Кривбас - Полісся. АУДІО онлайн трансляція матчу 28-го туру УПЛ

UA-FOOTBALL

UA-FOOTBALL

25 күн бұрын

Альтернативний коментар або звук для тих, хто не матиме змоги подивитися поєдинок.
UA-Футбол організовує коментар поєдинку 28-го туру чемпіонату України між "Кривбасом" і "Поліссям".
У середині 45-хвилинки Танковський відкрив рахунок. Матч перервався через повітряну тривогу під кінець першого тайму. Команди мали дограти поєдинок увечері 12 травня, але все-таки було ухвалено рішення зробити це наступного дня. Чи зможе "Полісся" без Будківського наздогнати "Рух"? Або ж "Кривбас" продовжить почесно захищати бронзове місце? Відповіді на ці та багато інших запитань - уже зовсім скоро.
АУДІО трансляція поєдинку розпочнеться в понеділок, 13 травня - о 12:55 за київським часом.
Матчі УПЛ / Кубка України можуть зсуватися або перериватися через повітряні тривоги