Благодарю Вас! ваш голос как колыбель,такой тихий и спокойный,только от прослушивания ваших роликов и вебинаров становится очень приятно на душе.❤
@elenatararinaАй бұрын
❤️
@Marina-Bulaeva2 ай бұрын
Спасибо. Мне очень созвучно ваше отношение к миру🙏🙏🙏🙏
@elenatararina2 ай бұрын
❤️
@liliakarlovska66512 ай бұрын
Як хочеться любити все , що робиш, дякую пані Олено❤
@elenatararina2 ай бұрын
❤️
@ТатьянаСердобольская-е2гАй бұрын
Беспокойство и тревога - это семена страха, которые мы сеем постоянно, запугивая своих детей,животных,распространяем "страшную" информацию, смотрим новости и фильмы о катастрофах и тревожных событиях( Только радость может это все уменьшить)
@ruslanataras82452 ай бұрын
Благодарю🌻
@elenatararinaАй бұрын
❤️
@MotoG-vi3mr2 ай бұрын
Благодарю 🙏 ❤
@elenatararinaАй бұрын
❤️
@EzoHelenАй бұрын
Именно деятельностью снимаю тревогу. Тревога - это двигатель прогресса. Когда я тревожусь, то понимаю, что где-то в чем-то я не компетентна и сразу иду на обучение, чтобы повысить свой уровень способностей
@EzoHelenАй бұрын
Потом тревога заменяется на чувство уверенности в себе и своей компетенции
@АннаНазарова-с8кАй бұрын
А если тревожность, которая парализует деятельность, даже самую важную и первостепенную? Особенно ту, которая направлена на общение с другими людьми?
@СветланаМанзебур2 ай бұрын
Чи може бути тривожність пов'язана зі страхом щось або когось втратити? Як бути в цьому випадку?
@elenatararina2 ай бұрын
Добрий день! Тривожність часто може бути пов’язана зі страхом втрати чогось або когось важливого. Причинами тривожності, пов’язаної зі страхом втрати можуть бути: - Емоційна залежність: Страх втратити партнера або відчути самотність. - Травматичний досвід: Попередні втрати або розлуки можуть вплинути на сприйняття нових стосунків. - Низька самооцінка: Відчуття, що ви недостатньо хороша людина, щоб хтось залишався поруч із вами. - Потреба в контролі: Нездатність впоратися з невизначеністю або змінами. Як бути в цьому випадку: Перший крок - визнати свої страхи і тривоги. Важливо зрозуміти, що це нормальні почуття. Працювати із причинами: Якщо страх втрати пов’язаний із минулим досвідом (наприклад, розлучення батьків чи втрати в минулому), можна спробувати пропрацювати ці емоції. Наприклад, звернутися до психотерапевта для глибокого розбору минулих травм. Працюйте над зміцненням власної самооцінки та незалежності. Знайдіть заняття, які приносять вам задоволення та підвищують відчуття своєї цінності. Якщо тривога пов’язана з емоційною залежністю, важливо встановлювати здорові межі. Це допоможе зменшити постійне занепокоєння та потребу в підтвердженні любові чи уваги з боку партнера. Техніки медитації, дихальні вправи та практики майндфулнес можуть допомогти зменшити інтенсивність тривожних думок і повернутись до поточного моменту. Якщо тривога виникає через страх втратити стосунки, спробуйте відверто поговорити з партнером про свої переживання. Це може знизити напругу і допомогти знайти компроміси. Іноді страх втрати може вказувати на потребу переглянути свої очікування, уявлення про себе чи про стосунки. Це складна, але важлива робота над собою, яка в кінцевому результаті може привести до більшої стійкості та внутрішньої свободи. Зверніться до спеціаліста, щоб знайти та пропрацювати глибинні причини тривожності.
@e.lizaveta68622 ай бұрын
❤
@elenatararinaАй бұрын
❤️
@aakorzhova5 күн бұрын
Какая цена обучения на курсе по МАК так как на сайте об этом ничего не пишеться?