Що думаєте про Каліфорнію як штат для старту?)) 🔥 Якщо потрібен нотаріус в Лос Анджелесі, пишіть Марині: instagram.com/notary_ca/ 📱Мій Інстаграм: instagram.com/kris_zahrebelna/ Не забуваємо донатити на ЗСУ!
@sashap82222 ай бұрын
якщо мені вдастся віїхати з України то приїду в Лос Анджелес. Спочатку куплю машину і буду спати вмашині пару місяців щоб зєклномити і обдивитись навкруги. В цьому місті є благодійні безкоштовні парковки для тих хто має машину але немає житла. Там можна припаркуватись і безпечно переспати в салоні власної машини. Ти показуеш власникам документи на машину і страховий поліс і тебе пускають переспати. От якби ви розкрили цю тему!
@kongo8592 ай бұрын
Каліфорнія це 7-8 тис на місяц.а робота на початку 16-18 $на годину. З такою зарплатою половину з цього бюджету не заробите.
@topshield27002 ай бұрын
Плохой штат. Я жил там и с радостью уехал оттуда.
@topshield27002 ай бұрын
@@sashap8222даже не думай без денег суваться сюда. Да и с деньгами тоже
@sashap82222 ай бұрын
@@kongo859 я не їду в Америку щоб працювати за зарплату чи милуватись краєвидами.
@AlexWanderlust72 ай бұрын
Надзвичано цікаве відео! Скільки корисної інформації в такому короткому і зрозумілому форматі. Дякую)
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@Iryna-w5m2 ай бұрын
Потрібно бути настільки цілеспрямованими, впевненими у своїх силах, щоб зважитися на такий серйозний крок, як переїзд саме до США! Як багато нюансів та перешкод на шляху до американської мрії… Відмінне відео. Як завжди,серйозне опрацювання дрібниць, покроковий алгоритм дій, корисні поради, цікаві гості! Респект та повага автору! Кріс реально крута! 👍🏻🫶🏻
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
🙌🙌🙌
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@stas.d2 ай бұрын
Це просто свято, а не відос ❤ Згадується фраза Олі. «Америка полоще тебе, як пральна машина» 😅
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
😂🙌
@IrihkaLemchyk2 ай бұрын
Чудовий випуск. Все дуже швидко інформативно цікаво. Для мене Ваше відео найкрутіше за всіх інших, а я передивилась багатьох. Ви супер молодець. Продовжуйте в тому ж ритмі. Оцінка 10 з 10
@eugeniazakharowa38672 ай бұрын
Дякую за те, що у відео згадали про самотніх мамусь з дітьми😊 Дуже приємно, що звернули увагу❤
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@АннаЦонда-ь7ц19 күн бұрын
Був 1 інший цікавий ютюб канал, тепер став цей, переплюнув по цікавості, начинки - інформації. Супер. Дякуємо вам ❤❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
@Ketrin.S2 ай бұрын
Не планую переїжджати до штатів, але як завжди дуже цікаво дивитись 😊
@olgamartian2 ай бұрын
Дівчина нотаріус молодець - приклад 💪🏻😎🔥
@ant9650Ай бұрын
Помічник судді) уявляєте які суди в Україні)?
@olgamartianАй бұрын
@ я не уявляю а знаю (( тут самі знання не причьому- людина приходить і її начальник і сама схема поступово починають вчити іншому інакше на дають зростати - вчать корупції, хамству і тд . Але це не означає що з тими знаннями в системі де це не можливо - буде перенавчатися в працювати з повагою і чесно !
@user-42482 ай бұрын
Якби не війна і ракети, і не дивилися б в сторону іміграції, а так дякую за такі цінні поради.
@annakolodynska821827 күн бұрын
Мені дуже подобається стиль ваших відео. Все структуровано, є відеовставки по темі, все чітко. Дякую. В нас ще в планах еміграція. Поки війна - це нереально, але так буде не завжди.
@dziubliikАй бұрын
почитала коменти - зловила дику панічку… Я так рада за людей, які змогли, я і сама так хочу, але це так страшно покинути все і «народитись заново»
@DeeMONi4872 ай бұрын
Марина великий молодець! Приклад для багатьох людей. Бажаю розвитку та успіхів Марині та її родині
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
❤️
@oos2322 ай бұрын
Я памʼятаю себе вночі у порожньому аеропорту Сан Франціско, нікого абсолютно не знав, ні друзів, ні родичів, ні толком англійської, людина з якою домовлявся про житло не відповідає…😂 Але нічого, прорвалися)
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Оуу) я памʼятаю як ми прилетіли в Сан Франциско (це наше перше місто), і нам попався таксист Ігор, який сказав - ви сюди жити??? Тут люди тільки працюють, живуть всі за містом 😂🙌🙌
@oos2322 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna Теж саме) Як приїхали в Bay Area, так і живемо. Офіс в Сан Франціско, в який заїжджаю декілька разів на рік в разі мітингів із биг босами) А так за містом у власному будинку) В Сан Франціско я би жив тільки у Marina District)
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
@@oos232ну тому ми як тільки отримали грінки поїхали в ЛА 😁🙌
@olya70222 ай бұрын
так, дуже 😬стрьомне місто
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
@@olya7022 Не знаю, що й сказати вам. Чесно кажучи, ЛА - то убога помийка порівняно з Bay Area.
@blisscrypto58782 ай бұрын
Завжди дивлюсь Ваші випуски, супер корисні!!! ❤❤ хай і надалі будуть ідеї, наснага і гарний настрій. Вітання з італійських Альп
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
🙌
@juliakile96282 ай бұрын
Будь ласка, не забувайте казати що ви говорите виллючно про ЛА, бо не скрізь так важко орендувати житло. Ми орендували своє житло ще з європи, без кредитних історій і тд, і відразу заїхали в свою квартиру після прильоту в США.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Круто:) в Каліфорнії на жаль усюди так. В Сан Франі те саме було 😁
@anitayinston79862 ай бұрын
Пані, а в якому штаті орендували?
@juliakile96282 ай бұрын
@@anitayinston7986 Техас
@БогданаТовстоліс8 күн бұрын
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
@EnglishVibe2024Ай бұрын
Как всегда получаю огромное удовольствие от ваших видео! Всё очень замечательно, информативно и полезно! Спасибо вам, за ваш труд!
@Natali.Kit.2 ай бұрын
Супер Щиро дякую за безцінну інформацію ❤ Все чітко і стисло
@ЛюбомирЗахарчук-ч6ю2 ай бұрын
Христин, ми, я і моя донька, до всього, тяжко хворою, прилетіли в штати з 700$))) все відносно))) перша робота пішки, потім велосипед, а потім автівка, було важко, але все реально
@Tom-fu8le2 ай бұрын
Дяка і респект за цікаві розповіді і відео. Ви прекрасні.
Дякую Кристина💛💙! Мы сейчас живем в Баварии🇩🇪, и хотим с женой переехать в Америку🇺🇸!☀️. Поэтому ваши видео дают Нам нужную инфу.❤
@Travel-e9s2 ай бұрын
Молодець, гарне відео!! І плюси та мінуси показуєте!! Тільки про 300-400 баксів їжа на людину, та ще й органіка в ЛА, щось не те, мінімум 600-700, якщо Не органіка, це економ режим на одно виходить. Зніми будь-ласка більше відео про шахрайство в США, наприклад в медицині, як розводять на гроші страхові, по принципу, типу клієнт не запитав, то можна і втюхати, або додаткові послуги і тд.Про кейси типу до 5000 баксів, як кажуть small case cost, коли бачать, що людина новенька в США і типу може проканає, бо до суда не дійде. Як на Баріку колись було в Ха, типу приходиш, цінника не має і починається лохотрон. Його тут вистачає багато де в сферах. Хай люди будуть меньш довірлими.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Дякую:) Ну щодо їжі тут все індивідуально)) але дівчата знайомі, хто один вкладаються в цю суму 😁. В Трейдер Джо можна 2 пакети купити великі їжі на $60 :)) З приводу медицини, якщо буде компетентна людина- обов’язково 🙌🙌🙌
@halyachykailo13452 ай бұрын
В таку суму можна вкладатися хіба на жорсткій дієті!🤣
@LOVE_LIVE_ENJOY2 ай бұрын
Супер дякую планую переїзд до штатів і багато дуже корисної інформації. Особливо ті покрокові питання що потрібно вирішити найпершими. Хочу додати із власного досвіду що в кожній країні є ті що взахваті від неї і ті що згадують у страшному сні. За три роки життя в Іспанії побачила дуже різні історії імігрантів. Особливо після 24 лютого
@Привіт-б4к2 ай бұрын
Україна теж не для слабких зараз😂
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@АннаЦонда-ь7ц19 күн бұрын
Абсолютно 😅😅
@vitaliy552m15 күн бұрын
Нотаріус виглядає дуже здібною. Очі яскраві. Зразу видно, що приїхала і добилась. Обручка точно з тим всім не пов'язана.
@ukrainehamradio2 ай бұрын
Парадокс в тому, що для українця, який все втратив в Україні, що в Європі, що в США чи Канаді, буде легше почати нове життя, ніж в іншій частині України.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
На жаль так, реалії такі :/
@livermore212 ай бұрын
На мою думку простіше буде в США навіть якщо не втратив нічого в Україні якщо дивитися на перспективу чого можеш досягти за 10 років. Треба тільки пройти спад у матеріальному рівні життя перші 1-5 років проте життя відразу буде без нервів, ментальних хвороб, культури ненависті, заборони щасливо жити що дає війна в Україні що на мою думку коштує дорожче за матеріальні речі
@Scaran1002 ай бұрын
@@livermore21 погоджуюсь. Оосбливо враховуючи, що та ж Польша по дороговизні буде на рівні Остіна, то вибір очевидний. Та і европа це просто сейм шит, такий як україна, з такими ж людьми тільки з законами евросоюзу де і в майбутнього все рівно буде дуже велиий вплив раші, тому україна та европа це буквально шило на мило. Тому якщо дійсно хочете звалювати - то це США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Великобританія. І з цих 5 країн легше всього буде саме в США.
@truman56522 ай бұрын
Дуже корисно! Дякуємо! 💪💪👍👍🔥🔥
@hamann12412 ай бұрын
Балка, градусник, тремпель, стекляшка...❤🎉
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
ампулка :)
@hamann12412 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna а, ещё ракло 🤣
@hamann12412 ай бұрын
Ракло 😂
@funmonkey17292 ай бұрын
Дякую, класне відео. Як завжди інформативно та цікаво.
@turvit822 ай бұрын
Бачу Кристину ставлю лайк😄. Не думав що колись напишу подібний комннтар про когось))
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
😁❤️
@a.kalinchenko2 ай бұрын
Щодо перекладів, зокрема, довідок про щеплення дитини - я замовив переклад в Україні (онлайн надіслав, сплатив, одержав переклад), прийшов до лікарні, вони не вимагають нотаріального засвідчення, вносять ці дані в свою базу- і на базі цих даних видають свою довідку.
@jurijk00002 ай бұрын
Ні в якому разі не обирайте великі міста для старту!!! Це жахлива помилка! Рента кошмар, боротьба за роботу з іншими мігрантами(пошук роботи 1-2місяці), кримінал. Маленькі міста 200-800к де невеликі ціни на ренту, за работу ви будете змагатись з дітьми мільйонерів(пошук роботи 1-2дні), безпечно, можливість у майбутньому купити дім.
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
Добре, якщо лише 1-2 місяці. Мої знайомі за півтора року досі не знайшли роботу.
@st.schultz587129 күн бұрын
Які міста порадите?
@jurijk000028 күн бұрын
@@st.schultz5871 Madison Wisconsin дуже гарне мiсто
@МаринаМарина-щ5д2 ай бұрын
Трохи більше пів року тут. Планую подаватися на грін карту. Готувалась до переїзду пів року. Але теоретично мені ця країна підходила, на практиці не має того кайфу ( в Європі 1 рік прожила в Польщі). На старт було 10000 дол у Флориді, зараз в Міссурі (орендувала житло на рік). Самій цікаво як буде далі моє життя або притримуватись плану перечекавши кризу або шукати іншу країну для імміграції
@AndriiGoogle2 ай бұрын
Я так розумію із зарплатою в 2,800$ в США можна розраховувати лише на оренду кімнати із кимось. Залишатись буде +/- 300-400 доларів після всіх витрат. Небагато
@ОлегСонін2 ай бұрын
Авторка, як я розумію, живе в Каліфорнії, тому й мова про цей штат здебільшого. Ще є багато різних штатів де все відрізняється від законів, до погоди та цін на все та зарплатні
@МиколаОхремчук-ж7э2 ай бұрын
найважче це знайти спонсора! дякую за випуск!
@ДімаМиленчук2 ай бұрын
Як завжди цікаво❤
@Basilio5500Ай бұрын
Дуже корисна інформація, але надто швидко теревенькаєш. Спокійніше, не поспішай 😜
@elli-20002 ай бұрын
Гарне відео, вдячні
@yura39482 ай бұрын
$3000 це та сума з якою ми прилетіли 10 років тому, і тоді це було мало. В нас була мета, і це дуже допомагає
@ixileroi2 ай бұрын
Дякую за якісний контент!
@livermore212 ай бұрын
На мою думку Україна найскладніша країна для життя. Ми все життя живемо у вічній кризі і справляємося з такими труднощами. Американці не витримають такого життя
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
Це вже кому як. Мені особисто в Україні було значно легше. І всім, кого я знаю - так само.
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@НаталияКомарчук-ъ8бАй бұрын
Американці дійсно не витримають, але і наші тут не всі витримують. У Вас просто ще нема можливості порівняти. Погугліть коменти під такими відео, що тут, що у Європі у наших людей масове розчарування...
@olgamartian2 ай бұрын
Так в Європі саме українці по різному , знаю дівчину що 15 років спокійно працює фотографом тобто вільний графік але каже іП не потягне тому працює за кєш і не париться. Як манікюри і колористи не питала … знаю сектор ІТ пильнують ( туди европейські органи вклали гроші) замість логістики і тд))) тобто мати свій бізнес іт і про нього не заявити / спіймають і видворення з коаїн евро ! Тому в банатьох хлопці на Кіпрі працюють чи десь чи регеструють все офіційно аби не мати проблем .
@АнтонЖовтневый-в5м2 ай бұрын
Доброго дня, чи був у когось кейс, що по приїзду подавалися на бенефіси разом з ssn та дозволом на роботу? Скільки чекали в такому разі?
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@ТарасГаличанин-ю2л2 ай бұрын
Дякую вам за роботу
@KoS.....2 ай бұрын
На тему поштової скриньки... У нотаріуса на столі ФАКС!!! 😂😂😂
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Я навіть ним користувалася, працюючи в офісі 😂🙌
@annatime16002 ай бұрын
Так бо факс безпечніший при захисту данних.
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@IgorIvanchenkoChinese2 ай бұрын
Дуже цікаво! Але план ПОВИНЕН бути обовʼязково, інакше може все піти по одному місцю. Треба чітко розуміти чим займатися і мати чіткі рішення, якщо щось йде не за графіком. Оренда буде забирати майже всю зарплату. Всім успіху!
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
100% 🙌
@Duthar332 ай бұрын
В ближайшие годы проживания в штатах многие поймут,что натурально заверить можно бесплатно в библиотеке или ситихолле и ненужен супер нотариусы украинские которые привыкли снимать огромные деньги с клиентов в украине
@robant55782 ай бұрын
V banke, esli ty ne member to $2-3-5 top
@actionxata92 ай бұрын
что заверить? довереность в украине? дешевле всего было в посольстве раньше они довереность сразу заносили в укр базу можно было даже оригинал в украину не отправлять, а сейчас хз
Я, яка дивиться з Америки, а нещодавно тільки була і на стекляшкі, і біля градусніка, і в саржином, відкрила шифонер, зняла з тремпелей одяг, та змінила луДший на Америку
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Welcome to the US 🙌❤️
@stanislav66682 ай бұрын
Порошенковская ботоферма заехала
@Nadiia_Nadiia2 ай бұрын
Підкажіть, будь-ласка, чи діє ще програма U4U?
@olexandrja46762 ай бұрын
Як фільм називається? Вже є профіль на imdb?
@actionxata92 ай бұрын
вот это вот комфортно 12к ))) умножаем на 2 и вот тогда более менее, даже не комфортно, а 3к это только если к комуто ехать разве что, чтоб давали машину, угол и работу на первое время.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Звісно, це супер критичний мінімум і сподіватись швидко вирішити питання з орендою 🙌.
@lexzcq2 ай бұрын
Христино, а у мене таке питання - якщо переїжджати родиною з дитиною, то як краще робити - щоб один з батьків спочатку їхав і все підготовував чи краще всім одразу їхати? Бо чесно кажучи не знайшов в інтернеті досвіду інших.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Ох, важке питання. Чула про випадки, коли спочатку їхав тато, потім забирав сімʼю. Але це теж важко. Якщо працювати зможете вдвох - то напевно краще вдвох. Для збереження здорових стосунків 😅. Але тут нема правильно варіанту)
@ViktoriiaI-f4q2 ай бұрын
Будемо реалізовувати такий план в січні, тож потім розкажу 😅😅 А так насправді не знаю як краще
@lexzcq2 ай бұрын
@@ViktoriiaI-f4q потім Христині розкажіть як пройшло, нам всім цікаво. дЯкую
@topshield27002 ай бұрын
Краще в сша не їхати. Нема тут що робити. Це не країна для сім'ї
@topshield27002 ай бұрын
@@ViktoriiaI-f4qтіки не їдтє до каліфорнії флоріди і нью йору. Рекомендую Чикаго , Медісон, Можливо техас.
@Roman-l9p2 ай бұрын
Привіт! А де можна дізнатися що покриває безкоштовна медична страховка? От у мене якась рідкісна хвороба і ні в Україні ні в Польщі не можуть встановити діагноз, то чи зміг би я із серйозними проблемами зі здоров'ям звернутися до лікарні за обстеженнями?
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Вітаю. Мені писали, що збираються їхати в США по u4u з дитиною, у якої СМА. Укол коштує $2 млн чи 1 млн. Але наче мають зробити безкоштовно по медікал. Ключове наче :)
@Roman-l9p2 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna я намагався гуглити інфо про страхівку, але не вдалося розібратися, можливо підкажете достовірний ресурс? Ми до Сакраменто хотіли б приїхати.
@actionxata92 ай бұрын
зависит от штата, как правило включено все в дем. штатах, но не расчитывайте на качество выше чем в украине (платные клиники) или польше
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
@@Roman-l9pна жаль тут не підкажу, і ці питання ви вирішуєте з лікарем або клінікою вже по місцю. З реальних випадків - по медікал зробили операцію на коліні, але час очікування був такий нормальний
@Skolozdra2 ай бұрын
Привітання
@NeelliX7772 ай бұрын
Помогите пожалуйста заполнить правильно форму на лотарею гринкард, или посоветуйте кто это может сделать
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Можете звернутися до Ліани (інстаграм в описі до відео та закріпленому коментарі)
@АннаТурсунова2 ай бұрын
Від всієї щирої української душі хочу вам подякувати за це відео! Це дійсно те що мене дуже хвилювало, і так вчасно цей матеріал побачила🥺❤️
@lpjoj2 ай бұрын
Розкажіть, будь ласка, про свій досвід у кіно.
@robant55782 ай бұрын
5 rokiv v usa z cholovikom? Koly rozvid?
@ІваннаМомотюк-ж9ы2 ай бұрын
Де можна отримати цю карту на покупку продуктів?
@sofisoniy2132 ай бұрын
Доброго дня, ранку, вечора)) таке питання- для кравців є можливість добре заробляти з великим досвідом?
@stanislav66682 ай бұрын
Швеи и портные могут везде зарабатывать, а с большим опытом могут зарабатывать и хорошие деньги, поэтому я бы смело переезжал в США, но предварительно подтянув немного язык, чтобы было легче найти работу и понимать заказчиков/начальство на базовом уровне
@НаталіяПроценко2 ай бұрын
Кристина, расскажите, пожалуйста, как с животными переезжать. Полезные контакты.
@vitaliy552m15 күн бұрын
Хтось помнить Королевську? Так от інсайт - у неї у високих кругах було поганяло "сосущій нотаріус". Чому я це згадав? А просто так.
@РоманДрагонов2 ай бұрын
В посиланні не грін карта а якась електронна різноманітна віза. Це особливості веб перекладу, чи я кудись не туди зайшов?
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Посилання на лотерею грін карт 😁😁😁
@Leraconda2 ай бұрын
але ж як прилітаєш., то треба сімка вже як виходиш з аеропорту, то що, можна купити тимчасову спочатку в самому аеропорту?
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Там ловимо вайфай 😁. В аеропорту не купите))
@actionxata92 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna про минт забыли лучше его заказать, и если поддерживает eSim сразу же и активировать
@Nice_Comment2 ай бұрын
це не Єгипет із Туруією... сіммку тут не купити в аєропорту
@olgamartian2 ай бұрын
Дякую : питания в мене - гіпотетично є сума наприклад 150000$ я можу купити одразу житло ( там поки поживу в готелі) зрозуміло не в ЛА а десь … які проблеми з цим ? Нащо мені кредитна історія ?
@ИришкаПершак2 ай бұрын
Ми тільки збираємось до США. Самий великий страх це - куди далі з аєропорту. Як би сама, то таке, а їдемо всією сім'єю( я, чоловік та 2е дітей). Маю надію, що на місці вже буде краще зрозуміти що до чого.🥹
@yanawilliams58142 ай бұрын
Не можу погодитись з тим шо їжа дешева, я скажу їжа дууууже дорога, я живу в Північній Дакоті де ціни наскільки я знаю нижчі ніж в Каліфорнії. І я говорю про просто продукти, не рахуючи ресторани. У нас на сімʼю з 5 чоловік (3 дітей) витрачається більше 1,000 на місяць
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Звісно, якщо велика сімʼя - більші витрати) Але тут ви навряд чи відмовите собі у манго або авокадо, тому що це дорого :))
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
То це ви ще дуже дешево вкладаєтеся. У нас виходить десь $1500 на трьох (двоє дорослих і дитина). І це БЕЗ ресторанів та кафе, ми в них не ходимо. І доставку додому НЕ замовляємо. Виключно супермаркети (Costco, Whole Foods, Trader Joe's) та дрібніші магазини. Штат Нью-Джерсі (Cherry Hill).
@Scaran1002 ай бұрын
велком ту юкрейн) ось де дороге їдло.
@Stambul842 ай бұрын
Добрий день .пидскажить будьласка хоч один малюсинький вариант як виихати до США для проживання та роботи.вже пять рокив хочу.але в США немае ни одного знайомого.будьласка пидскажить хоч якийсь вариант.або через кого можна потрапити..зараз я працюю в ЕС на будови.вибачте.буду дуже вдячний.це така Мрия Дякую.Надия есть.😅
@alinacarnations2 ай бұрын
Чи діє ще програма U4U? Бо чула що вже неможливо приїхати по неї
@omged94482 ай бұрын
Діє. Але не схвалюють ще спонсорів...
@dimwelАй бұрын
цікаво побачити реальну суму грошей з якою люди попадали до США ) бо я щось ну дуже сильно сумніваюся що 12К доларів було з собою )
@Krystyna_ZahrebelnaАй бұрын
Якщо є до кого приїхати на перший час, приїжджають і з кількома тисячами. Ще залежить куди)
@dimwelАй бұрын
@ та я розумію що для комфортного комфорту треба гроші гроші, але ж реальність інша напевне, може я просто на якійсь іншій планеті знаходжуся ))
@dimwelАй бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna скажіть а наскільки реально по робочій візі заїхати?
@АлександрЖиденко-щ3р2 ай бұрын
Как возможно легализоваться через бизнес?
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Віза E2, а потім EB5
@robant55782 ай бұрын
500K dolarov zainvestirovat, I derzhat 5 pomoemu chelovek na zarplate, i platit nalogi
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
@@robant5578 Для EB5 зараз чи 800 к чи мільйон :) тому спочатку можна е2:) там 100к :) а потім вже eb5)
@annatime16002 ай бұрын
Вау, захоплююсь Мариною. В неї лінкдін?
@robant55782 ай бұрын
Vona loxiv rozvodyt. V usa notary robliat v banku, biblioteci, i bagato de. Besplatno abo za 2-3$
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
❤ Лінкд ін не питала, але інста в описі :))
@annatime16002 ай бұрын
@@robant5578 вона вас не примушує в неїбрати послуги, а те що вона доволі успішно прродає свої послуги теж багато про що нам каже
@ViktorZyrianskyi2 ай бұрын
Слава Украине!!
@ОлексійШахов2 ай бұрын
Христина, поясніть, будь ласка, вашу думку. Чому ви рахуєте заповнення заяви на U4U за гроші це корупція? Чому схоже заповнення заявки за гроші на лотерею Грин Карт, або на отримання візи це зовсім інше? Мені здається що ГК та на візу простіша форма.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Мова йде не про допомогу у заповненні документу правильно, а за хабар у вигляді «пошук спонсора під ключ» і бізнес, який українці зробили на цьому. Якщо для вас таке ок, то це ваше право так думати :)
@qwertylina2 ай бұрын
Корупція це інше, а те про що в відео це шахрайство звичайне))
@ІннаМакарихіна2 ай бұрын
Зрозуміють, що Америка це не доя родини, в основном легше переїхати вдвоз без дітей і обом працювати цілодобово щоб гвсити кредити
@actionxata92 ай бұрын
ну в целом да, ребенок тут только расходы никаких доходов, поэтому многи заводят собак)) но если ребенок уже может ходить в школу то это хотябы бесплатно
@maxpalamarchuk5198Ай бұрын
Зроби такий же відос, але для переїзду з сім'єю. 2 дорослих, 2 дітей.
@mishavatunja86852 ай бұрын
Якщо знаєте мову,і маєте гарну професію,сміло можете переїзжати.
@robant55782 ай бұрын
гарну професію, tse iaku?
@rostislavzaporozhets7372 ай бұрын
@@robant5578мабуть це значить що людина має бути фахівцем в якійсь професії, насправді щось дуже добре вже вміти, а не приїхати та тинятися шукаючи своє життєве призначення та вчитися з нуля та щє й не знаючи англійської. Це буде не життя, а виживання, мов риба виброшена на берег. Це була метафора😁
@robant55782 ай бұрын
@@rostislavzaporozhets737 v ameryci vse po inshomu. Treba pereuchuvatys,chy to mexanik, chy santexnik, chy stroika, treba vyvchyty terminy I instrument, I tak vsiudy. Ne govoriu navit za medykiv chy advokativ.
@АндрейСидоров-ц3ж2 ай бұрын
@@rostislavzaporozhets737всем насрать, все по знакомству. Не летайте в облаках
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
@@robant5578 Все правильно. Перевчатися, отримувати сертифікації, ліцензії. Саме так, буде важко, а хто казав, що буде легко? Або ж їхати на готову вакансію в ІТ до клієнта, якщо є відповідна експертиза.
@alexgrekua2 ай бұрын
Чи є якийсь спосіб заздалегідь почати формувати свою кредитну історію? Наприклад приїхати на місяць, отримати SSN, відкрити рахунок в банку, покласти гроші і почати їх витрачати за кордоном? Ніхто про таке не думав?
@robant55782 ай бұрын
Xaxaxa
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Це був класний варіант для тих хто по work and travel. Бо ссн раз і на все життя. Якщо ви приїдете туристом - ви права на ссн не маєте :)
@actionxata92 ай бұрын
не дадаут вам ссн если вы приедете на месяц, ссн это что то типа инн в украине, раньше его можно было получить только имея эмиграционные статус или гражданство, а с паролем сейчас это больше баг чем фича)))
@robant55782 ай бұрын
@@actionxata9 ranche ty shel v SS office govoril sho tebe nado SSN dlia driver license i tebe davali SSN, osobeno v IL , no eto bylo v 80tye I 90tye)), t
@John-gf1um2 ай бұрын
Хороший выпуск сасибо !)
@Nice_Comment2 ай бұрын
20к на пеші 3-4 місяці я не факт що.... ці 20к колись окупляться..
@livermore212 ай бұрын
Окупляться за рік за рахунок того щоб ментальне здоров'я налагодиться, а в Україні воно тільки погіршується. Чули про втому віл війни ? Оце воно і є. Скоро люди настільки виснажать свої організми, що віддадуть все заради мирного життя
@Nice_Comment2 ай бұрын
@@livermore21 у мене не окупилось...
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
@@Nice_Comment Той факт, що у вас так склалося, то не значить, що у всіх так.
@Nice_Comment2 ай бұрын
@@BorisZbunskiy я десь казав про всіх? у вас відбились гроші затрачені на переїзд до США ? якщо не секрет скільки витратили на переїзд та перші пару місяців життя?
@СтепанПетраш-й2ж2 ай бұрын
Ти жартуєш? Навіщо тоді жити в США, якщо не можеш відкласти хоча б 20к.в рік? Це взагалі мінімальний мінімум.
@alexderibayev44492 ай бұрын
well well what can one say? -- this is Ukrainian in USA)
@eternitystar2732 ай бұрын
Чарівна ❤
@arturyukhatov78272 ай бұрын
Щодо житла - є комплекси які заселяють міжнародних студентів, а отже готові брати без більшості документів, доходу ітд.
@Nice_Comment2 ай бұрын
у студентів є посвідчення студента якщо шо
@arturyukhatov78272 ай бұрын
@@Nice_Comment ну я от без посвідчення в подібний заїхав
@Michael_ata2 ай бұрын
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@MaximBaluta-tn3yr2 ай бұрын
Эффектная ЖЕНЩИНА КРИСТИНА.
@СергейА-ь2щ2 ай бұрын
В Америці є гарні продукти, але картка на харчування називається Кал Фреш😂😂😂. Що щє додати😊
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Не одразу вʼїхала, ніколи не думала про співзвучність 😂
@brabus85532 ай бұрын
Якщо ви не зв'язані з айти індустрію в США буде тяжко,треба робити втричі більше ніж в Україні а по факту тіж кошти на фініші а то і менше. Тому заздалегідь подумайте воно вам треба? В Харкові теж можно заробляти 100€ в день і бути в зоні комфорту Тому коли тобі 40+ краще туди не їхати ,в Харкові постійно обстріли але життя кипить і можно заробляти а в Київі можно заробляти ще більше .
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Ідеальних країн нема 🙌😉
@John-gf1um2 ай бұрын
100 евро в день в Харькове??? Скажите где я к вам приеду😂😂😂
@romannyc58792 ай бұрын
😂😂😂Расскажите кто и где в Харькове зарабатывает 100 евро в день…,
@topshield27002 ай бұрын
@@John-gf1umможно и больше. Лично я клеил пленки на машины. 4-5тыс дол в месяц зарабатывал. Сейчас так же ребята хорошо зарабатывают
@alexseverinfilms2 ай бұрын
@@topshield2700знаю я теж таких, своїх же найо₴&ють, 5-6 тис, якраз і виходить в них😁
@robant55782 ай бұрын
Ne tilky vzlom skrynky, ale navit zabraty lysta to e chrime a she garbage tozhe nalezhyt vlasnyku I ne mozhna tam rytysia
@sergkopitko1142 ай бұрын
І що ж ти знайшла в тому Лос-Анджелесі?! Просто факт жити десь поруч з Голівудом,і вважати себе якимось ''обраним''? Чи це якесь дивне людське бажання жити в якнайбільшому і найрозпонтованішому мурашнику?!
@John-gf1um2 ай бұрын
😂😂😂
@robant55782 ай бұрын
Ludy skriz zhyvut, I Alaska, I Dakota I Idaho , I Alabama z Louisianou
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
Та кожному своє 😂. Мені подобається, моїм друзям теж)))
@sergkopitko1142 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna так а що ж саме подобається?! Мені,жителю чернігівських хутірських єбєнєй,який ніколи не бачив серучого на тротуар бомжа,дуже цікаво що ж ви там всі шукаєте?!
2 ай бұрын
ГОТУЙТЕСЯ И МАЙТЕ ПЛАН! В Элэе мать план это норма.И мест хватает где его потянуть.
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
😁
@ЯнаКвасивчак-ю6бАй бұрын
Вижити в Україні це не для слабких, а не ці шмарклі, які вирішуються лише за допомогою грошей та позитивної кредитної історії.
@ruslanmersedes-xy3ge2 ай бұрын
🇺🇦🇺🇦🇺🇦✈️🌏✈️🌏
@vladkornienko31482 ай бұрын
господи яка дичіна, вона колишня адвокат чи нотаріус приперла мішок брудних грошей з України, авжеж в неї були можливості та час на самореалізацію нажаль решта простих людей вимушені виживати в штатах
@tigerlendsalo2 ай бұрын
я багато років працюю в наружній рекламі і бачу що в ЛА дуже все погано с цим форматом ? таке все обшарпане (
@Scaran1002 ай бұрын
тому що люди рекламують в інтернеті, а наружна реклама це минуле століття єффективність якої менше 10% від тої яка в інтернеті.
@tigerlendsalo2 ай бұрын
@@Scaran100 ви експерт в галузі реклами і маєте доступ до аналітики рекламної ефективності взагалом ? цікаво чому на тайм сквер купа реклами такого формату *? )
@Krystyna_Zahrebelna2 ай бұрын
То ви ще в ресторанах тут не були 😁. Але вони по 50 років працюють і мають купу відвідувачів 😁
@tigerlendsalo2 ай бұрын
@@Krystyna_Zahrebelna бо вони люблять їсти , я сам пів року мешкав на лонг-айленд ) знаю про що говорю, для них наш середній ресторан , це щось по типу сходити в щось дуже дороге в америці )
@fromukraine52872 ай бұрын
🩷🩷🩷
@shkurik_sergiy2 ай бұрын
нічого страшного нема тут в Калі. я не знаю як тут себе будуть почувати або почувають ті хто в Україні жирував. я особо не жирував і мені тут норм було адаптуватися. я думаю головне тут мати когось хто раніше приїхав і пройшов цей шлях. зможуть підказати допомогти на початку
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
А що у вашому розумінні "жирувати в Україні"?
@shkurik_sergiy2 ай бұрын
ну шось по типу, що ти був топ-менеджером в Україні чи якимось власником бізнесу, середнячком коротше з зп $2000+. Ти привик їздить на топ тачці, ходити в клуби та ресторани, жив в якомусь крутому будинку чи апартментах десь на Печерську в Києві. Та й баба у тебе з цицьками та накачанами губами, все життя не працювала. А може ще парочка діточок які ніколи не знали не голоду не війни та й вчилися у приватному ліцеї на Печерську...коротше. я до того що, щоб все це отримати зразу в Каліфорнії потрібно приїхати з мільйоном
@shkurik_sergiy2 ай бұрын
@@BorisZbunskiy я якщо що жив в Києві, мав своє житло, працював фрілансером в ІТ. зараз живу в Голлівуді в студії і працюю в таксі. це повна протилежність, але мені поки норм
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
@@shkurik_sergiy Зрозуміло, дякую за деталі. Тоді по ВАШИХ мірках я взагалі якийсь неймовірний "буржуй". Мав дохід останні років 5 до переїзду до сполучених штатів (себто, 2018-2023) близько 8-10 тис $ на місяць (левова частка то основний проект, в районі 7к, решта епізодичні підробітки та фріланс, а також трохи дивідендів від інвестицій та банківських депозитів). До того близько 10 років мав скромніші доходи - близько 3-4 тис $ на рік, працюючи на більш "рядових" посадах у ІТ компаніях. Але це дозволило годувати сім'ю та заощаджувати (близько 3/4 доходу в резерв) і придбати нерухомість. Від того моменту, коли з'явилася власна нерухомість, то вже в резерв відкладав значно більше, це зазвичай від $60к на рік, бувало і більше, до $70-80к. Це не менше за 70-80% доходу. Тобто, оті вищезгадані 2к - то ніщо, це наш середній чек на скромне життя, а воно дуже здорожчало у Києві умовно за останні 10 років - якщо у 2012 я при зарплаті $3500 радувався, як слон, бо це було супер круто і відкривало нові горизонти, то рочків через 5-7 (мені підняли до 4-4.5к умовно) то вже був дохід, яким нікого не здивуєш, і вже навіть половини тої суми не вдавалося відкладати. Ми мало витрачаємо у категоріях "необов'язкове" і живемо лише у категорії "обов'язкові невідворотні витрати". Подорожей мало, понти відсутні, брендових шмоток нема, ніяких дорогих спортзалів, фітнес тренерів, психологів, косметологів, інших атрибутів люкс життя. Левова частка заробленого мною завжди йшла в Україні у резерв. У сполучених штатах, щоб так робити, треба дуже і дуже постаратися. Цицькатої дружини і хати на Печерську не мав. Жили скромно на околиці Києва. Спосіб життя - то все в голові! Я не з тих, хто хизується своїми прибутками і починає вести мажорний спосіб життя "напоказ". Мало хто навколо мене знав, що я насправді "скирдую" заощадження зі швидкістю, яка в Україні доступна хіба корупціонерам, але ні, я не корупціонер. Мені цілком окей ходити у дешевому шмоті, у копійчаному взутті від нью беленс, не заморочуватися дорогими гаджетами (ок, я звісно купив айфон, але не міняю його щороку, а він у мене живе 5+ років). Навпаки, я би сказав, що з мене родичі кепкували зачасту, бо знають, що я володію капіталами у сотні тисяч $ і можу вдягатися як депутат, а натомість вдягаюся як бідний студент, у якого заледве вистачає на їжу. Хоча мені на це по барабану, мої цінності у іншій площині, а у штатах навпаки мені такий лайфстайл виявився дуже доречний, тим більше я звик так жити. Тут поруч може йти мільйонер у прикиді за 50 баксів, а ви навіть про те не будете знати. Так і я в Україні - більшість оточуючих навіть не здогадувалися, що я "скирдую" кошти зі швидкістю, яка за уявленнями пересічного доступна хіба що тим, хто присмоктався до державного корита. Але то й не треба людям знати, щоб не встрягати у халепу (ви знаєте, що маю на увазі). А вести показушний спосіб життя - то лише підвищувати ризик встрягнути у ту халепу. Сім'я моя теж не з тих, хто хизується. Вони задовільняються простими речами і не вимагають шикарного королівського життя (а тепер то тим більше, ми зрозуміли, наскільки це допомагає, бо у штатах вже не порозкошуєш на мою зарплату і чим люксовіше люди жили раніше, тим болючіше тепер "падіння" - а мені й без того тяжко жити, бо я вже не можу 70+% доходу відкладати на резерв). Єдине, що собі дозволив (бо це моя пристрасть з дитинства) - це дороге (за мірками українців) авто, з преміум сегменту (приблизно $70к відвалив) - це як виключення з правил. Пересічні українці вважають, що таке авто тільки корупціонери можуть собі дозволити, але ні, ІТ хлопці теж багато чого можуть, якщо будуть ретельно планувати свої бюджети і не тринькатися на різні безглуздощі. Але круте авто то була завжди моя мрія, мій мотиватор, моє прагнення. Я багато років працював заради того, щоб його купити, бо то мене справді мотивувало. Знаю, це звучить смішно, бо кожному своє - кому авто то лише бляшанка та металобрухт, а мені це як вкласти частинку своєї душі. На противагу, знаю колег, які при заробітках у рази менших (умовно 2-3 тис $, що копійка по мірках ІТ, але вони себе "возвишають" над простими роботягами, які трудятся за 10 тис грн), поводяться як мільйонери і ведуть відповідний спосіб життя. Ок, вони мільйонери, але гривневі, чого недостатньо у наш час, щоб поводитися як мажор, якщо ви розумієте, про що я. Мені то чуже, бо напевно я дитина 90-х і комплекси дитинства дають про себе знати. Мені не гріють душу оті всі дорогі і "преміальні" прояви мажорного життя. Мені найважливіше мати на рахунках та в активах (кеш та інвестиції) пристойні капітали, щоб у випадку непередбачуваної халепи мати змогу триматися на плаву ще багато років. І от цей момент трапився, ви чудово знаєте, коли саме. У сполучених штатах я би почувався дуже нещасним без власних заощаджень. Тут дуже важко "вигрібати", якщо приїхав без фінансової подушки, бо витрати навалюються так дико, що тільки розгрібай - рент, страховки, податки, транспорт, на дитину, інші платіжки, які приходять звідусіль. Так от! до чого я веду - що все дуже індивідуальне. І не можна трактувати, чи "жирує" людина, лише на основі доходу. Важливіше оцінити, скільки витрачаєш на життя і який % доходу то є.
@BorisZbunskiy2 ай бұрын
І ще захотілося вам окремим повідомленням подякувати за коментар. Так, це дуже і дуже влучні слова, що все ДУЖЕ залежить від того, ким ви були до переїзду. Саме на основі цього контрасту формується власне сприйняття успішності переїзду чи навпаки фейлу. І якщо людина була роботягою в Україні з середнім доходом, а тут влаштовується на знову ж таки середньостатистичну роботу, то багатьом це в кайф, тому що можливості розширюються, доходи збільшуються. Але коли людині і в умовах України було кайфово (пристойний спосіб життя, можливість багато заощаджувати), то перший час тут дуже падає планка, накриває недитячо. Звикнувши жити у дешевій країні і витрачати копійки на базове, важко призвичаїтися, що лише за базу мусиш віддавати левову частку зарплати (а перші місяці навіть залазити у резерви і смикати звідти!). Єдиний вихід вилазити з цієї "ями" - або збільшувати дохід, або ж відкривати власний успішний бізнес. Бо на середніх заробітках тут життя нестерпне, люди живуть у нуль (в кращому разі), а для мене це неприйнятно.