Може не дуже позитивний комент напишу але вам для кількості піде...Вам же треба коменти ? )) Майже в кожному регіоні , та що там регіоні.От на землях мого села,вийшов в ліс-чорнозем,в поле-суглинки розмиви аж до глини та чорнозем і з його стирчить вихід кристалічного щита-каміння.Спустився до річки з поля-теж каміння,пісок жерства.Таке майже в кожному нас. пункті є. То що,треба двадцять п'ять приладів.? Пиши османам хай зроблять один універсальний і не треба буде завішувати весь стенд непотребом.Буде в магазі висіти один чи пару штук.У людей не будуть розбігатись очі,потім не будуть дзвонити і гадити що продав гівно, будуть брати шо є )) якись один універсал з крутими характеристиками.
@METAL-DETECTORАй бұрын
Із якого району Ви?
@АдрейКушнирАй бұрын
@METAL-DETECTOR Кіровоградщина чи Кропивниччина.Хіба зараз добереш ...Район р, Бог,р.Синиця та купа інших іменних та безіменних приток.Та і не важливо де.Живу в одному місці а задумав поїхати десь за надцять чи сотку км і шо ? Не зважай,я все розумію.З моїми мемуарами бізнес не побудуїш.То таке,думки в слух..))Проспонсорувати не мо,то хоч комент нашкрябаю.))
@ikav7885Ай бұрын
Доброго вечора, а на яких підставах і критеріях складається ваша карта грунтів, залучені якісь спеціалісти геологи, відібрані взірці грунтів для визначення породи, які документальні висновки, яким чином відбувається будування вашої карти? Дякую за зроблену роботу!!!
@АдрейКушнирАй бұрын
То все узагальнене для геологів і т. і.Карта не над-то ефективна для копачів.Це суто моя думка.
@METAL-DETECTORАй бұрын
Чому ж ? Давайте слона їсти по частинах, щоб відділити грунти І ЩОБ ГАРАНТОВАНО РІЗНИЛИСЬ І ОДНА ЧАСТИНА МЕТАЛОШУКАЧІВ НЕ ПРАЦЮВАЛА А ІНША ПРАЦЮВАЛА : 1. Звичайні грунти: чорноземи, піски, лісні торф… - тут ок 2. Солончаки (вони не тільки море а й поля і таких багато і в Дніпр обл) тут основна маса мд фантомить + і камʼянисті граніт - реагують металошукачі на него як на сигнал ( той же деус) і сліпнуть ( візьміть алюм корок і під 20 см🪨 і все не бачить . А далі добавимо глина, усі на форумах саме на ній були зосередженні: мовляв на ній мала глибина , великі втрати перегляньте форуми. Ці два факти із досвіду пошуківців підтвердилось не сотнями а тисячею людей із мд - публічно і повторювалось і знову ! А далі 3 візьміть монету велику 5 коп латунь у грунті мінім 25 см. має брати а Ви копніть ямку на 15 см положіть монету в на неї цеглину і спробуйте , відпишитесь ? І не забудьте просто над цеглиною поводити без монети особливо мокрою …
@АндрійЯценко-ъ8сАй бұрын
Добрий вечір, яка залежність грунт-чястота?
@dmytreroАй бұрын
Що мається на увазі під поняттям "важкий грунт" і які грунти відносятся до цього поняття?
@BORSUK-METALLODETEKTORАй бұрын
1. Більша частина вологих грунтів коли болото місите і самі болота кислотні 2. Глина особливо глейована 3. Змішані грунти каміння гаряче, крейда присутня чи граніт або вугіля .. 4. Солончаки в т ч і морська вода прилив. 5. Магнітіт. 7. Чорноземи високої мінералізації де багато пропусків тут акцент на після техніки і саме сухі 8. пересохші орані тут знову акцент на чіпкість як і 7п. 9. Неоднорідні змішані цегла, чорнозем... де будинки були думаю логіка зрозуміла... 10. окислені від добрив і заліза 12. Туман і сонце ця стихія теж вбивча і в т.ч замерзші вони і як пересохші і коли сонце відблиски.. 13. також упоминайте реакцію на коріння в лісах і джерела і тд ЯКИЙ ЯК І ЩО А ЯКИЙ ПО ІНШОМУ...
@mrshyman1257Ай бұрын
Важкий грунт це той,що сильно впливає на показники Вашого приладу:на який реагує прилад,який зменшує глибину,який зносить відгук цілі по ВДІ.