Katastrofa v Plzni | Křídelníkův meziprostor

Рет қаралды 669

Spartanske Noviny

Күн бұрын

Navdzory tomu, že Sparta stále vede ligovou tabulku a je v semifinále Mol Cupu, se i druhý letošní díl meziprostoru věnuje utkání, které jsme prohráli. Katastrofě v Plzni se totiž jen tak nevyhneme a je potřeba o ní mluvit, aby se podobné výsledky neopakovaly.
Ve videu je nejprve rozebrána bezzubost Sparty v úvodu utkání, kde domácí přehrávala, ale nebyla schopna si vytvořit šance. Následně náš taktický analytik probírá časovou osu událostí a snaží se uvést do kontextu hrozivý vstup Sparty do druhé půle, který utkání rozhodl.
Snad je to poslední video s tak negativní tématikou v této sezóně!

@simonkanka8590 5 ай бұрын
Skvěle rozebráno. Snad má Priskeho realizák koule na to, aby se na to podívali podobně... Priske měl střídat o poločase, Panák a Olatunji hned dolů... pravděpodobně by se předešlo i redce Krejdy v této fázi utkání. Měl přijít Kairinen a hra by se změnila, gól bychom dali a drama bychom bývali mohli i otočit. Příště budeme lepší! ACS FOREVER!!!💙💛❤️🌟
@TomasHarmacek-rr6co
@TomasHarmacek-rr6co 5 ай бұрын
Super díl
Ten fotbal je krásnej m,skel jsem že má titul jasný Sparta ale teď věřím více Slavii
@user-jb5yl5dz2h
@user-jb5yl5dz2h 5 ай бұрын
Chyba Panáka a hlavně hned chyba Vindhala.Brankář v poslední době velmi špatnė výkony 👎
Viktorka!
@frenki6430
@frenki6430 5 ай бұрын
Pravda Koubek neměl žadnou taktiku ,jen nepustil spartu do hry a využili chyby.Jsem rád ,že si takhle lžete do kapsy.Takticky jste přejeli i Liverpool.Skore 1:9 a live si dak gool sám.Dost jsem se ti nasmál ,ale pracuj dál a nevím proč netrénuješ spartu ty ,Priske je tam zbytečnej a hero bys měl dávat zadara ,nebo tam budou jen spartani a ty tvý kecy ais poberou.Zdraví tě příznivec kopané na trávníku a né na konzoli na které ho hraješ ty.