Як власникам земельних паїв не втратити право на землю? | Правові консультації

  Рет қаралды 7,800

ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

4 ай бұрын

🔔 ​Підписуйтесь на Телеканал Перший Західний в KZbin - bit.ly/2WCZkrI
☝️Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.
Отже, якщо ви чи ваші родичі мають Сертифікат на земельну частку (пай) і ця земельна ділянка невитребувана у встановленому порядку, то після 1 січня 2025 року вона перейде у власність територіальної громади.
❓ Що таке невитребувана та нерозподілена земельна ділянка? Хто має право на земельну частку (пай)? Які документи посвідчують право на земельну частку (пай)?
Який порядок та алгоритм оформлення права власності на земельну частку (пай)?
Як у судовому порядку визнати право на земельну частку (пай)?
Правові консультації з Ярославом Жукровським на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.
___________________________________________________________________________________
ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ. Твій. СПРАВЖНІЙ!
Facebook: / 1zahidtv
Telegram: t.me/persyjzahid
Instagram: / 1zahidtv
Підпишіться на нас, щоб дивитись ще більше цікавих відео!
#Перший_Західний #правові_консультації #власність #пай #паї #земля #земельна_ділянка #права #тергромада #громада #війна #ярослав_жукровський #ПершийЗахідний

Пікірлер: 35
@user-cw5mg5ck2b
@user-cw5mg5ck2b 3 ай бұрын
На мою думку, кожна чергова влада на земельному питанні скачує з людей страшенні гроші, змінюючи форму, розмір, колір сертифікату, чи витягу! І все! Якщо ви цього не зробите, то вона перейде знову у державну власність! Буде знову розподілена і знову скачуватися гроші!
@user-nz4tx4mq7h
@user-nz4tx4mq7h 4 ай бұрын
Що то за влада, що треба боятися за своє майно???
@ShedewrS
@ShedewrS 4 ай бұрын
Якщо воно не ваше? Якщо не має документів на власність? Якщо не була оформлена спадщина? Якщо за земельну ділянку навіть ніхто не платить 100 грн податку в рік. То може воно не ваше...
@user-cw5mg5ck2b
@user-cw5mg5ck2b 3 ай бұрын
Землероби за нас платять податок на землю, знімаючи з нашої оплати за аренду! Так що не розповідайте, що за них нічого не платиться!
@ShedewrS
@ShedewrS 3 ай бұрын
@@user-cw5mg5ck2b Не всі землі в оренді юридично. Ти паче, якщо немає офіційного договору оренди та документів на пай. Тому якщо всі мають на себе оформленні права власності на землю, чи на пай. І паї здані офіційно в оренду по договору, той боятися цього закону немає тоді причини.
@user-jt4vn4br8d
@user-jt4vn4br8d 2 ай бұрын
Влада= терористи !!!!!
@user-cw5mg5ck2b
@user-cw5mg5ck2b 3 ай бұрын
Правильно роблять біженці, що не повертаються в Україну! Жодна країна не робить такого "геморою" для свого народу!
@user-ff1cp5lt9n
@user-ff1cp5lt9n Ай бұрын
рашка робить
@user-ou1pp3ro6p
@user-ou1pp3ro6p 4 ай бұрын
А чому коли було паювання землі , не робити зразу документи людям. Очеридна волокіта для людей і нерви.
@ShedewrS
@ShedewrS 4 ай бұрын
А чому люди цим не цікавляться самі? Це їх прямі інтереси, за вас ніхто нічого не буде робити.
@user-cw5mg5ck2b
@user-cw5mg5ck2b 3 ай бұрын
​​@@ShedewrS таке враження, що люди все повинні самі робити! Запитання "на хрена нам держаний апарат, який з'їдає майже весь бюджет країни, якщо люди все мають самі вирішувати?
@ShedewrS
@ShedewrS 3 ай бұрын
​@@user-cw5mg5ck2b Ха-ха! Ви як мала дитина. Прочитайте кілька книг про роль держави: про ринкову економіку, про капіталізм. Нехай, декілька тез теж вам розкажу, можливо комусь буде корисно: - Держава виконує роль у створенні та підтримці правової, економічної, соціальної та культурної основи суспільства, регулюючи відносини між громадянами, організаціями та урядом. Тобто, вона створює закони-правила та старається регулювати їх та змушувати населення дотримуватися правил. А населення намагається жити в межах тих правил. Оскільки ідеальних законів не існує, незалежно від того, яку державу ви поставите за приклад, у будь-якій можна маніпулювати на користь тієї чи іншої зацікавленої сторони, тому: - Громадяни самі мають цікавитися отриманням документів і права власності, оскільки це забезпечує їх правову впевненість та захист їхніх власницьких прав. - Самостійне отримання документів сприяє більшій обізнаності громадян щодо їх прав і обов'язків. - Знання законів і самостійне отримання документів підвищують прозорість у їх отриманні. - Право власності, у нашому випадку на земельні ділянки, отримують справді зацікавлені особи, які мають на це юридичні підстави. Уявімо ситуацію, в якій держава автоматично видає документи на право власності на землю всім громадянам без їхньої згоди чи запиту. Величезні видатки держави на документацію, геодезистів і т.д. Виникає величезна непрозорість, тому що всі отримали документи, але невідомо, хто ці всі, і вільна земля закінчилася. Мільйони людей будуть змушені платити податки за землю, якою вони не зацікавлені. Вартість землі різко знеціниться, і її скуплять у людей, яким вона не потрібна. Мільйони людей, які були не зацікавлені в отриманні земельної ділянки, після смерті не залишать її у спадок... бо навіть не знали, що нею володіють, або були не зацікавленні. Велика кількість землі залишиться недоступною через юридичні причини. Тому, право власності на землю, будинок і т.д. отримають тільки ті хто роблять для цього потрібні дії. А не автоматично усім роздається державою, потім автоматично дається в спадок і т.д.
@anatolytuzhilov3107
@anatolytuzhilov3107 4 ай бұрын
Якісь закони цікаві.. Люди чітко знають на прикладі Криму, що власність повернеться до господаря, яким була людина до аннексії Криму,якщо людина виїхала без продажу майна. Чому з землею проблеми? Зараз стільки сіл розбито, але люди повернуться. Держава руками розводить. Війна не закінчилась. Чому такі тупі закони? Майте совість! Не грабуйте людей.
@user-uz6rp6bb2z
@user-uz6rp6bb2z 4 ай бұрын
Гарно дядько розказуе ! Ви що небуть зрозуміли ? Я -ні ! Зелені сині, фіолетові з різними відтінками сертифікати С кадастровими номерами або без них- сутъ одна-просто бамага Поки не заплатете І не копійки! Кіно помнете: єто наша корова і ми її будем доїть, доїть , і так далі
@anatolytuzhilov3107
@anatolytuzhilov3107 3 ай бұрын
@@user-uz6rp6bb2z У кого є земля той розуміє.
@user-yc6rz4fi4v
@user-yc6rz4fi4v 3 ай бұрын
Нашо нам оті законодавство і все інше,ми інститути не закінчували і нам треба простіше розказувать.Багато балакаєте,а скільки помилок роблять в земельних,і ніхто не вфдповідає,а треба щоб ці помилки вони переробляли за свої кошти. В мого чоловіка по заповіту перейшло 2 га землі,переоформили,є кадастровий,акт,стали перевірять в земельних,пишуть подвоєння площі і зараз переробляємо за 3,500грн,як так і при переоформленні 3,500грн платили,.
@user-ff1cp5lt9n
@user-ff1cp5lt9n Ай бұрын
А як отримати свою земельну дiлянку, якщо у мене наразi iї немає ? Хоча за конституцiєю маю право не неї.
@Not_to_do2024
@Not_to_do2024 2 ай бұрын
Дякую! Роз'яснили
@user-sy9hn1iy9n
@user-sy9hn1iy9n 2 ай бұрын
Пай подарований і знаходиться в оренді з заключенням договору- значить він пройшов всі перевірки і хвилюватисб немає чого?
@anatolytuzhilov3107
@anatolytuzhilov3107 4 ай бұрын
СРСР розпався. Колгоспні землі стали власністю колгоспників. Видали документ, то чого людей ганяти.. Влада продає землю іноземцям? Знайшли шляхи , як продати країну за яку стільки людей загинуло.
@user-fe5oh3ob1x
@user-fe5oh3ob1x 2 ай бұрын
Як діяти,колія пропустила термін 6 місяців інше оформила заповіт на земельний пай батьків Дякую
@user-vt5ot9tu2g
@user-vt5ot9tu2g 3 ай бұрын
@user-qv8wb6rn4w
@user-qv8wb6rn4w 3 ай бұрын
Доброго дня .Якщо я маю витяг з наказу кадастрового номера а самий Акт при переїздах загубився що я маю робити в такому випадку? Дякую
@user-qp9gu7gq8q
@user-qp9gu7gq8q 4 ай бұрын
Якщо земельна спочатку була в користуванні матері/приблизно з 96 р./до 2013/,а 2013 р.перейла у користуванні сина,але рішення сільської ради а архіві не найшли,що в такому випадку робити щоб не втратити землю 0,7 га
@ShedewrS
@ShedewrS 3 ай бұрын
Підтверджувати в суді що ви власниками, а не просто голослівно зазіхаєте на ню. Насправді це просто, якщо на неї ніхто більше не висуває прав, то суд підтримає. На основі рішення, йти в сільраду і продовжувати отримувати документи.
@Not_to_do2024
@Not_to_do2024 2 ай бұрын
Незрозуміло. Оформляйте на матір ділянку
@user-yr4hx3el7m
@user-yr4hx3el7m 4 ай бұрын
Мама, жителька сіла,паі не получала,проживала останніі час зі мною. Можу ли я получіть за нею паі
@ShedewrS
@ShedewrS 3 ай бұрын
Якщо документи на пай є. І вони на вас передані, як спадок чи подаровані через нотаріуса - то звісно. А без того то лиш надіятися на добру волю фермера, який використовує землю.
@Not-Your-Deal
@Not-Your-Deal 3 ай бұрын
Договору купівлі продажу не достатньо? Всі інші витягі ж на аоснові цього договору будуть робитись?
@YuraMSI
@YuraMSI 3 ай бұрын
землю ділили га. на людей але влада переробляла із сг. на цільове і продавала за бабло і тому тепер бракує
@user-bn9bt1tg7r
@user-bn9bt1tg7r 4 ай бұрын
меле з пустого в порожнє
@user-dp3hn5ih2i
@user-dp3hn5ih2i 4 ай бұрын
Оформлення спадкових прав на земельну ділянку
13:10
Безоплатна правова допомога
Рет қаралды 8 М.
MEGA BOXES ARE BACK!!!
08:53
Brawl Stars
Рет қаралды 34 МЛН
The child was abused by the clown#Short #Officer Rabbit #angel
00:55
兔子警官
Рет қаралды 14 МЛН
Остання хвиля безоплатної приватизації. Далі за гроші!
7:56
FORASLAND Землевпорядний канал №1
Рет қаралды 20 М.
Оформлення земельного паю за спадкуванням
5:58
АДВОКАТ Ірина Стадніченко
Рет қаралды 10 М.
ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ: ЯК ОФОРМИТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ
11:06
Адвокат Ігор Ясько - Юридична компанія Winner
Рет қаралды 12 М.
Як військовим отримати ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ: перелік необхідних документів
5:36
MEGA BOXES ARE BACK!!!
08:53
Brawl Stars
Рет қаралды 34 МЛН