Ліхтарик з elfbar

  Рет қаралды 16,769

Urok.in - Уроки та поради

Urok.in - Уроки та поради

Күн бұрын

Привіт, друзі! Сьогодні я хочу поділитися з вами процесом створення ліхтарика, створеним із використаної електронної цигарки.
Я використав:
Використана електронна цигарка;
Світлодіоди 5730 s.click.aliexp...
Текстоліт s.click.aliexp...
Вимикач s.click.aliexp...
Резистор 22 Ом. s.click.aliexp...
Якщо лінь робити, готові ліхтарики:
1 варіант: s.click.aliexp...
2 варіант: s.click.aliexp...
========================================
Корисні посилання на товар:
☑️Хороший мультиметр: s.click.aliexp...
☑️Такий як в мене мультиметр: s.click.aliexp...
☑️Дешевий мультиметр: s.click.aliexp...
☑️Kit HAKKO T12(паяльник як в мене): s.click.aliexp...
☑️Паяльник GVDA (type-c): s.click.aliexp...
☑️Лабораторний блок живлення: s.click.aliexp...

Пікірлер: 111
@Олександр-ю4ы7ю
@Олександр-ю4ы7ю Жыл бұрын
Молодець. Війна зробила з українських чоловіків електриків. Через мої руки пройшли більше 100 електронних одноразок. Зараз всі девайси на акумах. Зробив 6-7 павер банків та купу свілотехніки. Навідь пересувну станцію зробив з авто-акума, безперебійника переробленого в інвертор, та зарядки для авто\мото акумів.
@СергейСтародубов-ц4ш
@СергейСтародубов-ц4ш Жыл бұрын
До чого тут війна зробила? Той хто хоче навчитися той навчиться
@Олександр-ю4ы7ю
@Олександр-ю4ы7ю Жыл бұрын
Згоден, але війна змусила навчитись. Хіба так важко зрозуміти?@@СергейСтародубов-ц4ш
@AntonH-n2p
@AntonH-n2p Жыл бұрын
Я так само, ще восени 2022 зміг дістати цілу коробку «електронок» і наробив з них зарядних станцій та кілька десятків павербанків! Про кількість ліхтариків взагалі мовчу 😁
@Олександр-ю4ы7ю
@Олександр-ю4ы7ю Жыл бұрын
@@AntonH-n2p вже і батькам та тещі подарував павербанки😂
@ВасильШапель
@ВасильШапель Жыл бұрын
Плівка з дисплею це ідея. Все думав чім розсіяти щоб не втрачати яскравість. Тепер треба знайти де дисплей з ноута дів. Дякую хай щастить!
@sc1petrol
@sc1petrol Жыл бұрын
Схем подібних до цієї - вагон і маленький возик. Сам роблю ліхтарі за трохи ішною схемою. Для контролю заряду-розряду акумулятора беру модуль TP4056, а власне діоди збираю в матриці на 9-12-15 Вольт. Для їх живлення беру модулі MT3608 або подібні. Така схема дозволяє відмовитись від обмежуючого резистора, а напругу на діодах налаштувати таким чином щоб вони взагалі не грілися. На виході маємо високий ККД, постійну яскравість ліхтаря а сигналом про розряд батареї служить періодичне вимикання живлення платою захисту, і ліхтар починає блимати. Так, в корпус одноразки таке не влізе, але я не женусь за надмірною компактністю.
@_Only
@_Only Жыл бұрын
Існують платки контролера зарядки, в які вже вмонтовано підвищувальний перетворювач, причому з регульованим виходом 4,3-27 в, струмом до 2-х А (ліпше до 1А) - J5019.
@sc1petrol
@sc1petrol Жыл бұрын
@@_Only Тепер вже в мене є декілька різновидів готових модулів міні-ДБЖ, і такій теж. Та для ліхтарів така схема здається більш підходящою. Наприклад вимикач я ставлю в розрив живлення підвищуючого модуля, і він не забирає на себе ті 3-5 міліампер холостого ходу.
@СергейРабочий-ц2щ
@СергейРабочий-ц2щ 11 ай бұрын
Дуже дякую. Дуже добре розповідаєте--зрозуміло. Розповідаєте про нескладність операцій, полярність ,плівку !Помилки їх усування, це взагалі Ваш добрий ход для такого формату. Може діти руками щось зроблять а не гаджети будуть мацать. Чекаємо слідуючих відео. PS взагалі по назві блогу Урок -це відео для дітей Але якщо коментують досвідчені електроніки, то відео цікаво й досвідченним...
@filippmorris8624
@filippmorris8624 Жыл бұрын
Дуже дивні поняття естетики)
@stacbond3362
@stacbond3362 Жыл бұрын
Дякую за працю! Добра ідея!
@alexua3
@alexua3 Жыл бұрын
Хм... Це ж можна використати побитий екран телефону... (Звісно ірs а не oled) просто викинути скло і пластасовий корпус. Але додатково треба буде повишайка, бо там скоріш за все 12 вольт.
@romanzhsyn6340
@romanzhsyn6340 Жыл бұрын
Зауваження: треба перекомпонувати щоб вимикач був над аккумом, зараз кнопка багато площі освітлення зїдає. А так чудова іграшка вийшла!
@VohaStarMOTO
@VohaStarMOTO Жыл бұрын
Чьотко! Дякую.
@denissmetanin508
@denissmetanin508 Ай бұрын
Дякую
@Very_Dark_Engineer
@Very_Dark_Engineer Жыл бұрын
Щось всі автора критикували-критикували а про те що провід МГТФ ВИДІЛЯЄ ТОКСИНИ при горінні на 9:17 ніхто не написав Для пайки рекомендую флюс ЛТІ-120, або саморобний зі спирту і каніфолі, той ф2000 не зовсім ок
@fringe5174
@fringe5174 Жыл бұрын
Резистор нужно поднять,он греется. И маленький совет,такие led "матрицы" лучше паять с нижним подогревом. Самый бюджетный вариант,это уличный галогенный фонарь с димером
@_Only
@_Only Жыл бұрын
На Аліекспресі недорогий підігрів можно за 3-4 долари купити.
@ВиталийЧиж-м5в
@ВиталийЧиж-м5в Жыл бұрын
@@_Only - за 3$ достался паяльник для труб
@АлинаПлюта
@АлинаПлюта Жыл бұрын
Подобаються ваші відео
@bondage6027
@bondage6027 Жыл бұрын
а можна яку небудь схемку як ти обійшов датчик тяги і переробив на кнопку? 🥺
@SerhiiKovtunRivne
@SerhiiKovtunRivne Жыл бұрын
Паяти світлодіоди краще на перевернутій прасці (догори підошвою). На плату розмістити світлодіоди, з попередньо нанесеною пастою для smd елементів. Покласти на розігріту праску, коли паста розплавиться швиденько прийнять. Так ви не травмуєте світлодіоди паяльником.
@toot_kostya
@toot_kostya Жыл бұрын
Я робив з двухрежимною кнопкою і звичайні три діода. Вмикається один діод, єкономний режим, або всі три діода. Тільки я зробив кнопку знизу, а горлишко те просверлив отвір щоб викоростовувати як брилок для ключів.
@Liberman-z2z
@Liberman-z2z Жыл бұрын
Доброго.Будь ласка розмір кнопки в діаметрі? Дякую
@_Only
@_Only Жыл бұрын
Взагалі-то плати захисту і розраховані на відпрацювання на рівні 2,4 в. Але в даному пристрої вони вкрай потрібні, бо контролер заряду встановлений в зарядну плату одноразки, а от контролер розряду в тебе незадіяний, бо в одноразці він відключає напругу на спіраль через декілька секунд затяжки! Ну і заряждатись в тебе буде досить довго, бо струм заряду там на рівні 200 - 250 мА, але то терпимо. Думаю, що в тебе помістився би ще й малий акумулятор, можно було б підключити його паралельно до великого. Я би ще порекомендував тобі використати так званий супервайзер напруги (їх ще називають формувачем сигналу RESET) - це така маленька мікросхемка, подібна до СМД-транзистора - один вихід на плюс акумулятора, друга на мінус, а третю на маленький червоний світлодіод. Другий контакт світлодіода, в залежності від логіки мікросхемки, або на плюс акумулятора, або на мінус, звісно ж через резистор, підібравши його номінал так, аби струм через світлодіод був на рівні 1-5 мА (це орієнтовно десь від 200 до 400 Ом) - цього йому цілком достатньо буде. Задача супервайзера - сигналізувати, в залежності від підключення світлодіода, або про підвищення напруги до рівня, на який розрахований супервайзер, або ж навпаки - про сниження напруги до цього рівня. Наприклад, підійде супервайзер MAX809T - на 3,08 вольт, або ж MAX809S - на 2,93 в. Підійдуть також MAX810 з такими ж буквами в кінці. Логіка така - загорівся червоний світлодіод - ліхтарик треба ставити на підзарядку. На Аліекспресі такі мікросхемки меньше долара за 20 штук. Звісно - є і інші подібні мікросхемки - можно погуглити. А взагалі робота достойна. Я подібно до цього зробив щось накшталт Тернопільської свічки, з одноватним світлодіодом, тільки відключаємої, хоча і без вимикача - у його якості використовується ртутний датчик рівня - поставив свічку - горить, поклав лежачи - погасла. Відео на моему каналі.
@MaksIvanchuk
@MaksIvanchuk Жыл бұрын
а що за діоди використано? робив з діодом 3В + аккуму з електронки на 550 мА, плата контролю заряду/розгяду та вимикачем, так у мене щось там за 5 годин вже ледь світтило, не думав, що один діод так хаває аккум.
@ВиталийЧиж-м5в
@ВиталийЧиж-м5в Жыл бұрын
Резистор надо было подобрать 10-47Ом - чтоб и достаточносвета и хватало часов на 15 хотя бы .
@lilknifeee2298
@lilknifeee2298 Жыл бұрын
скажіть хто небуть як правильно резистор припаювати, чи немає різниці?
@varg_ol
@varg_ol 10 ай бұрын
По великому рахунку немає різниці, будь-якою стороною. До діода зазвичай паяють до плюса
@olegshikan8020
@olegshikan8020 2 ай бұрын
Тролінг залічено!
@urok_in
@urok_in 22 күн бұрын
Без різниці
@miragefennec
@miragefennec Жыл бұрын
А використання BMS для захисту акумулятора від паразаряду, перерозряду? І як я чув той мікрофон за допомогою якого включалася спіраль розігріву, наче виконував функцію bms
@ПетрШапран
@ПетрШапран Жыл бұрын
то і є контроль зарядки, а бмс тут і не треба.
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
перезаряду не буде, так як контролер заряду залишився від ельфбару) А від перерозряду плата BMS не спасає, в коротких відео робив дослід. Захист вмикався коли 2.4 вольт, при такій напрузі діод і так не споживає нічого, бо PN перехід на 2.8 вольт.
@miragefennec
@miragefennec Жыл бұрын
@@urok_in зрозумів, дякую!
@_Only
@_Only Жыл бұрын
@@urok_in Помиляєшся, друже! Я мамі зробив павербанк, він з ліхтариком, кнопка малюсенька, і втоплена в корпус. Щоби вона при відключенні світла в темряві могла знайти і сам павербанк, і кнопку, я викінув стару, непрозору (це був фактично товкач тактової кнопки), випилив з оргскла нову, і зсередини підсвітив її зеленим світлодіодом, підключеним через високоомний резистор напряму до акумів. Знаєш, яким струмом живиться цей світлодіод? Ти не повіриш, і я би не повірив, але там буквально лічені мікроампери йдуть! Вдень, звісно, світіння не видно, але вночі досить непогано видно, яскравість вища ніж від люмінофорної краски. Звісно - на світлодіоді набагато менше напруги, ніж 2,8 вольт. Я більше скажу - світлодіоди будуть світитись навіть якщо напруга буде нижче за 2,4 вольти, тому обов'язково треба ставити БМС, інакше викінеш акумулятор!
@oleksii__dudar
@oleksii__dudar Жыл бұрын
Скажи будь ласка, де ти взяв таку цікаву схему включення світлодіодів? Один резистор на десять паралельно включених світлодіодів. Геніально. А так можна було?
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
там такий резистор підібраний що навіть якщо один світлодіот то не буде перевантажений, а якщо паралельно, так як в мене, то вони ледь живріють. А взазагалі так, правильно для кожного діода свій резюк ставити))
@_Only
@_Only Жыл бұрын
Питання в цілому правільне, але в даному випадку, якщо не давати світлодіодам струм наближений до максимального, то можно обійтись одним свтлодіодом. Головне розрахувати його потужність (падіння напруги на світлодіоді помножене на загальний струм всіх світлодіодів), щоби він не грівся сам, і не грів акумулятори. Конкретно в цьому випадку максимальний струм на світлодіоди при 4,2 вольтах 50 мА, тобто 0,05А, падіння напруги десь біля 1,3 вольта. 1,3*0,05=0,065 W, тобто навіть самий маленький резистор на 0,125 Вт має двократний запас потужності, тож абсолютно не буде грітись.
@ВиталийЧиж-м5в
@ВиталийЧиж-м5в Жыл бұрын
@@_Only - когда то давно купил диод cree xpe- драйвера не было .. поставил smd резистор 0.75Ом 0.25Вт - при свежезаряженном 18650 было как раз 0.95Ампера - фонарик так прожил зиму - при частых использованиях- вполне неплохо на то время и малый бюджет- вроде в 2011г было дело .
@Nazaritun
@Nazaritun Жыл бұрын
Привіт, де можна купити, та як називається зелений наче лак як я зрозумів, в одному з твоїх відео?
@ZSERGZ
@ZSERGZ 10 ай бұрын
Ты о чём?
@Nazaritun
@Nazaritun 10 ай бұрын
@@ZSERGZЯ про лак ізоляційний для відновлення захисної маски
@ZSERGZ
@ZSERGZ 10 ай бұрын
@@Nazaritun А, ну то я не знаю. )
@ZSERGZ
@ZSERGZ 10 ай бұрын
@@Nazaritun Может тебе нужен цапонлак? Он есть прозрачный и есть зелёный.) Погугли. )
@ZSERGZ
@ZSERGZ 10 ай бұрын
@@Nazaritun Зеленый Цапонлак используется для покрытия металлических изделий, документов и т. п. с целью предохранения их от воздействия агрессивной среды. Цапонлак, нанесенный на точку пайки, образует прочную поверхностную упругую пленку, преграждающую путь водной коррозии в этом месте. Такое?
@KvectMag
@KvectMag 11 ай бұрын
Яка собівартість такого світильника для не курящої людини ? І яка б могла б бути доцільна вартість якби ви пробували такі саморобки ну скажімо на олх
@urok_in
@urok_in Ай бұрын
Скажу що не рентабельно, якщо все порахувати👌
@ДмитроМироненко-ъ1б
@ДмитроМироненко-ъ1б Жыл бұрын
А який гравер використовуєш?
@urok_in
@urok_in 9 ай бұрын
dremel 3000
@vovikbilinchuk592
@vovikbilinchuk592 Жыл бұрын
Що можна зробити щоб машинка на пульті скорше їхала
@ZSERGZ
@ZSERGZ 7 ай бұрын
))))
@olegshikan8020
@olegshikan8020 2 ай бұрын
Перше. На біса різати доріжки на платі, паяти СМД діоди, якщо можна використати готову стрічку 12 вольт з трьохвольтових діодів! Там потрібно буде змінювати підключення з послідовного на паралельне, для цього перерізати доріжки на стрічці під фарбою не потрібно. Стрічка перегинається під досить гострим кутом і наждачкою стирається у місці перегину доріжка разом із фарбою. Діоди з'єднуються в паралель з двох сторін найтоншим дротом. Далі. На біса прагнути розсіювання світла, коли навпаки його треба уникати, оскільки розсіяне світло лізе в очі і якраз втомлює їх!!! Конструкція зі світлодіодною стрічкою дозволяє створити спрямований потік світла. Стрічка вставляється в п-подібний короб з тонкого алюмінію, який врізається в бічну грань корпусу і утоплюється в корпус. Вміщується шість світлодіодів, природно, без резистору. Короб потрібний для того, щоб світло не розсіювалося навіть торцями корпусу, інакше він буде весь світитися. Висота короба 5-6 мм, в нього можна ще вставити поздовжню лінзу з оргскла. Короб можна вклеїти, але в моєму випадку він чудово тримається у вирізі в корпусі за рахунок пружності та залишків облою від обробки довгих торців, тому з корпусу взагалі не виступає і може бути закритий прозорою плівкою, що повністю прилягатиме до корпусу. І нарешті, не трусимося над економічністю, а ставимо 2 акума й подаємо на діоди робочий струм при напрузі до 3 в, при цьому резистор буде 6 ом, а споживання при шести діодах і заряджених акумах - до 200 ма. Або підбираємо власний баланс яскравості та економічності.
@urok_in
@urok_in 2 ай бұрын
Ого, дякую за такий коментар)) Ну взагалі це моє бачення, він працює і довго, тому все ок👌
@olegshikan8020
@olegshikan8020 22 күн бұрын
@@urok_in Безумовно, Ваше бачення заслуговує на повагу.
@alexua3
@alexua3 Жыл бұрын
Шкода, що вже давненько мені не потрапляють одноразки, а тим більше прозорі...
@richardmilhousenixon5257
@richardmilhousenixon5257 Жыл бұрын
Старий, та платка, де стоїть роз'ем захищае тільки весь ельфбар від перевищення вхідної напруги і до контролю зарядки або розрядки аккума не має жодного відношення. Почитай даташит на мікруху яка там стоїть. Викинувши мікрофон ти лишив аккум контролю за перезарядом і індикації заряду. Розряд контролювати тут можно лише встановивши додаткову платку бмс, або індикацію низької напруги, як вже казали, на максі або запхати туди тл431 і ще один світлодіод.
@SysInf..
@SysInf.. Жыл бұрын
В тебе дійсно "Фіаско" 😂 Але початківцям буде приклад ( не дуже вірний, але с чогось треба почати ) Успіхів!
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
так спецільно хотів показати помилки і як я їх вирішував) багато людей з блекаутом почали цікавитися електронікою і підписалися на мій канал. Для них буде корисно подивитися))
@SysInf..
@SysInf.. Жыл бұрын
@@urok_in Так, я в тому числі ( почав робити ліхтарі, акумуляторні прилади, та інше .. ) Робите корисну справу, дякую за це.
@bpolisuk
@bpolisuk Жыл бұрын
Який припой и флюс для новичка брати ?
@urok_in
@urok_in 9 ай бұрын
припій cynel та флюс 559
@ZSERGZ
@ZSERGZ 7 ай бұрын
@@urok_in Что-то мне подсказывает, что оригинальный Amtech 559 и тем более припой Cynel новичок покупать не будет. )))
@БогданВарчук-с5й
@БогданВарчук-с5й Жыл бұрын
Привіт мені потрібна твоя допомога чи можеш ти зняти як зарядити акумулятор для фото апарату бо у мене нема чим його зарядити є плати для зарядки і лабараторний блок може щось придумаєш зніми відео будласка
@denisprokopenko304
@denisprokopenko304 Жыл бұрын
До 2,5 це не дуже добре але норм.Якщо неже 2,5 то тоді погано.
@ПетрШапран
@ПетрШапран Жыл бұрын
ДЛЯ ЧОГО ТИ ВІДПАЯВ ДАТЧИК!!! Тож контролер зарядки. Треба відпаяти тільки зелений (або буває синій) провід від спіральки.
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
так контролер заряду залишився від ельфбару
@_Only
@_Only Жыл бұрын
@@urok_in Я від мікрофону відрізаю синій провід, який іде на спіраль, бо він через 8 секунд затяжки відключає спіраль від акумулятора, тож на розряд контролер не працює. А от контролер заряду, який в тому ж таки мікрофоні, залишається. Але контролер розряду таки потрібен - я для таких саморобок замовив на Аліекспресі 20 таких БМС-ок, най буде. Тим більше що летять вони як семки! 😆 В крайньому випадку можно розібрати старий акумулятор від телефону - там стоять такі ж контролери.
@veliar_kon
@veliar_kon Жыл бұрын
Щоб уникнути перерозряду або перезаряду не треба було знімати мікрофон, бо то ще й плата контролю.
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
перезаряду не буде, так як контролер заряду залишився від ельфбару) А від перерозряду плата BMS не спасає, в коротких відео робив дослід. Захист вмикався при 2.4 вольт, при такій напрузі діод і так не споживає нічого, бо PN перехід на 2.8 вольт.
@_Only
@_Only Жыл бұрын
Плата контролю в одноразці відключає навантаження через 8 секунд затяжки, щоби не підгорала спіраль.
@MaksIvanchuk
@MaksIvanchuk Жыл бұрын
прикольно але є одне але - Li-ion акуммулятори не люблять перегріву, а ви плату приклеїли напряму до аккума. такі діоди гріються, напевно не супер довговічним буде ліхтарик.
@ivanbeany
@ivanbeany 10 ай бұрын
там нагрів мінімальний при струмі 50мА на 5 свтлодіодів
@ПетрШапран
@ПетрШапран Жыл бұрын
Простіше різати доріжки канцелярським ножем - тільки зверху леза зверху "зуб" для цього є.....
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
Так, ним теж класно продряпувати)
@_Only
@_Only Жыл бұрын
Що прикольно - можна було наждачним диском в дремелі прорізати, але ж ми не шукаємо легких шляхів! 🤣😂🤣
@olegshikan8020
@olegshikan8020 2 ай бұрын
На біса різати доріжки на платі, паяти СМД діоди, якщо можна використовувати готову стрічку 12 вольт з трьохвольтових діодів! Там потрібно буде змінювати підключення з послідовного на паралельне, для цього перерізати доріжки на стрічці під фарбою не потрібно. Стрічка перегинається під досить гострим кутом і наждачкою стирається у місці перегину доріжка разом із фарбою. Далі діоди з'єднуються в паралель з двох сторін найтоншим дротом.
@user-pg9tp5tg1c
@user-pg9tp5tg1c Жыл бұрын
Підписка і лайк!
@MadBlackCatDior
@MadBlackCatDior Жыл бұрын
Світлодіоди краще паяти з нижнім підігрівом і феном.
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
погоджуюсь, але відео для початківців) а в них, як правило, немає такого обладнання)
@ВиталийОвчаренко-ч7и
@ВиталийОвчаренко-ч7и Жыл бұрын
можна й так але їх треба легенько залудити (щоб не поплавити корпус) перед пайкою.
@_Only
@_Only Жыл бұрын
@@urok_in Для початківців я би не рекомендував починати з SMD елементів, легше взяти декілька звичайних світлодіодів, і навть не свердлити дірки в платі - припаяти ніжки прямо до доріжок. Але ти правільно зробив - показав тяжчий варіянт, а з легшим і самі справляться.
@игорьчеркасов-п9о
@игорьчеркасов-п9о Жыл бұрын
Таких фонаоей штук 50 сделал и пораздаривал. Еще до войны
@vadim13597
@vadim13597 Жыл бұрын
Це що?? Стрім?😂 репетиція якась?
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
ні це заплановане відео)
@Nuhzar
@Nuhzar Жыл бұрын
Как бы ты не отказывался от того контроллера которая на микросхеме ТР4056 - зря.
@vadim13597
@vadim13597 Жыл бұрын
Ти коменти бачиш?
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
так)
@vadim13597
@vadim13597 Жыл бұрын
@@urok_in та ні, я не про це. Ти там якогось ліхтарика робив. Здалося що онлайн на стрімі, тому й питав. Але то очевидно запис був
@КудесникАсгарди
@КудесникАсгарди Жыл бұрын
Те5000 хорошо для переделок но тупой нагрев
@in_the_sky
@in_the_sky Жыл бұрын
За ідею звісно вподобання особливо за варіант з світлорозсіючою плівкою, самі так робимо. Зауваження: Тепер модно показувати свої "косяки" і потім їх по кілька разів виправляти на камеру витрачаючи наш час? Так само знімати весь процес формування контактних ліній. Цінуй час глядачів. Не круто на всіх виправлятися тим більше не раз, це взагалі неповага до аудиторії. Без образ, чол, готуйся краще. І успіхів.
@БогданМаск-б7у
@БогданМаск-б7у 11 ай бұрын
Не слухай цього дауна, мені навпаки сподобалось побачити весь шлях, супер. А такі коменти пишуть люди які привикли до коротких безголових, шортсів та тік току. Продовжуй в томуж дусі👍
@twayswander748
@twayswander748 5 ай бұрын
Момент з зарядкою не показав, зате як перероблював 100 раз то це нормально. Відео майже не інформативне
@SerhiiKovtunRivne
@SerhiiKovtunRivne Жыл бұрын
Не правильна схема, потрібно опір на кожний світлодіод.
@alexua3
@alexua3 Жыл бұрын
То не принципово
@ВиталийЧиж-м5в
@ВиталийЧиж-м5в Жыл бұрын
Он же не на полную их использует ..
@Zhuk629
@Zhuk629 Жыл бұрын
Колхоз. Набагато легше взяти повно розмірні світлодіоди, та макетні плати, і не мучитися з смд
@Sobakak
@Sobakak Жыл бұрын
Хоч починай курити...
@urok_in
@urok_in Жыл бұрын
не потрібно палити, цих дудок багацько є, запитайте в тих хто палить))
@Sobakak
@Sobakak Жыл бұрын
@@urok_in та немає нікого) або не палять, або шмалять звичайні сигарети чи айкос
@_Only
@_Only Жыл бұрын
@@Sobakak Якщо у Вас є якійсь "блошиний" ринок - походи там, пошукай. Я в Одесі прості одноразки купую по 10 гривень (іноді буває продають навіть за 5, але то рідко), хоча якісь неадеквати за них і 40 гривень просять, і 50. Ті, що перезаряджаються, зазвичай дорожчі - по 30-40 гривень, хоча можно пошукати, і поторгуватись. В крайному випадку є ОЛХ.
@KEHlTERl
@KEHlTERl Жыл бұрын
Можна щось простіше без текстоліту
@ZSERGZ
@ZSERGZ 7 ай бұрын
Можно. )) И нужно. )) Купить любой дешёвый фонарик какой понравится на базаре или в Авроре. ))
@АртемАкимкин-г1ч
@АртемАкимкин-г1ч 10 ай бұрын
проще нормальный фонарик купить а не с этим мусором ходить
@fdfdfdf
@fdfdfdf 9 ай бұрын
По перше так цікавіше а по друге купити ліхтарик дорожче
@НатальяКунченко
@НатальяКунченко Жыл бұрын
не тою стороною леза ножа ШкАРябаЭШ!
Stop Wasting Money on New Batteries! Restore Old AA Batteries Today!
18:17
Faulty Ubiquiti POE Network Switch | Can I Fix It?
31:22
Buy it Fix it
Рет қаралды 48 М.
Гениальное изобретение из обычного стаканчика!
00:31
Лютая физика | Олимпиадная физика
Рет қаралды 4,8 МЛН
Cat mode and a glass of water #family #humor #fun
00:22
Kotiki_Z
Рет қаралды 42 МЛН
Mom Hack for Cooking Solo with a Little One! 🍳👶
00:15
5-Minute Crafts HOUSE
Рет қаралды 23 МЛН
ЭЛЕКТРОШОКЕР ПОЧТИ ИЗ МУСОРА | Своими руками
3:22
ТОП полезных модулей из Китая.
18:58
AKA KASYAN
Рет қаралды 491 М.
"For $35,000 I'd Expect it to be Perfect"
42:13
Blacktail Studio
Рет қаралды 6 МЛН
Как устроены швейные машинки? [Veritasium]
16:50
Гениальное изобретение из обычного стаканчика!
00:31
Лютая физика | Олимпиадная физика
Рет қаралды 4,8 МЛН