Мені здається я знову напишу одне і теж, що писал під попередніми відео, але ваші відео безцінні. І таке вдале поєднання моментів буденності і корисної інформації. Під вашими відео повинно бути мільйон переглядів! 😘 Дуже цікавить тема розвитку дітей з точки зору ментального здоровʼя)
@AnastasiaVyshnya13 күн бұрын
Дякую дуже ❤️✨🙏🏼 Щодо дітей обовʼязково запишу)
@venkona_16 күн бұрын
Дуже cozy відео, якраз під мій настрій сьогодні)) дякую велике за рекомендацію книжок і пазлів! Я взахваті від концепції їх будинків. Супер зручно нікуди не йти-їхати, щоб почитати серед зелені чи сходити в басейн-зал. Цікаво було б далі дізнаватися більше про жіночій цикл, вплив гормонів на життя, ваші замітки з книжок) дякую, що продовжуєте знімати відео ❤
@AnastasiaVyshnya13 күн бұрын
Нове відео якраз про цикл 🥹✨ А по книгам гарна ідея, дякую ❤️
@maryna_sh17 күн бұрын
Анастасія, Ваші відео продовжують радувати цікавою та корисною інформацією🔥 я зрозуміла що жіночий цикл прямо впливає на наше життя і якщо володіти інформацією можна класно справлятися із деякими незручностями чи проблемами. Наразі хотіла би запитати що робити тим у кого цей цикл від початку нерегулярний 🤪 звичайно я не заглиблювалась в це питання до того як почала дивитися Ваш контент. Тому якщо у Вас є думки з цього приводу, або це питання буде дотичне до інших Ваших тем у блозі -буду вдячна їх почути 🙏🏻
@AnastasiaVyshnya13 күн бұрын
Дякую ✨🙏🏼 Коли нерегулярно, то це дійсно непросто, бо треба себе вивчати, як все працює, є вимір БТ (базальної температури) як критерій, є власні спостереження за станами та процесами, які мають сигналізувати про фази. Тобто дуууже індивідуально і з лікарем уважним краще 🙏🏼
@maryna_sh12 күн бұрын
@@AnastasiaVyshnyaдуже дякую за відповідь❤ Дійсно є деякі сигнали, які я помічаю але не фіксую🥺 варто більше уваги та часу приділяти собі🙈
@annagodovnikova941117 күн бұрын
Дякую за класне відео і цікаві думки про «відкладене життя», а ще за рекомендацію пазлів. Я собі вже замовила і дуже чекаю! ❤
@AnastasiaVyshnya17 күн бұрын
Клас, дякую ✨
@alinkasm17 күн бұрын
Дякую за контент 😍
@VictoriaPoedinok17 күн бұрын
Анастасіє, в якому я захваті від ваших відео! Дякую, що почали знімати. Зацікавила мене дуже книга про мозок дитини, як все працює 😍 бо читала «Спокій. Гра. Розвиток» про дошкільнят і як працює їх мозок і нервова система, про нервову зрілість - і це для мене просто як мануал до дитини до 6 років 😅 Сама читаю зараз книгу про памʼять з вашого відео - дуже мені подобається, як написана, і перше, що запамʼятала, що забуваємо ми щось дрібне не через погану памʼять, а тому що не приділили цьому уваги. І окреме дякую за відсутність стигматизації використання дітьми гаджетів, я трохи видихнула. Бо наприклад, моя донька, завдяки перегляду англ мультиків і ігор розуміє англійську і може говорити англ. і я весь час думала, що все одно це погано 🙈 а насправді досліджень фактично немає.
@AnastasiaVyshnya17 күн бұрын
Дякую дуже 🙏🏼✨ Я проти стигматизації не лише через те, що можна забрати у дитини можливість бути цифрово-грамотною, а й для батьків це може бути психологічно важко. Бо сварити себе, що не можеш розважати дитину 24/7 - це стрес, який забирає ресурс, а розважити дитину і бути включеними батьками - це неймовірний ресурс, який дууууже рідко мають батьки в реальності, а не в порадах інстаграм)
@bohdanabudnyk692717 күн бұрын
Дуже цікаве відео! Деякі думки були для мене новими, про те що серотонін виробляється в жкт. І як же класно мати ЖК з парком і басейном 🥹 мрія
@AnastasiaVyshnya17 күн бұрын
Дякую ❤️ так, будинки тут дійсно мрія)
@lizasidelnikova688618 күн бұрын
Дуже цікаво про очікування 😌
@AnastasiaVyshnya18 күн бұрын
Дякую ✨
@innadanylenko143616 күн бұрын
Дуже класне відео! А знімете ще потім окремі маленькі по кожній книжці?)) дуже цікаво що там, але немає часу читати 😔
@annahoncharova823617 күн бұрын
З пмс і лютеїновою фазою дуже важко зрозуміти де саме я😂 було б цікаво почути наукову точку зору)
@AnastasiaVyshnya17 күн бұрын
Пмс це стан під час лютеїнової фази)) Де саме ви загубилися?)))
@AnastasiiaBatarei15 күн бұрын
Анастасія, дуже подобається контент на каналі! Давно в мене не було такого, щоб я чекала на чиїсь відео і дивилася з такою зацікавленістю! Зʼявилося питання після частини про книжки. Цікаво, як ви читаєте? Ви робите конспекти або базу знань? Може є якісь техніки або рекомендації? Цікаво навіть про час та обстановку навколо. Бо в мене книжки такої тематики якось надовго не закріплюються.
@valeriekoziarenko173717 күн бұрын
Насте, ти сказала, що для підняття серотоніну важливий контакт з близькими людьми. Я вже три роки живу закордоном і до цього була максимально сфокусована на роботі. Нещодавно я усвідомила, що ще не сформувала близького кола спілкування в місці мого перебування. Ти багато подорожувала за останній рік. Як ти для себе вирішуєш питання оточення?
@AnastasiaVyshnya17 күн бұрын
У мене це вирішується сімʼєю (стосунки + дитина), кава-зуми з подругами і емоційні конекти у кожному місці в кавʼярнях з командою локальною, в закладах, в салонах) Я всюди з ними спілкуюся і вони мене памʼятають, тому завжди у відповідь теж емоційно віддають)
@ТетянаБалаж-ю1б18 күн бұрын
Дуже дякую за відео. Людина відкладеного життя то я((... Чи читали книгу Медіни "Правила розвитку мозку дитини" і, якщо так, чи сподобалась?)
@AnastasiaVyshnya18 күн бұрын
Ні, цю не читала, але з теми мозку ще раджу Сью Герхардт «Why love matters», колись під час вагітності вона мені багато розкрила про дитячий мозок✨ Вона не нова, але цінна)
@АльонаТюхтя18 күн бұрын
Дякую за ідею з пазлами Питання «Що Ви робите з пазлами коли їх вже зібрали? Збираєте повторно чи викидаєте? У дитини багато пазлів і я не знаю що робити з такою кількістю »
@AnastasiaVyshnya18 күн бұрын
Роздаю) Няням, знайомим, бо зберігати не має сенсу, а так буде користь комусь ще)
@АльонаТюхтя18 күн бұрын
@ дякую ☺️
@bumblebeeeeeeeeeeee18 күн бұрын
На олх люди ще й як розгрібають, якщо пазли класні!🧩
@ОльгаМальована-и8к18 күн бұрын
Дякую за відео! Книги цікаві, відклала собі дві, які знайшла в українських видавництвах: 8 правил кохання і Їжа для ментального здоров'я :) Мені цікаво, чи читаєте ви художню літературу? І чи читаєте електронні книжки?
@AnastasiaVyshnya18 күн бұрын
Це вже дві чудові 🥹 Художню колись тільки і читала, була хейтером нон фікшн, але потім сталося навпаки, стала читати лише нон фікшн. Тому художня стала на паузі) Електронні можу читати, коли якась конкретна книга треба, якої немає в друці чи треба не англійською щось прочитати) Загалом кращий ефект для мозку від друку, тому обираю його)
@melissam902818 күн бұрын
дякую, дуже цікаво! маю питання-уточнення. чи правильно я зрозуміла - якщо наприклад, людина хоче навчитися грати на фортепіано, вона очікує цього, мріє про це, то виробляється дофамін. а далі для його закруплення потрібно реалізувати це в дії? тобто записатисьі піти на урок з фортепіано)
@AnastasiaVyshnya18 күн бұрын
Якщо мріє, думає, то так) Це треба як мотивацію використати для дії - записатися. Потім - в процесі бути залученою, проживати його і далі вже закріплення відповідно очікуванням ✨ так все буде працювати як годинник)
@annagodovnikova941117 күн бұрын
@@AnastasiaVyshnyaв мене часто перший прок виходить легко, а ось продовжувати вже складніше , особливо з чимось, де не дуже сильна мотивація , як наприклад вивчення чогось , що теоретично цікаво, але практично немає сильного впливу на життя. Не дуже розумію, як саме працювати з залученням