Цікаве динамічне відео. Крани та радіатори якісні.
@en-proАй бұрын
Дякуємо! Стараємось робити контент зрозумілим та доступним.
@ГригорійСтародубАй бұрын
Вподобайка на підтримку каналу👌
@en-proАй бұрын
Дякуємо за підтримку!
@САНТЕХСТАЙЛСПДАй бұрын
Вподобайка та подяка за гарний контент
@en-proАй бұрын
Дякуємо! Приємно)
@inifil-ub6ihАй бұрын
Цей коментар та вподобайка на підтримку каналу ! Дякую
@en-proАй бұрын
Дякуємо за підтримку! Це нас надихає створювати нові відео!
@EN-PRO-kc8kbАй бұрын
Команда працює! Вподобайка!
@en-proАй бұрын
Працюємо з натхнення) Дякуємо!
@ВалентинаФилимоненко-л7фАй бұрын
Надійно,естетично В підтримку каналу ❤❤❤
@en-proАй бұрын
Дякуємо! Нам важлива Ваша думка! Це нас надихає створювати новий контент)
@ТатьянаБлаженко-ъ8сАй бұрын
Супер, гарна робота🔥
@en-proАй бұрын
Дякуємо, за коментар! Приємно!
@tmbifer6831Ай бұрын
Дякую ,прекрасна робота,дуже актуально .Плануємо замовити у Вас послуги по монтажу системи опалення ,будинок 180 м2.
@en-proАй бұрын
Дякуємо! Обовʼязково допоможемо!
@konstantinkot674Ай бұрын
Приветствую! Такой вопрос стоит ли в квартире менять чугун на биметал или лучьшие поставить новый чугун ?
@en-proАй бұрын
Вітаємо! Головне, щоб радіатор опалення мав достатню потужність, та забезпечував приміщення теплом. З приводу вибору між чавунними та біметалевими радіаторами: « кожен з цих типів приборів опалення має свої переваги» Якщо дійсно є вагання між ними , то варто розглянути кожен вид радіатора як елемент інтерʼєру. Чи гармонійно прибор опалення буде виглядати в дизайні!? Біметалеві радіатори вважаються чимось стандартним та всім знайомим на сьогоднішній день прибором опалення. А чавунні радіатори більше представлені в дизайнерських серіях опалювальних приборів, наприклад Чавунний радіатор Viadrus Termo та інші.
@konstantinkot674Ай бұрын
@@en-pro Спасибо за ответ! Я так понял что греть они будут одинаково?
@en-proАй бұрын
Кількість тепла, яке передається від теплоносія через поверхню окремої секції радіатора різна та залежить від моделі. Передача тепла( розповсюдження) теж відрізняється в чавунному та біметалевому радіаторі. Чавунний радіатор більше випромінює тепло з мінімальною конвекцією, він є досить теплоємним та енерційним. В свою чергу біметалевий радіатор більше віддає тепла зарахунок конвекції та вважається більш енергоефективними. Тобто , біметалевий радіатор при відносно однакових габаритах (розмірах) буде більш потужніший за чавунний.
@devgramАй бұрын
Попередній радіатор висів правильно, уклін там потрібен, для того, щоб повітря само мало можливість виходити в найвищу точку, тобто в розширювательний бак. В вашому випадку власник буде мучатись з постійними спусками повітря через крани маєвського.
@en-proАй бұрын
Все відносно) Наразі система закритого типу, без бачка( ємності ) в найвищій точці. Там змонтований автоматичний випускник повітря. Повітря з радіаторів та системи в цілому випускається один раз при наповненні системи. Попередній радіатор був змонтований з ухилом, тому, що не був оснащений кранами маєвського.
@leroi4752Ай бұрын
Біметелічні радіатори на систему з природною циркуляцією погано працюють, краще алюмінієві у них більше прохідність, варіант вже перевірений
@en-proАй бұрын
Все відносно) Якщо порівнювати алюмінієві та біметалічні радіатори одного бренду ( виробника) по тепловіддачі, то дійсно алюмінієві мають кращі показники. Діаметр підключення в обох випадках один дюйм, що зазвичай не використовується, а зменшується до 3/4 , або навіть 1/2 дюйма. « погано» працювати радіатори за декількох причин: Не достатньо потужний прилад опалення ( радіатор) Потужність секції радіатора ( характеристики) прописані в паспорті виробу. Гідравлічні характеристики та конфігурація системи опалення, що спричиняє не достатню циркуляцію теплоносія. Також важливу роль відіграють температурні режими експлуатації . На роботу в системі з природньо циркуляцією будуть працювати радіатори навіть з підключенням 1/2 дюйма , якщо правильно розрахована та змонтована система опалення.Рушійна сила для руху(циркуляції) теплоносія є дифузія в даному випадку.
@KoncordАй бұрын
Нет такого слова чуВунний радиатор, есть ЧУГУННЫЙ!!!
@en-proАй бұрын
Чаву́н - сплав заліза з вуглецем (понад 2 % вуглецю за масою) та іншими елементами, який відзначається наявністю евтектичного перетворення: нестабільного (цементитного) або стабільного (графітного)
@KoncordАй бұрын
@@en-pro А Совесть, как по Украински?
@en-proАй бұрын
Ми не агенція з перекладу.
@nikostone1266Күн бұрын
@@Koncord Сумління. Вже для таких як ти дурачків інтернет придумали
@en-pro4641Ай бұрын
Футорки в колір радіатора. Гарно підібрано.
@en-proАй бұрын
Комплекти футорок підбирались, щоб були максимально в тон з радіаторами опалення.