Kako je Hrvatska primila gol protiv Italije? "On uopće nije kriv"

7 күн бұрын

Пікірлер: 41
@jugodominis9646
@jugodominis9646 5 күн бұрын
Bravo apsolutno je u pravu vezna linija pre daleko i široko a zadnje sekunde taktička nediciplina.
@tomigla
@tomigla 3 күн бұрын
Ja sam taj gol pogledao valjda 100 puta i ne mozes vjerovati. Stvarno nam je tako bilo sudeno… Da se sve poklopi eto 😢
@antoniobacic5674
@antoniobacic5674 5 күн бұрын
Gvardiol je dobro napravio - faul, mada je sudac dao prednost. Juranović nije pokrivao svoju stranu i poziciju i nije sprintao natrag, totalno nezainteresirano i nepožrtvovano, 2 pobijede nas je koštao u zadnjoj minuti.
@yudishtiradvarakapuram9075
@yudishtiradvarakapuram9075 2 күн бұрын
Juranović nije pokrivao svoju stranu cijelu utakmicu, samo što Talijani nisu to iskoristili. Više puta je igrač bio sam na drugoj stativi. Ali da je samo to problem. Za mene je uvijek trener kriv. O Daliću samo ovo: pitanje: koliko ponuda ima iz EU. Prije par godina se hvalio ponudom iz Kine. Ali ja sam siguran da su to bili milioni na dugom štapu. Kako kaže Ćira: samo solarni novci dolaze u obzir (pare na sunce).
@user-vc4vw3ky2n
@user-vc4vw3ky2n 5 күн бұрын
BRAVO
@xen.7140
@xen.7140 5 күн бұрын
To je tako kad nam utakmicu zatvaraju Ivanušec i Juranović, ne kažem da su oni individualno krivi ali poljuljala se atmosfera kad su ušli. Uz to Perišić nije trebao izpucati loptu bezveze, Budimir nije trebao primtii protivničkog igrača za dres da im sudac dosudi faul (makar nije bio neki kontakt, ali opet). Kriv je u potpunosti Dalić, zašto mi ne igramo bunkerčinu zadnjih 10-15 minuta nego uvodimu Ivanušeca, Baturinu i ostale. Mladi igrači dobro dođu kad lovimo rezultat ne kad zatvaramo utakmicu, plus svaki put igra drugi stoperski par nikako da se uigraju a jedan i drugi su skloni kiksevima.
@vicerogic3558 2 күн бұрын
Šeta što igrači nisu slušali gospodina Iliju, još bi mi bili u Euru da jesu.
@josipmarzic803
@josipmarzic803 4 күн бұрын
Ivanušec je došao do Frattesea i pokrio prostor pa odustao i vratio se nazad i zeznuo cijelu obranu . Calafiori ga majstorski prevario
@SuljaKrampas
@SuljaKrampas 2 күн бұрын
Nema tu više one volje i zanosa da se igra ze reprezentaciju. Tu je sad nova generacija koja će igrati ali ne i " ginuti " što je točno vidjelo kad je trebalo stisnut i protiv Albanije i Italije. Kamilice.
@damebandit1589
@damebandit1589 2 күн бұрын
Treba bilic tudor jarni da igraju
@user-lm2kn4wp8k
@user-lm2kn4wp8k 2 күн бұрын
UEFA je odbacila pravdu za Hrvatsku, umjesto da vraćanje pravde motivira nogometni klub iz Hrvatske, ona ne želi gledati dalje od suca, koji je doprinio pogrešnom rezultatu.
@materibicic3650
@materibicic3650 3 күн бұрын
Kad nam je već velik problem kako odigrati zadnjih 5 minuta utakmice, zašto se to s veznim redom i obranom ne uvježbava na treningu !!
@snakes111b
@snakes111b 3 күн бұрын
pa nama je cijrla igra mrtva,mi sanse ne proizvodimo uopce
@sasaradunovic5484
@sasaradunovic5484 3 күн бұрын
Sve vam se vratilo! Koliko ste na prethodnim takmičenjima imali sreće, sada ste bili nesrećni.To je fudbal.Hrvatska se previše povukla i djelovalo je kao da će primiti gol svakog trena.To što se desilo na kraju nema nikakve veze.
@legende1091
@legende1091 3 күн бұрын
Polufinale : Esp-Por i Aus-Eng 😎😎 Engleska PRVAK
@nikolaihkatic9478
@nikolaihkatic9478 Күн бұрын
Ovu utakmicu su usrali svi igrači pustili su da ih talijani tjeraju na hrpu ko ovce i golman izlazi skoro van peterca ne treba biti nikakav expert za nogomet da služi glupi postupak u zadnjim sekundama utakmice
@Gordon-yr4ys
@Gordon-yr4ys 2 күн бұрын
Pa ne može se tako protiv najbolje vezne linije na svijetu? Treba raditi da se nabave kolica za Luku jer neće još dugo moći trčati, a otići neće. 😂😂
@dragicalazic1948 5 күн бұрын
Bas je trebala ,kad su to oni nesto napravili?Ne lupetajte naucite zivjeti u porazu kao i pobjedi!Draze bi nam bilo da se ide dalje,aliBoze moj pa nije smak svijeta !
@elenafridrich9629
@elenafridrich9629 5 күн бұрын
​@@dragicalazic1948bravo za komentar 👏👏
@@dragicalazic1948 hej njihovi igrači svi skupa nemaju ni pol plače ko Modrić ali sad došli dalje
@@Mr11ESSE111 Pa sta
@sretkonovakovic4339
@sretkonovakovic4339 3 күн бұрын
Hrvatska je godinama dobijala utakmice na sličan način ,penali,golovi u poslednjim minutama itd. Ne može se do veka na sreću ,sad im se vratilo mada sam veliki fan hrvatske fudbalske reprezentacije koju cenim zbog borbenosti i neospornog kvaliteta.
Рет қаралды 74 М.
Delfinarijum, leteći automobili, cirkus i svetlosni mačevi. Kanalizacija jok! | ep341deo02
13:45
24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal