Вітаю ! В другій половині серпня троянди вже не обрізають , навіть відцвівші лишають , разом з сіменними коробочками . Це потрібно для того , щоб троянди поступово готувалися до зими 🤗
@Kyiras4 ай бұрын
дякую за пораду
@olga_sko4 ай бұрын
Вітання з Харкова. Так само замовляла у " Марички Квіточки" цей сорт та трійко інших. У наступному році чекатиму на квіттіння.
@anastasiya63074 ай бұрын
Вітаю, квіти гарні, видно як ви їх любите. Єдине чого хотілося б, то чути назви всих рослин, а то вони майже всі цей, той, сей, ці, ті, ця, малючок))) Дякую ❤
@Kyiras4 ай бұрын
Це моя проблема)) я часом банальну квітку можу забути назву.От можу дивитись на гладіолус і не згадаю що це)))😂
@anastasiya63074 ай бұрын
@@Kyiras то у мене теж таке є))) то думала у вас назви повчити 😂👍🏻
@tatianasudak47984 ай бұрын
Вітаю, вас Ірино! Великі молоді пагони у троянд (забула назву, просто відшибло) - це щастя, саме вони будуть формувати здоровий гарний кущ. Головне, аби встиг визріти. Рожеве з дрібними квіточками - це гіпсофіла. Вона обожнює сонечко, тому космея її заглушила. Космею можна обрізати, кущ буде нижчим, вона добре сіється. Саме космея врятувала купу рослин в таку спеку (за потреби її обрізаю чи видаляю). Флокси завжди мають хворий вигляд знизу, хоч обробляй, хоч ні. Тут треба дивитися на листя згори. Те, що багато квітів як попадя посаджено, то нормальний процес. Ви подивитися що подобається, кого з ким та куди краще пересадити. Ідеально тільки на папері. Мене усі критикують та вчать, ось тільки йти з мого садочку не сильно бажають) у мене взагалі все не за прописом... Гібіскус, якщо деревоподібний, то цей кінь ще себе проявить, тому він своє наросте. Гібіскусу травянистому треба сонечко, тоді він вам видасть під 2 метри. Гвоздика також не весь сезон в чудовому стані. Її треба стригти та підсипати пісок за периметром. Вона не любить застою води, випріває. На 16-04 хв це спірея, не пухироплідник. На 17-08 "жовтий малюк" поруч з барбарисом - енотера. Має коріння як пирій, гарна квітка, але сильно розповзається. На 20-48 армерії та будлея. Армерії зазвичай квітнуть навесні, їм краще на гірку. Будлея також любить сонечко. Я саджу рослини за таким принципом - місце яке вони люблять. Є ділянка з кислим грунтом, з нейтральним/лужним. Сонячні ділянки та тінь-напівтінь. Все вийде. Головне вивчати те, що посадив. Еремурос краще прибрати з тіньової клумби. Також там наче побачила розмарін - це сонце, стригти, вкривати/заносити (24-11 хв).
@Kyiras4 ай бұрын
Доречі розмарінин в горшку)) але як на мене він і в тіні непогано почувається. А чому еремурус прибрати з тіні? Він наче не поганий, і квітку так довго тримав. Але розумію, на сонці ці свічочки будуть дуже гарно дивитись. І так гіпсофіла мені врятувала багато квіточок від спеки) якби ви бачили скільки я її повиривала. В мене сльози на очах, а був би весь садок гіпсофіла і чорнобривці))) більше нічого не було б видно. Назви буду вчити, я поки як той хом'як, щось десь новеньке бачу, купую, саджу де є місце, тому і хаос)))І ще восени ходила по місту і збирала насіння з клумб де бачила.
@tatianasudak47984 ай бұрын
@@Kyiras усюди зазначено, що вони сонцелюбні, тому намагаюся садити за цими даними. Якщо у вас все добре, то залишайте. Розмарін на пагорбі, на самому сонці, добре себе почуває, думаю вкривати та залишати на зиму.
@ГалинаВопрекивсемуивсем4 ай бұрын
Так само і у мене - хаос ,але на початку літа ,цей хаос мені до вподоби ,а далі ,мабуть око замилюється і мене це дратує ,хочеться уже спокійних кольорів . Колеуси не вдається зберегти ,але ,байдуже ,уже здоров'я не вистачає на обробіток саду.У цей час троянди не чіпаю зовсім ,тільки щось сухе та хворе .На все добре
@Kyiras4 ай бұрын
також багато сортів не перезимувало
@kisulehka4 ай бұрын
Дуже гарні у Вас квіти, і повірте, це не тільки так коли починаєш створювати свої клумбочки, свій сад. З свого досвіду скажу, що кожен рік щось нове купуєш, а ту квіточку яку придбала раніше пересаджуєш в інше місце, і ось така гра в п'ятнашки майже кожного року😂. З мене підписка.
@ИринаСветлицкая-ю4б25 күн бұрын
Флокси квітнуть з липня по жовтень,залежить від сорту. дуже їх люблю. Після квітування наступає інше,інколи можу зрізати верхівку,знизу випускають нові ...
@valentinasimonchuk37864 ай бұрын
Дааа,квіти у Вас дійсно гарні,великий асортимент,але! Такий венігрет!!!Не ображайтесь,Ви молодець,що красу створюєте,але дійсно плтрібно трохи упорядочити.У Вас сонцелюбиві і тіньолюбиві-разом,ті що люблять полив і ті що не люблять-теж разом!Ваша гвоздика гине-пересадіть свою юку,очітки,гвоздики-в сонячне місце,грунт-піщано -кам'янистий,і не часто поливайте!замульчуйте дрібним камінням і все буде клас! Все те,що починає загибатись-подийте:пакетик корневину+пакетик антестресанту"Amino Star",на 10 л.води,розмішати,і ч/з пів часа все пролити на зволожений грунт по пів літри.Будуть питання-звертайтесь особисто(маю досвід в вирощуванні та плануванні клумб).
@Kyiras4 ай бұрын
Дякую за пораду. ❤
@МарияПетровська4 ай бұрын
Роза после цветения обрезается допяти листиков наружу ,чтобы не было загустения куста.Все верхние листы которые имеют три листика обрезаются.
@Kyiras4 ай бұрын
дякую за пораду
@movsyanyk30704 ай бұрын
Це після першого цвітіння.
@Наталия-з1я7м5 күн бұрын
А почему Вы не говорите названия некоторых растений , на 8.20 минуте розовые воздушные мелкие цветочки и на 16.24 минуте , который разростается и на 17.52 тоже ?
@ОленаБас-п9ь4 ай бұрын
Підписка за українську мову
@olin_sad20154 ай бұрын
❤
@ИринаСветлицкая-ю4б25 күн бұрын
16.05хв. Спірея,а не пухироплідник.
@olin_sad20154 ай бұрын
А в мене все висохло на дачі
@Kyiras4 ай бұрын
клімат змінюється, потрібно і нам пристосовуватись до нових умов