Благаю, розвивайте канал далі! Це дуже допоможе новачкам у навчанні! Дякую за старання та приділений час! Пояснення - зрозумілі, чіткі! База!
@OlgaTheKey9 ай бұрын
респект пану семпаю, дуже докладно, те що треба. прощавайте сумні відео з індийським акцентом, коли часом тільки по картинці здогадуєшся про що мова 🤣🤣 важко знайти реально класний контент, тому лайк підписка й повага
@qa_senpai9 ай бұрын
Дякую, на таких коментарях і тримається моя мотивація робити нові відоси ;)
@romanhavryliuk8207 ай бұрын
Відео просто супер, дякую за контент. Хотілось би трошки заклибитись у POM, та побачити структуру з АПІ класами і тд. з твої точки зору.
@qa_senpai7 ай бұрын
Постараюсь зробити стрім про це у найближчий час
@antonudovichenko38549 ай бұрын
Якісний контент, чекаю наступних відео
@artempokalchuk99059 ай бұрын
Це топ, дай Боже здоров'я
@early_testing9 ай бұрын
прикольно вийшло, багато цікавого матеріалу. Треба подумати як це все застосувати до свого проетку.
@yevhenskliarov9 ай бұрын
Давно шукав таке відео🎉
@Po4ka39169 ай бұрын
Супер, дякую за працю!
@vinsorder7469 ай бұрын
Ідеально звісно, якщо є клін-ап на рівні Web API. Але ми живемо часто в не ідеальному світі і коли є хоч щось, що дозволяє зробити тести незалежними і стабільними, то вже класно :)
@Wiktan9 ай бұрын
дякую за контент
@avramukk7 ай бұрын
Дякую! Можете будь ласка додавати гітхаб репо до кожного відоса де пишете код?
@4rtemOv9 ай бұрын
Для тих, хто буде читати коменти - відео дійсно огнина та the must до перегляду! Особливо, якщо ви почали автоматизувати, та хочете дізнатись більше. Коротко, по суті, щоб швидко побачити, як якісно робити cleanup, і краще розібратись з playwright
@qa_senpai9 ай бұрын
Дякую
@HOTtesting9 ай бұрын
Це топ
@ОлександрДовгошей9 ай бұрын
Додивився, гарно) Маю кілька питань: 1. Що краще: зберігати айдішки створених об'єктів під час їх створення, чи використати у afterEach функцію, яка знаходить об'єкт за назвою і видалить його? 2. На одному проєкті я використав beforeEach, який підчищав/створював об'єкти перед тестом. У цьому випадку я обійшовся без afterEach. Тоді це було необхідно. На інших проєктах - ні, проте ідея мені сподобалася. Можливо це краще, ніж юзати beforeEach та afterEach. 3. Ти сам робиш монтаж відео? Придивись до фрагмента, який стартує з 36 хвилини. Там зрізається частина речення, і таке часто трапляється)
@qa_senpai9 ай бұрын
Дяукую що додивились :) 1. Все залежить від обʼєкту тестування, обирайте стратегію яка в найменш затратний спосіб дасть вам можливість отримати його. Якщо є можливість отримати під час створення, це ідеальний варіант. Якщо нема, можна і після тесту. 2. Як варіант, теж непогана стратегія. Це допоможе уникнути ситуацій коли щось пішло не так з клінапом після тесту. 3. Так, нажаль я теж помітив ці моменти вже після того як відос був на ютьюбі... не стягую як монтувати 40 хв відоси )
@ОлександрДовгошей9 ай бұрын
@@qa_senpai Спробуй максимально збільшити шкалу відео перед тим, як відрізати, і прослуховувати перед видаленням відрізаного шматка)
@avramukk7 ай бұрын
Мужик підписуюсь на твій донателло, тільки продовжи відоси про api + playwright. Ось ідеально було б якби всі ті уроки шо на playwrihtsolutions тільки в відео форматі.
@MaksymStroievus7 ай бұрын
Чи буде працювати такий підхід із видаленням ІД під час паралельних тестів навіть якщо ускладнити логіку, воно ж буде видаляти всі ід, створені в конкретному тесті та не тільки, чи я помиляюся ? Буду дуже вдячний, якщо підкинете ідею куди можна копати.
@qa_senpai7 ай бұрын
Буде видаляти всі ід, у мене за один тест створюється від 3-10 сутностей, і я запускаю тести в три паралельні потоки :)
@OlegRozhkov9 ай бұрын
Ідея, чи навіть побажання що до теми настуного відео: "Playwright для WebVIew2 застосунків". Бо в інтернеті геть ця тема мало висвітлена.
@qa_senpai9 ай бұрын
ой пане, я якби мав досвід з цим шось зробив би... або якби було десь WebView2 застосунок щоб розібратись. А так не обіцяю. Але дякую за ідею :)
@vinsorder7469 ай бұрын
Я як в global setup можна зупинити ран тестів, якщо енвайрмент не піднявся? Я пам'ятаю, що така можливість працювала в Пртракторі та Wdio де ці глобальні хуки були вшиті в конфіг файл, просто не розумію як тут...
@qa_senpai9 ай бұрын
Вітаю, робите якийсь АПІ запит (наприклад на аутентифікацію API) і якщо він відпадає за помилкою, зупиняєтья виконання тестів :) async function globalSetup(config: FullConfig) { // ініціалізація енв варібл await new GenericApi().getTenantInfo(); //перевіряємо стан енва }
@vinsorder7469 ай бұрын
@@qa_senpai дякую) Чомусь думав, що воно пропускає далі. Треба ще побавитися з цим.
@yevhenskliarov9 ай бұрын
@@qa_senpai Я вирішував за допомогою global setup проблему з тим шо один з контейнерів довго стартує. Запускав полінг кожні 5 секунд та перевіряв шоб ендпоінт повернув не 500)
@yevhenskliarov9 ай бұрын
З мого досвіду видалення з бази не таке складне, бо зазвичай є таблиці з сутностями та таблиці з конфігураціями. Просто дропаєш таблиці з сутностями і не треба писати апі коли під кожну сутність, але тут вже виникають нюанси при паралельному виконанні тестів)))
@qa_senpai9 ай бұрын
немає тєла, немає дєла ))
@Andrey-zv1kc9 ай бұрын
в чому фішка використовувати newContext для реквестів?
@qa_senpai9 ай бұрын
в PW є декілька можливостей зробити реквест - використовуючи фікстуру request - створивши контекст в даному випадку це просто демонстрація того як можна зробити реквест, не використовуючи фікстуру request
@АртёмЮрченков-т5з8 ай бұрын
Друзья, очень очень нужна ваша помощь! Я пишу автотесты на webdriverio + docker + chrome + edge + firefox + aws + seleniumGrid. Запускаю локально, в параллели, все работает замечательно. Как только пытаюсь ранить тесты удаленно получаю ошибку "can not creatre session". НО как только я запускаю тесты(AWS) на любом одном браузере, тесты проходя, не падают. Это значит что если запускаю 2 или больше бразуреоов получаю ошибку, если по одному, все работает хорошо. Помогите, пожалуйста!!!! Проблемы возникают только при ране на AWS.