Коментарі типа "не все так однозначно" , "ми не знаємо всієї правди" і спочатку подивись фільм будуть видалені, а ідіоти будуть забанені.
@margarytalypova592Ай бұрын
👏❤
@WithoutInternetАй бұрын
Браво.
@IcanplaylikemattАй бұрын
❤❤❤
@psychologicalSveta2022Ай бұрын
Правильно
@БогданМартин-ч9лАй бұрын
Дякуємо за вашу позицію і що відстоюєте її!👍
@NassaniaАй бұрын
Дякую вам що висвітлюєте цю важливу тему. Ганьба TIFF!!!!!
@natalyokhota3905Ай бұрын
Дякую українському комюніті❤
@ОксанаКсения-ч3лАй бұрын
Щиро дякуємо українцям канадійцям за підтримку України ,за ваші справедливі ,хоробрі серця ,за неспинну спрагу до перемоги над клятими нелюдами рашистами 🇺🇦💗🌺🌺🌺 МИ РАЗОМ і ПЕРЕМОГА буде наша ! ГЕРОЯМ СЛАВА 🇺🇦
@sveta5a125Ай бұрын
TIFF - amoral organization.........definitely exist for Russian money
@millag2183Ай бұрын
Not lso ong. Money have habbit to melt with melting Russia economy.
@ОксанаГелевейАй бұрын
Молодці українці❤. Неймовірно боляче. Просто ганьба таким організаторам і тим, хто підтримує такі фільми.
@IBohun-hs1iyАй бұрын
Гей! А на каналі УП казали навпаки ,що організатори засуджують показ російського фільму !То де ж брехня
@LanR7033Ай бұрын
В Канаді двійні стандарти завжди були. Хтось отримав дуже великий хабар від російського посольства в Канаді.
@antonsholomАй бұрын
Дякую, що висвітлюїте цю проблему. Tiff вилупки кляті без обговорень. Але якщо вони так яро хочуть показати цей фільм значить такий метод пропаганди доволі дієвий. У звʼязку з цим дуже прикро розуміти, що український уряд не спішить працювати в цьому напрямку також.
@shateleiАй бұрын
не треба чекати, поки уряд щось зробить. треба пушити потрібні теми в медія, соцмережах, петиціями. більше говорити про цьогорічні українські документальні фільми "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби та «Мирні люди» (англ. Intercepted) Оксани Карпович.
@stasyrkevich887Ай бұрын
Дякую Вам всім хто в Канаді за вашу позицію!!!
@ОксанаГелевейАй бұрын
Дякуємо, що висвітлюєте такі новини, що не осторонь від цих подій. Ми мусимо хоч щось робити❤. Який жаль, що таке може відбуватися під час смертей....!
@katerynachabaniuk8269Ай бұрын
Дякуємо, Володимир! дякуємо українській діаспорі, цим молодим свідомим людям! Слава Україні! Смерть її ворогам по всьому світу
@Trevor_MorganАй бұрын
Доволі не просто Вам висвітлювати тему, але дякую за це.
@QueenOlga1966Ай бұрын
God Bless you people💙💛💪🏻💪🏻💪🏻God Bless Ukraine💙💛💙💛💙💛💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🙏🙏🙏🙏🙏
@IrynaMelnykovaАй бұрын
Тільки повернулась з цього протесту, крім того викупила 4 квитки на цю гидоту щоб меньше було глядачів. Треба писати звернення до депутатів парламенту, установи, яка віділила кошти Canadian Media Fund. Не будемо пасивні! Слава Україні!
@NassaniaАй бұрын
Та ви ж сплачуєте і поповнюєте касові збори на цю гидоту😮
@marchink6498Ай бұрын
ГОСПОДУ і ЗАХИСНИКАМ СЛАВА!
@shateleiАй бұрын
Стрічку "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби також показали на Венеційському кінофестивалі у категорії Non-Fiction. У фільмі показано сцени з життя в Україні протягом перших двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він фіксує зміни, що відбулися за цей час у суспільстві, що "долає шлях від паніки перших тижнів великої війни до прийняття смерті й руйнувань, які зрештою стають трагічною нормою для українців". Стрічка стала для Журби другою повнометражною документальною роботою. Фільм створено українською кінокомпанією Moon Man у копродукції з міжнародними партнерами з Данії, Швеції та Франції. Трейлер створила шведська кінорежисерка та документалістка Анна Еборн - вона також поділилася першими враженнями про стрічку. "Вразило те, як фільму вдається змусити мене відчути емоційну напругу, тягар і руйнування, які російська агресія спричинила для дітей і майбутнього молодих українців", - зазначає Еборн. Вона додає, що глядачі, завдяки кінематографічній силі режисерки Ольги Журби, опиняються поруч із людьми, які живуть в цей час в Україні, а фільм "не цурається ні страху, ні смертей". "Я відчуваю вдячність за те, що вона представила мені ці сцени і голоси, на війні, з поетичним поглядом та інтуїтивною і спостережливою операторською роботою". Еборн додає, що раніше багато працювала в Україні, тому для неї бачити руйнування - особливо боляче. На її думку, навіть звуки в країні стали інакшими, "тому, коли я впізнавала певних птахів і вітер посеред цього, моє серце було важким". На думку режисерки, цей фільм є важливим, особливо у довгостроковій перспективі, для того щоб міжнародна аудиторія могла емоційно спробувати зрозуміти наслідки війни.
@shateleiАй бұрын
Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@annakapiris2720Ай бұрын
Як жаль, що через канадські відстані, не можуть приєднатись люди з інших провінцій....
@olgaposternak7048Ай бұрын
Цей фільм будуть показувати в інших провінціях теж тому дуже важливо щоб українці виходили всюди де зʼявиться це гівно!
@senseizp92Ай бұрын
@@olgaposternak7048 есть ссылка на этот гвно сайт? чтобы узнать когда они собираются приехать в Калгари? устроим там протест
@shateleiАй бұрын
@@olgaposternak7048 Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@shateleiАй бұрын
Стрічку "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби також показали на Венеційському кінофестивалі у категорії Non-Fiction. У фільмі показано сцени з життя в Україні протягом перших двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він фіксує зміни, що відбулися за цей час у суспільстві, що "долає шлях від паніки перших тижнів великої війни до прийняття смерті й руйнувань, які зрештою стають трагічною нормою для українців". Стрічка стала для Журби другою повнометражною документальною роботою. Фільм створено українською кінокомпанією Moon Man у копродукції з міжнародними партнерами з Данії, Швеції та Франції. Трейлер створила шведська кінорежисерка та документалістка Анна Еборн - вона також поділилася першими враженнями про стрічку. "Вразило те, як фільму вдається змусити мене відчути емоційну напругу, тягар і руйнування, які російська агресія спричинила для дітей і майбутнього молодих українців", - зазначає Еборн. Вона додає, що глядачі, завдяки кінематографічній силі режисерки Ольги Журби, опиняються поруч із людьми, які живуть в цей час в Україні, а фільм "не цурається ні страху, ні смертей". "Я відчуваю вдячність за те, що вона представила мені ці сцени і голоси, на війні, з поетичним поглядом та інтуїтивною і спостережливою операторською роботою". Еборн додає, що раніше багато працювала в Україні, тому для неї бачити руйнування - особливо боляче. На її думку, навіть звуки в країні стали інакшими, "тому, коли я впізнавала певних птахів і вітер посеред цього, моє серце було важким". На думку режисерки, цей фільм є важливим, особливо у довгостроковій перспективі, для того щоб міжнародна аудиторія могла емоційно спробувати зрозуміти наслідки війни.
@valshaev1145Ай бұрын
I'm living in Canada for 34 years now. I'm from Ukraine. I remember a real Canada. Shame !!! WTF our culture supports now ...🧐🤬😈👿
@shateleiАй бұрын
Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@oksanaberest4624Ай бұрын
Дякую, що берете участь! Здається в 2016-му український фільм «Жнива скорботи» про Голодомор отримав нагороду цього кінофестивалю. А тепер показують якесь г…
@tatyanatomachynska2065Ай бұрын
Наділи маски і памперси, та пішли пропоганду дивитися. " Бо тож велика нація "
@vovamankoUAАй бұрын
Повна огида до TIFF. Спонсори TIFF заслуговують на бойкот!!!
@olgaposternak7048Ай бұрын
Українці молодці!!!!
@olgagorgol3370Ай бұрын
Вистоїмо та переможемо! Все буде Україна! Слава Україні!
@olgaposternak7048Ай бұрын
Це обурливо! Хто керує дозволами на покази? Треба шукати голову.
@10CanadaАй бұрын
Вже всі всіх знають, ніхто і не ховався.
@viktormiroshin7744Ай бұрын
Гроші відпрацьовують бо вже потрачені от і звиваються як глист на сковорідці
@nataliagenzlinger6119Ай бұрын
Плачу! Як боляче! Яка несправедливість!!!
@Dmitriy._Ай бұрын
Питання не у тому скільки туди прийшло людей, а те, що такий показ проходить й не дивлячись на соціальний запит все ж долає спротив
@ioankatsapovichАй бұрын
Канада рублі відпрацьовує
@Irakli787Ай бұрын
🇬🇪🇺🇦✊️✊️
@РоманДробязко-ъ9сАй бұрын
Нажаль ввесь світ так і робить…для них точно не все так однозначно-вони як робили гроші з рzzією так і продовжують робити…
@МихаилМ-п1гАй бұрын
Дякую всім небайдужим що промаркували оте фрік-шоу.
@katerynatiurina848Ай бұрын
Thank you for people who were on the protest 🙏 Thank you for reacted and told about this event. Shame on Tiff!!!🥵🥴🙅
@anastasiaosapulia6918Ай бұрын
Дякую Вам Українці 🙏🏻🇺🇦за не байдужість!
@ГалинаТкаченко-б5эАй бұрын
Вам подяка за це!
@FantomVitАй бұрын
Жаль, що не почув вчасно про протест, обовʼязково би прийшов, підтримати людей. Дякую за висвітлення❤️
@shateleiАй бұрын
треба пушити ці теми в медія, соцмережах, петиціями. мітінги це добре, але недостатньо. треба більше говорити про цьогорічні українські документальні фільми "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби та «Мирні люди» (англ. Intercepted) Оксани Карпович.
@МарияПопова-ю1юАй бұрын
Молодці які! Донець-Бердянск-Україна!🙏🇺🇦🇺🇦 Ці тварюки брехливі два рази забрали мій дім 😢
@МилаДорошенко-ъ2жАй бұрын
Дякую за поширення!
@alexprykh4274Ай бұрын
Чому дивуватися , що мало людей зібралося? Бо населення Канади на 80 відсотків китайці, індуси,араби. Їм наші проблеми до одного місця.
@АлександрКуропятник-г7йАй бұрын
Україна переможе.
@petrotachalka4345Ай бұрын
То не тільки в Канаді,в цілому здоровий глузд і справедливість покинули цей світ🤔
@lyudmilakuban2367Ай бұрын
@@petrotachalka4345 Бо вони не ввідчувають те що відчувають українці, і не тільки ті що в Україні, болить всім бо зруйновано код Нації і де б не був українець він кожною клітиною відчуває біль свого народу, нам болить а їм ні 😢
@AndriiLukiianchukАй бұрын
Молодці!!!
@maryanborovetsАй бұрын
От вам і «толерантна Канада» 🤷♂️🤦♂️
@10CanadaАй бұрын
Іноді занадто
@COLNAGOc40hpWCАй бұрын
Шановний Володимир,дайте будь ласка якісь контакти куди можна подзвонити/написати, і висловити свою думку як громадянин Канади який платить податки. Дуже сильно хочеться висловити все що я думаю про цей фестиваль і організаторів які запускають для перегляду це лайно.
@shateleiАй бұрын
треба пушити ці теми в медія, соцмережах, петиціями. мітінги це добре, але недостатньо. треба більше говорити про цьогорічні українські документальні фільми "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби та «Мирні люди» (англ. Intercepted) Оксани Карпович.
@АндрейКравец-п8юАй бұрын
Дякую вам!!!
@marinazaiinz2295Ай бұрын
Дякуэмо вам за позицiю,друзi❤❤
@Prost0legАй бұрын
Щиро Вам Дякую за Вашу роботу. ✌️❤️🇺🇦
@Yaroslav0newАй бұрын
Tiff продався за 💰.
@АлександрКуропятник-г7йАй бұрын
Ганьба канадському уряду.
@НиколайШвырлоАй бұрын
Дочкуємо всім українцям в Канаді і тобі велика подяка
@andriygeryliv5959Ай бұрын
Дякую молодці Слава Україні !
@TKUA90Ай бұрын
Ви молодець , що долучилися !!! Вони не повинні ігнорувати українську думку !
@SkyWayKharkovАй бұрын
Ганьба TIFF
@lyudmilakuban2367Ай бұрын
Це жахливо що Канада дозволила демонструвати цей фільм, цей фільм оправдує російський фашизм, це неповага до тих закатованих і вбитих росією українців 😪😪😪
@НатальяЯщенко-с4цАй бұрын
Дякую , молодець що підтримуєш.
@vitalii20Kherson22Ай бұрын
Трюдо на кінець свого правління перед Українцями зганьбився, а від рашки збагатився.
@liliagalchyshyn8412Ай бұрын
Small letter t and f
@Liya1807Ай бұрын
Дякую ❤
@WithoutInternetАй бұрын
Когда был митинг "Фром зе ривер ту зе си" то было людей раз в десять больше с файерами и полиция смотрела футбол. Видел собсмвенными глазами
@Skitzy_OfficialАй бұрын
Молодцы так и нужно держаться вместе
@i.lastmartian1711Ай бұрын
На початку війни протести були багатолюдні . Зараз так мало людей . Шкода і Shame . Там на смерть стоять а тут не можуть сраки підняти . А такі всі патріоти . Не можете поїхати на війну то хочаби слово скажуть своє. Дякую тим хто прийшов . Особливо молоді.
@shateleiАй бұрын
Стрічку "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби також показали на Венеційському кінофестивалі у категорії Non-Fiction. Але про неї не так багато кажуть, все перекрив скандал з руснею. Треба більше говорити в медія, в соцмережах, в петиціях про українські документальні фільми. У фільмі показано сцени з життя в Україні протягом перших двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він фіксує зміни, що відбулися за цей час у суспільстві, що "долає шлях від паніки перших тижнів великої війни до прийняття смерті й руйнувань, які зрештою стають трагічною нормою для українців". Стрічка стала для Журби другою повнометражною документальною роботою. Фільм створено українською кінокомпанією Moon Man у копродукції з міжнародними партнерами з Данії, Швеції та Франції. Трейлер створила шведська кінорежисерка та документалістка Анна Еборн - вона також поділилася першими враженнями про стрічку. "Вразило те, як фільму вдається змусити мене відчути емоційну напругу, тягар і руйнування, які російська агресія спричинила для дітей і майбутнього молодих українців", - зазначає Еборн. Вона додає, що глядачі, завдяки кінематографічній силі режисерки Ольги Журби, опиняються поруч із людьми, які живуть в цей час в Україні, а фільм "не цурається ні страху, ні смертей". "Я відчуваю вдячність за те, що вона представила мені ці сцени і голоси, на війні, з поетичним поглядом та інтуїтивною і спостережливою операторською роботою". Еборн додає, що раніше багато працювала в Україні, тому для неї бачити руйнування - особливо боляче. На її думку, навіть звуки в країні стали інакшими, "тому, коли я впізнавала певних птахів і вітер посеред цього, моє серце було важким". На думку режисерки, цей фільм є важливим, особливо у довгостроковій перспективі, для того щоб міжнародна аудиторія могла емоційно спробувати зрозуміти наслідки війни.
@petroanhel125Ай бұрын
До речі такий нюанс. Канаді дуже спецефічна країна і якщо би цей фільм поставити на голосування показувати чи ні то однозначно понад 60% проголосували за те щоби показати а тоді нехай люди роблять свої якби висновки. Саме це власне і відображають організатори фестивалю. Ось така фігня малята. Потрібно мати своїх зацікавлених і професіональних людей які би знімали фільми на випередження пропаганди і показувати власне іншу сторону медалі. Політично країна зараз в кризі. Зокрема і через міністра фінансів українського походження христину фріленд. Вона йде другою після трюдо у списку найбільш сьогодні зневажених політиків. Просто колосальна сила народу її просто ненавидять. Тому політикам сьогодні просто начхати на фестиваль а тим більше багатьом людям які думають як фінансово вижити. Багато канадців незадоволені що канада у фінансово скрутні часи виділила міліарди на допомогу україні. Можливо це також має значення чому фільм продовжують демонструвати.
@Alex-wy4zlАй бұрын
Согласен с вами, Канада свободная, относительно, страна. Здесь можно и выходить с лозунгами free free Palestine и выйти с израильским флагом и требовать освободить заложников из палестинского плена. И так же с фильмами они не привыкли запрещать какую либо сторону.
@shateleiАй бұрын
@@Alex-wy4zl ну то може їм ще подивитися відео про зг вал тування дітей і бабусь рос солдатами? щоб мали більше інформації? щоб зрозуміти краще "мальчіков в трусіках"?
@shateleiАй бұрын
Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@shateleiАй бұрын
Стрічку "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби також показали на Венеційському кінофестивалі у категорії Non-Fiction. Але про неї не так багато кажуть, все перекрив скандал з руснею. Треба більше говорити в медія, в соцмережах, в петиціях про українські документальні фільми. У фільмі показано сцени з життя в Україні протягом перших двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він фіксує зміни, що відбулися за цей час у суспільстві, що "долає шлях від паніки перших тижнів великої війни до прийняття смерті й руйнувань, які зрештою стають трагічною нормою для українців". Стрічка стала для Журби другою повнометражною документальною роботою. Фільм створено українською кінокомпанією Moon Man у копродукції з міжнародними партнерами з Данії, Швеції та Франції. Трейлер створила шведська кінорежисерка та документалістка Анна Еборн - вона також поділилася першими враженнями про стрічку. "Вразило те, як фільму вдається змусити мене відчути емоційну напругу, тягар і руйнування, які російська агресія спричинила для дітей і майбутнього молодих українців", - зазначає Еборн. Вона додає, що глядачі, завдяки кінематографічній силі режисерки Ольги Журби, опиняються поруч із людьми, які живуть в цей час в Україні, а фільм "не цурається ні страху, ні смертей". "Я відчуваю вдячність за те, що вона представила мені ці сцени і голоси, на війні, з поетичним поглядом та інтуїтивною і спостережливою операторською роботою". Еборн додає, що раніше багато працювала в Україні, тому для неї бачити руйнування - особливо боляче. На її думку, навіть звуки в країні стали інакшими, "тому, коли я впізнавала певних птахів і вітер посеред цього, моє серце було важким". На думку режисерки, цей фільм є важливим, особливо у довгостроковій перспективі, для того щоб міжнародна аудиторія могла емоційно спробувати зрозуміти наслідки війни.
@Alex-wy4zlАй бұрын
@@shatelei то, что вы написали должны показывать, чтобы люди понимали боль войны, только, по Канадски с двух сторон
@roadking8685Ай бұрын
Їм нормально дали грошей, щоб цей фільм показали в будь якому випадку. Ще на етапі розробки фільму був затверджений бюджет, на який Канада дала 300к. Всі про це знали і свідомо давали гроші, тож це гі*но буде вливатися у вуха, хочуть цього люди чи ні.
@olgahutsul6748Ай бұрын
дякую!
@ЕкатеринаКурносова-ы8нАй бұрын
Зараз будемо штормити у Тві
@qwertyytrewq973Ай бұрын
Ганьба гаверменту, Трюдо там був особисто
@nataliagruzevich5935Ай бұрын
Які молодці!!! Але в Ютуб цей фільм вже проник...
@viktorwolf6842Ай бұрын
❤️❤️❤️
@vitaliyyatsenko7492Ай бұрын
Поважаємий Володимир. Використовуючи свій авторитет...зроби будьласка відео- звернення до Українців, які їздять на ту обригану помийку Кубу. Керівництво якої підримує Завжди ресурсну федерацію в ООН.
@ioankatsapovichАй бұрын
Та там вся південна Америка куплена парашею
@vikingking2632Ай бұрын
Дякую за вашу позицію🇺🇦💪🏻! На жаль, срасіянці по всьому світу мають вплив, особливо не приємно коли русонацизм піднімає голову на інших континентах.
@VyacheslavLapinАй бұрын
♥️🇺🇦
@YalenaFlzerАй бұрын
💙💛🍁
@andriicanadaАй бұрын
Бабло бабло бабло. І це все.
@10CanadaАй бұрын
Не тільки бабло. Вони справді дуже наївні і далекі від подій аби адекватно оцінювати події.
@andriicanadaАй бұрын
@@10Canada я розмовляю і багатьма в Нью Брансвіку і є ті хто підтримує парашу. Але коли я їм наводжу приклад якби Макрон почав відтяпувати Квебек , Нью Брансвік, Нову Скошію, Ньюфауленд і Лабладор+ Острів Принца Едуарда+- Штат Мейн бо там є франкомовне населення+ Акадійці і їх історія . То людям доходить , але не усім.
@viktormiroshin7744Ай бұрын
@@10Canadaнаївність не може бути такою впертою це ознака того що все куплено і треба відпрацьовувати
@annakapiris2720Ай бұрын
@@andriicanada Отак і треба всім пояснювати.👍👌
@ioankatsapovichАй бұрын
@@10Canadaможе не наївні а просто тупі?
@ananimka-9Ай бұрын
Tiff потрібно показати «Конотопську відьму». Вчора як раз була. Це, звичайно, фільм жахів, проте як раз дуже класно показує сутність російських солдатів.
@romanskillhand145Ай бұрын
Слава Україні
@Star-sl6zdАй бұрын
Так це огидно для Канади.Не очікували цього від цієї країни
@GretaMargoEleganteАй бұрын
Шкода що я дізналася поро цей мітинг щойно з цього відео я б обовʼязково приєдналася
@shateleiАй бұрын
треба пушити ці теми в медія, соцмережах, петиціями. мітінги це добре, але недостатньо. треба більше говорити про цьогорічні українські документальні фільми "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби та «Мирні люди» (англ. Intercepted) Оксани Карпович.
@юрийкрисюк-ъ3лАй бұрын
Молодці
@marchink6498Ай бұрын
що це за фільм шо навколо нього так багато розмов? це російська пропаганда і шеймити потрібно уряд канади що дозволяє такі фільми показувати, зосереджувати увагу ,що канада має два обличчя як хамеліон. ті хто йдуть дивитись- це лайно , так як назва фільму говорить гучно сама за себе. на таку назву падкі тільки " неоднозначние" . до лайна питань не має бути,бо надто забагато для них уваги і розваги на один день. то треба ставити помітки шейму прямо на вході у театри. я розумію,що Українці борються як можуть з рошистьким сміттям на всій земній кулі. і все ж таки , шеймити безпосередньо треба уряд тих стран ,хто дозволяє подібне до українського народу. Все є УКРАЇНА ❤.
@shateleiАй бұрын
Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@CthulhuOfficialАй бұрын
Араби уже б спалили ту будівлю, а українці тільки "шейм". Ось і уся потужність.
@AB-tyv25Ай бұрын
Ви хоч одну московську церкву тойво, як араби б зробили?
@CthulhuOfficialАй бұрын
@@AB-tyv25 вам моє досьє цікаве?
@AB-tyv25Ай бұрын
@@CthulhuOfficial я щось питав ваше досьє?
@CthulhuOfficialАй бұрын
@@AB-tyv25 ви питали що я зробив, це цілком вкладається в термін ''досьє''. Так отож про досьє, про це точно не говорять на ютубі
@AB-tyv25Ай бұрын
@@CthulhuOfficial свистун твоя хвамілія
@anna.flytisАй бұрын
Одна рузька виклала сторіз, що там цей хто давав промову сказал що ці протести тупі, що ми не знаємо навіть про що фільм і це типо не доречно. А фільм про те як треба пожаліти бідних мальчіків які пішли воювати не знають за що😂😂😂і такі бідненьки і як зал плакав....
@shateleiАй бұрын
Я оце подумала, що трохи розпіарили ми своїм обуренням це фільм, тож треба трохи більше говорити про інший канадський фільм 2024 року на українську тему. «Мирні люди» (англ. Intercepted) - українсько-канадсько-французький документальний фільм 2024 року, створений режисеркою Оксаною Карпович. Стрічку створено за підтримки: SODEC, Téléfilm Canada, Conseil des arts et des lettres du Québec, CNC, Visions sud est, Swiss Agency for Development and Cooperation, Chicken & Egg Pictures 2022 Critical Issues Fund Grant, Hot Docs Ted Rogers Fund, Procirep - Société des Producteurs et de l’Angoa. Синопсис: Праця над стрічкою «Мирні люди» тривало близько двох років. Фільмування розпочались у 2022 році, і завершились у 2024 році. Матеріал для стрічки фільмували на Донбасі, у Київській, Харківській та Миколаївських областях. У стрічці показані наслідки бойових дій: розтрощені домівки, підірвані мости, згоріла техніка. Після цього на статичні кадри було накладено аудіодоріжки телефонних розмов російських окупантів, які з початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби регулярно перехоплювали та викладали їхні приватні розмови в інтернет. У телефонних розмовах окупанти розповідають про свої «імперські» плани, діляться «перемогами» та вихваляються, які «трофеї» планують привезти додому. Росіяни активно зізнаються своїм близьким у злочинах, а ті - з ентузіазмом підтримують їх. Найчастіше, ці діалоги відбуваються з матерями, дружинами та сестрами: тими, хто називає себе «звичайними мирними людьми». 17 лютого 2024 року на 74-му Берлінале відбулась світова прем'єра стрічки «Мирні люди» у межах програми Forum. 31 травня 2024 року фільмом «Мирні люди» відкрився 21-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
@Greta-qu4sbАй бұрын
❗❗❗❗❗❗ГАНЬБА❗❗❗ ❗❗❗tiff❗❗❗❗❗❗
@rossio21Ай бұрын
Я не бажаю такого жодній людині чи країні, але чисто теоретично - якби війна йшла в Канаді, і такий фільм зняли би на її території і про її окупантів - тоді такий фільм теж показали б на фестивалі у Торонто? Це ж просто люди, треба почути їхню думку... тьфу, навіть огидно про це думати і про тих хто підтримав грошима з бюджету Канади зйомки такого фільму і підтримав його показ за допомогою силовиків....
@shateleiАй бұрын
Стрічку "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби також показали на Венеційському кінофестивалі у категорії Non-Fiction. У фільмі показано сцени з життя в Україні протягом перших двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він фіксує зміни, що відбулися за цей час у суспільстві, що "долає шлях від паніки перших тижнів великої війни до прийняття смерті й руйнувань, які зрештою стають трагічною нормою для українців". Стрічка стала для Журби другою повнометражною документальною роботою. Фільм створено українською кінокомпанією Moon Man у копродукції з міжнародними партнерами з Данії, Швеції та Франції. Трейлер створила шведська кінорежисерка та документалістка Анна Еборн - вона також поділилася першими враженнями про стрічку. "Вразило те, як фільму вдається змусити мене відчути емоційну напругу, тягар і руйнування, які російська агресія спричинила для дітей і майбутнього молодих українців", - зазначає Еборн. Вона додає, що глядачі, завдяки кінематографічній силі режисерки Ольги Журби, опиняються поруч із людьми, які живуть в цей час в Україні, а фільм "не цурається ні страху, ні смертей". "Я відчуваю вдячність за те, що вона представила мені ці сцени і голоси, на війні, з поетичним поглядом та інтуїтивною і спостережливою операторською роботою". Еборн додає, що раніше багато працювала в Україні, тому для неї бачити руйнування - особливо боляче. На її думку, навіть звуки в країні стали інакшими, "тому, коли я впізнавала певних птахів і вітер посеред цього, моє серце було важким". На думку режисерки, цей фільм є важливим, особливо у довгостроковій перспективі, для того щоб міжнародна аудиторія могла емоційно спробувати зрозуміти наслідки війни.
@alexgilobaАй бұрын
+++
@ВикторияЧухлатая-ж7чАй бұрын
Назва фільму повинна бути:Русские убийцы и палачи на войне.Слава Україні 🇺🇦
@shateleiАй бұрын
+++
@denysstepasiuk1017Ай бұрын
Школа, дарма ..
@wuzahns5302Ай бұрын
то есть если есть деньги то можно показать.. любой фильм?
@borisklu6759Ай бұрын
Вот если придут с бутылками с бензином тогда показ прекратят.
@romansporysh933Ай бұрын
Як чудово бачити згуртованість українскього народу, ми єдині по всьому світу! Пишаємось! Ванкувер з вами!
@vitaliychobotenko2269Ай бұрын
Цікаво хто саме дав зелене світло на показ того лайна?
@petroanhel125Ай бұрын
Ви вже записували ролик про перемогу а я вам писав що це нічого не дасть. Це називається свобода. Тому що виділили гроші і тепер потрібно продемонструвати зроблену роботу.
@OleksandraKoroАй бұрын
Гроші платників податків Канади витрачені на фільм знятий на окупованій частині України за підтримки агресора це законно?
@petroanhel125Ай бұрын
@@OleksandraKoro закони і етика це різні питання. Я більше чим впевнений що в канаді точно не має такого закону який регулює питання виділення коштів для знімання документальних фільмів. Якщо є фільм то це значить що люди які виділяли гроші погодилися на ідею тих людей які просили гроші на знімання фільму. Виділення грошей не підпадає під закони а отже ваше питання звучить не правильно. Плюс питання фінансування не обмежується тільки коштами платників податків. На скільки я розумію взагалі є багато меценатів які виділяють гроші фондам на фінансування певних програм і так далі. Так що це взагалі може бути питання не в тему із вашої сторони.
@OleksandraKoroАй бұрын
@@petroanhel125 наскільки зрозуміло з офіційних джерел, гроші на цей фільм виділяли не меценати, а уряд. Тобто були закладені в бюджеті. Фінансувалася робота, яка проводилася з порушеннями закону міжнародного права.
@OleksandraKoroАй бұрын
@@petroanhel125 питання в тему. Гроші були виділені не меценатами, а урядом на роботу, яка проводилася з порушенням закону міжнародного права. Акція як раз була спрямована щоб привернути увагу суспільства.
@petroanhel125Ай бұрын
@@OleksandraKoro тоді не акції потрібно проводити а іти в суд. 100% відповідальні за проведення фестивалю уже консультуватися із юристами і якщо фільм не зняли значить юридично нічого не порушувалося. А в цілому на фоні того що відбувається в україні (саме в україні) цей фільм чи він буде продемонстрований чи ні нічого не міняє. Взагалі нічого
@ireeneua956Ай бұрын
Канада, шо то сі робе? 🤦
@ТатоТатович-ы7хАй бұрын
Скільки щирих українців зібралось .Хлопці .а ви не хочете поговорити про ТЦК? ТЦК вбивають українців?
@10CanadaАй бұрын
Росіяни вбивають, ви трохи заплуталися...
@lyudmilakuban2367Ай бұрын
А він і є росіянин та ще й мабуть бот вони пишуть навіть українською мовою @@10Canada
@maximzemlakov7596Ай бұрын
Чим далі від України тим більші патріоти)
@OleksandraKoroАй бұрын
Так може ти за те, щоб зняти ще фільм про тцк і як закосити від захисту України на гроші платників податків Канади?
@ЛеонидЧуйкоАй бұрын
у вас в Канаде .................... тоби несоромно казать таке .................................? !
@АлександрГаврилик-ю6дАй бұрын
Бороться с пропагандой это правильно и нужно! Но судьба Украины решается на полях сражения, а вот добровольцев в ЗСУ здесь не видно...
@ZekeHairАй бұрын
Это манипуляция . Судьба Украины только в первую очередь решается на поле битвы , однако информационная повестка это именно то что в итоге влияет и на победу на поле боя . Мне требуется разжевать или уже понятно что имеется ввиду ?
@AndriiVulfАй бұрын
Я не проти боротися протів брехні але тут треба враховувати на свободу слова, люди мають право знімати і показувати як вони вважають їх правду а ми можемо зібрати факти які би могли показати кількісь брехливої інформації і показати це людям які збираються на перегляд. А так получається якась упередженість чисто тому що це РФ.
@shateleiАй бұрын
може ви ще хочете подивитися відео про зг вал тування дітей і бабусь рос солдатами? щоб мати більше інформації? щоб зрозуміти краще мальчіков в трусіках?
@AndriiVulfАй бұрын
@@shatelei що же ти таке несес, не понятно ні слова
@OleksandraKoroАй бұрын
Гроші платників податків Канади на фільм, знятий на окупованій території України за підтримки агресора це законно? При чому тут свобода слова?😡
@LUXURY-x7dАй бұрын
Что означает нагнали полицейских !? А как они должны реагировать? Это Канада, не Украина ! Украинцы на чужей земле , получили приют, поддержку, творят что хотят, митингуют,орут (даже,если учесть благородные намерения) и ещё стыдят местные уклады ?! 🤷 И второе, фильм признан пропагандистским, если создавать столько шума вокруг,естественно интерес только разжигается , усиливается, посмотреть захочется, даже если и не собирался ,искать по-любому будут возможности и источники! ...Может тогда лучше в титрах указать ,что это ложь и пропаганда ,фильм не соответствует действительности ! Все же смотрят фейковые новости , но Украина помечает на них- пропаганда, фейк! Зомби останется зомби , адекватные- отличают...! В России есть фильм НТВ " Майдан..." Не могу вспомнить название , о нем тишина, никто не протестует,а там похлеще враньё , про пытки с украинской стороны, казни нечеловеческие, яко-бы совершенные нацистами .... Это до вторжения было,но на тот момент даже он не воспринимался ,как фейк. Это и зомбировало массы, дальше-больше... Запретить ничего нельзя, заставить думать также,это выбор и возможности каждого индивида,тупой становится тупее,умный-умнее, хоть кричи,хоть не кричи!
@OleksandraKoroАй бұрын
Фільм знятий на окупованій території за підтримки агресора на гроші платників податків Канади. Як режисерка і оператор потрапили на окуповану територію? Законно? За чиї гроші?
@azovsilaАй бұрын
Українці за кордоном роблять більше чім українчики в україні , мова не про зсу звісно.
@andrii3810Ай бұрын
ну що ж, настрій зіпсутий. піду задоначу Стерненку щоб трохи настрій підняти
@Ирина-ф7г9вАй бұрын
Ага, - нехай сходить за твій донат, хряпне пивка.
@shateleiАй бұрын
донати - це добре. а ще треба пушити ці теми в медія, соцмережах, петиціями. треба більше говорити про цьогорічні українські документальні фільми "Пісня землі, що повільно горить" (Songs of Slow Burning Earth) Ольги Журби та «Мирні люди» (англ. Intercepted) Оксани Карпович.
@MarkParkhomenko-s9qАй бұрын
а как же свобода? Не хочешь - не смотри давай, удаляй коммент
@OleksandraKoroАй бұрын
Реклама дитячих порно теж свобода?
@MarkParkhomenko-s9qАй бұрын
@@OleksandraKoro Нет, это противозаконно. Я говорю за свободу слова. Кто тот орган, который решает где начинается эта пропаганда?
@OleksandraKoroАй бұрын
@@MarkParkhomenko-s9q Тобто рускіє, які прийшли вбивати в іншу країну і розказують як погано їх озброїли і як їх погано годували, заслуговують на співчуття? Ви вважаєте, що показувати фільм про складнощі вбивць на війні, яку вони самі почали, це краще порнографії??? Якщо б їх краще озброювали і вони не нили, а більше вбивали, то було б як на вашу думку? І важливіше те, що зйомки велися на окупованій території України за підтримки російських окупантів на гроші платників податків Канади! За мої гроші на землі моїх батьків! 😡Це законно???
@MarkParkhomenko-s9qАй бұрын
@@OleksandraKoro лично мне абсолютно все равно что они там сняли и что рассказывают. Мне это не интересно и я это смотреть не буду. Это мой выбор. Смысл моего высказывания в том, что каждый СВОБОДНЫЙ человек вправе сам решать что ему смотреть, слушать и читать. Это называется полигамностью мнений. А это, к слову, одна из основ демократии как бы, европейская ценность. И почему вдруг определенные личности решили, что они вправе решать за меня, что мне смотреть, слушать и читать? А вы, как я понял, посмотрели. А зачем?
@OleksandraKoroАй бұрын
@@MarkParkhomenko-s9q ні, я не дивилася, бо мені достатньо опису і те, що ця зйомка велася незаконно і на мої податки. При чому тут свобода слова?
@AndriiVulfАй бұрын
А ви дивилися цей фільм? Звітки знаєте що пропаганда?. Тому що я не найшов. Поліціанти це добре, щоб забезпечити порядок.
@andrii3810Ай бұрын
знайома які працює в сфері кіно дивилась - це пропаганда. стандартні теми - не все так адназачна, 2014 граждаская вайна і тому подібні висери
@lyudmilakuban2367Ай бұрын
@@AndriiVulf не дивилися і не збираємось дивитися, по новинах передавали що в цьому фільмі начеб то вони оправдують своїх рашистів фашистів, тобто виставляють їх в рожевому світлі, але Український народ знає що вони творять в Україні, як вбивають і катують, грабують населення, навіть гвалтують дітей, а що вже вони роблять з Українськими полоненими, ми ніколи не забудемо Оленівку де були зпалені Азовці , а скількох вони обезглавили, зкалічили, та й ті кого обміняли перші поверталися з полону знівеченим, хворими, рашисти нелюди це потвори особливо страшні злочини робили вагнера , зло під назвою росія треба зупинити і знешкодити
@OleksandraKoroАй бұрын
Фільм знятий на окупованій території за підтримки агресора на гроші платників податків Канади вас не турбує? Що це як не пропаганда?
@AndriiVulfАй бұрын
@@OleksandraKoro А як би він ще міг там бути знятий?
@YuriiIlin-p7bАй бұрын
Ну это все как мертвому припарки!Потужно ,другими словами.
@Владислав-б6р8яАй бұрын
а яка користь в загальному з цього? українці вибрали Канаду щоб потужно покращувати своє життя там і навряд чи повернуться .