Мікрометричний нутромір

  Рет қаралды 519

lust for metal

lust for metal

Күн бұрын

Пікірлер: 11
@ІванФиленко
@ІванФиленко 24 күн бұрын
Вітаю. Прикольна штука, всяке бачив, а от такого щей не бачив.
@VadimReset
@VadimReset 28 күн бұрын
Міритель - просто насолода для рук і очей.. Навіть радянського зразка приємно в руках тримати, а західні: без гострих кутів, з фасками всіма, шліфоване, рівне, охайне - то взагалі оргазм)
@VadimReset
@VadimReset 28 күн бұрын
З інструментів яких раніше не користувався, але зараз дуже потрібне кожен день: штангенглибиномір і штангенрейсмаси. Доки в тебе його немає - не цінуєш. Але зараз постійно під руками
@petrovich5188
@petrovich5188 28 күн бұрын
Це кільця міряти, бо в отвори глибоко таку штукенцію не запхнеш
@lustformetal
@lustformetal 28 күн бұрын
@@petrovich5188 Так точно!
@SUP-2101
@SUP-2101 27 күн бұрын
Теж про це подумав.
@lustformetal
@lustformetal 27 күн бұрын
@@SUP-2101 Це для проточок деталей типу "труба" де проточка йде однакового діаметру по всій довжині на невелику але і не маленьку при цьому глубину, типу розточка циліндрів чи посадок під втулку коли не має такого розміру традиційного індикаторного нутроміра. Кожен інструмент під свою задачу
@Вован38
@Вован38 28 күн бұрын
Каким образом калибруется?
@lustformetal
@lustformetal 28 күн бұрын
@@Вован38 Чесно забув показати і випустив це з уваги, так як у мене не комплект і те що на відео тільки є і все, а так повинні бути ще не одна вставка і також міра зразкової довжини і ключ для регулювання зазору в гайці. По тій мірі довжини цей нутомір і калібрується .
@Вован38
@Вован38 28 күн бұрын
Я понимаю что по калибру выставляется, но что где ослаблять? Покажите пожалуйста.
@lustformetal
@lustformetal 28 күн бұрын
@@Вован38 В тому в суть цього регулювання що це все робиться по калібру який попередньо має точний розмір наприклад 50мм з точністю до 0.00мм. тоді можна показати що і як але я такого не маю і це все можна зробити хіба що попередньо проточити кільце з отвором 50.00мм і по ньому калібрувати що не дуже зручно, або набрати плитками КМД такий самий розмір 50.00мм і за допомогою спеціальних тримачів із додаткового приладдя до КМД зімітувати цей точний розмір і по ньому калібрувати цей нутромір також. Регулювання відбувається дуже просто! Закладаєм нутромір між "губками" калібра в середину і розкручуємо нутромір поки він гарантовано не упреться своїми вимірювальними щупами в калібр з двох сторін і не зависне під своєю вагою на ньому, під час цього нутромір повинен позіцінуватися як умога паралельно і рівно щоб не було погрішностей показів. Як тільки нутромір завис на калібрі відразу затянуємо гвинт/барашек нутроміра, тей що фіксує мікрометричний гвинт самого нутроміра, це для того щоб зафіксувати показник розміру калібра який в даний момент виміряв нутромір . Після фіксації однією рукою притримуємо сам нутромір від провороту а іншою рукою відкручуємо задню кришечку нутроміра яка тримає мікрометричний гвинт в корпусі самого лімба на якому нанесені позначки ділення у вигляді рисок по колу (0-45)це потрібно для того щоб при зафіксованому мікрометричному гвинті ми могли провертати сам лімб з вище зазначеними рисками ділення. Ну і далі звісно провертаємо лімб поки у нас рисочка з цифрою "0" не стане на проти горизонтальної нульової мітки яка буде означати 0, після цього добре затягнути позаду ту кришку яка фіксує в лімбі гвинт і на цьому калібровка фактично вважається закінченою !
Поворотний стіл  БЗСП 250ММ
43:50
lust for metal
Рет қаралды 974
Початок утеплення майстерні !
31:32
lust for metal
Рет қаралды 413
Мікрометр огляд& відео урок по використанню
6:30
Ярославович 82
Рет қаралды 2,5 М.
Українська DIY консоль - Лілка!
12:04
Epicyclic gearing
19:54
Terset Brayan
Рет қаралды 1,2 МЛН
Станок 676П Фінал проекту!!
48:40
lust for metal
Рет қаралды 1,2 М.