Дякую за тлумачення Біблії. Боже Великий Єдиний нам Україну храни 🙏 Слава Ісусу Христу!🙏
@АннаТижай Жыл бұрын
Цікаво. Найбільш зрозуміле пояснення цих віршів, дякую!
@MykhayloOleksiyenko2 ай бұрын
Слава Ісусу Христу! Мене дуже цікавлять слова апостола Павла про послух жінки у шлюбі, про стосунки і любов у шлюбі. Дякую
@ТарасЛесик-о5м2 жыл бұрын
Слава навіки Богу!Дякую!
@ІринаРубаха-ц1з7 ай бұрын
Цікаво і цінно! Дякую. 💙💛🇺🇦🙏
@Божалюбов2 жыл бұрын
Дякую, що відкриваєте ПРАВДУ!
@Natalia.Dengina_Shkytiak2 жыл бұрын
Дякую за допомогу!!! Слава навіки Богу!!!!
@Світоглядукраїнською2 жыл бұрын
Щиро кажучи, я не розумію як це відбувається, оскільки якраз днями думала про це, а сьогодні натрапила на ваше відео! Дякую вам! І дякую пані Ірині Фаріон за поширення цієї науки
@Veres13842 жыл бұрын
Слава Ісусу Христу! Дякую щиро за детальне тлумачення актуальних питань. Дуже цікавить тема "прощення ворогів чи недругів", а також тема ставлення християн до людей, які є прихильниками "руцкого міра" і проживають поруч з нами.
@capitoshko2 жыл бұрын
Дякую вам, отче!
@yaroslavmykytyn49462 жыл бұрын
СЛАВА БОГУ!
@МаріяДанилко-о8к2 жыл бұрын
Дякую за доступне пояснення цих складних для розуміння текстів Біблії. Хотіла б знати значення тексту з літургії " Іспола ети деспода"( не впевнена, що правильно пишу фразу), хор завжди дуже поважно співає ці слова.
@vitaliiskvortsov72132 жыл бұрын
Є ще Екл. 3:1-2: "1 Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом: 2 час родитись і час помирати, час садити і час виривати посаджене," І там до восьмого вірша перераховано для всього свій час. Отже зараз , як любити ворога, примусити щоб здався в полон, склав зброю, відвести до в'язниці, там накормити, тобто він вже спасений, лишився живим. А далі вже інщі процеси. Тобто на все свій час. Будь-яке прощення породжує безкарність.Має бути мудрість як поступати, в залежности від обставин.
@MrMarkijan2 жыл бұрын
Цікаво що є «любити ворога свого» і є «Люби ближнього свого як себе самого»
@ОксанаГлинка-ю4б2 жыл бұрын
Дякую за доступну проповідь,а як із заповіддю невбивай ?що до цього часу під час війни ,як убити з любов‘ю?
@МаріяПорціна Жыл бұрын
Послухайте капелана Ігоря Плохого на однойменному каналі на ютубі проповідь "Християнин і помста ворогу під час війни".У нього є багато проповідей на різні актуальні питання цього часу.
@Марія-ы1г5е13 күн бұрын
@@МаріяПорцінаУ нього дуже хороші приклади
@vitaliiskvortsov72132 жыл бұрын
Не всяке вбивство гріх, а тільки те гріх, про яке заповідь каже. Тількі після цього все стає збалансовано. ЗАПОВІДЬ НЕ ВБИВАЙ, ЗАКОН ВБИЙ. В заповіді не вбий є єврейське слово РЕЦЯХ. (злодійське вбивство з наміром, майно, і. т. д.) В нашому випадку це росія. Друге слово АРІГА, вбивство ворога обороняючись. Згідно закону це допускалося Богом і не засуджувалось. За біблійною логікою війна в Україні, це АРІГА. Наші воіни невинні. Ісус казав Петру хто взяв меч від меча і загине,,, там є 2 МЕЧА. В євреїв, якщо є носій зла, то таку людину треба вбити. Щоб зупинити більше кровопролиття.