Loading #50 - Cheaty, Tips'n'tricks i modyfikacje w grach

  Рет қаралды 8,385

Loading...

Loading...

Күн бұрын

W nowym materiale omawiamy w jaki sposób modyfikowało się kiedyś gry żeby uzyskać w nich dodatkowe życia, niekończące się paski energii albo niewyczerpalne zapasy amunicji. Pokey, Peek, Game Genie, Action Replay i inne dziwnie brzmiące nazwy z przeszłości :)
Prowadzili:
Marcin Kiendra - www.retrospekcj...
Marek Pańczyk - www.retrofanati...
Michał Labocha - / myretroworld
Hubert Studniarek
Fanpage programu LOADING - / loading.vide. .
Muzyka w odcinku:
Solar Fileds
Stelladrone
Aural Planet

Пікірлер: 77
@GrzegorzKotarski
@GrzegorzKotarski 5 жыл бұрын
Dzięki za ten odcinek :) Dzięki niemu przypomniałem sobie że w latach 80-tych "łamałem" gry i wysyłałem do redakcji pisma "Komputer" - była taka rubryka "poke n,nieskonczoność" ... I faktycznie udało mi się znaleźć numer z 88 roku gdzie jest mój wpis :) Co ciekawe rok wcześniej w tej samej rubryce można znaleźć wpisy Adriana Chmielarza i Marcina Iwińskiego :) Było to jak widać popularne zajęcie!
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 5 жыл бұрын
Prawdziwy crakerzy!
@cssourcepl
@cssourcepl 7 жыл бұрын
Odnośnie cheat happens to mało kto obeznany tego używa. Serio. W dzisiejszych czasach samemu można łatwo zrobić trainer a jak nie, to tablica w CE i jedziesz do czasu, w którym masz 100% pewności, że można to skompilować. Oczywiście zarabiają, bo wiele osób nie ma ochoty się babrać w szukanie wartości, ale dla lekko obeznanych z tematem to nie jest problem. Kupiłem u nich tylko jeden trainer i to dawno temu, bo nie umiałem sobie poradzić z płynnymi wartościami. Dzisiaj to dla mnie betka. Samo grzebanie pomaga w nauce programowania, a czasami nawet kompilacji :D
@WutekGro
@WutekGro 7 жыл бұрын
Klasycznie - łapa w górę i zabieram się za oglądanie
@AbcDef-rf2ue
@AbcDef-rf2ue 7 жыл бұрын
Jak zwykle świetny odcinek. Pamiętam cheaty na Atari XL/XE. Miałem oryginalną kasetę z gierką pt. Sexversi, ale wkurzała mnie mała prędkość ładowania i dlatego przerobilem gierkę w ten sposób, żeby poszczególne pliki wczytywały się w Blizzard Turbo. Było trochę roboty, ale efekt miodzio :) Nie ma to jak radocha z „odbezpieczenia” kodu :) A potem grałem już na „piecu” w Duke Nukem 3D. Wpisywało się np. dncashman, albo dncornholio, ewentualnie dnclip i wszystko w temacie :)
@Colidace
@Colidace 7 жыл бұрын
Świetny odcinek, inny temat niż dotychczas - odświeżający. Żaden inny kanał nie potrafi mnie przez półtorej godziny przytrzymać bez przerwy przy ekranie telewizora. Gz #50 !!!
@Atr3ju
@Atr3ju 7 жыл бұрын
12:00 20:00 Od tego momentu widzę tyle pięknych gier z mojego dzieciństwa
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Lawina pozytywnych wibracji :)
@Tomasz_Em_aka_diabel
@Tomasz_Em_aka_diabel 7 жыл бұрын
U mnie to samo! :)
@ottarpl
@ottarpl 6 жыл бұрын
Mnie początek zachęca do kupienia Spectruma, nie mogę się tylko zdecydować czy klasyka, czy nexta. Tyle fantastycznych gier mnie ominęło.
@atariretrofan
@atariretrofan 5 жыл бұрын
Świetny materiał. Ja na Atari używałem Sherlocka 1050 :-) i dokładnie tak jak mówicie ... FF i do przodu :-)
@AdamKlobukowski
@AdamKlobukowski 7 жыл бұрын
Z okazji jubileuszowego odcinka, wszystkiego najlepszego życzę :D
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Dzię - ku - je - my ! :D
@kierownikzamieszania202
@kierownikzamieszania202 5 жыл бұрын
@@LoadingPodcast Haha.. Czytając to słyszałem cala moja klasę w podstawówce.... "LOADING-uczy i przypomina"... Pzdr
@3dhYT
@3dhYT 7 жыл бұрын
Już 50-ty? Szybko zleciało. Gratuluję! Jesteście najlepsi (ง'̀-'́)ง Pamięta ktoś zabezpieczenie w Maniac Mansion na PC (i chyba Amigę)? Niebieskie pancerne drzwi na piętrze. Po internecie chodzi źle złamana gra. Niby jest wszystko ok, ale nie można jej skończyć na wszystkie sposoby. Jakiś czas temu udało mi się złamać te zabezpieczanie tak, żeby wszystko działało :) Miałem GameSharka na PS1.
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Dzieki, staramy się trzymać poziom :)
@zbyniurumek3235
@zbyniurumek3235 4 жыл бұрын
Co do kodów które nadal po latach pamiętam to: Prince of Persia na CPC wersja od pirata z Lublina - wpisać w trakcie ładowania GREG zatrzymywało upływ czasu. :) Lotus II na Amie - TURPENTINE i zaliczało planszę nawet jak się spóźniałeś do checkpointa. :) NFS3 na PSX - ksywka jako SPOILT i odblokowuje 9 podstawowych tras i wszystkie auta. :) PushOver na PC - jak nie umiesz przejść planszy to zmieniasz nazwę jej katalogu na łatwiejszą i przechodzisz. :) Gra NFS4 na PSX jak niezgrabnie wyciągałeś płytę zanim się zatrzymała, to powstawała rysa w takim miejscu że od tej pory gra się wieszała przed wyświetleniem wyniku. I nic nie można było odblokować. Piracka wersja DRIVER 2 na PSX miała glicza że na jednej z plansz nie dało się wskoczyć na prom. I w obu problemach pomagał save przegrany albo z płyty z cheatami dołączany do przestawki na pirackie gry do PS2, albo ściągnięty z neta i nagrany na dorobionym do komputera czytniku kart z PSXa. :) Net i gazety były kopalnią kodów do wszystkiego. Ale jak grałem on line w CMR4 to się wkurzałem że kolesie grali zmodowanymi grami z podkręconymi furkami. I chociaż co chwila wpadali w maliny to i tak nas ogrywali, więc zakładaliśmy swoje gry i nie wpuszczaliśmy nieznajomych. Wtedy była zabawa. :)
@darksavant9295
@darksavant9295 7 жыл бұрын
Gratulacje z okazji 50-tki. Ps. Po kolorze twarzy i spożywanym napoju wnioskuję, że Marek ostro świętuje ;)
@SPQRPancho
@SPQRPancho 7 жыл бұрын
Tak poważnie to za mocno podkręciłem kaloryfery w ten ziąb i nie było czasu przykręcić. Ale co tam, i tak mi już nikt nie uwierzy. :D
@0.v.0
@0.v.0 7 жыл бұрын
Pierwszą grą w której podbiłem sobie życia to był Ghosts'n Goblins. Siedziałem nad tym całą noc, ale satysfakcja była niesamowita :)) Świetny materiał!
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
G'n'G bez cheatów było praktycznie nie do przejscia
@OSH0891
@OSH0891 7 жыл бұрын
O Panowie, ale mnie nostalgia złapała...Oczywiście, wpisywało się przeróżne POKE'i znalezione w SS-ach, TS-ach i innych czasopismach, ale prawdziwy przełom u mnie nastąpił, gdy dorwałem w swoje ręce cykl „Jak zostać włamywaczem” pióra Andrzeja „Urana” Urbankowskiego. To były tylko cztery odcinki w C&A, ale mnie po prostu zafascynowały,. Miałem już wtedy Finala III, który był minimalnym kartridżem do takich zabaw i na serio zacząłem się bawić w dorabianie nieśmiertelności. Nie było tego dużo, ale moim łupem padł m.in. Infiltrator II i Moon Patrol (ten to miał powykręcany sposób zliczania żyć... sześc miesięcy mi zajęło dojście, co trzeba gdzie wpisać!) oraz... Donald Duck, którego przerobiłem na prośbę mojego młodszego brata tak, żeby za jeden owoc dostawał 20 $. Pamiętam, że potem Uran napisał książkę i polowałem na nią chyba z 10 lat. Byłem wtedy w takiej desperacji, że namierzyłem człowieka w krakowskim MPEC-u z pytaniem, czy to on , a jeżeli tak, czy czasem nie dałoby od niego odkupić tej książki. Odpisał, a jakże, ale nie zgodził się na odsprzedanie -zaproponował ewentualnie sfotografowanie kolejnych stron. Jak w jakimś filmie szpiegowskim. Na szczęście, w 2003 roku dorwałem ją na Allegro. Dorabianie nieśmiertelności to pasjonująca zabawa i coraz częściej myślę, by do tego wrócić, choć raczej już pod emulatorem... Tak czy inaczej - odcinek jak zwykle świetny, a najbardziej podobał mi się ten montaż przeróżnych gier lecący w tle. Doskonałe pozycje wybraliście!
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Dobra ta Twoja historia !
@TheWojTGL
@TheWojTGL 6 жыл бұрын
Aż dziwne, że niektórzy nie wiedzą co to była "czasówka" w automatach arcade ;) Miałem to szczęście, że w mojej miejscowości jednak nie wprowadzili tego - ale też nie mieliśmy tam takich wymiataczy :) Zareklamuję się tu, bo opisywałem kilka knifów z salonów w artykule - www.retronagazie.eu/legendy-salonow-gier-historia-automatem-arcade-pisana-i-przeglad-shmupow/ A opisywany przez Michała hack z Donkey Konga - skok z pierwszej platformy i wpadnięcie do drugiego etapu - heh pamiętam. Dobrze się Was słucha :)
@AmigaRulez_parallax
@AmigaRulez_parallax 7 жыл бұрын
No to dla mnie kultowy kod, to kod do Mortal Kombat 1 na Amidze - "abcdefghijklmnopqrstu" i pojawiał się Cheat Mode :) i jeszcze można było chyba wpisać "cheat sheet the unlimited life" i to samo robił, ale tu nie jestem pewny czy coś nie przekręciłem :) A w Mortal Kombat 2 "zedweb" :) Dooma jeszcze nie znałem wtedy. W Lotus 2 na Amidze też jest ukryta mini gra :)
@epromenator
@epromenator 3 жыл бұрын
Super epizod! Jak dorwałem Action Replay na Amigę i wyciągnąłem .MOD z Moonstone to był mega czad! Mieć w Pro Trackerze sample z Moonstone ?!? Bezcenne :) Action Replay do dziś używam non stop w Sega Saturn. Daje dostęp do cheatów i boostuje pamięć do 4MB!
@3kycat
@3kycat 7 жыл бұрын
Bardzo fajny materiał. Ja pamietam jak za czasów Amigi cheatowałem swoje pliki zapisu do gry Ufo Enemy Unknown. Otóż szukałem zapisu gdzie podawana jest ilość baz już zakupionych i kopiowałem je do czystego nowego save'a a także zmieniałem ilość gotówki w linijce gdzie były podane pieniądze:)
@0.v.0
@0.v.0 7 жыл бұрын
Ja w ufokach maksowałem staty dla sołdatów :)
@jakubpytko5551
@jakubpytko5551 7 жыл бұрын
Wielkie gratulacje Panowie z okazji 50 odcinka. Życzę Wam jeszcze Wielu świetnych odcinków. Bardzo przyjemnie się ten odcinek oglądało. :] Jeszcze co do kodów z gier, to pamiętam, ze w Doomie prócz I D D Q D i I D K F A był jeszcze kod I D C L I P na przechodzenie przez ściany. :]
@Biter
@Biter 7 жыл бұрын
Fajny odcinek, dużo dobrych wspomnień :)
@PiotrBaszynski
@PiotrBaszynski 6 жыл бұрын
Na ZX Spectrum było to najbardziej popularne z powodu łatwości modyfikacji, loader był w BASICu, więc po załadowaniu - a przed RANDOMIZE USR xxxxx dawało się odpowiedniego POKE, można to było zrobić na spokojnie po zatrzymaniu magnetofonu po wgraniu loadera. Na C64 i Atari bardziej popularne (przynajmniej wśród moich znajomych) były kartdridże z Turbo i możliwością wpisania POKE.
@DarioGi83
@DarioGi83 2 жыл бұрын
Turpentine i gaz do dechy 😜 Tyle lat minęło a ja dalej pamiętam 🤔
@RagabashBinBash
@RagabashBinBash 7 жыл бұрын
Pamiętam, że na moim Commodore no to "problem" się sam rozwiązywał, ponieważ posiadałem gry na kasetach a tam przed praktycznie każdą grą pojawiał się trainer (chyba tak się to nazywało) i można było sobie ustawić czy chce się mieć nieograniczoną liczbę żyć, nieskończoną energię itp. Na Amigę sprawa była już trochę bardziej skomplikowana, bo takie cudeńka pojawiały się rzadko i trzeba było się posiłkować czasopismami. Niektóre kody się do dzisiaj pamięta na przykład BQQQAEZ do Desert Strike :D
@garrecisko
@garrecisko 7 жыл бұрын
Szybkie googlanie i wychodzi na to, że w przygodówkach faktycznie bywały cheaty: www.sierrahelp.com/Cheats/KQ3Cheat.html. Bardzo fajny odcinek panowie, jak zwykle - czapki z głów!
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
A jednak !
@michalmarek77
@michalmarek77 7 жыл бұрын
O_o Fajny temat :) Obejrzę wieczorem. Skądinąd wróciłem ostatnio do starszych materiałów i trochę mi brakuje odcinków z "gościami". Kiedy kolejny Loading z Rysławem i Sebastianem "miażdży_jądra" Stecewiczem ?
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Rysław powinien pojawić się w gościach już niedługo. W końcu mamy do zrobienia ostatnią część o RPG. Z kolei Seba macza u nas paluchy przy pewnym dużym retro projekcie, ale na razie o tym cicho sza :) ( Marcin )
@AceD500
@AceD500 7 жыл бұрын
:D Cóż kody do gier pozskiwałem z czasopism growych. Aż do 2004r kiedy kupiłem ksiąrzeczkę Tajne Kody Play,a i Bibloteczka Gry Tajne Kody od komputer Świat gry. Niestety ale zbyt póżno zapałem się na Wielką Enclykopedię gier od Gry-Online bo prócz kodów i ogromnej bazy gier z recenzjami były solucje. Ale teraz rzadko korzystam z wspomagaczy bo cheatowanie nie daje żadnej satyskacji w ukończenia gry swoim doświadczeniem. i tak 3 lata temu ukończyłem GTA Lirberty i Vice city stories na PS2 na 100% bez kodów. A tak z kododami podchodziłem do GTA3, Vice city i San Andreas. choć w San Andreas nieco mniej bo te mogły nieco popsuć w paru misjach.
@phowiec
@phowiec 7 жыл бұрын
IDKFA. Kombinacja ruchów na bronie albo przeskok poziomu w Tomb Raider. Konami Code. Mija 25 lat, a ja ciągle je pamiętam. Ehhh, piękne to były czasy...
@AmigaRulez_parallax
@AmigaRulez_parallax 7 жыл бұрын
18:15 Gwiazdy tańczą na lodzie? Ok, lecimy dalej :-]
@kamilwachel2832
@kamilwachel2832 Жыл бұрын
rekordowy easter egg to chyba siadł nie tak dawno temu w Duke Nukem 3D.. plansza Red Light District + właz kanału ściekowego + pipe bomb :) spróbujcie obczaić o co loto, bez spojlerowania :) Gryzor.. jprd. Brzmi jak nickname szczura-komandosa :D
@snakeplissken6344
@snakeplissken6344 6 жыл бұрын
Pamiętam swoje cheaty na Amidze 500 w Civlization i UFO. Chciałem mieć masę kasy w obu grach na starcie więc robiłem to tak. Zaczynałem grę i od razu robiłem save. Zapisywałem sobie ile mam kasy na kartce - przykładowo 1000 złota czy dolarów. Potem edytorem heksadecymalnym otwierałem plik save i szukałem w nim wartości 3E8 (dziesiętnie to było 1000) i zmieniałem na wartość jaką chciałem mieć. Pamiętam też że gry miały limity kasy np Civilization chyba miała 999 złota. I na starcie można było kupować cuda świata które dawały ogromną przewagę. W UFO natomiast dzięki dużej ilości kasy już w 2 miesiącu gry miałem żołnierzy umiejących posługiwać się mocą psioniczną bo duża ilość kasy pozwalała maksymalnie dofinansować badania naukowe.
@basalowicz
@basalowicz 2 жыл бұрын
IDDQD i IDKFA ( na ammo ) :D a do warcrafta 2, Glittering prizes ( do dziś pamiętam, że był błąd tego kodu w sekcji Tips&tricks w Secret service) :D
@cssourcepl
@cssourcepl 7 жыл бұрын
Każdy czitował ;) Od wbudowanych w pirackie gry na C64 trainerów, po własnoręczne grzebanie w hexach. Ja od zawsze lubiłem grzebać w grach i programach..wyjmować co się da, zmieniać,niszczyć, plądrować ;) W dawnych czasach nie można było wejść na net i ściągnąć muzyczkę albo grafikę, trzeba było sobie samemu radzić. W tej chwili zrobienie trainera do jakiejkolwiek gry to kwestia max godziny w np cheat engine. Warto też odróżniać cheaty i kody od wykorzystywania błędów w silniku. PS: Kolejnej 50 Panowie !
@detalite
@detalite 7 жыл бұрын
Ja swoją przygodę z "korygowaniem" parametrów gry zacząłem od Colonizacji. Kilka plików posiadało opisane otwartym tekstem parametry jednostek czy terenu. Nie było konieczne używanie edytorów HEX. Kilka minut poprawiania i gra zupełnie inna.
@turekretromaniak
@turekretromaniak 7 жыл бұрын
fajnie się słuchało XD
@jakub.kosiec
@jakub.kosiec 7 жыл бұрын
Jeszcze bylo przejezdzanie poslinionym palcem po drugim porcie joysticka w Atari XL/XE. Dzialalo bodajze w "Syn Boga Wiatru" i/lub "Kernaw".
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
A spięcie na portach było ? :)
@jakub.kosiec
@jakub.kosiec 7 жыл бұрын
No wlasnie o to chodzilo, zeby zewrzec piny, ktorych zadne wychylenie drazka nie mialo szansy zrobic. Cos ala joystick z mozliwoscia nacisniecia jednoczesnie w gore i dol.
@starymarabut
@starymarabut 7 жыл бұрын
Na automacie Pac Land można było przepychac karpy :)
@neohideo
@neohideo 5 жыл бұрын
Kiedyś rzadko ale czasem się zdarzyło stosować jakiegoś czita bo gier dobrych miało się mniej i wszystko co wpadło w ręce miało większą wartość. Dziś jak gra jest zbyt trudna i denerwuje to po prostu przestaję w nią grać bądź sprzedaję grę. W praktyce zdarzyło się to w ostatnich latach tylko raz czyli Bloodborne z ps plusa - gra mnie zachwyciła klimatem ale poziom trudności i rzadkość sejwów (głupota - sztuczne utrudnianie i rozciąganie czasu gry) spowodowała, że sfrustrowany rzuciłem Bloodborne w kąt (czyli usunąłem z dysku ps4 i leży sobie w bibliotece na plusie).
@gitara2D
@gitara2D Жыл бұрын
Jak się nazywa gra, która leci w 3:20?
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast Жыл бұрын
(Marek) Bounty Bob Strikes Back
@Borgan_Black
@Borgan_Black 3 жыл бұрын
Padniecie co mnie razi w tych grach :D Naliczyłem może z 3 gry gdzie score jest zwiększane o 1. Reszta to wielokrotności, 5, 10, 100... Pytanie po co? I ciekawe czy w pamięci są trzymane całe liczby, czy zera są dopisywane jak grafika :D
@nrootel
@nrootel 2 жыл бұрын
10:53 co to za gra?
@shzb56
@shzb56 7 жыл бұрын
czas na znalezienie drugiego zakonczenia secret w Devil World mame
@vbfgghgghg
@vbfgghgghg 7 жыл бұрын
czy to mam tylko ja czy Wam się cus dźwięk z obrazem rozjeżdża?
@mikoajcichal3437
@mikoajcichal3437 7 жыл бұрын
To zadanie dla Was. "Kiedy Byłem Bardzo Mały Obie Ręce Mi Smierdziały" - jaka tajemnice kryje to zdanie i z jaką gra jest związane 😀
@mikoajcichal3437
@mikoajcichal3437 7 жыл бұрын
Nikt nie wie? Serio? Polski klasyk
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Nikt nie wie :)
@kozibroda13
@kozibroda13 7 жыл бұрын
będziecie jutro na gieldzie pixla w remoncie ?
@SPQRPancho
@SPQRPancho 7 жыл бұрын
Niestety tym razem nie dam rady. :(
@kozibroda13
@kozibroda13 7 жыл бұрын
Panowie.Kiedy włączycie przycisk "sponsoruj" na waszym kanale ? Z przyjemnością bezalen
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Póki co działamy pro bono :) ( Marcin )
@przemaser2
@przemaser2 7 жыл бұрын
wlaczajac cheaty wylaczasz gre - proste
@AdamKlobukowski
@AdamKlobukowski 7 жыл бұрын
Panowie, PEEK i POKE to instrukcje Basica a nie Assemblera. Używało się ich na 2 sposoby - albo modyfikując jakąś wartość (np. liczbę żyć), albo modyfikując inftrukcje na poziomie kodu maszynowego (tak sie robiło nieśmiertelność). Nie powiem że trafienie tego bez jakiejkolwiek wiedzy jest niemożliwe, ale dosyć żmudne, bo w typowym ośmiobitowcu z 64KB pamięci jest 65536 komórek do sprawdzenia - życze powodzenia. W ośmiobitowcach z procesorem 6502 (Atari XL/XE, C64, itd), jest szansa że szukana wartość jest tzw. stonie zerowej, dzięki czemu do sprawdzenia jest tylko 256 komórek (ale nie musi tak być). Na Atari czy Commodore, do szukania tego typu rzeczy używało się specjalnych cartridge - Freezerów. Taki cartridge zawierał przycisk, którym można było zatrzymać grę, i wywołać program na nim zapisany - często był to kopier a i też edytor pamięci którym można było wyszukać lub zmienić zawartość pamięci - mechanizm analaogiczny do PEEK/POKE. W zależności od gry, można było wrócić do niej z programu freezera, niestety duża część gier wywalała się w tym momencie, co nieco utrudniało poszukiwania.
@AdamKlobukowski
@AdamKlobukowski 7 жыл бұрын
Ups, powinienem do końca oglądać przed komentowaniem :P
@SPQRPancho
@SPQRPancho 7 жыл бұрын
Tak, tak, Basica. Tu wyszło drobne przekłamanie.
@sebastianciszewski811
@sebastianciszewski811 7 жыл бұрын
BF1942,BF2 stosowanie "configów" , szablony, rysowanie kropek na monitorach itp.
@SPQRPancho
@SPQRPancho 7 жыл бұрын
Kropki dla snajpera i artylerzysty. :)
@SteigerHSV
@SteigerHSV 7 жыл бұрын
David Brevik mówił że multi z diablo obsługiwał 1 komputer xD
@sebastianciszewski811
@sebastianciszewski811 7 жыл бұрын
LOTUS II na Amigę wpisać w menu DUX !!!
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 7 жыл бұрын
Było, pamięta się
@demitri9830
@demitri9830 5 жыл бұрын
Panowie, bzdura! POKE były na c64 i było ich mnóstwo. Ina sprawa że każda praktycznie skrackowana gra miała trainery.
@LoadingPodcast
@LoadingPodcast 5 жыл бұрын
Czasem się mylimy :)
Loading #51 - Zmierzch starych cRPG
2:10:38
Loading...
Рет қаралды 25 М.
Loading #145 - Gaz do dechy! Piąty bieg
1:45:01
Loading...
Рет қаралды 4 М.
My scorpion was taken away from me 😢
00:55
TyphoonFast 5
Рет қаралды 2,7 МЛН
Don’t Choose The Wrong Box 😱
00:41
Topper Guild
Рет қаралды 62 МЛН
Loading #136 - Playstation 2. Konsola która nie brała jeńców
1:53:25
CompTIA Network+ Certification Video Course
3:46:51
PowerCert Animated Videos
Рет қаралды 9 МЛН
Czas kosmiczny [cz. 1] - prof. Krzysztof Meissner
45:49
Wszechnica FWW
Рет қаралды 306 М.
Komputerowy Robocop - "Twój ruch gnido!"
31:04
Loading...
Рет қаралды 7 М.
Algebra 2 Introduction, Basic Review, Factoring, Slope, Absolute Value, Linear, Quadratic Equations
3:59:44
Loading #137 - Platformówki na Amigę (i nie tylko). Część 1
1:38:21
Loading #144 - Gry o których zapomniał czas. Edycja 8-bitowa
1:48:53
Secret Service, numer świąteczny z 1995 roku okiem gracza
1:06:41