Bardzo dużo informacji przydatnych dla tworzenia przyjaźni. Jestem właśnie na tym etapie i potrzebowałam to usłyszeć. Bóg zapłać 🥰
@augustynkrzysztof2 жыл бұрын
Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Serdecznie pozdrawiam! :)
@barbarasarosiek66873 жыл бұрын
Bóg zapłać😇❤🙏
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Dziękuję!
@annadymek12183 жыл бұрын
Szczęść Boże 🙏 Bóg zapłać 🙏
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Dziękuję!
@magosiamagorzata31433 жыл бұрын
Bóg zapłać ❤, szczęść Boże 💕.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Dziękuję!
@alinalutostanska61213 жыл бұрын
Największym przyjacielem moim jest dla mnie mój Pan Jezus Chrystus.Na nim nigdy się nie zawiodłam, to mój Pan mnie prowadził staram się być z Bożym dialogu z moim Mistrzem.Nigdy się nie zawiodłam na Chrystusie w każdym momencie mojego życia.Natomiast w życiu nie zawsze masz prawdziwych przyjaciół. Zawsze raduję się z obecności mojego przyjaciela ,wtedy kiedy się modlę , kiedy prowadzę dialog kiedy wsłuchuje co do mnie mówi Mój Pan,kiedy wpatruję się w obecność Jezusa w najświętszym sakramencie.Takich chwil nie zamienię na żadne inne gdyż wtedy czuję y najlepiej,i choćbym w życiu tu na ziemi nie miała prawdziwej przyjażni to zawsze mam najlepszego przyjaciela ,to mój Pan Jezus Chrystus.. Bóg zapłać Kś.Krzysztofie piękne pouczająca katecheza będę zwracać uwagę na wypowiadanie słowa przyjażn bo tak jak kś. powiedział nie każdy może być przyjacielem i ja też nie będę dla każdego.Bog zapłać.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Dziękuję!
@asiairafal23712 жыл бұрын
Dziękuję księdzu za naukę. Myślę, że takie same cechy jak w przyjaźni, o których ksiądz mówi należałoby odnieść do dobrego związku małżeńskiego. Bóg zapłać 🙏🏻🕊🤲🏻👍
@augustynkrzysztof2 жыл бұрын
Tak, dokładnie! Wydaje mi się, że to jedna z piękniejszych rzeczy w życiu, mieć przyjaciela we współmałżonku :) Serdecznie pozdrawiam!
@barbararakoczy84183 жыл бұрын
Amen. Bóg zapłać księże Krzysztofie. Bardzo potrzebna konferencja dla mnie, dla refleksji nad sobą czy to właśnie ja nadaję się na przyjaciela. Co potrzeba zmienić nad czym popracować, ale chyba najbardziej zastanowiło mnie jak wygląda moja przyjaźń z Jezusem,według tych 9 kryteriów. Bardzo dziękuję za mądry wykład i dziękuję za modlitwę ofiarując swoją. Szczęść Boże.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam! :)
@honoratachojnacka42653 жыл бұрын
Księże, bardzo dziękuję za niezwykle rzeczowe ujęcie zagadnienia. Czy mógłby Ksiądz przygotować ciąg dalszy, w którym znaleźlibyśmy odpowiedź na pytanie: Co, jeśli po jakimś czasie jedna ze stron zawodzi, tzn. mija się z prawdą, przekazuje powierzone jej informacje innym, mówi półprawdy. Czy wobec powyższego nasza postawa, nasz punkt widzenia mają prawo ulec zmianie? Czy nadal powinniśmy trwać? Z nadzieją na ciąg dalszy.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Bardzo dziękuję Pani Honorato za dobre słowo. Bardzo polecam lekturę "W duchu i przyjaźni" księdza Krzysztofa Grzywocza, który być może rzuci więcej światła na postawioną przez Panią kwestię. Serdecznie pozdrawiam!
@Teresa-ey6lx3 жыл бұрын
Jeśli przyjacielowi mówię że robi źle Tak nie można Jest to poważna sprawa Bo krzywdzi siebie i kogoś A on to ignoruje i twierdzi zupełnie co innego Po prostu nie chce zerwać z os którą nie jest stanu wolnego Jak powinien zachować się przyjaciel Upominać??Nie ma siły przebicia Co robić?
@justynap70113 жыл бұрын
Księga Syracha mówi o przyjaźni. Dużo o tym mówi.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Otóż to! Pozdrawiam :)
@katarzynasmykowska47423 жыл бұрын
Bóg zapłać🌹.
@augustynkrzysztof3 жыл бұрын
Dziękuję i zapraszam do wsłuchania się w pozostałe nagrania! :)