Alapvetően nem érdekelnek az informatikai dolgok,sőt kimondottan utálom őket,de az a műsor így is leköt.Érdekesen adjátok elő ezt a témát,és én mint egyszeru egyetemista, chatgpt használó is meg tudom érteni,és leköt.Koszonjuk a tartalmat😊
@erikgleichner97148 күн бұрын
Hátha olvassátok : Számomra elég összevisszává vált már most a Szélsőközép csatorna, sok videótokat nézem, de ismétlem számomra sokkal átláthatóbb lenne: Külö szedni a pl FilozófiAI részek, Könyvekkel kapcsolatos részek stb... plusz Timestemp-el nagyon sokat segítenétek a visszanézés-nél (én mindig munkában hallgatom a csatornát kb:8óra, és ami érdekel a hallottak alapján, vagy nagyon érdekese és további kutatást igényel abban jólesne nem még1x végig hallgatni!) FAM-ot szedjétek külön! IMÁDOM! Üdv neki Valkó-ról! Megjegyezném ez csak tipp lenne nagyon sokat segítene a felhasználóknak a keresésben a csatornán! nem akarom saját tetszésemre formálni de tényleg elég nagy comfort-ot adna ha tudnám azt hallgatni amit speciel engem érdekel! Ezek mind építő kritika! Üdv egy követő!
@koszeggy8 күн бұрын
Most is külön lista alatt vannak. Nem próbálok linket beszúrni, hátha törölné a YT, de pl. ezt a sorozatot a Szélsőközép -> Playlists -> FilozófiAI alatt megtalálod. A többi tematika is (pl. APU, Önkényes, zöldek, stb.) ott van szépen rendszerezve külön-külön.
@TeslaElonSpaceXFan9 күн бұрын
😍
@elveszettciganylany20919 күн бұрын
❤
@laszlovona9 күн бұрын
Ehh... ennek az MRIs sztorinak jobban utánaolvashattok volna, mert ott egy egyszerű gépi tanulás kiaknázása történt.
@JusztinaLBerta5 күн бұрын
A nagyok dominanciájához tökéletesen passzol ez a sztori: Egy kis robot “megszöktetett” 12 másik robotot. (Ez a cikk címe, nem merek linkelni.) Azt nyilatkozták, hogy nem kamu. Nekem mindegy, szerintem akkor is halál vicces, ha ez az első lépés a robotok világuralomra törésének.
@IsztrayPeter9 күн бұрын
A Müvészet Történet vége felé haladó tendáló világban elindult egy fajta gépies folyamat ahól a Müvész a saját képét megirta mesterséges inteligenciával kontextus nélkül keverte a gépel az impresszionista festészetet Van Gog festményét Munkácsi Mihály nagy Magyarjait ábrázolja képével. És az eredmény pontokba szedve Müvészeti bukás.
@fulophajnal10 күн бұрын
Az ilyen playgroundokat hol lehet elérni?
@5EXsuli9 күн бұрын
csak írd be a google-be, hogy „gpt-k felfedezése”
@professzormozes89398 күн бұрын
Ezt a Unique Human dolgot magyarázzátok már el, hogy mire jó? Ez még a kétlépcsős azonosításnál is rosszabbul hangzik elsőre! A telefont bárki ellophatja, később egy robot is, és mivel pont nem kötik semmi más adathoz és dologhoz, így nem lehet ellenőrizni, hogy valóban az használja-e akinek kiadták. Nem? És ha meghal valaki, akkor a telefonján tovább élhet ugyanúgy, vagy eladhatják, stb.
@IsztrayPeter9 күн бұрын
Zsinórón mozgatható babúk márpedig nem vagyunk, pont ezért kell legyőzni a rémesékbe ilő gépi fekete fehér színű igazságot. Az ember egyedi.
@IsztrayPeter9 күн бұрын
bábut akartam írni elnézést
@JusztinaLBerta4 күн бұрын
A gép nem lehet egyedi?
@laszlovona9 күн бұрын
a modoros "tökéleteskedést", erőltetett struktúralrságot (bulletek, bekezdések) sosem tudod kipromptolni ezekből 😂..