👌👌👌😎 Нормально сипонув. Да 770 красень... ГЕРОЯМ СЛАВА 🇺🇦💪👋
@mmzzzzuk4 ай бұрын
Нехай кращі поля покажуть кращі врожаї. Хвала рукам, що пахнуть хлібом
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@selbs23404 ай бұрын
Нє в нас в черкаській області ріпаки видали від 32 до 37 цн це більшість площ , тільки дві площі дали врожай 41 цн 32 га і 46 цн 47.5 га .Також по Україні врожай на ріпак в деяких регіонах 7-10 цн менше дає. В нас за два тижні липня , 0 мм випало спека капітальна , помітив в деяких одноосібниках соя починає горіти.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Печаль
@VolodDar4 ай бұрын
Все буде ляльон !!! Успіхів !!! ✊✊✊🇺🇦🇺🇦🇺🇦🤝🤝🤝👍👍👍👋👋👋
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@tomaszknapik52444 ай бұрын
Ten rzepak na to co bylo wiosna to i tak dobrze wyglada. U nas invigor sypal okolo 2.5t/hektara.pozdrawiam
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Цей всипав 4.3 т/га
@tomaszknapik52444 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi Bardzo dobry plon.U nas tak slabo bo brakuje isektycydow.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@tomaszknapik5244 в нас мороз пошкодив сильно.
@tomaszknapik52444 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi u nas podobnie mroz pouszkadzal.dzisiaj kosilismy pszenzyto 5-6 t/h ziarno drobne
@56-4284 ай бұрын
Приймав участь в 24- х жнивах , як помічник , комбайнер, молодший , старший агроном - завжди хвилююче . Дай Боже здоров'я . Слава України !
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@56-428 дякую
@ЖеняСкрипник-и4п4 ай бұрын
Рома,трішки з запізненням,був в селі а там часу на відоси нема😂 Все ж як завжди 👍🏻🤝
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@Makc_Sivachok4 ай бұрын
Лекс звісно гарнюній!!! Але за покупку такого красеня можна бутиль розіграти😉!!!
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@Makc_Sivachok треба ще провірити чи мені розблокували прямі ефіри
@ОлександрДаниль4ук4 ай бұрын
Ріпак та кукурудза. Можливо обробляти насіння обох культур: гумат 30...50г/т, амінокислоти 70г/т (змішувати з водою окремо або спочатку гумат а далі додати аміно). Ці продукти мають бути чисті (ензим, кіссон, баклан). Краще закласти дослід (біопрепарати +гумат+аміно та самі біопрепарати). Ріпак. Посів із зимуючим горохом (можливо пізній підсів гороху) якщо не було сидератів. Якщо попередник горох то не треба сумісного посіву з горохом. При посіві ріпаку можна вносити рідкі біопрепарати (azotobacter, Bacillus subtilis) на лінію посіву або гранули азотобактер і Bacillus від Біонорма. Важливо, на ріпак не давати триходерму, мікоризу! Базова обробка насіння ріпаку, завжди робити: Азотофіт (azotobacter), спробувати в концентраціях 1.5л/т, також 3 і 6л/т, додати біоприлипач. У фазі ВВСН 30 внести морські водорості агрітема 85% (висококонцентровані), дають прибавку до 8ц. Разом з ними азотофіт 1л/га і ще бактеріальний біодеструктор бту (без триходерми). З добрив можна 60кг фіз (25кг д.р) КАС. КАС розведений, до нього додати водорості та біопрепарати. Ще варіант: замість КАС внести РКД Квантум (без мікроелементів) і все решту так само додати. Біодеструктор буде як фунгіцид і живлення, можна також додати фітоцид (Bacillus subtilis). Кукурудза. Перед кукурудзою не проблема сіяти суміш покровних, не давати гречку в суміш але обовязково має бути зимуючий горох. При посіві такі варіанти обробки насіння. Для всіх варіантів рекомендується обробити насіння сухим мікоризним інокулянтом в банках. 1. Базова обробка насіння: Азотофіт, спробувати в концентраціях 1.5л/т, також 3 і 5л/т, додати біоприлипач. 2. На лінію посіву гранули Біонорма азот та фосфор. 3. На лінію посіву сильно розбавлене РКД Квантум (без мікроелементів) з азотобактер та Bacillus subtilis. Ще є варіанти обробки: комплексні сухі інокулянти Ензим, Органиця, Indigo. Кукурудза чудово реагує на внесення азотобактер будь-яким способом, він дає прибавку до 1.5т, вносити 1л/га після 3 листків, можна додати біодеструктор з триходермою. З добрив можна 60кг фіз. (25кг д.р) КАС. Якщо хочеться вносити добрива краще якісні нпк яра або джіва під культивацію, при посіві сидератів або туковим сошником збоку від лінії посіву щоб не вбити біоту на насінні. Якщо засуха то 60л КАС замінити на амінокислоти кіссон, можливо баклан (чисті без домішок), це на ріпаку і кукурудзі. Найкращі складові суміші сидератів: фацелія, конюшина олександрійська, вика, льон, суданка, редька олійна, гірчиця сарептська (жовта), гречка, горох, кукурудза, кормові боби. Гречка на сидерат не підходить перед посівом кукурудзи. Перед зерновими виключати із суміші злаки, перед ріпаком виключати гірчицю. Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую за цікаву лекцію. Питання: чи випробовували ви це все в себе на полях? І які реальні цифри? Як проводилось закладання експерименту? І як робились заміри врожайності.
@ОлександрДаниль4ук4 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi Що перевірив особисто я. Завантажив вдео, там соя темна аж синя 130см висота, стебло не витягнуте, очікується 40ц, вкінці відео дивіться. Також вкінці пшениця яка дала 70ц без азотних добрив, якби ще міжряддя 30 то була б класність висока бо колос там більше 2.5г. Колір сої та результат пшениці - це докази що технологія працює, не треба навіть дослідів, там все видно. Перша пшениця на вдо дала 50ц бо на тій ділянці 2 роки тому солома ячменю була забрана на корм. Мало органіки, там треба було дати нпк яра під культивацію, морські водорості, в крайньому разі 60кг карбаміду. Перевірив чистий гумат кіссон, амінокислоти ензим. Не має бути мікроелементів у складі гумату, амінокислот. Амінокислоти кіссон, баклан - невідомо по якості, амінокат 30 наче надійні. Амінокислоти ензим мають гормони тому їх можна лише для обробки насіння або в самі пізні фази. Що ще перевірено. Суміші сидератів (їх логіка, склад) розроблені та перевірені Віктор Філатов, Віталій Рудченко. Рудченко збирає 53ц сої лише за рахунок сидератів (суміш влітку, восени всівання жита в сидерат і весною соя по житу), також 800ц буряків при азотному живленні 60кг д.р. Філатов (FD Seeds) збирає 120ц кукурудзи без добрив лише за рахунок сидератів у Харківській обл. Агрітема (морські водорості) - це надійна фірма, закладають досліди, продають готові технології але ціни в них високі. З ними співпрацює Віталій Рудченко. Біопрепарати БТУ перевірені державними установами, холдингами. Azotobacter (Азотофіт) дає прибавку 10-15% якщо його не вбити мікроелементами, хім добривами. Також цікава штука Граундфікс його можна під культивацію вносити, або його чи біодеструктор із морськими водоростями, гуматом, азотофітом вносити перед весняним боронуванням пшениці. Лишилось знайти якісне чисте РКД без мікроелемеетів яке не вб'є бактерії але навіть, його краще розводити водою і додавати азотофіт. Квантум РКД варте уваги, в них ще є кремній (аквасил) який вносити з амінокислотами в засуху вдень, а ввечері біофунгіцид з амінокислотами, у пізні фази розвитку дуже ефективно, це в Європі пепевірили, а в нас у засуху і досі валять хім фунгіцид із карбамідом чим ще більше підсмажують... Ще важливі нюанси. В суміші сидератів гірчиці має бути дуже мало і саме жовта, сарептська (головне не біла). Суміш сидератів зімняє глибокий обробіток. По обробітку ґрунту. В мене 25 років не було оранки глибше 20см, в основному 15см, пшениця і соя чудово ростуть. Глибоке рихлення треба зробити на 5см глибше плужної підошви і далі обробіток до 15см оранка, мілке дискування, лише раз на 5 років рихлення чи оранка 20см.
@@Roman_Shnurovskyi по технологіях нема чого додати, під моїм вдео ті технології в коментах. Додам щоб ви зрозуміли логіку, базу вуглецевого землеробства. Я інженер, кілька років вивчаю і практикую вуглецеве землеробство. Виявляється, воно найбільш прибуткове в наших кліматичних умовах бо вуглець зв'язує органічний азот, робить запас здорового для рослин азоту. Азот фіксують azotobacter, триходерма з решток сидератів та бобові культури. Вуглецеве живлення не менш важливе ніж азотне. Органічна речовина, гумус є середовищем для життя бактерій та грибів. Органіка зберігає вологу тому на вуглецевій технології в рослин значно краща стійкість до засухи, спеки. Азотні добрива знищують органіку і бактерії, промивають кальцій магній сірку, гальмують кореневу систему... Я придумав обробку насіння (максимальне заселення природних бактерій). Бактерії роблять доступними елементи живлення, хелатують мікроеленти. Якщо це здається набором слів чи екофанатизмом то нагадаю вам що хімічні азотні добрива засвюються на 20...40%, лише кас при інжекторному внесенні може засвоїтись на 60%. Це значить не треба великих запасів органічного азоту щоб досягти звичних нам врожаїв. Ще додам. В ЄС зараз агрономія пішла далеко вперед, наприклад на озимі зернові азотні добрива не вносять до кінця березня щоб не гальмувати кореневу систему, обов'язковий захист від промивання азотних добрив.. В нас всі працюють по накручених комуністичних технологіях, елементарні речі не розуміють, не можуть знижені норми азотних внести для досліду і економіку порахувати. Один український топ науковець і агроном вчора мені доводив що соя на 40ц потребує 150 кг д.р хімічного азоту... Ну і на кінець, в ЄС запловано через кілька років заборонити оранку. Я не підтримую бо ті орачі так і не зрозуміли що оранка має бути дуже мілка для насичення азотом але одразу треба прикатати і щось сіяти.
@СергейКосмацкий4 ай бұрын
Молдці так тримати
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@МаксКлас-п9е4 ай бұрын
Вдалих жнив. Лексіон-СИЛА👍
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@АннаБілінська-г9ь4 ай бұрын
Молодці
@NikolaiKolesnikovDT754 ай бұрын
Успехов вам 👍🤗
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякуємо
@ВиталийБулич-п2п4 ай бұрын
Гарний Лексион багатого врожаю Вам
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@sashokk61654 ай бұрын
Роман, на вашу думку, клаас комбайни кращі за джон дір чи холанд?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@sashokk6165 я думаю що відповідь очевидна 🤷♂️
@borisandris15254 ай бұрын
Здравствуйте механизаторы 🔥 👍
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
І вам привіт!
@JohnDeere-93004 ай бұрын
Жара то є страшна справа, не жалійся братику на жару бо тут де більшість трактористів і комбайнерів взагалі дуже жарко. На дворі 40 а в машинці в танку всі 55 як що не більше. Слава Україні Ростиславу з Лану привіт від Андрія з Городка. Ти молодець по більше відео з комбайном аскому трохи знімає😅
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Я не жаліюсь ні разу. Прекрасно розумію що в хлопців в рази складніша ситуація. Якщо я і звертаю увагу на спеку, то тільки в плані того що рослинам стрес. Героям слава. Віримо в ЗСУ
@JohnDeere-93004 ай бұрын
Ви найкращі
@aleksgrabchak89714 ай бұрын
Кір.обл.готуюсь до жнив сої.сьогодні замовив дискову борону на четвер пообіцяли доставку
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
😳
@aleksgrabchak89714 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi від 16того квітня 15 мм опадів
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@aleksgrabchak8971 жах 😭
@andriiysiianchuk98064 ай бұрын
На стажировку берети На комбайна є бажання навчитися На комбайні працювати
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
На разі ні
@yurchik_hlemba4 ай бұрын
❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥
@olegomeldhuk39274 ай бұрын
Після роботи з хлопами дивимося кожного вечора копку буряків на вашому каналі
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@olegomeldhuk3927 дякую
@guziyaleksandr854 ай бұрын
Я на МТЗ заднє скло заклеяв тільки зверху третину
@НормандияНеман-й9п4 ай бұрын
Доброго вам дня! Скільки у вас гектар під ваші комбайни?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Гляньте стрім #2
@BylynkaAgro4 ай бұрын
Без тисячі гектар 😄😄😉
@serhiikysil31794 ай бұрын
👍👍👍
@Gospodar_na_Zemli_UA4 ай бұрын
👍🇺🇦🤝
@ОрестКозак-к1с4 ай бұрын
Привіт Роман. Вітаю з початком сезону. Нехай Бог вам допомагає в вашій тяжкій праці. Молодці!!! Душа радіє коли дивишся на ваші плоди тяжкої праці. Я за вас радий. А ще таке питання. Ви звертали увагу на цьогорічні температури я ще таких не памʼятаю. Чи будуть мати вплив на посівну наступного сезону??
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дійсно це аномально спекотна пооода. І вона звичайно матиме вплив. Але тішать дощі які зараз перепадають. Тому, може все буде добре.
@ПашаМатвіїв4 ай бұрын
Малого комбайна будете випускати в поле??
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Ні. Чекає нового покупця
@vitaliy53824 ай бұрын
Мирних вам жнив! Новий Lexion 770 нехай приносить тільки користь. Успіхів вам. Все буде Україна!!!
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую
@ВолодимирГаначівський-о5х4 ай бұрын
Дай Боже щастя!!! Рацій в цьому сезоні не ставите через то, що їх немає?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Сиавимо
@ВолодимирГаначівський-о5х4 ай бұрын
Знайшов на всю техніку, чи ще щось шукати?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@ВолодимирГаначівський-о5х знайшов на всю
@ВовікВовік-ф6п4 ай бұрын
🎥👍👍👍
@Lesiv-Oleg4 ай бұрын
🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
@artemdemchenko12803 ай бұрын
З якої ви області?
@Roman_Shnurovskyi3 ай бұрын
Тернопільщина
@СашаСад-д7ь4 ай бұрын
Сонячні панелі поставте
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@СашаСад-д7ь це звучить як приказ 😲
@Koozmisch4 ай бұрын
Захищеність від сонця важливіше. Вночі можна ліхтарика включити а от в день "ліхтарик цей пекучий" не виключити.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Та вночі ціла «люстра» і то слабенько видно.
@Koozmisch4 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi Коли вдень пече краще? От і Я думаю що ні.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@Koozmisch все с практикую.
@Koozmisch4 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi Практикуйтесь.))) Добрих жнив. Дякую Вам ! Ви робите наш хліб. Без Вас ніяк!
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@Koozmisch дякую
@ВасилийМельник-ж8щ4 ай бұрын
Полтавська обл.40 гр.це жесть.
@СвятославТкачук-х1т4 ай бұрын
Ляльон 🔥
@AlexFarms9114 ай бұрын
Тонуй вкруг трактора 15%
@ИгорьКаленик-ъ8ж4 ай бұрын
Я вами пишаюся! Привітання вам від ЗСУ можливо заїду до вас в гості
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую вам. Завжди радий гостям
@ОлександрЗалевський-у1п4 ай бұрын
Ви що працюєте без протипожежної бочки в полі .???? В таку спеку???
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Бочка завжди напоготові.
@Vadim-jr1dm4 ай бұрын
З такою жарою треба вологу відразу закривати
@Vadim-jr1dm4 ай бұрын
Якого року цей комбайн?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
2014
@Vadim-jr1dm4 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi Я думав тоді ще небуло цієї моделі
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@Vadim-jr1dm в нас не було. А в Німеччині був.
@МиколаКондратюк-е4и4 ай бұрын
Мотовило вище піднімайте
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
То тяжке питання. Теж так кажу. ☺️
@АлександрСысой-ъ7с4 ай бұрын
А 39 не хочеш і з зіми не одного дождя пшиниця 20 ....23
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
🤷♂️
@Андрій-я7с4 ай бұрын
42 градусів на півдні, жнивуем ранні ярові
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Печаль
@AlexFarms9114 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi80 день без опадів((
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@AlexFarms911 печаль
@НиколайГрек-я1я4 ай бұрын
А дядя Вова, це ваш рідний дядько?
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Ні
@Технічний-н7ы4 ай бұрын
Навіщо мотовилом пхать
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
То є проблема
@Технічний-н7ы4 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi він без мотовила залазе
@ОлександрТкаченко-з8ц4 ай бұрын
Черкащина 39 градусів в тіньку
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@ОлександрТкаченко-з8ц жах
@farmerboxer9044 ай бұрын
Ну і затемнили вам вікно ,не їдьте більше туди це погано тонують
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Можете краще ?
@farmerboxer9044 ай бұрын
@@Roman_Shnurovskyi особисто ні не можу ,але ж ви за цю роботу заплатили кошти ,і враховуючи вартість вашого трактору ,то таке собі ,але це моя особиста думка
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@farmerboxer904 ото ж бо.
@iiii22824 ай бұрын
Руль худеньнький
@СашаГнесюк-д2я4 ай бұрын
Бутилки з пивом браскали😊
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Музикальний слух 👍💪
@ВіталійУ4 ай бұрын
Ага дві по півлітра і здається одна на 1,25
@ВіталійУ4 ай бұрын
І ще одна надпита 0,5
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@ВіталійУ так так
@nikolatanin71114 ай бұрын
Biće bolje,slava ukrajini!!!
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Дякую. Героям Слава
@cropmainer55604 ай бұрын
Краса неймовірна. Заради такого контенту мусив сі дивити пів року не про комбайни 😄 (жарт). Напевне зараз треба й реалізовувати ріпак, поки ціна на горбочку? Про солар-панелі не задумувались, зараз вроді кредити вигідний дають.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
Інші ідеї на разі
@boxer777664 ай бұрын
поміняйте місцями задні колеса і не позортеся)))))))))
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
😳
@vitaliy53824 ай бұрын
І що вони вам мішають ті колеса, нехай собі крутяться лиш би все добре працювало, а то яким боком вони стоять то не важливо.
@Roman_Shnurovskyi4 ай бұрын
@@vitaliy5382 так отож. Але ж треба свої пʼять копійок вставити.
@boxer777664 ай бұрын
@@vitaliy5382 🤣🤣🤣🤣🤣не обізнаність перша причина занепаду!
@boxer777664 ай бұрын
@@vitaliy5382 ну ти і поумнічав))) тоді чому ти задом наперед не їздиш??? яка різниця)))))