Кожного разу чекаєш те відео,як в дитинстві маму з базару)😊
@soloway-l1o22 күн бұрын
Терміст хвостом перевірив твердість (24:02), аж задзвеніло! Тепер ми знаємо секрет, а не Ота тицялка, якою Дядько міряє твердість!
@ajdarseidzade68822 күн бұрын
Огромная ценность этого станка, как вижу и выходит, что это - горизонтально-расточной больших размеров, подач и пр. возможностей для расточки. Ну и то, что американский! И попал этот станок в одни из самых достойных руки - к ДМ. :)
Дядьку Максим, дякую за ваші відео з мотивації, я з Вінниці теж дивлюся ваш канал! Дякую. Слава Україні!
@trissam122 күн бұрын
Кожне відео Дядька Максима дивитись цікаво і захопливо. Особливо технічні відео з ремонту обладнання, прямо хочеться йому допомогти. Завжди з нетерпінням чекаєш виходу нової серії квесту.
@vadim1359721 күн бұрын
Так!!!! Реставрація заморських залізяк мені подобається!!
@АндрейКовальчук-ы6ж27 күн бұрын
Дядьку вітання вам з Вінниці. Дуже давно вас дивлюсь реально дуже мотивуєте. Дякую вам.
@Ivan_doctor22 күн бұрын
І я з Вінниці
@ОлександрШевченко-ь8в22 күн бұрын
До чого мотивує, втикать в екран і лежать на дівані😂?
@Arthur-ch2dx22 күн бұрын
Крутий фільм! Дякую авторам та чекаю на продовження!
@ManorLords-t1n21 күн бұрын
@@handsome2363батон з ковбасою точить.
@igorlviv410920 күн бұрын
@@ОлександрШевченко-ь8вмотивує людей до саморозвитку та самовдосконалення ☝🏻
@krab273422 күн бұрын
як "диванний експерт" вважаю що працююча направляйка та що з клином, друга є для піджимки планкою для запобігання відхиленню по горизонталі і як направляюча по вертикалі не працює в повному обсягу, великий задир скоріше за все через попадання предмету більшого або рівного розміру до зазору (що підтверджує що та поверхня скоріше за все не працює) між направляючою та деталлю яка по ній ходить (не придумав як назвати) в інакшому випадку такий задир практично неможливий (окрім випадків коли працюють рукожопи і сиплять всяке гівно між направляючими) не зважаючи на те що я не працював на металообробних станках (але дуже хочеться) мені здається що в працюючих направляючих таки великі задири неможливі через відсутність зазорів в них (коли вони налаштовані)
@serhiisinilov22 күн бұрын
Думаю тебе будет интересно. Буквально сверху над твоим коментом чувак шлифовал другой расточной и там работает та что с клином, другая с зазором
@paradox22222 күн бұрын
Свердло залишили, щоб не порушувати жорсткість колони
@chup1ks18 күн бұрын
Зніміть детально якщо будете його добувати)
@wiktorveber22 күн бұрын
Передивлявся недавно санта-барбару з Бертою і Лерою. І там також були подібні відео біля дошки, тільки тоді умови задачі були для новачків, і там майже все вирішувалося шліфовкою столу, іпроблеми могли бути лише при шліфовці торцем. А тут задача з трьома зірочками треба, щоб усе рівно було)
@Євгеній-й5л22 күн бұрын
Дивлюсь як який серіал з дитинства. З нетерпінням чекаю наступну серію і що в ній буде. Ну і антагоністом в ньому виступають ДЄДИ які постійно вставляють палки в колеса
@tarasidis26 күн бұрын
ABB шведо-швейцарська фірма :) Усі їхні двигуни мають такі великі таблички для підключення(універсальний двигун). Двигун чугунний і важкий, бо швидше всього має IE3 або ІЕ2 клас ефективності і допуск в вибухонебезпечну зону Ex d. Дуже рекомендую підключити PTC(термістор) до термісторного реле ABB. Мав в практиці коли такі 2 із 3 двигунів згоріли. Причини так ми і не знайшли, чому стався перегрів. Але після того випадку усі ABB двигуни тільки із термістором підключені.
@СергійКозлов-ч2у21 күн бұрын
Миша Ломоносов? , це не гідне для вас висловлювання...
@Dyadko.Maksym21 күн бұрын
місько
@sergeykeyda255722 күн бұрын
Чекаю з нетерпiнням на продовження, було дуже цiкаво i повчально. Дякую :)
@OleksandrYushchuk822 күн бұрын
Хороший аналіз відхилень по прямих кутах. По ньому можна перевіряти індикаторами ті прямі кути та перевірка по тестових деталях. По планці нічого не підкажу, але ідея питати у американців дуже добра. Для формулювання питання можеш додати посилання на це відео з часом з автоматичним перекладом субтитрів вони все зрозуміють, або додати англ субтитри(так ще краще буде). Ще краще: зробити для цього окреме відео з нумерацією зазорів для однозначності.
@mateuszadamski835621 күн бұрын
Вітаю! Для заняття старої фарби є ще хороший метод зі змивкою старої фарби, змивка накладається грубим шаром і з верху накривається алюмінієвою фольгою, через пів години фольга знімається (можна використати повторно) "джем" легко змивається мийкою високого тиску.
@Сергій-и4э21 күн бұрын
Пане Максиме, дуже мене зацікавила, Ваша, мийка високого тиску! Я так розумію, що даний апарат, теж був виготовлений, Вашими, руками! Зважаючи на ефективність цього "механізму", маю велике прохання до, Вас, - покажі, що воно і, як зроблено! ЩИРО ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ!!!
@Dyadko.Maksym21 күн бұрын
Ні, це куплена річ. Помпа хавк, мотор 7квт
@Eshahut22 күн бұрын
Дядьку, ви молодець А то все робив "загниваючий захід" 😂
@serhiisinilov22 күн бұрын
Так тогда он ещё не успел загнить
@aleksandrfirsanov92422 күн бұрын
Харків вітає!
@vityaba259422 күн бұрын
Доброго вечора з Хмельницького 🤝,ніякого відношення до металообробки немаю але жодного відео не пропустив ще.
@hakuto681422 күн бұрын
Гарна робота, багато роздумів , є питання:) цікаво звичайно .
@grifko433820 күн бұрын
Дядько, ти крутий😎💪
@romanborg651822 күн бұрын
Спасибо за работу!!!!!👍
@skarpnne22 күн бұрын
Какое совпадение, сегодня тоже шлифовал колонну расточного tos w100 и тоже на favretto)) Не знаю как сделали американцы, но в тосе от осевого смещения бабку держит только одна направляющая, та, что с клином, другая направляющая "пустая" - контакт только по плоскости и прижимной планке. Думаю это типовое решение в горизонталках.
@RomanKryzhanivskyi22 күн бұрын
Теретично, повзун матиме лише 2 площини прилягання, бо дуже важко підібрати всі зазори точно і взагалі неможливо після шліфовки направляючих оскільки всі зазори будуть ще збільшуватись. Можу помилятись бо я лише диванний майстер і в основному знання черпаю з ваших відео 😁
@ВячеславОстровський-6322 күн бұрын
"Навалити" в кутку, то - святе!
@НеизвеснийЧеловек-с1л26 күн бұрын
Якби не діти небулоб чудового контенту 😂
@CuranderoUA22 күн бұрын
Максим, головне не сплутати причину і наслідок.. задири міг з'явитись саме тому, що там був зазор і туди змогло щось потрапити. Для задира не обов'язкове хороше прилягання, надре і при поганому контакті. Ну просто мені погано уявляється як під таку конячу площину з нормальним приляганням щось залізло аж до середини, щоб там яму вигризти, швидше всього там було десятки дві зазору.
@АртемЮрчик-щ9т22 күн бұрын
Дядьку як би я був студентом я хотів би мати такого викладача
@SegeyHramenkov21 күн бұрын
По направляйках колони - схоже, класична статично-невизначена система. Один бік робочій, там і клин і противага прикладена. Інший називають "стороною підтримки", працює при перекосах на люфтах 1ї сторони, або деформаціях. Тому там і був задир 😁, видрало кутом при перекосі 😉
@Dyadko.Maksym20 күн бұрын
Перекос нам не потрібен:)
@igorbond282326 күн бұрын
Дiди сверлили ))
@kovalskiy991220 күн бұрын
Когда Макс заметил сверло, я подумал неужели чекушка спрятана 😅
@ПетрГертер-м2р22 күн бұрын
Дуже цікаво дякую
@РоманКарпенко-е6й22 күн бұрын
шо не кажіть , а для Вас реставрація більш ніж праця кайф доставля, аж очі горять щось відновити і щось розібрати і подивитись як воно реалізовано ніж працюватиина них
@__AleM__21 күн бұрын
46:10 - моя версия, работают только крайние боковые поверхности направляющих. Нужно учитывать, что направляющие вертикальные и ползун будет стремиться покачиваться вокруг своей горизонтальной оси под весом шпинделя и инструмента . Тогда сила давления рабочей поверхности ползуна на направляющую, в случае перекоса ползуна будет минимальна и будет меньший износ соприкасающихся поверхностей. Если же сделать прижим по обеим плоскостям той направляющей, где работает клин, то на направляющую будет давить сила, увеличенная в несколько раз по правилу рычага (ширину всего ползуна поделить на ширину направляющей). Думаю, то что цепь противовеса смещена в бок, это только для того чтобы не мешать винту пройти по центру ползуна. Это могут подтвердить задиры и износ по поверхностям направляющих.
@maxim_skridonenko27 күн бұрын
гуд! явно був час і надхнення
@zeppelinif20 күн бұрын
Про американський двигун. Поцікавився ціною на мідний моточний дріт для двигунів. Ціна дроту наприклад 1мм -майже грубо 20$ ,чим тонший - тим дорожчий йде далі... В моторі у Макса - 9 кг- грубо 180$ тільки сам дріт ! А де робота ще перемотчиків ? Вони десь би взяли 5-6 тис грн Приблизно 150$ їх робота І ще плюс за свої розхідні матеріали , там ще лак, стугуючі ленти, прешпан папір електричний - напевно плюс 50$ На мотор потратилось би десь під 380-400$ на реставрацію !!! 🥶
@Dyadko.Maksym20 күн бұрын
+парочка дюймових підшипників по 20бакс за штуку, + чистити, драяти, фарбувати і перерізати різьби + нові болти. А тут 4000 грн мотор абб в колєги:))
@olegsaiko427022 күн бұрын
Вітаю, ДМ! Судячи з розміщенні противаги - все працює по "короткій стороні".
@jogijogi639021 күн бұрын
@@olegsaiko4270 думаю так сама бо тоді немає напруги на бабку.
@serhiisinilov22 күн бұрын
Эх. Какой довольный на заставке стоит
@HilbongardRolamus26 күн бұрын
В мене така думка з'явилась що направляючі дуже тверді, плюс на станку мало працювали бо вирогідно що він був налаштований на якусь спеціальну роботу і його рідко ганяли, як наслідок - вдалося отримати такі незношені направляйки і все решта. Але це все мої припущення
@futuremission338722 күн бұрын
Дєди "вісвєрлівалІ"😂😂😂😂😂😂😂😂😂33😂
@TheArlSpb22 күн бұрын
Кумедно, на верстат по лендлізу працюватиме німецький двигун
@wolnetLviv21 күн бұрын
Для апогею треба який двигун від леопарда покращити
@sergey786122 күн бұрын
Максим Андрійович Канал Doozer's Shop Колись той чоловьяга писав вам у коментарях, запрошував відвідати його канал. Судячи з усього такий же розточний, тільки не RT. Це для інформації. Можливо він щось підскаже.
@andreyorkhovskiy878819 күн бұрын
Всі серії одні з найкращих на KZbin НМД. Чому у ДМ ще не 1 мільйон підписників? Шановні глядачі. Поширюйте ці відео !
@niceteg25 күн бұрын
Свердло це був розрив😂
@ÁREAJ2721 күн бұрын
Olá amigo que maravilha de trabalho,as máquinas são fantásticas!!! Boa sorte sempre!!!
@sergeyyakovlev252422 күн бұрын
Кріплення противаги, можливо, знаходиться ближче до центру мас повзуна шпінделя. І жорсткість вузла буде кращою, якщо точки контакту максимально рознесені. Якщо це так, тоді повзун не має перекошуватись при навантаженні.
@wiktorveber22 күн бұрын
Я спочатку сверло не побачив, думав що там знову автограф Саші Біди😅.
@musicwoodmetro22 күн бұрын
ну автограф вже був) а це Інсталяція ))
@vadimsydorov21 күн бұрын
Дякую , це цікаво
@BRYZAlivnestok22 күн бұрын
Макс, все больше похож на немецкого или польского пана)))
@FetisovS.20 күн бұрын
"болгарку" применил - рабьотатьбудит ))) 😂😂😂 Коментар для підтримки каналу.
@VadusUa22 күн бұрын
Задир міг з'явитися від потрапляння стружки та бруду в зазор між направляючими. На мою думку, поперечний люфт вибирається на одній направляючій. Про це свідчить розташування кріплення противаги, як було сказано ДМ. "Права" (на відео) лише притискається прижимною планкою.
@andrden644025 күн бұрын
О, тачка з під грошей, а в неї мотор
@intruderintruder526021 күн бұрын
дуже файно, а той пістоль пневматичний гарна річ у мене на роботі матроси такими іржу видаляють , його називають у нас "чізел"
@karlson153322 күн бұрын
Коментар на підтримку каналу 👍 Все буде добре 💙💛 Слава Україні ✌️🇺🇦
@RomanKryzhanivskyi22 күн бұрын
Я вважаю що двигун міняти однозначно а те свело-артефакт треба залишити, то історична пам'ятка, як чекушка в шафці 😂
@volodymyr.rymar.19 күн бұрын
Ситуація з клином дуже цікава. Чекаю її вирішення😃 Та й дякую що троха навчили в цих станках, бо я як людина яка бачила станки тільки на Вашому каналі відразу поставив собі питання: так з двома клинами не вийде ж? Забагато невідомого в 4х зазорах🤣
@polmarian22 күн бұрын
А в Дядька є документ на брусок шо Бруно приніс? незаконне зберігання деревини пахне.
@ShedewrS21 күн бұрын
Хто сказав?
@Romanych21 күн бұрын
@@ShedewrS верховний Рад сказав!)))
@ShedewrS21 күн бұрын
@@Romanych Закон ще не підписаний. По друге до 30 тисяч можна і без документів. Із документами, то хоч вагон. На 30 тис. гривень можна купити біля 20 кубів дров дуб/ясень/граб - це немало, якщо що (3 кузова Газона/Зіл). А крім того можете нарізати дров на суму біля 30 тисяч гривень, спалити... і знову нарізати на 30 тисяч без проблем.
@VadimReset21 күн бұрын
@@ShedewrS Зазначається, що якщо вдома зберігаються дрова на суму більше 30 тис грн - вам загрожує строк від 5 до 7 років. На меншу суму - штраф від 34 тис грн. Закон №9665 з такими покараннями 10 жовтня ухвалила Верховна Рада, але його поки не підписав президент
@ЮрійСитник-о6ш21 күн бұрын
@@ShedewrS сам вчора зацікавився законом, знайшов на сайті ВР текст, там чітко прописано за зберігання, перевезення і т.п. без підтверджуючих документів штраф, і кількість не вказана, тобто будь яка...ось такі закони маємо
@jogijogi639021 күн бұрын
Ой Дядьку треба буде тобі погратись из цим 😂. Сам помагав при схожому ( TOS WHN130) так ми його тиждень виставляли потім коли збирали то корегували заново а через місяц роботи знову корегували . Тай коли зима чи літо то він інакше стоїть . Треба брати до уваги. Але деталі можна робити най складніші . Після роботи на такому фрезер це іграшка 😂.
@konserv22 күн бұрын
ABB - жирний мотор 🤘
@andriiartomov23720 күн бұрын
Дядьку, привіт! Дякую за чергове цікаве відео! Зробили приємною мою дорогу на роботу. Що правда люди в поїзді може не зрозуміли чого я в голос риготати почав (коли ви вламане свердло знайшли, не втримався😅). Слухайте, а чи може бути так що ті поверхні посередині колони які ви занизили на ту ж висоту що й зверху зняли і є насправді направляйками, а зверху насправді є гарантований зазор? Типу воно має працювати в парі з тією шліфованною поверхнею посередині шпіндельної бабки?
@Sakh99921 күн бұрын
В самом конце, очень просто выяснить какие части напраляющих рабочие, нужно померить ширину внутри на колонне, и ширину снаружи на бабке, если зазор большой, то они не участвуют в работе. Если ставить два клина, то на одну сторону направляющих, один клин будет выбирать общий зазор, а второй как поджим будет работать
@Pawberg27 күн бұрын
От млин! А я інше відео знов дивитися почав, а це не побачив!!! 😂
@ronnielenovo806622 күн бұрын
Не восстанавливал старые станки, но восстанавливал старую машину. Есть две идеологии - "в оригинал" и "что бы ездить хотя бы летом по выходным". Мир шагнул вперед очень сильно за те 60-80 лет и если задача работать, или в моем случае ездить, то надо менять все узлы на новые. А любителям музейного оригинала отправь тот кусок чугуна, пусть им гвозди забивают.
@OleksandrYushchuk822 күн бұрын
Світ пішов вперед, а японці здоровенні повірочні плити шабером рівняють, японці!!! 80 років чавунна станина має суперову стабільність. Точність станка буде обмежена тільки точністю Фавретто, а вона доволі добра (технологічного боаку ДМ не допустить). Мікронні лінійки(вони доволі точні) допоможуть в роботі. І головне: весна покаже хто де срав, а саме: тестові деталі обміряються та точність по них однозначно можна оцінити. Все тут буде добре.
@varkis10121 күн бұрын
Той пістолет для зняття фарби називається чіпін ган, масово використовується на морських судах для видалення фарби та іржі
@sergeyguryev705321 күн бұрын
Гарно! :))
@endrekalvenes846021 күн бұрын
Great video! Regarding the alignment of the column, I was wondering if you have seen any of Stefan Gotteswinter videos where he uses moglice epoxy for aligning the column of a small milling machine. Maybe that is a good option as I think that moglice epoxy is intended for very large machines.
@Andriy-mazur22 күн бұрын
Дядьку ти оговорився, сказав що чотири болти є, а третього немає.
@Romashkazver22 күн бұрын
дядько дивіться бо вас терміст з тим бруском під вязницю підведе враховуючі нещодавні законодавчі ініціативи ...
@OleksandrYushchuk822 күн бұрын
Терміст у ВР має кінці, бо відео знімалося раніше, а терміст вже тоді підказував про дрова (підставляв ДМ) :)
@Snitko-Karpo22 күн бұрын
То невдалі грибники, назбирали мухоморів, попробували і понесло їх законодавство міняти. 😏
@rider-9621 күн бұрын
Так це Бруно якраз і шукає місце де б докази заховати, щоб їхній бізнес не закрили
@OleksandrYushchuk821 күн бұрын
@@Snitko-Karpo У випадковості не вірю. Якщо сонце сходить - це комусь потрібно. Схоже на якусь іпсо, кому вона вигідна ... це вже інше питання.
@Snitko-Karpo21 күн бұрын
@@OleksandrYushchuk8 Я спершу подумав так само, але генерал Кривонос назвав тих хто вніс таку дурницю. А на кого вони працюють за московським прикладом - на Москву і "нашу" владу. Бо Москва повідомила це зразу.
@уникумв22 күн бұрын
Привіт Максиме!!! Я ще не пропустив ні одного відео, мені 67 і радуюсь за тебе!!!!
@DmytroDymko26 күн бұрын
чекаю з нетерпінням нової серії! Максим, як ви встигаєте то все, замовлення і проекти для себе?
Давай дядьку смаж. З тебе відос з нас лайк. Хай щастить.
@vladvlad316726 күн бұрын
Підозрюю що зазор нулювий після зажимання клина тільки на тій половині колони, до якої закріплена противага (друга версія), тобто прижимає клин і протилежна сторона від клина. Судячи з вигляду шпіндельної бабки, в тому місці де під"єднується противага є центр ваги, відповідно навантаження на пари тертя будуть менші в центрі ваги, також чим ближче прижимні поверхні, тим також буде менше навантаження на поверхні що труться, це як утримувати двома паралельками від провертання куб і паралелепіпед з однаковою довжиною грані в місці контакту з паралельками, куб втримати буде важче.
@СвітланаІльїнська20 күн бұрын
Привіт Дядьку скажи прикольно коли на станку багато шпинделів і можливостей . Успіхів у Ваші роботі.
@carte-noire21 күн бұрын
Діди порахували і визначили, що діставати те сверло економічно не доцільно ))))
@galaywood112222 күн бұрын
Привіт працівникам, є спец хімія для зняття старої краски. Спробуй зніме до "Белої кости"!!!
@ЕвгенийКоваленко-ю6щ21 күн бұрын
Дякую да тиж все знаєш дочого ці загадки 😊.І натомуся розумійшся
@ЭвгенВаловий20 күн бұрын
промотав той відрізок де дошка і пояснення про геометрію !!!! я на цьому каналі давно все розумію і думаю 99 відсотків теж _((( чекаю на нові відео
@cemmua569321 күн бұрын
Гарний ребус у Вас, Дядьку! Але то Вам - як забавка☝️ Все у Вас вийде. Краще, а-ніж у виробника. ...бо увесь метал вже зістарився, і усі релаксації напруг - відбулися. ...Ви то все знаєте, і все то вмієте! ...я так думаю 🤔 ...гарна серія!
@РоманОса-д7в22 күн бұрын
Привіт з Вінниці!
@Ostrozub22 күн бұрын
Максиме ти сам собі придумав проблему з тим клином, а моя порада подивись на станину свого токарного адже призма там одна і плоска направляюча працює тільки однією поверхнею так і тут , тільки і різниця що треба клин і прижимна планка на відміну від призми токарного. І затискається ще тільки одна сторона щоб не стягувати колонну і не потрібно строго паралельно бічні направляючі колонни між собою робити бо конструктивно закладені зазори по бічним поверхням.
@Dyadko.Maksym22 күн бұрын
Ну я перебдів - шліфанув…
@Sunktor21 күн бұрын
Я вважаю, що розклинювалася коротша сторона, але при зносi та перевантаженнях пiдключалась й наружна, треба вважати на бiчний перкос. При роботi по зовнiшнiй сторонi, буде сильно клинити повзун шпiнделя при навантаженнях, думаю боролися з цим, для того ще й внутрiшнi направляючi. Ще й треба вважати на вiбрацii при фрезеруваннi, для шлiфовки вони значно менiшi, а при строганнi однонаправленнi.
@andrysir121 күн бұрын
Думаю контакт по зовнішній. А окрім горизонтальних площин на направляйках працюють і упорні площини, які паралельні і рівновіддалені від площини на направляйках як на колоні, так і на супорті. При зажимі клина супорт розжимає і на внутрішніх додаткових направляйках зазор зменшується. Я такого ефекту добивався коли ремонтував ТВ16, там конструктив схожий, лише на супорті додатково робив площину, щоб збільшити площу контакту і тим самим збільшити жорсткість супорта.
@andrden644025 күн бұрын
ABB гарно роблять Вони ще роботи роблять зараз
@ВладиславДеревянко-и9ч22 күн бұрын
В Словаччині на ленд ровері роботи ABB валять аж гай шумить.
@Boraleh22 күн бұрын
Доброго здоровья. По питанню маю таку думку. Без зазорів працюе одна направляйка, з клином. А Zадір виник як раз тому що там зазор, і туди попало якець гівно ( метал або навіть камінчик) . Хто його знає, в яких умовах станок працював. 🛠
@dmytroverba393021 күн бұрын
Якщо зробити прижимними поверхні однієї направляючою, то момент від ваги шпінделя і навантаження буде сприйматися однією направляючою. Думаю, логічно зробити зовнішні поверхні направляючих робочими, це покращить сприйняття крутного моменту від консолі
@reachanyway783222 күн бұрын
46:25 Чим більше плече між направляючими шпинделя і колони з нульовими зазорами тим більша жорсткість станка, а як слідство, і точність обробки деталей
@jogijogi639021 күн бұрын
Не правильно бо тоді буде напруга на бабку . А це не припустимо и два клина теж не варіант. Єдине правильне рішення тиск на одну напраляйку.
@akkoxe21 күн бұрын
Я думаю что оно так спроектировано, что обе направляйки делаются в контакт по возможности. После при выработке одной из них подтягивается клином, и начинает работать вторая. Иначе нет смысла вообще шлифовать боковую поверхность, что не работает, и тем более нет смысла делать такой маленький зазор по двум направляйкам. Можно просто фрезернуть или построгать и оставить зазор в миллиметр. А оно шлифовано везде. Отсюда вообще без разницы какая будет работать. На счет точки противовеса. А точка привода разве не с другой стороны от противовеса (это отверстие под вал)? Просто если она на другой направляйке, то толку что противовес тянет с той стороны, где прижим, если другая сторона все равно тягается приводом оси.
@sadugin27 күн бұрын
38:30 йомайо! дядько каску не вдів)
@АндрійІваськевич22 күн бұрын
Подивився відео зацікавило і тепер думаю. Цікаво а дійсно чи буде прямий кут між колоною і станиною? Чи буде шпіндель паралельний? Яка направляюча буде працювати? Де появиться зазор? Що терміст зробив у кутку?😮 З повагою та нетерпінням чекаю наступну серію.😊
@Dyadko.Maksym21 күн бұрын
Про це буде окрема серія
@АлександрРадомский-я1ч18 күн бұрын
Ніколи такого не було - і от знову. Виявляється і тут треба зробити рівно.
@МиколаФедорук-ь6ф21 күн бұрын
Дятьку привіт з Рожнова, з кожним відео ще сильніше хочю до вас в гості Супер !!! я в захваті.
@Ky4Ka_Mord0r22 күн бұрын
Задир на зовній направляйці зменшує можливість "робочої поверхні майже до 0", бо будь вона робоча туди не попала така велика частка щоб так подерти глибоко.
@ВолодимирЛівак22 күн бұрын
Але дядько петрає💪
@K-AUTO78519 күн бұрын
Дивно як на тому сверлі зламаному противага не заклинила😂
@Deffall21 күн бұрын
Дєди цим свердлом поставили власний "знак качєства" ))
@The_headless_rider10 күн бұрын
👍👍👍
@ivandemkiv87422 күн бұрын
Вітання. В рекомендаціях фірм, що продають лінійну прецизійну техніку є такий пункт: В системах з двома паралельними валами на одному потрібно використовувати компенсовані а на іншому прецизійні підшипники. Швидше за все працює тільки одна направляюча. Що стосується другої направляючої, то якби вони хотіли підігнати зазори до мінімальних, то робили б два клина один на зустріч другому з обох сторін направляючої. Але тоді треба, щоб відстань між направляючими була одинакова в сотку. Щось дуже багато заморочок на однин вузол.
@OleksandrYushchuk822 күн бұрын
Зазвичай клин дає можливість піджимати не тільки при першій зборці, а й в процесі експлуатації, але ...хз..
@ivandemkiv87421 күн бұрын
@@OleksandrYushchuk8 так от в тому то і суть. База ж має бути тільки одна.