це все вони самі робили На луні я теж попав бо після поста про зупинку серваків і генерацію токенів на луні повірив що все буде Ок і на ранок скину в більший плюс В енефті тому б не радив бавитись взагалі хіба на невеликі суми і розуміти що і для чого робиш, щоб набратись досвіду тощо Тєм щоб підняти на крипті 10-100 іксів вже немає і думаю не буде не рахуючи ідо І то на ідо це один проект з десятків Хіба геймфай вистрілює і то не весь і то тому що піраміди і люди хочуть швидко розбагатіти
@bohdanshine888
@bohdanshine888 2 жыл бұрын
Якщо прибрати думки про хороше і погане, в чому тоді суть?)
@OlesUkr
@OlesUkr 2 жыл бұрын
А ти як думаєш ?
@bohdanshine888
@bohdanshine888 2 жыл бұрын
@@OlesUkr Як я думаю? Формується питання, задаю його, одразу або з часом приходить відповідь 😁 На разі суть в формуванні високих моральних якостей, навичок та життєвих принципів, що ведуть до розвитку. На їх базі вже йде грошова діяльність)
@lexiooo18
@lexiooo18 2 жыл бұрын
20% - вклад у доларах 20% - вклад у євро/фунт/франк 20% - вклад в акції/облігації 30% - інвестиції в нерухомість 10% - на саморозвиток
@user-ji8xu8nl1tp58l
@user-ji8xu8nl1tp58l 2 жыл бұрын
30% у нерухомість. Скільки треба заробляти у місяць?
@user-od8zr9mo4l
@user-od8zr9mo4l 2 жыл бұрын
Звучить олдскульно Це теорія чи практика ?
@lexiooo18
@lexiooo18 2 жыл бұрын
@@user-ji8xu8nl1tp58l ми ж говоримо про виграний мільйон. 30% - це 300 тис доларів
@lexiooo18
@lexiooo18 2 жыл бұрын
@@user-od8zr9mo4l я не фінансист, на мій погляд ок. По всіх теоріях диверсифікація це ок, а на практиці я ще все не застосовував, мені 21
@OlesUkr
@OlesUkr 2 жыл бұрын
@@lexiooo18 а як щомісячно накопичуєш гроші ?
@tor1os220
@tor1os220 2 жыл бұрын
в мене друг за 1 тиждень заробив 240 гривень йому 12
@user-um4yk2lz9k
@user-um4yk2lz9k 8 ай бұрын
В гонитві за грошима не забувай про навчання
ПЕРЕСТАНЬ ДУМАТИ ЯК БІДНИЙ!!! Різниця в мисленні бідних та багатих.
15:25
Відверто про гроші від Ivanna Invest
Рет қаралды 16 М.
Василиса наняла личного массажиста 😂 #shorts
00:22
Денис Кукояка
Рет қаралды 9 МЛН
Фінансова грамотність - це про бідність?
16:17
Анна Митрофанюк
Рет қаралды 2 М.
Зміни оточення і досягни успіху!
3:26
Крафторіум | Сraftorium
Рет қаралды 2,5 М.
Історія грошей: від античності до сучасності
12:54
Історія На Карті
Рет қаралды 91 М.
Чому українські гроші назвали Гривнями?
4:42
Про Україну!
Рет қаралды 53 М.
Борги. Як не втратити друзів (Анімація)
2:20
Крафторіум | Сraftorium
Рет қаралды 2,3 М.
Фінансова грамотність - СЕКРЕТИ УСПІШНИХ
9:06
Фінансова грамотність | Юлія Баніт
Рет қаралды 5 М.
Як стати багатим? 4 формули грошей
20:27
Дмитро Остапенко
Рет қаралды 35 М.