КРІНЖА українськи шкіл IT Generation | Діма Малєєв

  Рет қаралды 130,198

Dima Maleev

Dima Maleev

Күн бұрын

Пікірлер: 1 000
@dima_maleev
@dima_maleev 2 жыл бұрын
🇺🇸 Dima from Ukraine: kzbin.info/door/QdpAQtq4GasafYt5ap9oaQ 📒 DREDDIT: kzbin.info/door/omMfSHRRYbnO3wgxua9tpw - Ми на Patreon-i - www.patreon.com/itworksonmypc - Instagram - instagram.com/dimko1_official - Шит ай ноу Лайв. Podcast - shitiknow.live
@ComradKirich
@ComradKirich 2 жыл бұрын
Діма не любить слово "Працевлаштуватись"? чи це якийсь локальний мем цього каналу, про який я не знаю?)
@user-me1ro2me5t
@user-me1ro2me5t 2 жыл бұрын
@@ComradKirich та то прикол такий. суржик, не врубивсь?)
@ComradKirich
@ComradKirich 2 жыл бұрын
@@user-me1ro2me5t Та нє)
@user-kz9yn3fk9m
@user-kz9yn3fk9m 2 жыл бұрын
Діма, можеш зробити інтервью зі Скутаренко? В iOS спільноті це легентарна особистість. Більшість людей вчились і вчаться по його курсам. Він сам українець, працює і живе в штатах
@Mintsyfra
@Mintsyfra 2 жыл бұрын
Вітаємо! Хочемо трохи розказати про вибір шкіл IT Generation. До них були чіткі вимоги, серед яких, зокрема, наявність успішного досвіду в IT-освіті із урахуванням конкретних показників (кількість студентів, які успішно пройшли навчання та отримали сертифікат про закінчення; відсотковий показник працевлаштування студентів після проходження навчання) тощо. Школи подавали підтверджувальні документи, які ретельно перевіряв Львівський IT Кластер. Саме він реалізує технічну та операційну частину проєкту. Тож до переліку шкіл потрапили найкращі.
@dianayushenko7452
@dianayushenko7452 2 жыл бұрын
Коли я вчилась, у нас був дуже класний викладач, який сказав: "Наша школа завжди розповідає скільки її випускників працює у Google, Microsoft, Luxoft, тощо. Але чомусь не афішують, скільки працюють в Glovo"😅 В той момент я зрозуміла, що треба рвати зубами землю, аби досягти успіху. І я єдина з тієї групи, хто таки отримав роботу, більшість відвалились ще на етапі навчання 🙃
@panbanan1151
@panbanan1151 2 жыл бұрын
Красава
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
Так, класична помилка уцілілого. Коли згадуєш людей, які кинули універ, то в голову приходить Білл Гейтс, а не гіпотетичний алкаш з під'їзду
@itshirts
@itshirts 2 жыл бұрын
вумнічка)
@МихайлоПономаренко-з3к
@МихайлоПономаренко-з3к 2 жыл бұрын
Що це за школа була? Як що не секрет звісно)
@dianayushenko7452
@dianayushenko7452 2 жыл бұрын
@@МихайлоПономаренко-з3к не секрет, IT STEP Одеський.
@OriGami145
@OriGami145 2 жыл бұрын
Висновок дуже простий - хочеш вчитися, вчись сам. Надійся тільки на себе, будь для себе і вчителем і ментором і учнем. Все в наших руках.
@nastkatyshch1038
@nastkatyshch1038 2 жыл бұрын
Ментора класно б було знайти, але не курс
@vadimyarmak7667
@vadimyarmak7667 2 жыл бұрын
Лучше найдите хорошие курсы или крутого ментора, оба варианта стоят денег, ментор стоит в разы дороже. Сэкономите много времени, и самое главное - системный подход.
@ЕвгенийВоробей-и8л
@ЕвгенийВоробей-и8л Жыл бұрын
Саме так. Шукати та поглинати інфу самостійно на багато продуктивніше і цікавіше. Плюс ти не обмежений рамками курсу, гуглиш і читаєш все, що цікаво (а іноді не цікаво) і розвиваєшся.
@vmir6522
@vmir6522 2 жыл бұрын
Дякую за короткий путівник по морю нав'язливої реклами. PS. Було б не погано мати такий же по курсам англійської мови.
@user-ce1bm3nd1y
@user-ce1bm3nd1y 2 жыл бұрын
от доречі підтримую. було б цікаво
@Albovsky
@Albovsky 2 жыл бұрын
Можу від себе додати про англійську: раджу користуватися додатком busuu, не раджу duolingo (погану поясняють), записувати незнаьомі слова у словничок або флешкарти (quizlet), дивитися прості серіали в оригінали з субтитрами (симпсони або друзі), а також ходити в розмовні клуби (є майже в усіх великих містах). Прогрес буде повільним, але постійним.
@panbanan1151
@panbanan1151 2 жыл бұрын
Я би від себе додав, шо нафіг вам сі здались ті курси, вчіть самі з контекстреверсо. Я як тільки починав дивитися фільми на оригіналі, то на один фільм в мене йшло годин 7-8. Мову може вивчити навіть розумововідсталий, головне бажання і дисципліна.
@dmitrybulay7542
@dmitrybulay7542 2 жыл бұрын
@@Albovsky , цікаві досліди у вас, а не поради. Субтитри - це зло. Про це, вам любий вчитель іноземної мови скаже відразу. Серіал з субтитрами - це легше ніж без них, але камон, в реальному житті субтитрів не існує. Дуолінго - це найбільше середовище по вивченню іноземних мов в світі. А виключно вам, там не дуже щось "розжували", серйозно? Як довго ви б не вивчали іноземної мови, без постійного використання її на практиці це безглузде марнування часу. Ось і все :)
@iujinairos
@iujinairos 2 жыл бұрын
плюс плюс
@viktoriiaroden9717
@viktoriiaroden9717 2 жыл бұрын
Підставимо замість ай-ті будь-якику іншу професію, особливо ту що вимагає наявності вищої освіти ( або ж творчих здібностей), і вийде те ж саме. Робимо висновки: шукай себе і наполегливістю відкидай усі перешкоди і сумніви!
@maksimfedoryak
@maksimfedoryak 2 жыл бұрын
Я кожний раз, коли бачу такі тези хочу додати "10к років цивілізації привели нас до моменту, коли треба наполегливо гарувати в умовах тотальних перешкод"
@distraw1753
@distraw1753 2 жыл бұрын
Навіщо, якщо по теліку сказали що іт грошей як гівна, значить ми повіримо й підемо це гівно жрати
@myfavouritenickname
@myfavouritenickname 2 жыл бұрын
Дякую Діма, що підняв таку важливу тему. Новачкам буде корисно )
@beebak23
@beebak23 2 жыл бұрын
Те що на сайті ІТ-школи стартова мова рос, і ще й лого не перекладається, це говорить про те що ця школа не може знайти нормального айтішника, який би їм зробив би основну мову укр, рос видалив, ще й лого виправив
@andrushabt
@andrushabt 2 жыл бұрын
хз, у мене стартова українська
@beebak23
@beebak23 2 жыл бұрын
@Julia Який би з варіантів не був би правильним, мій чи Ваш, це однозначно знак що в такій школі вчитисі не тре.
@iakivpekarskyi1631
@iakivpekarskyi1631 2 жыл бұрын
а те, що курси в одній зі школ, що він рекомендує, викладаються російською, ну то таке... не дуже важливо. головне щоб сайт був українською
@lvovichi
@lvovichi 2 жыл бұрын
@@beebak23 , дякую за Вашу дуже важливу думку в інтернеті.
@Ole4kakrim
@Ole4kakrim 2 жыл бұрын
Так вони ж типу вчать айтішників 😳
@Demitrodon
@Demitrodon 2 жыл бұрын
Я працював в ЕПАМ академі ще на початку її заснування. Я трохи розповім як це відбувалосьтоді : прийшла толпа з 30-40 людей, які хотіли Вайті вАйті. Нас попросили провести вхідну співбесіду на рівень адекватності і відсіяти 20-25 людей з групи. Не було чіткого переліку запитань, просто поведінкові запитання із серії: "Чому ти сюди прийшов?", "що ти очікуєш?", "що будеш робити, якщо станеться то то?". Всім учасникам виставляли умовні бали і тих, хто найкраще себе проявив - брали далі на курси. Під час курсів відсіялась ще десь половина, але джунів реально потім взяли на проекти. Серед цікавих персонажів прийшов чувак років 19-20. На запитання: "Чому ти сюди прийшов", - він відповів: "Мене мама заставила". Ще один чувак був - такий же пзд@бoл, як Діма Малєєв ))). Рот в нього не закривався, але на одні і ті самі запитання він відповідав по різному. Я підозрюю, що ЕПАМ зрозумів неефективність такої системи в тому, що вирощувати джуна самому дуже важко, їх треба постійно контролювати, а потім приходить до джуна СофтСерв і каже: "Я дам тобі на 100$ більше і класну сумку для ноута", - і все, джуна нема.
@Nata_ki2
@Nata_ki2 2 жыл бұрын
повеселили)
@ПашаВишневецкий
@ПашаВишневецкий 2 жыл бұрын
Шкода, але ж сумка...
@thedramamaker
@thedramamaker 2 жыл бұрын
Сумка топ
@antonbilichenko1312
@antonbilichenko1312 2 жыл бұрын
А потім Ciklum йому ще й до сумки фірмову кружку і футболку запропонує, то в пройобі буде і СофтСерв)
@iujinairos
@iujinairos 2 жыл бұрын
кепку, ручку і термокружку! ))
@tayminna
@tayminna 2 жыл бұрын
Подалась на UI/UX-дизайн у 3 школи, які підійшли за графіком, щоб обрати кращу, поки бачитиму їх критерії відбору. Якась база трохи є, бо хобі фотографія (а це тягне за собою обробку і користування граф.редакторами), колись іконки ліпила тощо, плюс люблю цікаві візуальні рішення, референси шукати, тож вирішила, що потягну і зацікавленість з бажанням розвиватись у сфері є. Так от. 2 етап. Beetroot дали годинний тест, де різні питання: як простеньке по типографіці, граматика англійської, так і дещо цікавіші конкретно по галузі (напр. визначення прототипу, Material Design, особливості брендбуку тощо). Mate academy дали доступ до маленького 1-го модуля і фінальним завданням було зробити невеликий прототип дизайну моб.додатка. З мінусів лиш - увесь модуль читався російською( Prog Academy - тести на 30 питань англійською. Питання з шкільної інформатики на зразок "Якщо видалити ярлик, що буде з оригінальною папкою", "Що зробити, якщо принтер світиться як невідомий пристрій?", "Як почистити кеш браузера?". Отакий різний підхід до відбору.
@filmmakerlobodiin5395
@filmmakerlobodiin5395 2 жыл бұрын
Я брав собі курс UI/UX дизайну в Prog Academy :) Менторка була чудова жінка, насправді супер пояснювала і дз були нот бед, але вони теж найобщики з тим, що у них типу є потім стажування в проєкті, якого насправді немає. (У мене був повний пакет +, також я ще вчив верстку)
@filmmakerlobodiin5395
@filmmakerlobodiin5395 2 жыл бұрын
У мене подруга вчилась в Beetroot і їй сподобалось.
@mietling
@mietling 2 жыл бұрын
Скажу як юрист - коли школа каже, що має 92% працевлаштованих випускників, то там же ніде не уточнюється, що вони були працевлаштовані саме в ІТ компанії? ))) Якщо їхній випускник працює вантажником в супермаркеті - він також працевлаштований, правильно? ))
@Demigod177712
@Demigod177712 2 жыл бұрын
Якщо казати про Мейт академію, то там реально 90% тих, хто завершив навчання, отримав роботу в айті. Новини там і рівень підготовки крутий, сама програма інтенсивна, плюс тебе готують до співбесід, допомогають зробити резюме і всяк підтримують під час пошуків роботи.
@user-il8zf1tn6e
@user-il8zf1tn6e 2 жыл бұрын
@@Demigod177712 а ви часом не працівник Mate? говорите, як в тих накручених відгуках
@Demigod177712
@Demigod177712 2 жыл бұрын
@@user-il8zf1tn6e ні, я не працюю в мейті, але я там навчався)
@sergeisab6084
@sergeisab6084 2 жыл бұрын
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
@roman5558
@roman5558 2 жыл бұрын
Орнул знатно
@rodionovdanilll
@rodionovdanilll 2 жыл бұрын
Бачили би ви як криво зроблені гугл форми чи сторінки для реестрації на программи у певних навіть авторитетних шкіл. Як неорганізовано надаються відповіді щодо заявок, та інструкції щодо подальшого тестування та отримання результатів. Кожна школа вигадує щось своє, деякі тести надсилають, деякі як наприклад Mate просять пройти короткий курс по певному напрямку. Beetroot в тестуванні на программу з python вже задає питання по python. Яким чином це може знати люда на яких оріентована программа It generation? коротше страх як організовано все :)
@berehivskyi
@berehivskyi 2 жыл бұрын
Як казав один мій знайомий, по сумісництву один з випускників Skill Up - роботу він знайшов не завдяки тому що випустився з skill up, а всупереч тому, що там вчився)
@MothersEngineer
@MothersEngineer 2 жыл бұрын
Жесть, Діма, розїбав в пух і прах 😅 Шкода, що відео вийшло, коли вже реєстрація закрилась.😢
@ovsha
@ovsha 2 жыл бұрын
Таак, подумав подати заявку після відео.. а реєстрація вже все (
@vitaliihoroshko
@vitaliihoroshko 2 жыл бұрын
Такі розноси шляпокантор - це крутяк. Якраз вчора згадував попереднє відео, а сьогодні обновочка :)
@РусланВедмеденко-л2ю
@РусланВедмеденко-л2ю 2 жыл бұрын
Діма, як завжди інформативно, цікаво, та все стосовно справи! 20 хв. мого життя витрачено абсолютно продуктивно! Дякую за те що ви тут на каналі робите!!! 👍💪
@ihorts3978
@ihorts3978 2 жыл бұрын
Ви дякуєте йому за демотивацію 😅🤣😂
@ЄлизаветаТанчук
@ЄлизаветаТанчук 2 жыл бұрын
@@ihorts3978 а краще дивитись через рожеві окуляри?)
@ihorts3978
@ihorts3978 2 жыл бұрын
@@ЄлизаветаТанчук ні, не потрібно дивитися через "рожеві" окуляри, а брати йти на курси, або самому розбиратися перед курсами, або самому вчитися і не слухати різних "дімок". Як співає ОЕ : "хіба хтось сказав, що буде легко". Ніхто нікому не гарантує місця роботи, це все реклама, але навіть самі срані іт курси, якщо це не викладачі- танцюристи чи стриптизери, дадуть якісь основи. Інше питання - так, програмувати не є так просто, але це під силу не тільки пану Малєєву, а багатьом в кого є дисципліна і тому хто готовий вкалувати. Так, потрібно усвідомити, що великі зарплати айтішникам просто так не платять. В мене все 🤔
@РусланВедмеденко-л2ю
@РусланВедмеденко-л2ю 2 жыл бұрын
@@ihorts3978 зовсім не за демотивацію, а за те що розповів як воно все є насправді, хоча для мене напевно це й не було секретом! Мене це зовсім не демотивує, бо бажання вчитися, якщо воно дійсно справжнє, так просто, від переглянутого відео з ютубу, не може зникнути. Дуже подобається саме те як подано матеріал та неймовірна харизматичність Діми.
@OksanaDyka-r3z
@OksanaDyka-r3z 2 жыл бұрын
Дуже крутий випуск! Дмитро, було д класно зробимо випуск про школи англійської ( green forest, antischool) 😇
@ЄлизаветаТанчук
@ЄлизаветаТанчук 2 жыл бұрын
Я навчалась в Грін форесті - дійсно дуже прокачувала рівень (але не на інтенсивному курсі, а на стандартному). Порівнюючи з іншими курсами - це небо і земля. Плюс викладачі, що деякий час перебували в США і мають філологічну освіту, а не закінчили історичний або журфак
@irrman
@irrman Жыл бұрын
@@ЄлизаветаТанчук а ви не знаєте які там про інтенсивне навчання відгуки?
@yuriy664
@yuriy664 2 жыл бұрын
Не все так однозначно 😆 Я пройшов курси Skillup 4 роки тому. Але і додатково багато вчився. Тому одразу знайшов роботу. Загалом курсом задоволений. Далі став автомейшином, а далі на війну🇺🇦
@dariadasha6367
@dariadasha6367 2 жыл бұрын
Бажаю після нашої перемоги повернутися до того, що подобається😊
@PostMoral
@PostMoral 2 жыл бұрын
Дякую, чувак!) Реєсстрація закінчилась півтора тижня назад, на тестові завдання шкіл було потрачено 4 дні) Go IT вже кілька разів телефонували моїй дружині і парили свої курси по знижці "Вы можете купить наш курс сейчас по скидке! После IT-generation скидки уже не будет" Дякую за саме актуальне відео! Максимально вчасно)
@MrCarlsong
@MrCarlsong 2 жыл бұрын
Я випускник школи логос, Але після їх еґкупсів я пішов до курсів softserve, і на основі тих знань що отримав в логосі я попав на безкоштовні курси. Зараз працюю і досить успішно, логосу можу подякувати тільки за то що дали копняка і я почав щось робити
@GrygorievAlex
@GrygorievAlex 2 жыл бұрын
Забув розказати про "компьютерная академия ШАГ", зараз це IT-step, ох я би послухав...
@andriimolchan3446
@andriimolchan3446 2 жыл бұрын
Він не забув, він перерахував ті школи, які беруть участь в проекті IT Generation. А Шаг - не бере участь ( мабуть її не взяли в проект, бо в неї геть погана репутація).
@katya9228
@katya9228 2 жыл бұрын
Можна детальніше? Що ви чули про академію? Вчусь там 2-й місяць
@Владислав-н5р
@Владислав-н5р 2 жыл бұрын
@@katya9228 скажем так, наличие сертификата ШАГа скорее уменьшит ваши шансы найти работу xD
@annahuskova9981
@annahuskova9981 2 жыл бұрын
@@katya9228 як мінімум їх не взяли до IT Generation
@annahuskova9981
@annahuskova9981 2 жыл бұрын
@@Владислав-н5р це правда
@beskud3509
@beskud3509 2 жыл бұрын
Повністю підтримую основну тезу: "кількість джунів бажаючих працювати не збільшить пропозицію серед роботодавців". Я особисто також пройшов 1 платні курси, і все ж зайшов в айті, але це не стільки їх заслуга, як особисте бажання та цілеспрямованість
@Marina-ig4ec
@Marina-ig4ec 2 жыл бұрын
100 %
@lesiah5525
@lesiah5525 2 жыл бұрын
Не знаю за it, але я закінчила курси 3д анімації з Дьоміною від Прожектора і хочу сказати, що я дуже задоволена даним вибором: вже третій рік працюю за фахом і навіть стала лідом на проєкті
@turbosnacker
@turbosnacker 2 жыл бұрын
@@north13 як я зрозумів вона саме аніматор, не моушн. До речі, якщо тебе цікавить напрям 3D моушену, то я настійливо не рекомендую. Краще обери інший напрямок)
@valeriia_ant
@valeriia_ant 9 ай бұрын
@@turbosnackerа чому?
@Descansar_Violente
@Descansar_Violente 2 жыл бұрын
Шкода що відео вийшло не місяць тому... Я теж переглянув всі сайти шкіл і був здивований їх "якістю", і ці люди викладають фронт і Qa🙈🙊
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
Так, у певних шкіл якість сайту викликала сумніви. Але, як підприємець розумію, працює - не чіпай
@Descansar_Violente
@Descansar_Violente 2 жыл бұрын
Може й так, але це їх лице, і перші враження складаються по сайтах....на одному наприклад вилазить незакритий тег в html, що ставить їхню кваліфікацію під певний сумнів....ну але сторінка працює, інформацію дає)))
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
@@Descansar_Violente правда, це як стоматолог з карієсом чи перукар з гніздом на голові 😁
@ikorolenko
@ikorolenko 2 жыл бұрын
Вже рік вивчаю програмування і на даний момент шукаю першу роботу. І як же опускаються руки, коли чуєш, що конкуренція збільшується і знайти першу роботу все складніше і складніше, але нічого, прорвемся
@arthurcode4225
@arthurcode4225 2 жыл бұрын
Все буде гуд, головне наполегливість! Теж колись з таким стикнувся, але впорався
@kirillsviderski4739
@kirillsviderski4739 2 жыл бұрын
Просто прийди з портфоліо. 95% просто приходять "зі знаннями"
@arthurcode4225
@arthurcode4225 2 жыл бұрын
@@kirillsviderski4739 це правда, портфоліо рішає
@Neo54213
@Neo54213 2 жыл бұрын
якщо ви "прєвозмогаєтє" і не впевнені у своїх силах, може ви не ту професію обрали?
@cheesesandwich-o9e
@cheesesandwich-o9e 2 жыл бұрын
@@kirillsviderski4739 а яким саме портфоліо? Бо чула, шо якщо в тебе звичайні пет-проджекти, які не приносять тобі гроші, по типу weather forecast чи щось подібне, то це не буде цікаво, бо у інших теж подібні проекти тому що їх роблять усі.
@natag155
@natag155 2 жыл бұрын
Колись у мене була кандидатка на РМ(!!!), яка викладала (чи і досі викладає) у Логосі HR курс, при тому жодного дня не працювала ні HR, ні Рекрутеркою🤦🏻 Дякую, що зберегла мої гроші, які я відкладала на цей курс🙃
@EatDrinkCook
@EatDrinkCook 2 жыл бұрын
Проблема ІТ-generation, що вони як завжди зробили все через cpaky. Дуже довго не анонсовували ні школи, ні дати, потім різко з'явились на сайті школи, але при цьому без будь яких дат, лише на сайтах шкіл писали, що є 2 тижні на реєстрацію. Треба реєструватись на бінанс (а це теж геморно), треба окремо в кожну школу реєструватись (бо ти не знаєш яка хороша, там майже всі це ноунейми), оплачувати треба перший внесок самому, а бінанс поверне його тобі на акаунт на їхньому ж сервісі, і треба потім ще звідти вивести якось гроші, другий внесок за тебе сплатять тільки якщо ти успішно закінчиш, якщо ні, то плати сам. Набагато легше зареєструватись на курсері та пройти там безкоштовно курс в будь який зручний час без зайвого гемору.
@РоманПригунов-г1м
@РоманПригунов-г1м 2 жыл бұрын
А курсера ж наче платна, ні?
@EatDrinkCook
@EatDrinkCook 2 жыл бұрын
@@РоманПригунов-г1м та ні
@HCKR-ft4sy
@HCKR-ft4sy 2 жыл бұрын
Логос, вчився/відвідував там, через рік часу після, побачив, що мій тамтешній викладач по Java влаштувався на свою першу роботу на позицію Java junior developer)) І там дуже багато таких "викладачів". Ще один викладач на багато запитань на уроках (інший), відповідав "тебе шо гугл забанив?!". Короче то тупо місце, якщо не маєш де викинути гроші, рівень знань там "базові відео по темі на ютубі". Вчився там в 2016 році. Скажу так, якщо ти дійсно на мінімальному рівні самоорганізації для роботи в IT, ти спокійно самостійно отримаєш мінімально-необхідні знання для входження, в інтернеті валом структурованої і розжованої інформації, курси в 98% випадків - це самообман, в стилі "ну я ж заплатив, тепер точно вивчу", лох не мамонт...
@WTFIWFYDB
@WTFIWFYDB 2 жыл бұрын
Не згідний. Якщо людина інвестувала гроші в курси то вона з більшою ймовірністю буде вчитися банальний психологічний "sunk cost" + береш на себе відповідальність перед іншими людьми це вже "accountability partner". Ба більше дуже часто новачки вдупля не іпуть що взагалі гуглити, яка інформація корисна, яка ні. То шо Логос гівно, не означає що всі курси такі.
@nazar695
@nazar695 2 жыл бұрын
Дякую за це відео! Дуже крутий контент. На цей канал підписався зовсім недавно, та для мене було дуже неочікувано почути тут про "Фрілансера по життю". Якраз зараз в нього проходжу курс, та паралельно дивлюсь його відкриті уроки на ютуб каналі. З приводу джунів, хочу сказати що не зважаючи на зростання нових спеціалістів та зменшення вакансій - сидіти на попі рівно і чекати що робота сама звалиться - ну таке собі заняття. Якщо дуже хочеш потрапити на вакансію джуна, то треба вміти працювати з конкурентним середовищем і вміти себе красиво та вигідно піднести, щоб рекрутер або hr запам'ятали тебе і вибрали. А закінчити курси та думати, що тебе відразу візьмуть без зусиль або від курсів влаштують на зарплату +100500$ - ну це дуже наївно.
@Vladislava_marchuk
@Vladislava_marchuk 2 жыл бұрын
От мені цікаво, краще було не ІТ-школи залучати, а кафедри в універах? З дідами, які працюють з технологіями, які були ще в совку? КАМОН! Будь-яка можливість - це МОЖЛИВІСТЬ змінити своє життя! З власного досвіду знаю, що треба слухати лише СЕБЕ і більш нікого і тоді все вийде 😉
@KvasnikovMaksym
@KvasnikovMaksym 2 жыл бұрын
Дякую, за відео. В принципі воно збігається з моєю думкою, що людина яка хоче навчитись буде вчитись не зважаючи ні на, що особливо коли її вибір ІТ не за гроші, а тому, що подобається і людина розуміє, що папірець з курсів спеціалістом її не зробить. З приводу лого, все простіше, скоріш за все вони зареєстрували його в такому вигляді з російською мовою, як торгову марку. Реєстрації на таке саме лого з українською мовою вони не робили, тому і пхають яке є куди можуть. Така дичина зараз не тільки в них. Підписатись на державну програму і не переробити сайт, на українську мову, то взагалі п…..ць.
@Isusia
@Isusia 2 жыл бұрын
Особисто в мене безкоштовні академії при аутсорс компаніях викликають набагато більше довіри, а ніж платні курси. Бо ті компанії вирощують тих спеціалістів саме для себе, а не заради самого конвеєру. А щоб вижити у високо конкурентному середовищі їм потрібні саме висококваліфіковані спеціалісти.
@ivankayurchyshyn7534
@ivankayurchyshyn7534 2 жыл бұрын
Класно Діма, дякую за відео. Дуже давно дивлюсь тебе і так приєєємноо що з кожним разом стає все крутіше і цікавіше. Ну а за чесність окремо дякую🙏🏼👍🏼☺️
@Hanna-dv9id
@Hanna-dv9id 2 жыл бұрын
Діма, дякую за відео! Це прям дуже корисно для людей, які будуть вибирати школу, але раніше не плавали у цій сфері
@СергійК-ш4у
@СергійК-ш4у 2 жыл бұрын
Вчився сам, вчуся сам, привчаю своїх трейні вчитися самим. Дяка за поширення цієї корисної практики
@ukr-termo
@ukr-termo 2 жыл бұрын
Я працював в SkillUp маркетологом півтора року, кількість випускників плюс мінус стільки було. А от відсоток працевлаштування завищений .... в 10-15 разів)) У тестувальників приблизно 10%, а на напрямках програмування - 5%. Приблизно) Це в доковідний і початок ковідного часу, а зараз навіть не знаю як там справи
@fascinatingfdsfsdfs_lives
@fascinatingfdsfsdfs_lives 2 жыл бұрын
Той момент, коли отримав листа: "Ви проходите на 3 етап відбору IT Generation від Logos IT Academy" )))))
@Mariia_MR
@Mariia_MR 2 жыл бұрын
🤣
@ЮляБас-п7н
@ЮляБас-п7н 2 жыл бұрын
А вам пояснили, чому Вас взяли?
@roman5558
@roman5558 2 жыл бұрын
"Тікай з міста. Тобі пізда!"
@ПавлоІваницький
@ПавлоІваницький Жыл бұрын
І як успіхи? Що можеш розповісти про школу і чи влаштувався на роботу?😊
@vladyslavcherepynskyi5309
@vladyslavcherepynskyi5309 2 жыл бұрын
Прикол у тому, що в тій же Mate Academy коли типу пройшов перший етап, далі ти повинен пройти базовий курс з Python наприклад і там весь базовий курс тобі чудак російською говорить і вчить основам….якось одразу зникло бажання щось вчити і проходити
@user_of_democracy
@user_of_democracy 2 жыл бұрын
Така ж хрінь по фронт енд, там ще тіп каже що весь базовий курс буде російською, бо йому так простіше висловлювати думки. Написав Маte, написав на "гарячу лінію" IT Generation. 0 реакції.
@rumi2201
@rumi2201 2 жыл бұрын
я теж дуже обурилася з цього факту, типу, в нас війна з росією, не перший рік, з 2021 року 16 січня діє закон про мову, а нам кажуть їжте й так, бо "я с Харькава і мнє так удобнєє, вєдь все панімают руцкій язик". А що робити тим хто в Україні не розуміє іноземної мови?
@Саша-й6м9с
@Саша-й6м9с 2 жыл бұрын
@@rumi2201 вчити англійську.
@oleksandr7201
@oleksandr7201 2 жыл бұрын
Розділ по основам SQL був українською, інші два, що я проходив - російською. Матеріали дуже зрозумілі, побудовані від простого до складного. Кожен зрозуміє! Співбесіду проводила дівчина гарною українською мовою. Дуже хочу навчатися в цій школі.
@user_of_democracy
@user_of_democracy 2 жыл бұрын
@@oleksandr7201 друже повір, всі зрозуміли і без останньої фрази що ти дуже хочеш там навчатись))
@nikolaiii3
@nikolaiii3 2 жыл бұрын
Діма, ти забуваєш нагадати хочувайтішнікам, що навчання то лише квіточки. Іноді треба розшибати голову, знайти інфу. Може на великих фірмах і можна все життя робити одне й те саме, але здається в Україні таке не проканає.
@ВалентинДона
@ВалентинДона 2 жыл бұрын
Всі колись були "хочувайтішниками". Чи програмістом уже народжуються?
@nikolaiii3
@nikolaiii3 2 жыл бұрын
@@ВалентинДона коли до цього немає хисту, це марна витрата часу. Або ти кайфуєш, від постійного навчання, або дохнеш. У другому випадку і гроші не врятують.
@ВалентинДона
@ВалентинДона 2 жыл бұрын
@@nikolaiii3 чи є хист так просто не зрозуміти. Якщо людині вже цікаво займатись цим то чому б не спробувати.
@nikolaiii3
@nikolaiii3 2 жыл бұрын
@@ВалентинДона Не такі важкі перші 80 відсотків проекту як решта 80 відсотків. Ми говоримо про різні речі.
@ВалентинДона
@ВалентинДона 2 жыл бұрын
@@nikolaiii3 я взагалі не про проект. А про те що більшість дорослих крутих програмфстів взагалі проти того щоб хтось приходив в ІТ сферу. Я скільки питав у знайомий як почати, скільки й чув що курси тобі не потрібні, і взагалі це не твоє.
@SKIFler_WOT
@SKIFler_WOT 2 жыл бұрын
Випуск дійсно цікавий та інформативний, але своєчасність його викликає питання. Серйозно - для тих, хто тільки ХОЧЕ в IT, дуже не вистачає різного роду аналітичного контенту від топів індустрії Типу - оця школа ок, оця нє. Отут працювати ок(навіть якщо це галєра) а о тут не ок(навіть якщо це продукт), і т.д Більше вчасного контенту для новачків! Дякую)
@Юлія-ф3л
@Юлія-ф3л 2 жыл бұрын
Типу у новачків є варіант де вони можуть вибирати де працювати, аж смішно стало. До війни навіть такого не було, не те що зараз😂
@SKIFler_WOT
@SKIFler_WOT 2 жыл бұрын
@@Юлія-ф3л ну до війни умовний джун+ вже міг обирати)
@Юлія-ф3л
@Юлія-ф3л 2 жыл бұрын
@@SKIFler_WOT до джуна+ рік працювати
@SKIFler_WOT
@SKIFler_WOT 2 жыл бұрын
@@Юлія-ф3л ОГО ЦІЛИЙ РІК? ТА ВИ ШО? назвіть мені хоча б ще одну професію, де ви вже через рік можете обирати компанію, і ваше ЗП збільшиться в тричі?)
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
Трохи не зрозумів слова про те, що багато джунів це погано, велика конкуренція. Пане Дмитро, велика конкуренція всюди! Юриспруденція? Конкуренція, купа випускників, швидкозмінні знання і практики, постійна САМООСВІТА, неможливо влаштуватись на роботу без досвіду, або не гнити на держ службі.... Медична справа? Конкуренція, найтяжче навчання серед всіх професій, постійна САМООСВІТА неможливо знайти роботу для нормального росту, як спеціаліста... Бізнес продажі? Конкуренція, вчитись лише на помилках, постійна САМООСВІТА, проблеми з контролюючими органами. ВИСНОВОК: стати ІТішником це не найтяжчий шлях із мною наведених і більш того, це майже єдиний спосіб досягти чогось без мам і тат, отримати зп в доларах і знати, що твої знання не обезціняться від расіян, які нападуть на твою країну і цим змінять всю її правову систему. У моєму випадку 2 роки накопичення досвіду у сфері кредитів і стягнень по ним(а ще земля і нерухомість), все коту під хвіст. І не говоріть, що якийсь мідл вчився більше, ніж я...
@Demigod177712
@Demigod177712 2 жыл бұрын
Так, частково ви праві, але все ж таки конкуренція в ІТ це проблема для джунів і велика. Чому? На декількох напрямках (наприклад дизайнери та тестери) співвідношення вакансій/бажаючих досягає 1 к 17. Тобто тих, хто шукає роботу в 17 раз більше, ніж вакансій на ринку. Рекрутерам надходять сотні резюме, більшість з котрих вони навіть толком не дивляться, бо більшість джунів не розуміє, як правильно його написати, а розповісти їм нікому. Після цього потрібно пройти співбесіду, доказати, що в тебе якийсь захмарний рівень мотивації, показати крутий рівень технічних знань (бо з звічайним рівнем не візьмуть, таких як ти ще сотні, треба виділитись на їх фоні). І тільки потім, після декількох співбесід (а іноді і після 10+) ти нарешті отримуєш омріяний офер джуна з $500-$800 зп на старті. В ось цьому і полягає вся суть.. багато людей пруться в айті, розмірковуя, що закінчать курси и одразу будут заробляти великі грошики. А по факту отримують 3-4 місяця важкого навчання, ще місяць на пошуки роботи, а іноді і довше (це вже майже півроку) і не таку вже і велику зп на перший час. Тобто реальні гроші джун побачить через рік+, коли стане мідлом. Може стати юристом також важко, як і програмістом. Але коли йдуть на юриста, вони розуміють, що їх чекає. Джуні в більшості своїй не готові до реалій ринку і я знаю декілька випадків, коли після завершення курсів так і не знайшли роботу.
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
@@Demigod177712 щоб вийти юристу на заробітну плату 600$ без мам і тат треба вже 4 років активного стажу мінімум
@Demigod177712
@Demigod177712 2 жыл бұрын
@@user-gc1up4yy2h розумію, і це прикро. Але ж ми тут кажемо про конкуренцію на ринку, ви казали, що не бачите в цьому проблеми,а я намагався показати, що проблема полягає в першу чергу в очікуваннях/реальності.
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
@@Demigod177712 тепер зрозумів. Важко висловити і зрозуміти думки співрозмовника в таких коротких текстових повідомленнях
@bogdankyrychuk1219
@bogdankyrychuk1219 2 жыл бұрын
Діма, респект тобі 👍 Хороший і правильний аналіз сайтів ІТ шкіл. Хочу лише додати, що загалом рос. мова по дефолту - це проблема багатьох сайтів і не тільки зі сфери ІТ.
@2ovob4ehko
@2ovob4ehko 2 жыл бұрын
Мої роботодавці чомусь почали робити сайт російською в 2017 році. Можливо тому що "рускоязичниє". За пів місяця до дії закону попросили перекласти на українську.
@ioana9601
@ioana9601 2 жыл бұрын
Закінчила mate academy в 2019 році. Знайшла роботу через місяц після проходження основного курсу. Все було чітко, команда мейтів реально зацікавлена в працевлаштуванні студентів, мотивували и допомогали технічно, в часи коли ти нікому непотрібний джун без досвіду.
@anastasiaalymova724
@anastasiaalymova724 2 жыл бұрын
Ну це і зрозуміло ,що вони вмотивовані допомогти, адже ви оплачуєте навчання 2 роки після навчання, по 17% /міс із зп. То кращий мотиватор це гроші)
@ЄлизаветаТанчук
@ЄлизаветаТанчук 2 жыл бұрын
Доїти 2 роки вас вони зацікавлені)))
@Юлія-ф3л
@Юлія-ф3л 2 жыл бұрын
@@ЄлизаветаТанчук вони беруть на себе більши ризики і хочуть отримувати більший профіт. Логічно і справедливо
@berger1918
@berger1918 2 жыл бұрын
Щось так всі хвалять автора... а за що? Розвалив школи. Скільки, дві? Та й ще Mate academy прорекламував, каже гарна. Це та, що за "безкоштовне навчання" саджає на голку 17% від зп протягом трьох років! Гіршої афери не бачив. Думайте своєю головою!
@OlgaAnoshyna
@OlgaAnoshyna 2 жыл бұрын
а в чому афера? вас про це не попереджають? вам краще мати 83% чи нуль?)
@Black1991Star
@Black1991Star 2 жыл бұрын
Краще б країна вкладалась в зварювальників та автомеханіків.... Хуй зараз толкового знайдешь.
@dimr5001
@dimr5001 2 жыл бұрын
До речі до повномасштабної війни німці вкладалися в наші проф тех училища. Що б потім з них наймати собі працівників серед выпускников.
@СтаниславГраниковский
@СтаниславГраниковский 2 жыл бұрын
От коли автомеханік буде зароблять як мідл, тоді і автомеханіків буде повно. Але тоді дешевше буде нову машину купити.
@rumi2201
@rumi2201 2 жыл бұрын
я пробувала проходити в MateAcademy на Frontend і перше відеопояснення ще було українською, а далі в них було відео " Я живу Харькаве і всє ми панімаєм рускій, так чьто я буду весті на рускам", м'яко кажучи була розчарована і так й не пройшла.
@Саша-й6м9с
@Саша-й6м9с 2 жыл бұрын
Вам цікава мова чи стати спеціалістом? Бо школа ця хороша
@rumi2201
@rumi2201 2 жыл бұрын
@Вікторія S і я так думаю, що в Україні повинні бути курси української . Це ж очевидно .
@Tamplier22
@Tamplier22 2 жыл бұрын
Не побоюся цього слова, ахуєнний випуск!)
@johngalt5305
@johngalt5305 2 жыл бұрын
Випадково натрапив на це відео. Раніше не знав, що такий канал взагалі існує. Зацікавила назва відео, тому що сам подав заявку по цій програмі в Projector. Але мій коментар не про це. Отже, вирішив подивитись це відео. Перша емоція - о, круто, україномовний контент хорошої якості - якісний звук, приємна картинка і нормальний ведучий. Але далі... Ведучий каже якісь незрозумілі для мене слова: 0:28 - "Коли дуже багато людей хочуть ПОПАСТИ в IT". "Попасти" - це від слова пастись? Може ведучий раніше худобою займався, хто зна. На 1:22 каже - "А особливо - ВОТ ЭТИ РЕБЯТА". Ну тут теж можна пробачити - на емоціях трохи розгубився. 4:50 каже - “Збільшити кількість людей, які будут ТРУДОУСТРОЄНІ”. Ще й такий акцент зробив на цьому слові, що на мить здалося, що й сам зрозумів, що щось не те ляпнув, але наступний кадр з цим же персонажем, який робив рекламу своєї вже неіснуючій школі на російській мові. На російській мові, Карл. 5:40 - Тут прям взяв своє лице крупним планом, щоб точно зрозуміли, що минулого разу слово “ТРУДОУСТРОЄНІ” було сказане не випадково. 5:58 - “Але ви все ж таки зможете ПОТРАТИТИ велику кількість часу”. Без коментарів. 6:30 - Ведучий каже, що довіряє школі mate academy. Школі, яка після вашого працевлаштування буде забирати 20 відсотків з вашої заробітної плати 2 роки. Кому цікаво - почитайте відгуки про цю шарагу. Ця школа по закону не має права вимагати від вас відомостей про те, яка у вас заробітна плата, я вже не кажу про те, щоб забирати з неї 20 відсотків собі. 8:10 - “Ці компанії стараються навчити, щоби потім НЕ СТИДНО було сказати про цих випускників”. Самому то не СТИДНО? 6:55 8:25 - А ведучий не подумав про те, що цей контент можуть дивитись діти? Використовувати ненормативну лексику, розмовляючи солов’їною - фууу Чесно скажу, я б не робив такий великий акцент на тому, що ведучий використовує спаплюжені російською мовою українські слова, але він же сам хейтить школи за те, що в них російськомовні сайти. Та ба, навіть логотип не перекладається при переключенні на українську. Яка ж біда. Може їм потрібно було ПОТРАТИТИ більше грошей на розробку своїх сайтів, щоб українці хотіли в неї ПОПАСТИ та бути ТРУДОУСТРОЄНИМИ? Хто зна… Якщо хтось буде шукати помилки в моїх словах, то я відповім, що не претендую на стовідсоткову правильність написання українською мовою. Але, якщо автор, як він сам в назві пише - “зловив КРІНЖ переглядаючи школи”, то сам повинен відповідати еталону того, що підлягає його критиці. А то якісь подвійні стандарти - сам я не вмію розмовляти українською, але ось тут логотип не перекладається, це ж просто ЖАААХ. А для тих, хто реально знайомий з IT, добре розуміють, що немає якісних україномовних довідників та сайтів, тому українським розробникам, які погано знають англійську, доводиться користуватися російськими сайтами. Це факт. Факт, який потрібно виправляти. І якщо автор відео такий крутий айтішник, то хай краще створює україномовні документації, реально розвиваючи цю сферу, а не базікає суржиком про те, що сайти шкіл російською мовою. Добряче крінжанув, коли побачив, що у паци нігті пофарбовані. Я толерантна людина, але особисто в мене асоціація чоловіка з нафарбованими нігтями навіть не з геями, а з тупими реперами, такими як моргенштерн. Але то таке - справа особиста. Це суто моє суб’єктивне бачення. Подивився 9 хвилин відео, на більше не вистачило. Рідко залишаю коментарі, але тут реально бомбануло, що цю маячню ще хтось дивиться та вважає гідною уваги.
@irynavoytovych4549
@irynavoytovych4549 2 жыл бұрын
Дивіться, для початку у Діми нафарбовані нігті, бо він програв спір під час збору коштів на ЗСУ. Його обіцянка нафарбовати нігті допомогла на стрімі зібрати 175 тисяч гривень. Тому тупий тут ви, бо могли хоча б поскролити інформацію чому вони нафарбовані, коли вас це так бентежело. Щодо ненормативної лексики, у ютубу є чіткі правила і він її не забороняє. Під час публікації відео маркується віковим обмеженням «не для дітей», а отже не може бути показано тим акаунтам, вік яких не досягнув порогової позначки. А якщо замість того, щоб створити дитині окремий акаунт (з реальним віком, аби їй показувало лише той контент, який призначений у системі KZbinKids), батьки дозволяють дитині дивитись контент зі свого профілю - то це вони довбойоби, а не кріейтор. Дмитро народився в Росії, що уже багато разів розповідав, і переїхав з батьками в Україну. І в той час, коли більшість українських блогерів робили контент російською, він тут разом зі своїми підписниками вчив українську і знімав відео нею. І робить це роками, ще до того як це стало мейнстрімом. І поки ви тут херньою маєтесь в коментарях, Діма своїм контентом зібрав уже більше 16 мільйонів гривень на ЗСУ. Тому свої зауваги щодо його суржику можете запхати собі глибоко в сраку і більше звідти не витягувати 🙂
@johngalt5305
@johngalt5305 2 жыл бұрын
@@irynavoytovych4549 якийсь трохи дивний спосіб збору грошей на армію. А якщо б умовами спору була зміна статі, він би і стать змінив? Це прям ну дуже смішно, ви самі себе чуєте? Дорослий чоловік нафарбував нігті, щоб зібрати кошти на ЗСУ? Люди, які донатять на армію роблять це простим способом - просто перераховуючи кошти у відповідний фонд. Їм для цього не потрібно, щоб хтось фарбував собі нігті. Щодо ненормативної лексики, то у публічному місці людина теж може матюкатися, але коли ти бачиш таку людину, то відразу розумієш, що вона не вихована. Особисто у мене до таких людей відраза, а особливо, коли це жінка. Ось, наприклад, ви. І я ж зауважив, що не звернув би увагу на те, що він розмовляє суржиком, якби він сам не звинувачував школи у тому, що вони включають в себе російськомовний контент. Якщо ви тут наважилися порівнювати свого підзахисного з іншими українськими блогерами, то якщо ви не знали, на ютубі достатньо україномовних блогерів гідної якості, які розмовляють без суржика ідеальною українською мовою. А ваш останній абзац, то реально абзац. Дівчинко, ти би краще пішла та навчилася хоч трохи етикету. І останнє - назва країни окупанта пишеться з маленької літери, а то складається враження, що ви з тих, для кого існують "хароші руські".
@irynavoytovych4549
@irynavoytovych4549 2 жыл бұрын
Якщо вас не влаштовує метод збору - збирайте як вам комфортно. А якщо у вас є якісь претензії до чийогось зовнішнього вигляду, нігтів і тд, і ви вирішили розказати «що може чоловік», «чого не може» та ще й наважуєтесь когось називати дівчинкою - то ви просто сексист і ейджист
@johngalt5305
@johngalt5305 2 жыл бұрын
@@irynavoytovych4549 Я навіть не знав до цього моменту, що є таке поняття, як ейджист, яким ви мене обізвали 😂 Тобто, якщо дотримуватися вашої логіки, то те, що я вас назвав дівчинкою, то є не ОК і погано і я сексист і ейджист і ще дуже багато слів, запозичених з англійського словника. А те, що ви обзиваєте певну категорію батьків довбо*бами, особисто мене - тупим, та ще й нав'язуєте мені, що я повинен щось собі в сраку засовувати (можливо це ваші хворі сексуальні фантазії), то для вашого світогляду це є ОК. Я залишив дуже толерантний коментар, наголосив, що це моя особиста думка стосовно зовнішнього вигляду, а ви причепилися саме до цього, покриваючи матюччам та неадекватними випадами. Ну і раз ви мене обізвали, то не залишусь в стороні - спущуся до вашого рівня. Ви - курсвордка. Тільки що вигадав це поняття. Означає людину жіночої статі, яка користується ненормативною лексикою.
@bouilu7519
@bouilu7519 2 жыл бұрын
В цьому є тільки одна проблема, і вона в правильній постановці гіпотези: -У нас є нереально кількість вакансій і готові зайти ще більше, але не вистачає працівників? - давайте тоді робити айтідженерейшн. але сама проблема інша: до нас не хочуть заходити як раніше, і податки все ще класні, значить є якась ще проблема? (ага вроді як це війна) тоді можливо шукати варіанти як нівелювати цей фактор, забезпечити компанії якимось фактором захисту. по факту зараз треба просто більше вакансій, більше вакансій для джунів, шукайте варіанти вирішити це питання.
@bohdanandreevich3901
@bohdanandreevich3901 2 жыл бұрын
Коментар в підтримку українського контенту 🇺🇦
@madbander
@madbander 2 жыл бұрын
Дякую Дмитро, багато людей дійсно можуть проїбати останні грощі бо ніхера не розуміються на тому і думають що після школи "гарантовано" будуть стабільно працювати і рости. Як шо шо я не з айті , але половина друзів так.
@alexkonoplian
@alexkonoplian 2 жыл бұрын
Я самоучка, і всім рекомендую. Бо якщо ви не вмієте самостійно вчитись, в айті буде нудно, складно та місцями боляче. Документація, СО, юутуб та статті - це найкращі друзі хорошого програміста.
@mrcat5075
@mrcat5075 2 жыл бұрын
👍👍👍
@ДанилоТричук
@ДанилоТричук 2 жыл бұрын
Твої відео як завжди прикольно і ьрішки цікаво дивитись))) але як сказавби кузьма скрябін "Діма ..ять яке трудоустройство )))) Працевлаштування)))". Але серйозно дякую за україномовний контент. Це говорю як людина яка зараз служить в ЗСУ. Ви найкращі дякую!
@CatA1ina
@CatA1ina 2 жыл бұрын
Я думала, шо крінж тільки я зловила😁😁😁 переглядаючи школи то був просто зашквар🤦🤦🤦 Дякую, заспокоїли🤣
@adamjensen253
@adamjensen253 2 жыл бұрын
Щиро вдячний вам за вашу працю. Україна понад усе!
@yevheniiahalkina7979
@yevheniiahalkina7979 2 жыл бұрын
Людина, яка знайшла роботу після СкіллАп? Знайомтесь, це я! Але скажу чесно, це завдяки моїй викладачці, яка дала мені стільки знань, скільки не мала б на таких курсах 😅мій хлопець проходив також курси там, то в нього викладач був набагато слабший, відповідно, роботу він не знайшов і працювати в тій сфері не пішов.
@Дейзі-мейзі
@Дейзі-мейзі 2 жыл бұрын
В лютому почала шукати роботу джуном на позицію фронтенда. До 24 числа мала три співбесіди, перша технічна мала бути 24 числа. Після початку повномаштабного вторгення вакансій взагалі не було, потім стало трохи більше, але на одну вакансію було по 300-400 відгуків. Лише в серпні отримала три офери (один правда не на роботу, а стажування), при цьому шукала і навчалась я щодня. Важко уявити наскільки складнішими буде процес, якщо буде не 300 відгуків а 800 чи більше
@marinebymistake
@marinebymistake 2 жыл бұрын
Забув сказати що не тільки сайти російською, а в деяких шкіл навіть відео-уроки російською. Наприклад у мейт академії, яка тобі так подобається :-)))))
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
100 % і незрозуміла політика оцінки рівня володіння англійською мовою, як на мою думку
@Саша-й6м9с
@Саша-й6м9с 2 жыл бұрын
@@user-gc1up4yy2h як оцінюють?
@katetherine4261
@katetherine4261 2 жыл бұрын
@@Саша-й6м9с необхідно пройти будь-який онлайн тест в інтернеті на оцінку рівня анг, зробити скрін результатів і додати до анкети)
@marinebymistake
@marinebymistake 2 жыл бұрын
@@katetherine4261 ну це ще норм, деякі школи взагалі відбір проводять за допомогою анкети та генератору рандомних чисел
@katetherine4261
@katetherine4261 2 жыл бұрын
@@marinebymistake а хто по генератору працює? Звідки знаєте?
@irynagazda5363
@irynagazda5363 2 жыл бұрын
Діма, дякую, що українізуєш ІТ, бо коли сюди потрапила було складно через свою україномовність. Щодо Скіл Ап - ходила до них на курси. Все було досить якісно. Але це мабуть від викладача залежить. В нас був Ярослав, який все класно пояснював і перевіряв домашку. Хоча в ІТ я потрапила не після школи, а значно пізніше.
@denis.g96
@denis.g96 2 жыл бұрын
Закончил скилап и нашел работу еще 2 года назад, но есть большое но. 90% группы ее так и не нашло, а в группе было человек 30. Только на курсы расчитывать - глупо, без дополнительного самообучения смысла не будет.
@user-me1ro2me5t
@user-me1ro2me5t 2 жыл бұрын
На кого вчився?
@denis.g96
@denis.g96 2 жыл бұрын
@@user-me1ro2me5t QA
@user-me1ro2me5t
@user-me1ro2me5t 2 жыл бұрын
@@denis.g96 а де сам навчався? Ресурси) підкажи плз
@yuriy664
@yuriy664 2 жыл бұрын
Ця ж фігня. Пройшов курс QA від Skillup 4 роки тому. Але і додатково багато вчився. Тому одразу знайшов роботу. Загалом курсом задоволений. Далі став автомейшином, а далі на війну🇺🇦
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
Погоджуюсь, все як в універі чи школі, основне навчання самостійно
@1VitaliyStep
@1VitaliyStep 2 жыл бұрын
Дружина ходила на курс UX/UI Designer в Projector. Заплатили близько 50К, і гроші на вітер. Так звані ментори просто дають вам перемальовувати сайти. Перевірки домашніх робіт з коментуванням закінчились на 3-4 тижні навчання, далі вони просто забили болт. Грузили перемальовувати щось, приходили і розказували як круто в їх студіях і на цьому все навчання. Вчіться самі, в інеті є купа інфи, ні копійки не заплатите і краще все зрозумієте. А якщо ви без школи вчитись не можете - то "каса вільна".
@hannaY_
@hannaY_ 2 жыл бұрын
Діма, дякую за випуск про IT Generation! Думаю, для багатьох людей, які як я зараз чекають на останній етап відбору і вагаються в виборі школи це супер корисна інформація! Ще цікаво, що ви думаєте про А-Level (окрім того, що у них за замовчуванням стоїть російська на сайті😑)? Бо для мене було відкриттям, що більшість учасників, з якими я контактувала, ставили цю школу в пріоритет😳
@ol.art.6141
@ol.art.6141 2 жыл бұрын
хм, цікаво. А як вони самі пояснюють, що такого в цій школі?
@alexievstignieiev1330
@alexievstignieiev1330 2 жыл бұрын
@@ol.art.6141 В них гарна программа курсу, судячі з пдф
@nahornyi
@nahornyi 2 жыл бұрын
Дякую, було корисно 🔥🔥🔥
@vvlasuk
@vvlasuk 2 жыл бұрын
Думаю було б правильно видавати кредит на навчання. коли студент влаштовується на роботу, то погашає кредит. Тоді б людина подумала, чи воно йому треба, і чи йти в логос. І вчилася б людина старанніше, якби за це все потім заплатити прийшлося .
@SyperFyfik
@SyperFyfik 2 жыл бұрын
Нажаль це не завжди так працює.. наприклад в штатах багато беруть кредити на навчання, і потім незнають що із тим дипломом робити і де знайти роботу.. а кредит висить 🤷‍♀️
@vvlasuk
@vvlasuk 2 жыл бұрын
@@SyperFyfik а якщо держава (за рахунок платників податків) заплатить і диплом буде лежати, то це краще?
@user-gc1up4yy2h
@user-gc1up4yy2h 2 жыл бұрын
@@vvlasuk держава не платить у випадку з цим проектом, оплату здійснить фонд Банану, хіба не так? І якщо уже бути таким прагматичним, то нас розрюють схеми на ДП, а не студенти, була би моя воля, все навчання було би за рахунок держави, тобто "безоплатним", щоб кожен міг обрати ту науку, яка для душі
@SyperFyfik
@SyperFyfik 2 жыл бұрын
@@vvlasuk звичайно не краще! на жаль для багатьох батьки обирають де їм "краще" навчатись, а не що їм хотілося б вивчати.. і наші виші не дуже гнучкі із наданням можливості змінити напрямок навчання. за цим йде і корупція в універах, бо нецікаво вчитись, а сесію треба якось закривати; і ситуація із "дипломами лежачімі вдома".
@vvlasuk
@vvlasuk 2 жыл бұрын
@@SyperFyfik ти, напевно, в IT академії працюєш🤣🤣🤣
@АлексКорал
@АлексКорал Жыл бұрын
Все по полочкам. Дякую. До речі, навчання за програмою так і не почалося. Хоча старт планувався в 20х числах вересня
@vadyanjc9165
@vadyanjc9165 2 жыл бұрын
Подав заявку на участь у it generation Ukraine. Сидів, чекав, з 7 шкіл, відповіли на мило 3. (Типу дякуєм за участь тощо.) Тиша... Задовбався чекати, замовив собі книжку Ерік Маттес пришвидшений курс Python. Сижу, вчусь, кайфую! А про відношення шкіл до кандидатів... якщо чесно, мене дуже вразило ставлення. Feedback-y нуль. Як так можна ?
@svitlanarebr8317
@svitlanarebr8317 2 жыл бұрын
Класне відео. Я подавалась тільки на дві школи, і першу з них обрала Мате). Правда, в проекті хіба реклама масштабна, а сам відбір так собі. Подано більше 200 тис.заявок, а місць всього 1830 ( і то попередню кількість 1000 збільшили тільки за рахунок того, що більше заявок було на дешевші курси). Також повна лажа з відбором. Кожна школа вибирає як хоче. З Мате було тестове завдання, а от з Бітрут взагалі без жодних тестів прийшла відмова. Вони просто по стартових анкетах відкинули більшість, просто за загальними критеріями. Хоча я саме на цю школу розраховувала, бо якраз незадовго до цього проходила туди тестування і пройшла кілька етапів.
@suxaryk
@suxaryk 2 жыл бұрын
хороший випуск. Запиши, будь ласка, випуск про школи англійської які в Україні можеш порекомендувати. Доречі зараз в укр. ютубі взагалі не закрита ніша англійської.
@Mintsyfra
@Mintsyfra 2 жыл бұрын
Вітаємо! Хочемо трохи розказати про вибір шкіл IT Generation. До них були чіткі вимоги, серед яких, зокрема, наявність успішного досвіду в IT-освіті із урахуванням конкретних показників (кількість студентів, які успішно пройшли навчання та отримали сертифікат про закінчення; відсотковий показник працевлаштування студентів після проходження навчання) тощо. Школи подавали підтверджувальні документи, які ретельно перевіряв Львівський IT Кластер. Саме він реалізує технічну та операційну частину проєкту. Тож до переліку шкіл потрапили найкращі.
@dima_maleev
@dima_maleev 2 жыл бұрын
В мене для вас погані новини … :)
@ВолковицькаХристина
@ВолковицькаХристина 2 жыл бұрын
Так а що по створенню умов для забезпечення достатньої кількості робочих місць під вже існуючих джунів? Через те, що в країні війна і є вірогідність, що, умовно завтра, половину команди заберуть до лав ЗСУ - проектів від західних партнерів заходить не так вже й багато, а ви ще 200тис мрієте на ринок випустити. Чи ви на перспективу? Бо більше схоже на банальне відмивання грошей під час війни, або якусь професійну непридатність таких керівників галузі
@СтаниславГраниковский
@СтаниславГраниковский 2 жыл бұрын
@@ВолковицькаХристина Проект починався до війни, і так, схоже на банальне відмивання грошей. Але мабуть до війни відношення не має.
@alexmarch
@alexmarch 2 жыл бұрын
участвую в этой программе и большой вопрос ! Почему нельзя было сделать одинаковые абсолютно прозрачные критерии для всех? Каждая школа отбирает так как хочет (кто-то в темную кто-то прозрачно) У одних тесты, которые гуглятся за 2секунды, у других высшая математика с теорией вероятности. Тесты у всех абсолютно разные. Почему нельзя создать один регламент для всех :и для школ и кандидатов ?
@ВашеВысочество-э1ы
@ВашеВысочество-э1ы 2 жыл бұрын
Что такое вообще ваш львовский it кластер?!) Там у вас топ специалисты мира собраны?)) Вообще уже устал повторять, но все, за что берется наше государство, превращается в г... Абсурд. Программа предназначена была для людей, потерявших работу, свитчеров так сказать, возрастом хоть до 60 лет, а по итогу стала программой для гуманитариев с факультета иностранных языков. Это пи..., Ребята, но у нас это в стране всегда так))
@silawtna1564
@silawtna1564 2 жыл бұрын
Чим далі, тим цікавіше! Очікування/реальність завжди відрізняються. Направду зорієнтуватися у пропозиціях шкіл було складненько... Загалом усе це досвід та пріоритети на майбутнє. Чекаємо результатів програми, щоб робити висновки, адже на разі все в процесі. Завжди є позитив та негатив, шукаємо баланс. Онлайн освіта в Україні формується і за рахунок конкуренції та фідбеків. P. S. : Вчитель лише відкриває двері, а учень заходить сам (є така мудрість). P. P. S. : Відповідальність завжди особиста.
@vadim2721
@vadim2721 2 жыл бұрын
Ну якщо пан Боргяков на стрімі каже що КПІ в міністерстві це КІЛЬКІСТЬ айтишників в країні, то ось і маємо відповідну ЯКІСТЬ тих шкіл.
@kursylviv
@kursylviv 2 жыл бұрын
Шановний Дмитро!) 🤣Ви нам стільки уваги приділили, як ніколи. Напевно через свою "любов" ще з часів правління ІТ школою, не змогли реалізувати свій потенціал і це спричинило певні психологічні травми. Ну але то вже Ваша справа, діагноз ставити не кваліфіковані. Ми раді, що Ви змогли себе знайти в іншому, де більше вдається. Все б нічого, тільки у ваших словах фактів - нуль, “голий хайп”. Проте кому потрібна правда - всіх драйвить треш ток, чим успішно і займаєтесь. 🤔Чому так кажемо? Пояснюємо по черзі: - Рекрутер написав Вам з пропозицією вести курс, опираючись на інформацію в Linkedin чи будь-де ще - що тут критичного? Не займаєтесь багато років? Оновіть інформацію в соцмережах і тоді не будуть писати! А, стоп, тоді і хайпу не буде, перепрошуємо) - Сказали, що є розроблені матеріали, з якими Ви можете ознайомитись та внести корективи - також погано?) Погано - це коли матеріалів немає і кожен веде заняття від себе, як йому більше подобається, але, можливо, Ви так звикли. - Що читай? За що не відповідаєш? Абсолютно не зрозуміло. Щоб Ви знали, ми укладаємо договір з викладачами, і хто за що відповідає там чітко вказано. Ну але, звісно, про це не вигідно розповідати - ми не ображаємось) - Можливість безкоштовно пройти курс це не оплата, а бонус, оскільки багато хто з викладачів покращує в нас свою англійську, софтскіли й загалом має можливість розвиватись. Хоча, оскільки Ви давно цим не займаєтесь, можна було б спочатку пройти курс, освіжити знання, так би мовити)) 😀Люди, яких Ви скомпрометували на відео і вставили у свій сюжет мають наступну експертизу: 👉Олег Коваль - Project Manager в SoftServe, працює в компанії з 2013 року www.linkedin.com/in/oleg-koval-84810466 👉Роман Мороз - досвід в маркетингу з 2015 року і сьогодні керує власною компанією www.linkedin.com/in/roman-moroz 👉Віра Тимощук- 5 років досвіду у напрямку 3D Designer www.linkedin.com/in/viratymoshchuk 👉Володимир Рихва- досвід роботи в ІТ 9 років www.linkedin.com/in/volodymyr-rykhva-81211962 👉Тарас Кундик- 5 років у напрямку Frontend www.linkedin.com/in/taraskundyk 🤩Так можна сказати про кожного викладача. Та навіщо говорити - відкриваєш Linkedin і читаєш. Майже так само легко, як стати айтішником за Вашими словами за допомогою інтернету. Сьогодні все ж просто і легко дізнатись) Ну але Ваше відео беззаперечно дивитись ще й смішно) 😈DOU каже, що ринок ІТ зростає невпинно навіть під час війни, Мініцифра залучає кошти на навчання, але Дмитро Малєєв каже, що зловив крендж)) Напевно у школі, яку, до речі, Ви планували чи плануєте відкрити, всім буде вдаватись, прочитавши просто інформацію в інтернеті. Але, думаємо, це просто Ви унікальні, на жаль( 🥱Стосовно 10% знижки - знову хайпова викривлена інформація від Дмитра, але це дуже мило. В кінці курсу людям надсилається фідбек форма, де вони можуть написати відгук та отримати 10% знижки на наступний курс незалежно від того, який відгук вони залишили. Якби було по іншому - не мали б, Дмитро, з чого вирізати цікаві кадри) 😵“Бриємо гроші” з людей, які не розуміють куди та для чого йдуть. Тут дуже смішно і видно, що не підготувалися, Діма. Власне, якщо Ви не знаєте - ми регулярно проводимо багато безкоштовних заходів, щоб людина могла детально дізнатись, практично спробувати й зрозуміти - потрібно і цікаво їй навчатись чи ні. Ну, але для чого це подавати, особливо перед тим, як відкрити свою школу. До речі, придумали для Вас креативну назву школи: “Вайті в айті через інтернет”. Практично в кожній компанії є випускники Logos IT Academy і наші слухачі далі продовжують успішно працевлаштовуватись, але Ви не бачили жодного - знов факап. Чи, можливо, в Каліфорнії не бачили їх? Тоді, припускаємо, що таке могло бути)) Ринок росте, кваліфіковані кадри потрібні постійно. Впевнені, що після війни ринок почне розвиватись ще стрімкіше, з новою силою. Але Діма всім каже: куди ви йдете, там таким як ви зась, а якщо дуже вже хочеться - почитайте в інтернеті. А як не вийде, що швидше за все, - приходьте в мою школу, я навчу як правильно гуглити) Шкода лише, що не всі як Ви можуть просто в неті почитати і стати айтішниками. Нема ідеальних шкіл. Дійсно, без зусиль самих студентів ніхто не може гарантувати працевлаштування, реально потрібно прокачати HardSkills, SoftSkills та презентаційні навички, але все цілком реально. Ми не хочемо заглиблюватись в інфосміття, бо це Ваша гра і, однозначно, тут Ви професіонал. Хоч частково, на жаль, довелось це зробити. А стосовно погроз - 90-ті ніби давно закінчились, та й навіщо витрачати час на коміка. Ми ж розуміємо, як мінімум, що це не ефективно і лише Вам на користь. Але якщо хтось вам напише сміливо звертайтесь в 102) Дмитро, зрозумійте ж, не всі україніці такі примітивні, як Ви собі думаєте. Ви, хоч і веселий - але не унікальний. Можливо, Ви звикли до іншого менталітету та Вам так видається, але не зазнавайтесь, хоча Вам і личить) Проте про своє "фе" не змогли промовчати, хоч і не такі ідеальні як Ви, але в цей не простий час розвиваємось і рухаємось до кращого. Цікаво Вас дивитись, дуже легко та захоплююче. Хвилинка глюкози для мозку та й будемо далі працювати! Хто шукає причини - Діма допоможе, хто можливості - думає, аналізує і створює свій шлях.
@dima_maleev
@dima_maleev 2 жыл бұрын
це офіційно - найдовший коментар на каналі.
@JennyHiver
@JennyHiver 2 жыл бұрын
Як раз розглядала різні варіки шкіл для підвищення кваліфікації. І бляха зрозуміла, що нікуди щось не хочеться і краще самій всю інфу знаходити. Дякую, що підтвердив мою думку! Реально, дуже корисне відео.
@МаксимГромов-е3с
@МаксимГромов-е3с 2 жыл бұрын
Та все вірно, в інтернеті почитати і на співбесіду)
@JennyHiver
@JennyHiver 2 жыл бұрын
@@МаксимГромов-е3с та мені для свого проекту треба) хоча хто зна, як життя складеться)))
@tutbuvyia
@tutbuvyia 2 жыл бұрын
Скіл ап сказав що в них працевлаштовано дев'яносто плюс відсотків, але там не вказано що це в айті. Прибиральниці теж працевлаштовані.
@yuriymykytenko466
@yuriymykytenko466 11 ай бұрын
Величезний лайк за Стенфорда! Я все шукав аналогію, це найкраща. Наявність лопати не гарантує тобі нічого, але продаж лопат не заборонений.
@maxus6209
@maxus6209 2 жыл бұрын
доброго дня, дякую за Вашу працю!
@rostikniks
@rostikniks 2 жыл бұрын
Я обирав школу ще на самому початку війни. Вирішив піти в Mate academy з оплатою після навчання, але не встиг на весняно-літню групу. Моє навчання на фулл-тайм курсі стартує вже в наступний понеділок :) До речі, у нашому чатику з'явилося багато людей, які вирішили взяти участь в IT GEN, адже це непогана можливість) Деякі з них отримали листи про перехід на 3-й етап. Тож хочу всім побажати успіху!)
@Hi_Elsa
@Hi_Elsa 2 жыл бұрын
👍
@illia_kozachenko
@illia_kozachenko 2 жыл бұрын
Что нам нужно, когда уже доходит до 200 джунов на место? Больше джунов!
@andrijtomkiv
@andrijtomkiv 2 жыл бұрын
А де знайти сіньорів якщо не буде джунів? Тут все залежить не від кількості а від якості. І повірте історій коли я закінчив 3 місячні курси і попав в ІТ дорівнює 0.1% або взагалі немає. Люди тратили не один рік для розвитку англійської і навиків перед потраплянням на омріяну роботу джуна в ІТ. Так що чи буде 200 чи 400 людей на місце значення не має
@yuriim87m
@yuriim87m 2 жыл бұрын
Що буде робити хитрий Василь якому не вдається знайти роботу джуном? Буде дописувати досвід і буде подаватись на мідлів
@OlenkaZmiju4ka
@OlenkaZmiju4ka 2 жыл бұрын
@@yuriim87m це ж тупо. На співбесіді дадуть задачку і Вася посипався.
@lidiia_s
@lidiia_s 2 жыл бұрын
Маю 5 років в IT. Провела 1 потік для дітей у школі Логос. Не сподобалось, продовжувати співпрацю відмовилась. Але цей життєвий досвід був для мене дуже цінний і я рада що спробувала. Дуже дивно чути погрози від автора відео, за те що я мала досвід роботи там, і що я "буду відмиватись за це"
@valeriia3597
@valeriia3597 2 жыл бұрын
Де ви побачили погрозу? То скоріше попередження було
@dima_maleev
@dima_maleev 2 жыл бұрын
ніяких погроз :) тут питання чому ви вирішили з логосом зв'зуватись :)
@lidiia_s
@lidiia_s 2 жыл бұрын
@@dima_maleev з дитинства мріяла викладати. Виступала на майстеркласах і конференціях, завжди безкоштовно. І тут в мене вперше повірили і запропонували провести курс діткам 5 занять на вихідних. Я сама з нуля створила презентації і придумала формат випускної роботи. Ночами репетирувала виступи , адже це була мрія. В результаті - дуже негативний досвід стосовно організаційного процесу від Логос, повний бардак. Але у мене вийшло зацікавити дітей, викликати в них інтерес і закінчити дипломну роботу. Співпрацю я звичайно не продовжила, але пишася що маю 7 дітей випусників, в linked in з гордістю про це говорю.
@lidiia_s
@lidiia_s 2 жыл бұрын
@@valeriia3597 "І ви блять потім будете сидіти і відмиватися за те що колись працювали, можливо навіть за гроші в Логос. " Це звинувачення і погроза
@Neo54213
@Neo54213 2 жыл бұрын
14:04 давно я так не сміявся) сьогодні викладаєш студенту ти, а завтра ви міняєтесь місцями і він вже тобі викладає))
@SSSrunntik
@SSSrunntik Жыл бұрын
13:13 от місяць назад глянув твій відосик. А тепер мені трапилося відео з цієї школи. Який же я радий, що згадав твої слова!
@DomiNoR777
@DomiNoR777 2 жыл бұрын
Хехе, участвую в этой программе. Подавал заявки в 6 школ на java. В Логос не подавал, хотя о ней ничего не знал. Что-то даже по первичным признакам мне в ней не понравилось) Дима хорошо отозвался о Сигме, а по факту у них самые идиотские тесты были. Поставили в самое начало сложные логические задачки, а всякую ерунду техническую в самый конец, времени на это выделили мало, по итогу те кто даже не напрягал извилины а просто гуглил все подряд(таких в чатиках оказалось полно), сдали хорошо, те кто на тестах по английскому просто переводили все расширениями гугл-транслейта, сдали хорошо, а те кто играл честно и пытался сам - сели в лужу из-за выкрутасов самой Сигмы. Какой смысл было им усложнять тесты и сильно ограничивать время, если все задачи есть в интернете. Что они этим проверили? умение гуглить и жульничать?...
@dmytroil4863
@dmytroil4863 2 жыл бұрын
Sigma як компанія може й гарна, але їх освітня частина Sigma Software University повна лажа. Низькопробний матеріал, в основному перекладений в Гугл перекладачі з російської, застаріла інфа та лектори, які не дуже розбираються в темі, лише читають слайди
@Юлія-ф3л
@Юлія-ф3л 2 жыл бұрын
Саме так. Робота вона так і відбувається у 50% випадках, в інших 50% - йдуть узгодження
@avtokasta9441
@avtokasta9441 2 жыл бұрын
Дякую, цікаво і інформативно. Приглядаюсь до ІТ сфери, ваш канал дуже допомагає зрозуміти що відбувається. Дякую.
@babaxakaprot
@babaxakaprot 2 жыл бұрын
Вчу Java вже 6 місяців, 4 самостійно, останніх 2 у foxmindend, формат - менторство. Від 20 годин приділяю навчанню на тиждень. Буде добре знайти роботу на початку 23 рока. Міркував про запис до IT Generation, але те що дадуть - або вже знаю, або в малому об'ємі.
@dimr5001
@dimr5001 2 жыл бұрын
Як враження від фоксмайнд?
@arturstorozhuk6282
@arturstorozhuk6282 2 жыл бұрын
​@@dimr5001 вчився 14 місяців. Поки на паузі. Теоріі не дають, силка на дві три статті буває часто за мало, щоб вїхати в суть технологіі, біблотеки. По великому рахунку все листаєш сам. Перше, шо прийшло це розуміння великоі кількості мусорної інформації на різні теми. Тому треба багато лопатити гамна. Ментором задоволений. Коли міг чітко сформулювати питання чи щось уточнити, то він міг мені доходчево пояснити. Але коли тема нова, то шоб задати питання ше треба шось петрати)) Андрюха Ш привєт, я не злився, я ще вернусь😏
@ВолковицькаХристина
@ВолковицькаХристина 2 жыл бұрын
@@arturstorozhuk6282 друже, а що ви там робили? Проект якийсь, чи просто завданнячка по різним темам?
@arturstorozhuk6282
@arturstorozhuk6282 2 жыл бұрын
@@ВолковицькаХристина курс java spring, 25 завдань. Складність різна, часом 3 завдання раз за разом, часом місяць- два тратив
@arturstorozhuk6282
@arturstorozhuk6282 2 жыл бұрын
@@ВолковицькаХристина а тематика:ввд clean code, базових типів даних, String і stream api, postgre sql, junit, жменька бібліотек для тестувань, роботи з бд, і автогенераціі коду. Я дойшов до Spring, mvc і закопався. А далі ше мали бути jpa, rest і ше шось. На сторінці курсу перераховані впринципі більшість технології, які треба буде використати під час виконання завдання.
@olehvlasiuk8355
@olehvlasiuk8355 2 жыл бұрын
круть, як завжди все по суті 👍
@1234V2-t
@1234V2-t 2 жыл бұрын
В mate academy очень мутный контракт после окончания обучения. Лучше выбрать другую школу, если есть варианты
@Ors09ua
@Ors09ua 2 жыл бұрын
а може в тебе очі мутні і читаєш погано
@1234V2-t
@1234V2-t 2 жыл бұрын
@@Ors09ua Ого , а с чего агрессия такая 😂 Ну учитывая что по окончанию общения нужно в течении 2 лет отдавать процент от заработка и работать там где тебе скажут, без выбора. При том что именно считается заработком и про условия работы написано очень и очень мутно, так чтобы потом можно было перекрутить как будет удобно. Если хочешь, кидай почту, скину этот договор сам почитаешь
@Nata2832
@Nata2832 Жыл бұрын
@@1234V2-tникто тебе не говорит где работать)
@yuriitimakov7904
@yuriitimakov7904 2 жыл бұрын
Дякую Дмитро. Дуже гарно розложив!👍
@vocative-name
@vocative-name 2 жыл бұрын
Скіл-нафіг-ап має схожий номер телефону до мого, і вже останні років п'ять мені час від часу телефонують спитати про курси 🤦‍♀🤦‍♀🤦‍♀
@Nata_ki2
@Nata_ki2 2 жыл бұрын
😂
@nezhinHizZ
@nezhinHizZ 2 жыл бұрын
Дімас, твій спіч то є сильна мотивація. Піду допишу свій додаток. P S. Занадто багато часу виділив на "піздюків". Огляд шкіл досить не повний. ПРОПОНУЮ зробити відео на тему шкіл які випускають IT-спеців. Хто з них "cool" і чому і хто "піздюки" і чому.
@romankopylov5013
@romankopylov5013 2 жыл бұрын
Як на мене, то найкраще - це школи при компаніях, які гарантують прийом на роботу по успішному проходженню курсу💪 Знаю, проводив курси, брали на роботу😎😉
@dimr5001
@dimr5001 2 жыл бұрын
Вони по суті стали фільтром для найму. Бо вже стільки вайьишнікив після 3 місяців курсів, які думають що вони джуни. Що компаніям треба якийсь інструмент для відсіву такого масиву людей.
@asioluna1473
@asioluna1473 2 жыл бұрын
Крутий і корисний відос, а ще бомбезні нігтики 🤩
@ТіпзПідзамче
@ТіпзПідзамче 2 жыл бұрын
Діма не лукав, ця херня з проблемою ІТ освіти не херня конкретних випадків типу Логосу, а загалом такого поняття як "ІТ освіта". Ця херня мені відома по меншій мірі з 2015 року, коли люди платять бабки заради Айті а отримують йух. Це ж скільки бабла "ІТ освіта" викачала за стільки років. Мені пощастило свого часу зробити доволі вірне рішення не йти на курси, припустивши що суть її абсолютно така як на твому відео, і як наслідок стати свідком того як всі знайомі хто пішов платити і вчитися отримали хєр в жопі і пішли в якісь саппорти далеко не завжди айті компаній, а то й взагалі айті "глови". Гірше всього, як я бачу те, що методом таких "Айті генерацій" держава фактично виправдовує і легітимізує функціонуваня такого горе явища. Наступним логічним кроком буде, не перевірка кожної контори як можна було пропустити, а банальне "ти не зміг, проблема в тобі". На фоні інфи про конкурентів на джуна доволі деморалізуюча херня...
@ObamaboyNotBad
@ObamaboyNotBad 2 жыл бұрын
Дякую за контент! Дуже цікава і корисна інфа! Най прибуде з Вами сила!
@Owl_UA_Unreal
@Owl_UA_Unreal 2 жыл бұрын
Та це точно ті курси зароблять дуже, краще вже знайти ментора реального і йому платити, або щось робити безплатно на початку, або що найкраще думаю курси на Udemy вони за 10-15$ але там є багато профільних і конструктивних курсах, але все на англійській
@VT_777
@VT_777 2 жыл бұрын
Там також є багато корисних безкоштовних курсів, в тому числі російською мовою та дуже мало українською. При пошуку/відборі курсів використовуйте фільтр відбору.
@romankyrkalo9633
@romankyrkalo9633 2 жыл бұрын
Контент просто бомбезний!
@yevheniypotupa4825
@yevheniypotupa4825 2 жыл бұрын
Я знаю випускників Логос, багато з них реально толкові, інше питання, що тут вже є мотивацією кожного. І це було 6 років тому)
@PGrygoriy
@PGrygoriy 2 жыл бұрын
👍Like, Дмитре! 💯%
@maksimmakarov9319
@maksimmakarov9319 2 жыл бұрын
Дві школи обісрав (хоч и обгрунтовно), дві школи відрекламував. Про інші майже нічого не сказав.
@Олексій-г1в
@Олексій-г1в 2 жыл бұрын
Я вчився в Logos. Базовий курс Java, заплатив шось біля 10к грн в 2014 році. хз мені норм було. Я звісно не вівся на ту всю херню про працевлаштування(то стандартний мем в принципі), а мені просто треба було мову вивчити. Оцінив би якість навчання на 7 з 10. Краще ніж онлайн курси. Якщо не чекати від них золотих гір то в принципі норм.
@egorkrapovnitskiy997
@egorkrapovnitskiy997 2 жыл бұрын
Я закончил КПИ и уже на 3 курсе в хорошей компании работал инженером(mixed signals). В целом хочу сказать, что порог вхождения куда выше, чем на джаваскрипте писать, но за то конкуренция куда меньше. Я все еще студент и даже не имея серьезного опыта регулярно получая предложения по работе на позицию мидла. Посмотрите в сторону embedded сферы, оно и в 100 раз интереснее, чем тот же веб, и имея более менее нормальную базу можно устроиться довольно быстро
@m-benzbrabus2702
@m-benzbrabus2702 Жыл бұрын
Сфера цікава, погоджусь, самому подобалась. Але без профільного фізмату чи радіотехнічки там роботи немає чого. Просто вміти кодити замало. Більшість зараз пробує залітати без будь якої бази з бажанням пройти навчання за півроку-рік і почати хоч якось кодити.
@egorkrapovnitskiy997
@egorkrapovnitskiy997 Жыл бұрын
@@m-benzbrabus2702 Согласен в вами и думаю что это плохо (
@m-benzbrabus2702
@m-benzbrabus2702 Жыл бұрын
@@egorkrapovnitskiy997 Та не бачу нічого поганого. Причому говорю як людина, яка якраз і не має тієї необхідної освіти. Просто доросле життя всіх розставляє по місцях. Хто на кого вчився, чи хто що може. Окрім що можу побажати успіхів тим хто того заслуговує. Зараз сам збираюсь в ІТ. Хоча тема хайпує, джунів як бруду і навряд то хороша ідея. Але маю хороший парашут у вигляді попередньої професії, яка теж далась не легко. Тому якби щось буде повернутись.
@helen7873
@helen7873 2 жыл бұрын
Я працюю в It дуже довго, і якось мені захотілося живого спілкування і корпоративів, я вирішила піти паралельно викладати в It школі. І з кожним роком планка навчання там падала і стандартизувалася. В останній рік мого викладання, дійшло до того, що викладачів тестували. Але в цих тестах не було нічого пов'язаного з предметами, які ти викладаєш, а лише про те як добре ти знаєш історію школи і чи правильно видаєш Дз і пишеш відгуки студентам кожен місяць. (Тест потрібно було здати на 100%, якщо не здаєш продивляєшся відео і здаєш заново) Все почало скочуватися до того, що Я повинна була мотивувати навчатися і робити домашні завдання студентів. Я?! а не їхнє бажання стати успішними та професійними.
Типи оплат в IT | Як заробляти більше
27:54
Що бісить в IT?
20:38
Dima Maleev
Рет қаралды 57 М.
大家都拉出了什么#小丑 #shorts
00:35
好人小丑
Рет қаралды 96 МЛН
when you have plan B 😂
00:11
Andrey Grechka
Рет қаралды 63 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 1 Серия
40:47
Inter Production
Рет қаралды 1,4 МЛН
Touching Act of Kindness Brings Hope to the Homeless #shorts
00:18
Fabiosa Best Lifehacks
Рет қаралды 19 МЛН
Гаррі Поттер: чого ви не помітили?
28:23
Роксана Тимків
Рет қаралды 62 М.
ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ IQ ТЕСТИ? 🧠 [VERITASIUM]
33:05
PROМОВА
Рет қаралды 90 М.
КАК Я ГЛАЖУ КОТИКОВ и другие важнейшие вопросы
23:39
Бионическая Россия
Рет қаралды 168 М.
大家都拉出了什么#小丑 #shorts
00:35
好人小丑
Рет қаралды 96 МЛН