Молодець! Мої вітання! Мотивація, мотивація і ще раз мотивація!!!! Яка драйвить! 😊
@svitlanakozachenko50824 ай бұрын
Чудово! Щирі вітання! Завжди мотивація, мотивація і завжди мотивація!!!!
@udodvd11 ай бұрын
Дуже гарна дівчина і розумна ❤Молодець , дуже дякую за контакт 🥰🌷🌷🌷Ти просто неймовірна дівчина
@semlish_style11 ай бұрын
Дякую дуже за приємні слова🥰
@mykhailo173311 ай бұрын
Поради про фільми, пісні, книги, ютуб справді дієві. Але вони не працюють без першої поради - знайти мотивацію. З рівнем а1-б1 споживати контент в оригіналі це настільки кропітка праця, що є велика спокуса зірватися і просто глянути/почитати в перекладі. А от з рівня б2 англійська сама вчиться. Просто споживаєш контент і зрідка заглядаєш у словник.
@semlish_style11 ай бұрын
Згодна з вами) Але дуже з маленькім рівнем англійської все одно потрібно дивитися та слухати англійську, брати її по своєму рівню, та перший час дивитися наприклад з українськими субтитрами)
@СергейБогатырчук-п9ь10 ай бұрын
Я наприклад слухаю відео на каналі "Хвилинка English" та подібних, там є контент рівня а1 та А2, всякі розмовні фрази які просто включаєш в навушники в дорозі і слухаєш., Вимова гарна та не швидка. Тому головне найти де можна слухати англійську споживати багато контенту і вона потім сприймається набагато легше. Якщо мати рівень В2 по граматиці це не дасть ані якої можливості дивитись фільми рівня А2, просто не вловлюватиметься суть з тим темпом розмови. Потрібно починати з легшого та повільного, але щоб корисного та не скучного. Тому шукайте канали на ютюб під ваш рівень зараз таких каналів вже є чимало, в мене в рекомендаціях лише такі відео, бо зараз активно практикую english listening . Так що як і на цьому відео говориться - аби була мотивація) та дуже важливо регулярність, як і будь де, де хочете мати результат
@alexli410710 ай бұрын
7:10 В англійській дуже багато складного. Це вимова, котру ми зовсім не вміємо чути, і жодні курси не навчають цьому, лише радять більше слухати і саме пройде. Не проходить. Це односкладовість більшості найвживаніших слів, що ще ускладнює розпізнавання на слух. Це сильна перегруженість слів значеннями, в тому числі ідіоматичними. Це тупі англо-українські словники, де або відсутні важливі значення (переклади) слова, або на слово, що має в реальності 3-5 значень, нам пропонують звалище з півсонті перекладів, значення яких і контекст використання не зрозумілі і частота використання відсутні, та ще й переповнені прямою дезою. Це повністю відсутні українсько-англійські (або хоча б російсько-англійські) словники орієнтовані на українців. Єдине, що в англійській мові просте - це граматика. 2 часи (навіть граматичного майбутнього часу нема) і незвичні артиклі, от і вся страшна граматика. Ви точно вивчали англійську?
@semlish_style10 ай бұрын
Вивчила, та дуже добре знаю) Я поділилася своїми порадами, як мені вдалося вивчити англійську, а ви за для цього вирішили написати 3 абзаци, щоб що? Можливо комусь поради допоможуть. Ну а якщо у вас дійсно такі проблеми з вивченням мови, то мабуть англійська не для вас)
@alexli410710 ай бұрын
@@semlish_style У мене дійсно досить низькі здібності до англійської. Близько 40% людей мають здібності кращі за мої. То якщо англійська не для нас, то для кого? Для 10%? Для 1%? Якщо Ви справді добре знаєте англійську, то не підкажете як перекласти на англійську чотири базових українських слова: "взуття", "туфель", "черевик", "чобіт"? Ще було дуже добре, якби Ви підказали, де цю інформацію можна дізнатись, бо Інтернет не знає відповіді на це питання. p.s. І які ТАКІ проблеми Ви помітили у мене? Невже вони страшніші за Ваші проблеми зі страшною англійською граматикою?
@alexli410710 ай бұрын
На головне моє питання ви так і не відповіли: Звідки Ви дізнавались (і дізнаєтесь), як англійською щось сказати, коли Ви не знали потрібного англійського слова?
@hannazmeul82388 ай бұрын
@@alexli4107 йди за руцкім кораблем розумник
@blixibengo11 ай бұрын
Порада про розбір улюблених пісень дуже дієва 🔥🔥🔥 В мене частіше виникає проблема з аокабуляром, чим з граматикою
@semlish_style11 ай бұрын
Дякую вам) А в мене навпаки з граматикою складніше було😄
@СергейБогатырчук-п9ь10 ай бұрын
І там і там треба практика) в мене також listening не в ідеалі) але зараз слухаю різні відростки свого рівня і бачу як поступово звикаєш та сприймаєш фрази просто "штампами", не вдумуючись в слова навіть)
@ПолінаФранкова5 ай бұрын
Привіт, я теж хочу вивчати англійську. Я хочу щоб ти ще більше робила відео про англійську😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
@МашаЗаец-щ5ф11 ай бұрын
Підкажіть будь ласка, як позбутись ненависті до цієї мови? Я мізками розумію, що вона потрібна але саме це мене вже і почало дратувати, що вона стала необхідністю у виживанні в цьому світі( і враховуючи те, що я намагалася вивчити її дуже довгий час, різними способами але результату 0). Просто почала вже її ненавидіти. Я сідаю її вчити з потребою і з ненавистю та відразою всередині.
@semlish_style11 ай бұрын
Розумію вашу проблему) Знов ж таки, я раджу вам знайти щось, що ви любите, та нехай це буде якось пов‘язано з англійською мовою. Можливо фільм? Серіал? Чи якись актор? Книга, що завгодно і починати досліджувати цю тему в оригіналі. Ще важливо розуміти, які горизонти для вас відкриває знання англійської мови
@NechyporukNatalia10 ай бұрын
як я вас розумію, мені допомогли деякі курси і час. в мене проблеми зі словами я їх забуваю, від цього й з граматикою, вона наче не складна, але коли вивчаєш все підряд просто каша, а моментів де пояснюють чому тут ця граматична конструкція, а не інша мало, хоча зараз вони з'являються. Коли ви дійшли до одного рівня можливо потрібно зробити паузу, прижитися з вивченим, а потім вивчати нове. Також дійсно потрібно знайти щось цікаве, але це не обов'язково може бути цікавим мовами, що ви знаєте, а саме англійською. Я довго не могла знайти цікаві відео про мої хоббі англійською, але відкрила для себе канал, де розповідається про різні історії, здебільшого трагедії дайверів і зупинитися важко, хоч деяких слів і не розумію, доводиться дивитися переклад. Також я вчу слова окремо від контексту, за системою повторювань день, два, тиждень, місяць. І згодна з авторкою, що дивитися на англомовних викладачів буває цікавіше, що також сприяє запам'ятовуванню. Мій рівень а2, зараз намагаюся зрозуміти граматику для b1.
@МашаЗаец-щ5ф10 ай бұрын
@@semlish_style Дякую за відповідь)
@МашаЗаец-щ5ф10 ай бұрын
@@NechyporukNatalia Велике дякую за Вашу історію та відповідь)
@andrij218511 ай бұрын
Привіт ти дуже красива дівчина ... Я бачив твій канал на ютубі і чомусь у тебе так мало підписників і що я хочу тобі порадити дивись в тебе є паро відео про одяг якийсь і ти набрала майже 5 тис переглядів. Так зосередься на цьому контенті може і вийде попробуй Ви надіслали
@semlish_style11 ай бұрын
Дякую за поради)
@простоНіка-н6и11 ай бұрын
5:57 на жаль пишеться окремо.
@semlish_style11 ай бұрын
Це було надзвичайно важливо зазначити, дякую))
@mykhailo173311 ай бұрын
@@semlish_style звикайте, в укрнеті кожен другий - вчитель української мови на півставки. Коли масово почнуть робити зауваження про вашу ґ, знайте - канал став популярним.
@alexli410710 ай бұрын
Це лише тоді, коли ви на той жаль щось кладете.
@ВалерійМартинюк-ц3ь6 ай бұрын
Як довго вы вчили английский?
@alextisch3267411 ай бұрын
Привіт киця! Дякую
@vegatables345711 ай бұрын
Дуже узагальнені поради. Трохи клікбейт. Але якщо це для вас спрацювало то норм
@semlish_style11 ай бұрын
Так, мені дійсно все це дуже допомогло)
@svitlanalinton11 ай бұрын
Коротко про відео: книжки не читала, завела гарні блокноти, дивлюся ютуб, розумію за 10 хв вчителя з маркером біля дошки. Букву ґ, вимовляє краще тільки Юля Тимошенко
@semlish_style11 ай бұрын
Ахахах, легше стало?
@NechyporukNatalia10 ай бұрын
Поради посередні, зазвичай в таких людей як ви немає проблем з вивченням, тому ви не завжди можете зрозуміти проблеми інших, щоб давати достойні поради, але ви й не викладач. Мотивація дійсно потрібна, але здебільшого вона не працює, бо якщо в людини є мотивація вона і так гори зверне, а вивчення англійської це вже банальна необхідність.
@ЮрійКейн5 ай бұрын
Не хороша порада дивитися фільми з субтитрами. Фільми потрібно дивитись взагалі без субтитрів. Нічого не розумієте? Тоді дивитися фільми вам зарано. Потрібно багато слухати, десь 50% всього навчання. Але не просто слухати в автомобілі чи в хаті на фоні, а саме активне слухання. Найскладніше в мові не граматика а вимова. От Арнольд Шварценегер довго ходив до логопеда щоб краще говорити англійською. Став дійсно краще говорити. Спілкування це теж таке собі. Хоча якщо на платформах з носіями, але це дорого. Було від 1000 гривень за годину спілкування. Але однаково вони вам вимову не поставлять, просто ви не нахапаєтесь трешової вимови. Потрібен англійський логопед.
@user-bt2ny1nu4s4 ай бұрын
ви праві, дивитися з українськими субтитрами не слід. але якщо дивитися з субтитрами - це дуже допоможе розуміти діалоги носіїв, але з субтитрами саме англійською мовою. і на рахунок дорогих цін, я вивчила англійську мову з а1 до в2 за 8 місяців і за цей час я витратила усього 12000, не знаю, багато це чи мало, але я вчила 4 місяці повністю сама, повністю безкоштовно, а потім ще 4 місяці сама + по 3 заняття на тиждень з репетитором. наразі багато хто гарно вчить, та і безкоштовних матеріалів дуже багато. і в мене дуже гарний американський акцент, в мене є друзі з Америки, які теж дивуються моєму акценту. для гарної вимови слід дивитися фільми, блогерів, говорити з самим собою і, якщо є можливість, з вчителями, тому можна обійтися без логопеда :)
@ЮрійКейн4 ай бұрын
@@user-bt2ny1nu4s Ви ставили американську вимову? Люди щирі лише в коментарях під відео де англійський філолог з України веде канал англійською. Так от, вони говорять, що для того щоб говорити як американець треба в Америці народитись. І книжки про це говорять. Та і Америка це країна мігрантів, а тому вони слабкі порадники в англійській мові. Жити в Америці не означає знати мову.
@alexli410710 ай бұрын
Звідки Ви дізнавались, як англійською щось сказати, коли Ви не знали потрібного англійського слова? Придатних для цього словників нема або я не вмію їх шукати.
@alexli410710 ай бұрын
То буде відповідь на моє питання про переклад на англійську чотирьох базових українських слів: "взуття", "туфель", "черевик", "чобіт"? Ваше мовчання я сприймаю як підтверження моєї здогадки, що англійської ви не знаєте і ніколи не вивчали.
@semlish_style10 ай бұрын
Так, звичайно, в англомовному інституті я теж екзамени здала без знань англійської)) А ви хто? Вчитель мабуть
@alexli410710 ай бұрын
@@semlish_style Я людина, котра безуспішно намагається вивчити англійську. То що там з "взуттям" і трьома основними його видами? Ви знаєте ці слова, але не поділитесь цим сакральним знанням, чи тупо не знаєте? І, до речі, варіанти "взуття -shoes", "туфлі - shoes", "черевики - boots", "чоботи - boots" будь ласка не пропонуйте. Мене цікавить правда.
@alexli410710 ай бұрын
Тупим беззмістовним базіканням на тему "Як вивчити англійську" переповнений інтернет. Може там і є якийсь сенс, але це може бути цікавим лише методистам, що складають програму курсу. Нажаль, нема жодного курсу, за яким можна вивчити.
@alexli410710 ай бұрын
Все ще безнадійно чекаю хоч якоїсь відповіді на питання як перекласти на англійську чотири базових українських слова: "взуття", "туфель", "черевик", "чобіт". Ну, хоч якусь відповдь, будь ласка! Хоч іди нах... в Google. Чому всі, хто намагаються навчити як вивчити англійську, так бояться цього питання? Це дійсно секретна інформація і всі давали страшну підписку про нерозголошення?
@semlish_style10 ай бұрын
Да ти що жартуєш? Ти питаєш слова, які вивчають в 3-4 класі, у тебе реально проблеми якісь… ти не можеш англійську вивчити, тому що не туди дивишся, да і нащо людині невихованій англійська в житті? Можу тобі назвати і лофери, і мюлі, і чоботи, і туфлі на підборах з відкритою п‘яткою) Не моя проблема, що ти звичайних речей не розумієш, навіть не намагайся забайтити) Гарного дня!
@alexli410710 ай бұрын
@@semlish_style Отже не знаєте, але зізнатись в цьому не можете. Дякую за відповідь.