Радий, що з'явився подібний канал. Теорія, практика, домашнє завдання. Якісна подача матеріалу + українська мова. Підписка + вподобайка. Для вдигунів бажано давати зовнішнє джерело енергії.
@andriikpfknulp11 ай бұрын
Дякую за відгук. Відео викладаю для студентів, з якими ми розбираємо все у коледжі. Відео більше потрібно для того, щоб вдома вони могли пригадати. Наступний цикл відео буде про те, як застосувати отримані знання на практиці. Вже там буду експериментувати з використанням зовнішніх джерел живлення, поєднанню давачів та виконавчих механізмів, ПІД регуляторів. Поки що тільки основи. Дякую.
@ІгорКозубаль11 ай бұрын
Як приємно на солов"їній Щиро дякую!
@ВолодимирСоломко-у6с11 ай бұрын
Супер матеріал , дякую вам !
@GeloLeeIva11 ай бұрын
Бажаю успіху каналу.
@sbsfoker7 ай бұрын
Як на Уно з ch340 зробити джойстик?
@andriikpfknulp7 ай бұрын
Чіп ch340 виконує роль перетворювача USB-UART у дешевих китайських платах. Старайтеся не купляти їх. Використання Atmega16 для цього значно краще, і дорожче на кілька копійок. Підключення джойстика до усіх клонів плати Arduino однакове.
@sbsfoker7 ай бұрын
@@andriikpfknulp я вже придбав, була якась акція, а як його перетворити на HID-пристрій цей 340-й?
@andriikpfknulp7 ай бұрын
HID - це більше про Arduino Uno R4. У четвертій версії плати є повноцінна підтримка HID. Якщо Ви хочете реалізувати це на третій версії, то потрібно щось видумувати. Потрібна умова (задача): що Ви хочете зробити.
@sbsfoker7 ай бұрын
@@andriikpfknulpс таке треба kzbin.info/www/bejne/r4SXoYagitpne6Msi=H-cw8OU-Qi6_eQ9z
@andriikpfknulp7 ай бұрын
Тут більше складності з візуальним програмуванням. Ми з студентами робимо керування зовнішніми пристроями через веб-інтерфейс. Щось на зразок розумного будинку, вмикання різних пристроїв з телефону через веб-сторінку. Принцип однаковий, але у наведеному пристрої значно більше програмування.