Бачила в житті гарних хлопців, але щоб вони ще й були такими розумними і стильними - НІКОЛИ!
@АндрійКозак-б9с4 жыл бұрын
Я думаю, що вся справа в розмірі енергоакумулятора. Будинок може опалюватись енергією сонця, але тією, що генерується на протязі літнього сезону.І існують будинки, які так опалюються.За допомогою панелів і колекторів теплоносій нагрівається в великій ємності на протязі всього року, а використовується за потребою.Ціна, звісно не мала, але це можливо. У швейцарії так опалюються навіть невеликі містечка! Інфа є в Ютубі, хто захоче - знайде!
@maykelpalasyk50205 жыл бұрын
Дуже дякую за таку важну і цінну інформацію .
@klimeriets Жыл бұрын
Все упирается в аккумулятор. Хоть электричества хоть тепла. Взять у природы не проблема. Сохранить и пользоваться когда нужно - вот проблема. Если есть возможность строить огромный аккум для тепла, то все будет ок. Будет работать.
@TravelLifeTips3 жыл бұрын
На основі чого зроблений висновок щодо ефективності к НУЛЮ сонячного колектора? Ви перевірили це? Є відео?
@alexmax88444 жыл бұрын
Маленький ядерный реактор как на подводной лодке, одна заправка и 50 лет электричества.
@Iam-meaw3 жыл бұрын
А где взять такой?
@ІванІванов-з8л3 жыл бұрын
Інформація неактуальна ....
@ІНЖЕНЕРНІСИСТЕМИ5 жыл бұрын
Я з вами не згоден, є системи обігріву від сонця, на основі колекторів, і вартість не така вже й захмарна, просто мало відома технологія, а щодо колекторів, то люди обирають переважно дешеві віріанти від яких користі мало!
@КомпаніяГравіцаппа5 жыл бұрын
Розкажіть нам, будь-ласка, про цю маловідому технологію. Системі обігріву від сонця в любому випадку малоефетивні взимку, так як рівень сонячної інсоляції низький.
@tomunigor85895 жыл бұрын
Не гоні лапшу
@korzhsv4 жыл бұрын
пример есть работающей системы?
@katsap_ne_ludyna6 жыл бұрын
Ну, а що запропонуєш? Критикувати всі вміють.
@ИванИванович-ы6щ6й3 жыл бұрын
Фельетончик.Электронные цветы. Электронный цветок - кремниевая пластина 15 на 15 сантиметров. Следит за солнцем с помощью двух микроприводов и управляющей микросхемы. В теплое время года производит водород. В холодное время года производит электричество. электронный импульсный преобразователь работает в двух режимах в режиме электролиза и режиме сетевого напряжения. Электронный цветок имеет электролизную ванну объемом 100 кубических сантиметров. К нему подходят трубка питания водой трубка водорода и два провода сетевого напряжения. Производительность электронного цветка 1 кубический метр водорода и 1.4 киловаттчаса в год. 67 рублей за водород и 7 рублей за электричество в общем 74 рубля. Стоимость электронного цветка 100 рублей. Прибыль с квадратного метра цветов 3000 рублей. Мужик потратил годовую зарплату на электронные цветы. Посадил на огороде. Через год заработал годовую зарплату. Сидит и думает прикуплю еще электронных цветов.
@Андрей-д5и1б3 жыл бұрын
дрова наше все
@tomunigor85895 жыл бұрын
Молодець мужик-може дураки поймуть
@komputerservisxidmtlri33044 жыл бұрын
xg7
@komputerservisxidmtlri33044 жыл бұрын
28ğökk⁹
@АлександрКлимов-ь3ю3 жыл бұрын
видно що людина зовсім не розбирається в технологічному процессі (або намірено зкриває те що знає), а ви, шановний, забули певно про 2-х сторонні лічильники, який можна покласти і все літо закачувати електрику на зиму собі в мережу? Чому про таке людям не кажите? А про геліосистеми можу сказати тільки одне, все залежить від кількості теплоносія який буде нагрітий за літо, якщо взяти 500 тонн води, озеро і нагрівати його ціле літо, а зимою з нього брати для опалення то вийде на декілька порядків дешевше ніж за енергоносії платити, але ж простіше впарити те що я намірений вам всрати в вуха, ніж казати правду і давати вибір людям )))