Як виростити інжир

  Рет қаралды 4,947

Життя бентежне

Життя бентежне

6 ай бұрын

А точніше - як його виростити з мінімальними заморочками, щоб куштувати стиглі плоди .
Вирощуванням інжиру в Україні тепер нікого не здивуєш. Посадила його і я років 4 тому у самому центрі країни з його вологим континентальним кліматом та теплим і навіть спекотним літом. І лише цього року можу поділитися власним досвідом. Знані інжироводи іноді створюють навколо цієї рослини завісу таємничості: тільки так і ніяк більше. Запевняю, що можна потоваришувати з цією рослиною з мінімальними затратами ресурсів. Але до цього я йшла три роки. У цьому відео мова не йде про сорти - їх обирайте на свій смак з урахуванням біологічних особливостей. А от про все інше - як можна посадити, які прийоми можна застосовувати для догляду і прискорення дозрівання - дивіться тут.
#українською #інжир #вирощуванняінжиру

Пікірлер: 76
@user-lz9vv6gk6z
@user-lz9vv6gk6z 6 ай бұрын
Героям Слава! Нехай кулі оминають наших воїнів. Якнайшвидшої нам перемоги і миру.
@olgaboytsova9182
@olgaboytsova9182 6 ай бұрын
Після Ваших розповідей (талант) - складні й незрозумілі речі стають простими й доступними. Тепер посаджу інжир, бо знаю що з ним робити. Здоров'я й наснаги. Слава Україні
@user-vq8fy4ry8m
@user-vq8fy4ry8m 12 күн бұрын
Дякую вам накінець знайшла відео в якому все зрозуміло розказали дякую Вам,🤗🌹
@user-fh7mj9pk7n
@user-fh7mj9pk7n Ай бұрын
Прекрасне відео,гарна робота.Все зрозуміло та доступно.Дякую!
@nataliianazarenko1529
@nataliianazarenko1529 6 ай бұрын
Найінформативніше відео в українському просторі про вирощування інжиру в наших умовах. Дякую за Вашу працю.
@vovamanger3782
@vovamanger3782 17 күн бұрын
Доброго мирного дня.. Вітаю вас з Чернівців..👋 Інжир це чудова рослина.. Гарні фото інжира.. Дякуємо за розповідь. У мене також інжир на вулиці я його укриваю і горщиках заносю в погріб. Я навіть виростив з насіння інжир йому 4 роки він ще плодоносить. Бажаю гарного вирощування інжира і рясних плодів на кущах.. Мирного неба і Божої допомоги у вашій праці..,🙏👋👍👍 Хай Бог благословить вас.
@user-ne6yj2th9z
@user-ne6yj2th9z 6 ай бұрын
Скільки цікавого почула про інжир,не дарма кажуть:вік живи і вік навчайся.Дякую.
@user-cl5zy7ek9y
@user-cl5zy7ek9y 6 ай бұрын
Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал. Разом до перемоги. Слава нашим захисникам України!!!
@mariyamoroz7845
@mariyamoroz7845 6 ай бұрын
Героям слава , а вам , пані Оксано , щиро дякую за доступну і цікаву інформацію . Обов'язково посаджу собі інжир.
@lpidhorna4933
@lpidhorna4933 3 ай бұрын
Дякую пані вам за поради ,цікаво )
@user-hw1nj4nd4r
@user-hw1nj4nd4r 6 ай бұрын
Дуже просто і коротко, довгих років життя. Хай береже вас Бог
@oksanabodnar6516
@oksanabodnar6516 6 ай бұрын
Дякую за вашу роботу роботу.
@user-js3gg2dc8z
@user-js3gg2dc8z 6 ай бұрын
😮😮😮Для мене інжир-це щось космічно-екзотичне,але цікаво!Дякую!
@user-vc9kc3gp9u
@user-vc9kc3gp9u 5 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію! Слава Україні і нашим захисникам!
@user-sg8uw2ox9p
@user-sg8uw2ox9p 6 ай бұрын
Вдячна, пані Оксано, адже чекала на це відео. У Ютубі поради тільки для траншейного способу вирощування, а у мене кущ. Одже ваші поради стануть у нагоді. Спробую черенкувати. Здоров'я Вам,чекатимемо на нові ваші поради. Слава Україні!
@user-ji7uv8nv2m
@user-ji7uv8nv2m 6 ай бұрын
Дуже цікаво,дякую за вашу детальну розповідь. Треба спробувати ще раз,бо перша спроба була невдалою.💛💙🇺🇦
@user-pl2gt7hz2g
@user-pl2gt7hz2g 6 ай бұрын
Вітання з Миколаєва! Вирощую інжир вже кілька років, так само, без певної стратегії, методом спроб та помилок.) Першу зиму викопала його та зберігала на лоджії (у квартирі в моєму випадку велика небезпека нападу павутинного кліща, требе дуже пильнувати). Потім зимував вже на вулиці - притискала гілки до землі, накривала сухим листям та бадиллям, зверху - клейонка, та якийсь ящик, або дошки, або камінці. Одного року була дуже рання весна, він пішов зростати, а потім вдарили морози і вся надземна частина загинула... Зараз це кущ 2 м заввишки, вже третій рік зимує без укриття, і ось саме цього року він дав повноцінний врожай - і бреби, і фіги. В минулому сезоні зав'язав теж багато, але нічого не визріло, бо кілька місяців ми були зовсім без води, а потім дали солону, - поливати було не можна. До речі, раніше я помилково вважала, що інжир - посухостійка культура. По-перше, також бачила, як він зростає у Криму - ніхто його спеціально не поливає, росте собі, як в нас шовковиця, і все у нього добре.) А по-друге, і сама рослина не дуже сигналізує своїм виглядом, що йому бракує води - тобто, у посуху не в'яне, листя здорове, зелене, стирчить, виглядає, ніби все гаразд... а от плоди не визрівають, всихають. Тепер буду намагатися враховувати помилки. Живці я вкорінюю просто у воді. Після обрізки у листопаді-грудні, коли вже самі цурпалки без листя, ставлю їх у склянку з водою. Десь у січні мають з'явитися корінці, тоді живці можна висадити в грунт, в стаканчики, і на весну вже буде повноцінний посадковий матеріал. Бажаю успіхів та стабільних врожаїв.)
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Дорослий інжир не вимагає багато води. А от років до 3-5 п'є багато. У грунті живці вкорінились менше, ніж за два тижні. А от два урожаї у нас і північніше - це справа погоди. Якщо весна холодна і затяжна, то очікування бребів тільки затримає формування фіг. І от тоді взагалі виходить "фіга"))
@user-xx3ih7sk1f
@user-xx3ih7sk1f 4 ай бұрын
Дякую. У мене росте біля хати вже 10-11 років. І спондексом обмотували на зиму,і робили ящик з сухим листям,і пробували пригнати гілки і накривати їх. І щороку старі гілки відмерзали,а потім від землі росли нові пагони. Тепер хочу виростити з живців,потім посадити як ви- і дома в квартирі,і в траншеї.
@lyudmylamales7893
@lyudmylamales7893 6 ай бұрын
Дуже цікаво, навіть і не дивилася в бік інжиру, а тут надихнули! :)
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Посадіть, якщо матимете бажання. Спочатку буде гарно (різьблене листя дуже гарне), а потім ще й смачно).
@user-hu2wv4bh9i
@user-hu2wv4bh9i 5 ай бұрын
Дякую за цікаву і змістовну розповідь. Вирощую інжир багато років на підвіконні в міській квартирі. Дає два врожаї.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 5 ай бұрын
Так. У квартирі це без проблем, а у в/г на жаль, не встигають два повноцінно визріти: обидва, як кажуть, не до толку. Краще вже один повноцінний.
@user-pf5fh5vp6p
@user-pf5fh5vp6p 3 ай бұрын
а який сорт7, ка його висота
@user-xy7pz8zl9d
@user-xy7pz8zl9d 6 ай бұрын
👍💪✌ Дякую за відео, за практичні поради. Бажаю миру і добра.
@fajne.misto.Czerniwci
@fajne.misto.Czerniwci 3 күн бұрын
Дякую за те, що поділилися важливими речами по вирощуванню. Якщо дозволите, у мене питання. Маю в горшку вдома рослину приблизно метр, віддала знайома. Я взагалі не знала, що з ним робити хоча маю дуууже багато різних рослин вдома. Навесні почав прокидатися, випустив велику бічну гілку, на старих сформувалося три плода. Гарно ростуть, на найбільшу з'явилися краплинки як роса, що це? А ще питання - коли його краще пересадити в біший горщик? Як і коли краще обрізати? Чи відрізняється час і спосіб обрізання для рослин вдома від тих, що на вулиці? А ще не знає де можна пошукати і вияснити сорт моєї рослинки. Одним словом, я початківець і то зелений😂. Якщо не важко, буду вдячна за відповідь. Дякую.
@user-lk8wn9yc9o
@user-lk8wn9yc9o 6 ай бұрын
Щиро дякую за Ваші поради. Особливо цікаво про черенкування. Ми висадили два кущики цього року весною і скористаємось Вашим досвідом. Тим більше, що ростуть наші кущики під Каневом, майже поруч з Вашими.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Коли маєте два кущики, можна експериментувати: порівняти , як визріватиме два урожаї, а як один. Хоча це дуже залежатиме від прогоди, укриття, ранньовесняного підживлення тощо. Але таки цікаво. Я висаджу другий і тоді вже буду бавитись))
@user-lk8wn9yc9o
@user-lk8wn9yc9o 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v Сподіваюсь наступний рік буде сприятливим і для рослин і для експериментів, але головне для мирного життя людей. Дякую за відповідь.
@user-hs3ts3hh3x
@user-hs3ts3hh3x 6 ай бұрын
Дуже, дуже дякую! Якраз і про черенкування і про інжир я питала у вас ще влітку. Звісно ж скористаюсь вашими порадами. Ті ваші поради, які я встигла застосувати у городницькій справі, виявились дієвими і я мала цього року кращі результати ніж попередні роки працюючи "дідівськими" методами. Тепер взялась переглядати всі ваші відео від початку, бо не все вспівала опрацювати. Можливо я не знайшла, а може немає у вас відео про вершинну гниль. Цього року вона мені знищила найперші помідори. Всі найбільші і найранніші мені довелось викинути. Пишуть що через недостачу чи надлишок кальцію. А як визначити його вміст у грунті не знайшла. Ще раз дякую.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Дякую Вам за відгук. Причин вершинної гнилі є кілька. Дякую за ідею для одного з наступних відео).
@user-dx4ji8mj9d
@user-dx4ji8mj9d 6 ай бұрын
Дякую за випуск! Теж маємо 4 кущі. З недозрілих таке смачне варення😊😊😊
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Якщо вже можна варити варення (не гіркі), значить дозріли)) А яке вино з дозрілих!))
@user-ob8jv4yj9s
@user-ob8jv4yj9s 6 ай бұрын
Дякую за цікаве відео.
@oksanam2681
@oksanam2681 5 ай бұрын
Доброго здоровʼя! Перемоги нам на всіх фронтах! Дуже люблю інжир. Пробувала виростити - на пагонах другого року завʼязалися зелені шишки і вони так зеленими молочними калачиками лишалися все літо. Вирішила, що вони не самоплідні і без мушки не заплодоносять. Лишала просто як гарний декоративний чагарник. Надто нестабільна у нас погода, щоб без зайвого клопоту вирощувати фіги: то відлига, то 20 морозу.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 5 ай бұрын
Якраз фіги нормально виростуть. На пагонах минулого року - то бреби. Я з ними взагалі справи не маю. Вони лише тормозять розвиток фіг у наших умовах. Тому обрізаю кущ по саме годі (см з 20 кожного пагона лишаю) та ще й нормую кількість нових пагонів. Тоді фіги встигають гарно дозріти.
@user-zo8fc6tq9u
@user-zo8fc6tq9u 6 ай бұрын
Дуже люблю інжир, особливо такий жовтий як у вас. В магазинах продають тільки синій, не спілий і не добрий. А Ваша ідея - посадити як кімнатну рослину мене надихає. Буду вдячна, якщо поділитися інформацією де ви купували черенки інжиру. З коментарів я зрозуміла, що ви не продаєте, та й мабуть у вас вже немає зайвих. Дякую за відео. Дай Боже нам якнайшвидшої перемоги! 🙏💙💛
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Нарізати чубуків я можу. Вкорінити і матимете. Але жоден з тих глядачів, хто просив інжир, не написав своєї адреси, хоч у коментарях я просила це зробитиі давала електронну пошту)). Мабуть, продають в інтернет-магазинах. Я саме в котромусь з них і купувала. В якому - не пам'ятаю. У минулому житті було так: захотілось - замовила і маю. Тепер, на жаль, усе інакше((. Тому поділитися готова, але не знаю, як))
@user-gp9qz3oz5n
@user-gp9qz3oz5n 6 ай бұрын
Добрий вечір, п. Оксано, подивилася ваше відео кілька днів тому, потім переглянула безліч інших і повернулася знову до вашого.Інформація подана доступно, як у нас на Львівщині кажуть ''на хлопський розум''.Тепер ще більше хочу посадити інжир, буду чекати від вас живці .Я в 2020р.посадила 5 сортів журавлини, розрослися дуже гарно,.просто щільний килим,але ягід нема, пробувала їх живцювати, гарно поприймалися, можу весною поділитися.Може підкажете чому нема ягід, посаджені в кислий грунт.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
На жаль, не mаю досвіду вирощування журавлини. Ще хід до неї не дойшов). Напишіть, будь ласка, Вашу адресу (куди надіслати живці) ось на цю електронну пошту omelnyk5@gmail.com
@igrigrigrigr
@igrigrigrigr 6 ай бұрын
Вітаю! Дякую. Цікаво. Садив в Києві інжир 2о річкою. Ріс СІМ років. Не підмерзав. Не випрівав. Ріс, що дурний. Жодного плоду не бачив. Викорчував. Більше це сміття садити не буду. З повагою.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Щось Ви не те посадили)).
@igrigrigrigr
@igrigrigrigr 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v У Вас є якісь конкретні міркування? Купував, як інжир, лист, як інжир, гілки гнулись, як в інжира, вкривав, як інжир в траншеї, вимерз не вкритий на 7й рік, як інжир, бо набридло чекати і вкривати. То чим не інжир? Дякую.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Перепрошую, що невдало пожартувала. Причин може бути кілька. Є неплідні сорти. А плідні не плодоносити можуть через нестачу світла, якщо є навіть часткове затінення. Також надлишок азоту - розвивається по вегетативному типу. А бо недостатня кількість К і Р підживлень (та і N, якщо грунт піщанийЮ а у Києві він таки, думаю, піщаний). І, дуже ймовірно, водний стрес. Якщо сухо навесні і у першій половині літа - кущ принесе в жертву плоди.
@igrigrigrigr
@igrigrigrigr 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v Дякую. Грунт пісок. Напевне це і спрацювало. З повагою.
@user-dx4ji8mj9d
@user-dx4ji8mj9d Ай бұрын
Кажуть деякі сіянці бувають неплідні​@@igrigrigrigr
@virazhspylia2507
@virazhspylia2507 6 ай бұрын
Дякую! Маю інжир, вже два роки він випріває, знову відростає.Що це за сорт , не знаю. діти знайшли викинуту рослинку біля будинку в місті і привезли в село. Не знаю, чи є такі сорти, як не родять? Ще дізналася таке: листя інжиру дуже ефективно знижує цукор у крові. лікує виразку шлунку, бронхіту.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Так, дуже корисний він. Думаю, він ще зародить. Поки набирає вегетативну масу.
@sofiapopovich4716
@sofiapopovich4716 6 ай бұрын
Доброго дня, дякую Вам за вашу невтомну працю, де можна почерпнути ази знань. Сьогодні в мене виникло питання стосовно попелу. Розкидати по огороду, чи берегти до літа? Як грамотніше? Дякую за відповідь.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Вітаю. Краще зараз. Але обережно з кількістю, якщо у Вас грунт не кислий. Багато попелу може спровокувати паршу картоплі. більше про попіл - у окремому відео на цьому каналі
@sofiapopovich4716
@sofiapopovich4716 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v величезне дякую!
@user-lz9vv6gk6z
@user-lz9vv6gk6z 6 ай бұрын
Дякую, пані Оксано, за інформацію. Через який час почне плодоносити інжир із черенка?
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Як тільки трохи наростить вегетативну масу. Якщо гарно подоглядати за ним перші два роки, то на третій рік вже будуть плоди. Перші 2-3 роки треба гарно поливати і підживлювати. Далі підживлення, як завжди, а поливи можна і раз на тиждень. Бо, навпаки, розтягнеться вегетація
@Luchistaja_
@Luchistaja_ 6 ай бұрын
Такий сорт як Далматський чи Брунсквік крупноплідний в мене дав врожай на 3й рік. Маю інший сорт Одеський абориген ( мілкіші плоди) дав вже врожай в перший рік.Він простіший в вирощувані Черкаси. Щоб встиг визріти то потрібно нормування. Мені він дуже сподобався ,той що продають далеко нетакий смачний
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Для мене найсмачніший - Далматський. Про нормування я згадую і показую у відео ( вчасне вершкування та видалення зайвих пагонів - це і є нормування)
@yevgenbuhkalo8402
@yevgenbuhkalo8402 6 ай бұрын
Ще раз подивився ваш ролик, винекло питання. Ви вирізаєте пагони минулорічні під корінь, чи залишаєте декілька бруньок, з яких почнуть своє життя нові пагонги, які й дадуть фіги. Так ми мордувались колись з колючою ожиною Рубен. В той час інших ще не було. Поки не зрозуміли, що всі пагони восени вирізали під корінь і на зиму просто засипали листям. нові пагони виходили з землі від кореня. На винограді залишають бруньки на минулорічній лозі, інакше втратиш рік.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Там десь кажу, що залтшаю "штурпаки" сантиметрів по 20. Таким чином, ніби, 2 в одному: з'являються і від кореня, і на тих кількох бруньках. Пізніше видаляю неплідні. Бувають такі і серед перших, і серед других. Поки ще не дослідила, як краще.
@user-oz9ec1ow5h
@user-oz9ec1ow5h 6 ай бұрын
В мене на 3рік як посадила ,цього року вродило 3 граната ,а інжиру поки ще ні одного ,але розміром вже кущ ,як і гранат десь трохи більше метра .
@yevgenbuhkalo8402
@yevgenbuhkalo8402 6 ай бұрын
Інтересно, в мене в Харкові також буде рости інжир на вулиці чи танці з бубном переважуть бажання. Онукам моїм, мабуть, сподобався.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Садіть у траншею, щоб укривати. Все інше - як і у мене. Все вийде.
@yevgenbuhkalo8402
@yevgenbuhkalo8402 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2vДякую за відповідь. Який краще сорт саджати і яку площу він займає. Судячи з вашого ролика підв'язка йому не потрібна.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Якщо формуватимете звичайним кущем зрізатимете, як я цього року, то траншеї вистачить біля 1 кв.м. Якщо формуватимете приблизно як виноград (2-4 рукави, які пришпилюватимете до дна траншеї, то тоді траншея має бути площею близько 0,4-0,5*2,5-3м (кущ посередині, рукави на два боки). У будь якому разі - на сонці! Із сортів, думаю Брунсвік ( найбільш мрорзостійкий і доволі смачний) і Далматський ( на мою думку, найсмачніший з тих, які можуть у нас рости, хоч морозостійкістю поступається Брунсвіку. Ще, можливо, Рандіно, бо ранньостиглий (попередні - середні). Але який він на смак, я не знаю, не куштувала. Підв'язка не потрібна - дуже гарно тримається, хоча гілки одночасно і пружні, і еластичні.
@yevgenbuhkalo8402
@yevgenbuhkalo8402 6 ай бұрын
@@2v4vomelnyk0v2v Дякую, спробую більше почитати про це добро. Знайшов інфу, що в Харкові є доктор с/г наук з Академії ім. Юр'єва, який у нас вирощує купу субтропічного добра. Може пощастить зв'язатись з ним, тоді буде легше. В сенсі робити менше помилок.
@user-gp9qz3oz5n
@user-gp9qz3oz5n 6 ай бұрын
Добрий вечір,.п. Оксано, дуже хочу купити в.вас черенок інжиру, може будете мати зайвий, буду вдячна.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Не продаю. Дам безкоштовно. Піду подивлюся, в якому стані пагони. Тоді відпишу про результат.
@user-tk3sr4bq2i
@user-tk3sr4bq2i 6 ай бұрын
Я теж загорілася бажанням посадити інжир, але на Черніговщині це зробити буде не легко. А як у Вас урожай батату в цьому році? теж цікаво.
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Садіть інжир обов'язково у траншейку і все вийде! Про батат розповім найблтжчим часом.
@user-tk3sr4bq2i
@user-tk3sr4bq2i 6 ай бұрын
Дякую@@2v4vomelnyk0v2v
@lordesper
@lordesper 6 ай бұрын
Пані Оксано, моя повага. Чи можете продати чубучок інжиру для квартири. Дякую
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Нажаль, пороздавала. Спробую вкорінити ще взимку. Тоді "віддам у хороші руки"')) . Оплатите лише доставку. Ну і ще щось на ЗСУ по можливості.
@sofiapopovich4716
@sofiapopovich4716 6 ай бұрын
Додайте і мене в чергу, буду вдячна
@katyavelicko6660
@katyavelicko6660 6 ай бұрын
І мені, будьласка.​@@sofiapopovich4716
@2v4vomelnyk0v2v
@2v4vomelnyk0v2v 6 ай бұрын
Поки напишіть вашу адpесу на електронку omelnyk5@gmail.com Укрпоштою дешевше, але чубуки, саджвнці краще Новою поштою, бо Укрпошта, буває, дуже довго блудить).
@user-cd1hd3tf9c
@user-cd1hd3tf9c 6 ай бұрын
Слава Україні! Слава ЗСУ! Ганьба окупантам!
@user-cl5zy7ek9y
@user-cl5zy7ek9y 4 ай бұрын
Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал. Разом до перемоги. Слава нашим захисникам України!!!
@user-lz9vv6gk6z
@user-lz9vv6gk6z 6 ай бұрын
Героям Слава! Нехай кулі оминають наших воїнів. Якнайшвидшої нам перемоги і миру.
Полив і підживлення розсади: зручно та безпечно
14:19
Що важливо робити, щоб виростити багатий врожай інжиру в саду
12:12
Файні квіти, городина, садочок
Рет қаралды 11 М.
He sees meat everywhere 😄🥩
00:11
AngLova
Рет қаралды 8 МЛН
1❤️#thankyou #shorts
00:21
あみか部
Рет қаралды 88 МЛН
OMG🤪 #tiktok #shorts #potapova_blog
00:50
Potapova_blog
Рет қаралды 17 МЛН
Як приборкати фітофтору на томатах
26:27
Життя бентежне
Рет қаралды 19 М.
Інжир: два способи вирощування
15:15
Василь Іванович Лерніченко
Рет қаралды 3,4 М.
Инжир на приусадебном участке.
25:15
Maksim Drobot
Рет қаралды 34 М.
Як посіяти і виростити спаржу без мороки
20:00
Життя бентежне
Рет қаралды 10 М.
Інжир - обрізка і формування кущів весна 2024.
25:28
He sees meat everywhere 😄🥩
00:11
AngLova
Рет қаралды 8 МЛН