Добрий вечір, пані Оксано! Дуже рада зусрічі з Вами в Новому році! Постійно дивлюсь Ваші відео, вдячна за кваліфіковані поради. Зичу в Новому році всім нам Перемоги! Все буде Україна!
@РаисаНикончук-т9ф43 минут бұрын
Додам, Оксано, не про помідори. У Вас тут бути приємно не тільки тому, що українська мова, а й тому що, не оглядаючись на чиюсь думку, можна щиро сказати Слава Україні і Слава героям! Бо вже стільки розвелось ворожих сайтів! Дякую!
@ОлександрПавленко-о4и22 сағат бұрын
Дякую,пані Оксана! Ваші відео дуже цікаві! Займаюсь вирощуванням томатів більше 10 років, але в мене трохи інакше! Вирощую в відкритому грунті 5-6 сортів,1 ранній інші середньо- пізні ,основний критерій стійкість до фітофтори: Черрі,де барао,чорний принц..,вирощую росаду на підвіконні так і в міні- парнику,обробляю теж біопрепаратами, але майже не поливаю,немає часу та й води дефіцит! Саджу близько 100 рослин,пасинкую,підвязую, цьогоріч останні зібрав 29 вересня зелені стигли до нового року ,з нас достатньо,ще й мамі дарую!! На жаль дуже мало людей займається городництвом,куплять на базарі росаду,яка згоряє від фітофтори і плачуть...купуючи помідори !! В мене органічне землеробство ,не орю грунт,тільки поверхнева обробка, мульчування, вологи достатньо!! Успіхів! Хай наші воїни вертаються додому живими здоровими!! Бути добру!!
@AlbinaHirchak11 сағат бұрын
Дякую, пані Оксано, за україномовний контент. Як завжди цікаво, як завжди актуально. Чекаю кожне ваше відео з нетерпінням. А томати це моя любов, тому тут окрема подяка.
@ЛюдмилаТимошенко-й4щ23 сағат бұрын
У мене третій рік хворіють томати, опускаються руки щось робити,але поислуховуюсь до ваших порад, дякую,може щось вирощу в цьому році,донатю нашим бійцям коли бачу в телевізорі їхні звернення, бо наше життя і всі городні роботи залежать від від ЗСУ
@ОлександрПавленко-о4и22 сағат бұрын
Вирощуйту фітофторо стійкі сорти: Черрі різні є,де Барао...міняйте місця вирощування,тут треба терпіння, розуміння і все вийде! Питайте у бабусь домашні сорти ,які даже назви не мають, матимете своє насіння і від магазинів не залежитиме!!!
@ЛюдмилаТимошенко-й4щ21 сағат бұрын
Дуже дякую за пораду,буду пробувати, але які сорти стійкі до фітофтори?@@ОлександрПавленко-о4и
@ЛюдмилаТимошенко-й4щ21 сағат бұрын
@@ОлександрПавленко-о4иЧері і де-барао теж хворіють,хоча насіння було своє
@ОлександрПавленко-о4и20 сағат бұрын
@@ЛюдмилаТимошенко-й4щ Людмила хворіють всі томати ,але ці витримують її і дають гарний врожай,пару листків почорнівших видаляємо Ще думаю у вас відстань між томатами мала,тобто у мене між високорослим не менше 90- 100 см,тобто метра,якщо у вас менше,то ніяка агротехніка не допоможе,від слова зовсім!! Або ж садіть менше,щоб доглянути було можливість! Зараз в інтернеті стільки інформації,бери не хочу!! Знайдіть адекватних агрономів,які гарно все розказують і показують,хоча в нас таких тепер крапля, а от у московитів чи білорусів є!! Удачі вам!!
@ОлександрПавленко-о4и20 сағат бұрын
@@ЛюдмилаТимошенко-й4щвсі томати. Хворіють,але ці дають гарний врожай! Відстань між ними не менше 90- 100см.тобто 1метра для високорослих томатів,щоб можна між ними ходити і обробляти при потребі! Успіхів!!
@АлинаЗемная22 сағат бұрын
І знову все цікаве, все потрібне для городників, тож будьте з нами по можливості частіше.Дякую вам.
@ЮліяКукса-у2ч20 сағат бұрын
Дякую.Було цікаво.Бажаю здоров,я,гарного врожаю
@miladmytruk39165 сағат бұрын
Дякую за потрібну корисну інформацію.Кожен рік використовуємо своє насіння.Для розсади насіння висіваємо зразу на грядку,вона трішки пізніша ,але гарна і міцна.Вам здоров‘я і Божого благословіння!
@olexandranseyev753520 сағат бұрын
Пані Оксано, вітаю вас! Дякую за дуже змістовну розповідь про томати. І взагалі за вашу працю. Усього найкращого вам!
@ТетянаКозацька10 сағат бұрын
Вітаю,пані Оксано. Дякую вам за мотивацію,бо теж в останні роки помідори мене розчаровують,грунт пісчаний. Старі сорти,які вирощувала багато років хворіють,вже думала замінити на нові гібріди. Записувала все,що ви розповідали. Дякую вам за мотивацію, бо чесно,руки опускаються, танцюєш на тому піску,а врожай достойний отримати з кожним роком все важче. Слава Україні і нашим незламним захисникам.
@ТетянаГавріліна11 сағат бұрын
Щирі вітання з Лукашівки! Як завжди, черпаю з кожного відео нове і корисне для себе. Маю тіж самі " граблі". В сезон урожаю зарікаюсь не садити більше, але чомусь з року в рік все повторюється. Та зараз весь зайвий урожай пересушила на сухі сніданки та обіди для наших захисників. Разом до нового сезону. А голвне - разом до перемоги!❤
@ОксанаЧаплига22 сағат бұрын
Доброго дня, я в цьому році так розчарувалась у вирощуванні помідорів на піщаних грунтах в спеку. Справа в тому що раніше мала город на чорноземі, тому у мене була прекрасна можливість для порівняння. Вирощування помідорів на піску, це " танці з бубнами" весь сезон, то калію не хватає, то кальцію, то води, то води щоб не занадто, бо тріщать, то сітка затіняюча. І так ціле літо. А у сусідки город на чорноземі, одна вимога, притінення. Якось так. У минулому році з'ясувала для себе, переваги вирощування овочів з розсади, ну дуже задоволена, особливо кавунами, динями, кукуружзою. Ще хочу по вашому досвіду - цибулю. Хай щастить.
@АннаШарко-ъ6э21 сағат бұрын
Спробуйте посіяти на розсаду цибулю сорту Кенді. Сіємо вже років 15. І сходить краще ніж Ексібішен і тоненька шийка, але майте на увазі солодка, салатна. Взимку зберігається десь до лютого...
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Так, Ексибішен - то маркетинг і реклама. Кенді - теж гібрид, але нерозрекламований. А от Солодкий гігант Келсо або Айлс Крейг - це сорти, на основі яких створюють ці гібриди. Цибуля відмінна та ще й своє насіння можна збирати. Це я про всяк випадок, якщо не зможу купувати, випробовую "самозабезпечення". Бо часи можуть бути занадто важкі.
@АннаШарко-ъ6э9 сағат бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v Дякую! треба спробувати. Ми сіяли в цьому році і гострі ( Халцедон), все вдається, але якось від тиканки не відмовляємося ( Рейдер і Шекспір) , чомусь ще тривожусь, що не вистачить до весни. Сім'я велика, вирощуємо собі близько 100-120 кг, на грядках з крапельним поливом. Для зберігання заплітаю в коси*. Але раніше плела вже як висохне, а це побачила Ваш ролик, спробую сушити в вінках*. Дякую Вам за чудову мову, спокійний розважливий тон, а особливо за громадянську позицію!
@ТаняТаня-с9д5ц19 сағат бұрын
Добрий вечір,дуже рада Вас чути,отримую від ваших розповідей і порад одне задовалення.
@ТетянаТретякова-м4в18 сағат бұрын
😊😊😊😊Слава Україні!Рада бачити і чути Вас в Новому році!Бажаю здоров'я та гарних врожаїв пані Оксано!Передивилася відео 3-чі!Дуже цікаво,пізнавально,дякую!😮😮😮😮За комбікорм для несушок здивували!Треба спробувати!Вік живи -вік учись!😊😊😊😊
@ТаїсіяБінчева22 сағат бұрын
Корисна інформація, дякую
@РоманМельник-ф1ы22 сағат бұрын
Дякую Вам за мотивацію щось планувати
@lesjakornelyuk267222 сағат бұрын
Дякую за відео. Корисно почути ваш досвід. Моє розчарування з минулого сезону- зульфія, тільки на вигляд гарні.
@НаталяКорнійчук-л6ш23 сағат бұрын
Дякую! Планів багато! Знайомлюсь з гномами) Гарних всім врожаїв!
@2v4vomelnyk0v2v23 сағат бұрын
Я від гномів відмовилася вже давно. Була вже на них мода😉
@ЛарисаТищенко-в3т15 сағат бұрын
Мені дуже сподобався гном Улуру Охра, смак солодкий, маслянистий. Але із свого зібраного насіння в наступному році урожаю майже не було. 2-3 маленьких помідорчика на кущі, хоча смак чудовий. Теж відмовилась
@РаисаНикончук-т9фСағат бұрын
@@2v4vomelnyk0v2vдуже рада почути Вашу думку про гноми, а то хотіла купувати. Якраз теж купила Зимове серце, будемо надіятися на гарні плоди, бо ще не вирощувала. Дякую за відео!
@ЛюдмилаВітюк-ц9т10 сағат бұрын
Доброго дня.Щиро дякую за щирі розповіді.Я також багато років поспіль вирощую Тарасинків, дуже подобаються,. Вперше висадила Райські свічки,вони і красиві і смачні,я думаю будуть на постійній основі.Хочу висадити Карнабель,придбала собі 3 шт.Успіхів, натхнення, миру та добра всім нам 💐♥️♥️
@амариллиспрекрасная3 сағат бұрын
Вітання з Чернігівщини. Дякую за вашу працю, за свій досвід,яким ділитеся з нами. Я теж вже десь років з 10 займаюсь городництвом, але на нашій піщаній землі треба добре походити ціле літо. Подобаються жовті томати, але в теплиці вони завжди з товстою частиною біля плодоніжки та не смачні із-за цього, хоча у відкритому грунті цього нема. Може чогось не вистачає саме жовтоплідним? Гарних вам врожаї та скорішої перемоги нам усім.
@skoskina448 сағат бұрын
Дякую за відео. Я теж дуже полюбляю гратися з усілякими сортами овощів🫢😂 Томатів більше 60 сортів, перцю приблизно 30 та все інше теж саджаю по де кілька сортів🙈 Ну це таке діло треба щоб подобалось. Так само як і ви зберігаю сорти батьківських томатів🤗 з ними доводиться повозитись, але це своєрідна пам'ять, то не обтяжує. Дякую що ділитесь досвідом. Успіхів вам та миру і спокою всім нам.
@ГалинаПП-о9з23 сағат бұрын
Дякую за огляд. Як завжди цікаво
@viraarkhypchuk76637 сағат бұрын
Дякую, пані Оксано. Хоча я уже придбала насіння томатів, але інформація дуже цікава. За вашою порадою також додавала добриво для несучок у кожну лунку при посадці як томатів так і перців. Результат хороший. Тому цього року також так зроблю. Томати і перці вирощую у відкритому грунті, так як присадибна ділянка досить маленька. Мирного неба над головою нам усім.
@Kvitkova_terapiya9 сағат бұрын
Дякую гарне змістовне відео, гарних вам врожаїв❤
@natalijamogilnaja27321 сағат бұрын
Дякую Вам за розповідь. Дійсно, щось знайоме, щось ні. Але Ваш досвід дуже цінний.
@ЕленаНасиковская22 сағат бұрын
Відео дивилася і слухала з ручкою і записником, можливо зможу знайти в продажі. А вам дякую за ролик🙏
@2v4vomelnyk0v2v22 сағат бұрын
Думаю, знайдете. Тепер багато з того, що було у колекціонерів, є у інтернет-магазинах.
@ЕленаНасиковская21 сағат бұрын
@ дякую❤️
@ВалентинаВасиленко-д2ъ22 сағат бұрын
Дякую за відео за корисну інформацію
@rorycrow-iw1yo22 сағат бұрын
Дякую за корисну інформацію
@taisataisa9218 сағат бұрын
Дякую пані Оксана за Ваш труд і поради. Хочу до Вас звернутися з проханням розповісти більш детально як підживлювати і які рослини можна підживлювати дріжджами, бо одного року була прекрасна розсада і вже почали зав'язувати плоди, то після перегляду якогось відео здуру полила і всі свої томати угробила. Після того дуже обережно відношуся з вибором радників. Вам довіряю. Дякую.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Трохи вже десь розповідала, але ще поновлю. Дріжджами підживлювати тільки "мертвими", вареними. Інакше вони самі з]їдять всі поживні речовини.
@kentspok20 сағат бұрын
Дякую було цікаво ніколи нечув про такі сорти які ви вирощуєте хібащо Тарасенка.
@ГалинаР-р6е19 минут бұрын
Корнабел сіяла минулого року.Насіння дороге,але самі плоди не сподобались.Плечики не достигали,та й смак був якийсь прісний.Росли в теплиці дві рослини,в цьому році висаджу у відкритий грунт.Зірка Техасу теж подобається.Маю багато сортів,але через брак площі теж вирощую по черзі.
@ІванБучок-т3ю7 сағат бұрын
👍💪✌️🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
@LyubovTuriy9 сағат бұрын
Дякую щиро❤
@ІринаМарченкова-л5т11 сағат бұрын
Айдер, Конабел і Ітіро я висівала два роки підряд. Показали себе дуже добре під нашим літнім пекучим сонцем ( Одеса) Всім Миру після Перемоги!!!
@qwerty882522 сағат бұрын
Затінення теплиці. Безкоштовне. У відро. 1 лопата глини чи землі, десь літрів 5 води. Взбовтуїте і розприскуїте по верху теплиці з ковша або кружки. Якщо хочете то вапно. Вапно буде працювати весь сезон. Хоча я глину не оновлював. Вистачило на весь сезон, навіть з дощами
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Це не новина. Але мені такий спосіб дуже не подобається. У мене теж безкоштовні ганчірки. А от плівка на теплиці дорога, тому бережу. Та й клопоту менше - накинув ганчірку - і все затінення. Теж працює увесь сезон.
@Галина-о8т6ш2 сағат бұрын
Дуже дякую Вам за відео. Підкажіть, як боротися з вершинною гнилю томатів.
@olesandrivnanico19 сағат бұрын
Дякую, пані Оксано, за інформативне відео, цікаво, як завжди. Зі свого досвіду можу сказати, що Гібрід Тарасенко, навпаки, мене порадував цьогоріч. Як ви Пінгвіна заплітала, так я Гібрід, прищіпувала вирхівки, а він пасинки викидав. До початку жовтня ще були помідори, і це спекотний південь, але під затіняючою сіткою. Дякую за рекомендації використання комбікорму та кавової гущі.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Усі томати Тарасенка - це справжні виручалки. Завжди смачні і урожайні. Я у в/г майже не поливала. Тому завершкувалися. А от у теплиці - до морозу.
@АнатолійСавіцький-щ7э20 сағат бұрын
Добрий вечір оксано ваші відео не проускаю,бо вони цікаві займаюся вирощуванням перцю,помідорів,баклажанів з2004року,вирощую такі сорти де барао,чорний принц лагідні золоте руно, дамські пальчики, шарада і даліда ці два сорти мені понравилися слива плотна того року як викопали часник я посадив огірки фенікс плюс та що мали огірки до морозів,так що цього року токож буду висівати росаду вирощую на підвіконі ,потім пікірую в стаканчики ,висаджую в відкритий грунт поливаю, пасинкую,підкормлюю курочками кропивою,попілом,
@Юлія-й2м9е21 сағат бұрын
Ще б цікаво було б знати, яких виробників насіння Ви порадите, бо одна і та ж назва, а виробники різні. Дякую за огляд, взяла собі на замітку деякі сорти❤
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
У нас в Україні зараз розфасовують насіння всі, кому не лінь, тому щодо фасувальників - важко вгадати. Тому я й збирає своє - це надійніше. А от гібриди дуже подобаються Clause i Kitano. Томати від Vilmorin ще не сіяла, а інші овочі - сподобались.
@ОлександрПавленко-о4и22 сағат бұрын
Дякую! Хотілось би почути від вас про вирощування огірків,будь ласка якщо є час ! Щиро дякую!Іпро боротьбу зі слимаками,якщо є така радість!!
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
А погортайте, будь ласка інші відео на каналі там трохи є і про одне, і про інше. Спробую переробити плейлисти, щоб було легше шукати.
@НаташаГербич-у5ш19 сағат бұрын
Завжди чекаю Ваших відео, пані Оксано!❤ багато з тих сортів, що Ви згадували, теж буду вирощувати. Гавайській ананас, Зимове серце, Мадрид, Корнабель і Айдар. За Вашими порадами збираю кавовий жмих, а ще шкірку з овочів, картоплі, цитрусових, лушпиння цибулі. Яєчну шкаралупу. Підсушую, пропікаю в духовці півгодини, щоб убити хвороби. Все це буду вносити у свій бідний піщаний грунт. Серйозно подумаю про корм для несучок, проїжджаємо повз кіоск, ніколи не думала що це добриво. Але ж там може бути сіль? Щиро Вам дякую за Ваш труд і такий великий досвід!
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
У пташиному солі нема або мінімум (я маю на увазі кухонну сіль, інші солі - то джерело мікроелементів). Для несучок точно працює.
@spasok8 сағат бұрын
Відказався від великоплідних... , як десертний вирощую в теплиці Пінки унікум, а вкоріненні пасинки у відкритому грунті... для соку- низькорослі з великою кількістю плодів безіменні сорти. Колись мав колекцію сортів , але це обтяжливо, бо "хворий" виноградом. Але підглядую в надії що колись найдеться идеальний сорт. Всім миру і гарних врожаїв!
@АленаЖолобова-ь5щ20 сағат бұрын
Дякую☀️🌷🌷🌷
@ГалинаХоданіцька-г9ц22 сағат бұрын
Я в посадкову ямку кидала 1 ст. л.кісткового борошна,теж гарний результат
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Кісткове борошно повністю спрацює лише на наступний рік. Це добре, але трохи не те.
@ЛюдаТарасюк-в4з3 сағат бұрын
Добрий день. З біколорів у мене були в минулому році Зірка Техасу, Солодощі Вірджинії і Сільський (сорт, а не гібрид). Вони схожі жовто-червоні дуже смачні. А от Гавайський ананас був майже білого кольору, тому не знаю, чи це не пересорт, бо насіння куплене. Малахітову шкатулку теж саджаю кожен рік. Бажаю всім гарних врожаїв в мирній Україні! ❤❤❤
@Smart-t7f8 сағат бұрын
Декілька років саджаю --" Сержант Пеппер"-- цікавий помідор-- високий, ранній, дуже красивий та смачний, біколор сердучком розовий з антоціаном, плодоносить на вулиці допізна, рясний. Поавда розсада в нього виглядає слабкою, особливо спочатку, але, якщо пустити його на огіркову сітку, то проблем не буде.Попробуйте. Дивлюсь вас завжди з цікавісттю.
@ВладимирЗверев-щ8т22 сағат бұрын
Добрий день. Поділіться 29:01 будьласка де ви купуєте насінн?. Чи продаєте своє насіння?
@rorycrow-iw1yo22 сағат бұрын
Цього року ще маю свої свіжі помідори. Зірвали перед морозами.
@АлександраВеличко-ф9б7 сағат бұрын
Вітаю.На Закарпатті в минулому сезоні навала мраморного клопа!!Не застосовую на городі»хімію»,але біо препарати в спеку минулого сезону не дали бажаного результату((..,Інет рекомендує актару((.Може маєте досвід ,як найбільш безпечно актару застосовувати .Дякую за відео,завжди доречні.
@ТатьянаКоваль-т5тСағат бұрын
Замочувати розсаду
@lubovshevel29949 минут бұрын
В нас(Крим) теж клопи напали, але під кінець сезону, то замочування мабуть вже не діє, навіть у агро волокно замотувала, все одно подовбали @@ТатьянаКоваль-т5т
@ludamartyn18224 сағат бұрын
Яку кількість комбикорма Ви кладете під один куст помідора ?Дякую.
@irynashvedinska92279 сағат бұрын
Добрий день, пані Оксано. Я в минулому році сіяла Модрид своїм насінням, відмінностей між F1 І F 2 я не помітила, іза врожайністю і за смаковими якостями .
@NastiaOstapova5 сағат бұрын
У 2024 висівала сорт Корнеевский мені теж сподобався,але для нього потрібні гарні опори😊
@yaroslavurban16693 сағат бұрын
Вітаю з кавою Ви нажаль помиляєтесь, вона дуже добре закислює грунт як і тирса, під помідори не можна а під лохину потрібно.
@ТамараСтрум7 сағат бұрын
Дуже зацікавилась блочно - модульним способом посадки і цього року планую використати це в теплиці. Це робити канави між рядками і заповнювати ії гілками,травою, відходами весь період для створення природнього фону землі і збереження вологи. Ви таким ще не цікавились? Буде цікавий ваш досвід
@ДарьяДарья-к6и20 сағат бұрын
Дякуґ за це відео,пані Оксано. В цьому році страшна вершинка була на всіх томатах. Як попередити таке? І друге питання, чи є сенс комбікорм використовувати під всі рослини?
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
У вершинки є багато причин. Про це є окреме відео. Цьогоріч, швидше за все, від посухи. Хоча треба усі причини проаналізувати - були чи ні. Щодо комбікорму: випробувала тільки на томатах. Для перців і баклажанів також можна. Так як огірки і кабачки теж люблять органіку - можна і для них. Але це мої теоретичні припушення. Вся справа у кількості самого комбікорму і складі грунту. Треба випробовувати.
@КатяМишко-р1п5 сағат бұрын
Дякую. Я так зроуміла, що Ви садите високорослі томати. А я віддаю перевагу низькорослим. В тому році всі томати знищила фітофтора. Весь урожай закопала глибоко в землю. Пропадає бажання щось садити, але як настає час вісавати, то знову сподіваєшся на врожай. Може Ви підскажете якісь низькорослий томат, що не дуже вражається фітофторою, буду дуже вдячна.
@ТатьянаГолота-н8д22 сағат бұрын
Добрий вечір , підкажіть будь ласка , а муку косну можна класти в лунку ? Дякую.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Вітаю. Вже є кілька запитань про неї. Відповім незабаром у відео.
@lyudmylamales78939 сағат бұрын
Доброго дня, пані Оксано, майже рік як прийшщла на канал і тепер все передивляюся або суцільно, або під проблему, а нові відео відкривають нові проблеми (іноді), а, головне, рішення, де ще й не шукала ;)) І тут про більшість сортів і не чула, особливо зацікавив отой суперсолодкий, бо дитина має сильну вибірковість і овочі майже не їсть. А ще розкажіть детальніше, або підкажіть, де вже розказували (наче десь і було, але не можу згадати) про полив через пластикові бутлі
@olenayermak303420 сағат бұрын
Було цікаво послухати про ваш вибір сортів. Мені дуже подобаються бі колори..так я вирощувала гавайський ананас, післяобідній восторг, пепермінт всі великі ,жовто -червоні, добра врожайність. Теж по черзі висіваю ці сорти. Черрі ітіро вирощувала, по 2 кущики і врожаю було достатньо, смачний. Дякую за огляд сортів! Донатимо і молимось за наших захисніків!
@СвітланаЛисенко-л6ч7 сағат бұрын
Доброго дня, чула що використовують гронульовану люцерку як органіку, макуху соняшникову.
@ninaloves322421 сағат бұрын
Дякую за відео! Яку кількість комбікорму потрібно положити в лунку?
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Я клала орієнтовно столову ложку з невеликою гіркою - брала рукою, тому точно не скажу.
@Тетяна-р1у3ф8 сағат бұрын
Скажить будь ласка можно в лунку кормову добавку премікс і скільки?
@СічеславськийБандерівець22 сағат бұрын
Що до курей і комбікорму. Коли він проходить через курочку, ми отримуємо ферментований продукт)))
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Його і бактерії у грунті прекрасно ферментують)))
@ВалерійТодосиевСағат бұрын
Яка ви розумниця,дивлюся з задоволенням.
@yevgenbuhkalo840221 сағат бұрын
Доброго здоров'я! Чи є у вас досвід використання кісткового борошна. Якщо є, тоді, будь ласка, результати в студію.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Дякую, що написали, бо давно Вас не було чути (після того випадку, коли я відписала дуже некоректно дуже некоректній людині, а Ви подумали, що Вас стосувалося). Так кісткове борошно використовувала. Як кажуть, "у минулому житті". Але знову купила. Восени переносила кілька грядок (ті, що типу високих) - використала. Трохи знімала цей процес , наскільки змогла. Дякую за ідею для відео.
@yevgenbuhkalo84027 сағат бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v Моя відсутність обумовлена не якоюсь образою, я вже давно не ображаюсь з півоберта. Життя воно ж плинне. Хоча в останніх двох ваших роликах палиць догори ставив, але нічого не писав. Купив 10 кг кісткового борошна і хочу сьогодні розсипати по грядках та в саду. Читав, що досить добре працює. Оскільки в мене на городі вже біля сімнадцяти років не має хімічних добрив, вирішив спробувати кісткове борошно, як добриво. Щасти.
@СічеславськийБандерівець22 сағат бұрын
По корнабел скажу так, томат достойний, на смак солодкі, плотні. Дає гарний сік. В банку коли консервуєш, шкірка бланшується, але сам помідор тримає форму. Рослина розлога, тягнеться в гору, таке враження, що якби не було морозів, то він би ріс постійно)
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Дякую за досвід.
@anibaba59972 сағат бұрын
Ї
@ЕленаКлеймёнова-я3я7 сағат бұрын
Про обмежаний вміст гаманця при закупівлі насіння то ви праві навіть на 1000%...бо холдну голову зберігати важко😅очі розбігаються....все конче треба....а потім починаєш висівати і розумієш що при твоїх посадкових площах можеш висадити максимум по 2-3 насінини ,щоб побачити і спробувати всі 😂😂
@taisataisa9218 сағат бұрын
З Ірландського лікера дуже смачний сік, хоча на колір не дуже помідорний.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Так само, як і з Малахітової шкатулки🤭: вигляд не відповідає смаку.
@НадеждаЗатоковенко8 сағат бұрын
Як ви пра ві!Саджу 200 шт,щоб хоч по одному томатику зняти...Шкода землю
@ИваАндрианова20 сағат бұрын
Дякую, дуже корисно було. Бо саме шукаю насіння помідор для наступного року. Зараз я живу в Бельгії. Для томатів тут клімат зовсім не підходящий, бо дуже мокро, температура вдень і вночі з різницею в 15 градусів, тож можете уявити той конденсат і вологу в теплиці. Але все ж вдалось трошки насолодитись смаком українських томатиків. Вирощувала взагалі перший раз, тож ваша наука для мене як абетка, записую, конспектую і стараюсь. Продовжуйте будь ласка. Гарно дякую.
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Дякую за ваш відгук. Для ваших умов треба просто підібрати кілька пластичних сортів і гібридів (гібридів не бійтеся, серед сучасних є багато смачних). А ще, по можливості, зробити таке ніби накриття з плівки, навіс - "зонтик" для томатів. Колись я з цього починала і це у дощові роки значною мірою допомагало.
@ВасильАнтонюк-з5з22 сағат бұрын
Завжди радий Вас бачити і чути. Дякую за підказку по Мадриду це теж мій улюбленець, як і зірка Техасу. В цьому році ціна Мадриду кусається, але я п"ятірку вже купив. Спробую зібрати насіння. Дякую за підказку з минулого сезону по Червоному Аусбургу, перчик виріс не гірше Лайлак Бела і дуже ранній! Героям Слава!
@2v4vomelnyk0v2v11 сағат бұрын
Дякую за Ваш відгук. Так, ціни кусаються. Насіння мені минулого року подарували (для городників нема проблем з подарунками 😉). Якщо купую по 5-10 насінин цікавих гібридів, то розтягую на кулька років.