Мені дуже сподобалося. Зручно, коли всі відомості під однією "обкладинкою". Дякую!
@Infrashkil Жыл бұрын
Мерсі за відгук! Приємно, що сподобався новий формат подання матеріялу.
@irenazommer Жыл бұрын
Гарний формат,підтримую!!!👍
@Infrashkil Жыл бұрын
Дуже дякуємо за підтримку! Вона нам зараз дуже потрібна!
@ЛораЗагородня Жыл бұрын
Дякую, пане Андрію! Як завжди дуже цікаво.
@Infrashkil Жыл бұрын
Дякую Вам Лоро, за перегляд наших фільмів і постійну підтримку добрим коментарем.
@Fishchuk Жыл бұрын
Колись чув про могилу Башкірцевої. Тепер побачив. І не тільки її. Дякую за цікаву розповідь!
@Infrashkil Жыл бұрын
Приємно, що розповідь була цікавою, хоча й може трішки задовгою, зате повною. З могилою Башкірцевої є лише одна проблєма - її жодного разу не відвідала жодна урядова делегація, на превеликий жаль…
@-taras-3983 Жыл бұрын
Вподобайка в підтримку каналу 👍🇺🇦
@Infrashkil Жыл бұрын
Щира подяка за підтримку !
@georgbursov4424 Жыл бұрын
Розповідь вразила. Дякую! Лише відчув недомовленість, можливо й не суттєву. Особисто цікаво було б, чи докладніше про так званий гробівець, за звичкою який чується мені, як склеп. Дебет-кредит, хто профінансував спорудження, хто затверджував проект... нарешті, крім Башкірцевої хто у ньому покоїться, або не покоїться і вона там самотня. Чому особисто мені цікаво? У свій час писав про склепи київського Байкового кладовища... реалізм переплетенний з фантастикою... Фантастики чимало там, де панує потойбічя. Також мало в розповіді про походженя Марії Башкірцевої. Порожнеча... Для митця, для таланта це досить важливо, надто важливо. З нічого ніщо не виростає... Ще раз дякую! Успіхів Вам, втаємничений оповідачу.
@Infrashkil Жыл бұрын
Приємно, що відеорозповідь сподобалася! Гробівець Башкірцевої профінансувала її родина. Полтавські чорноземи запевняли потужні прибутки родині Башкірцевих.у гробівці похована лише Марія, її мати й інша родина у поховані у подібному, але значно меншому, на півдні Франції. Ми не бралися за повну біографію Марії, а лише за висвітлення паризької її частини. Таким є кредо нашого каналу: «Про українське у Франції»
@georgbursov4424 Жыл бұрын
Українське різноманітне. Буває мати українка - батько росіянин. І навпаки. Особисто був знайомий з родиною київськиї євреїв, яких переслідували за "український буржуазний націоналізм". Етнічна суміш іноді викидає вулканічні виверження здібностей і талантів. Чорноземи Полтавщини. Це недостане коріння Марії Башкірцевої. Хромосома і гаплогрупа річ вперта, проте несподівано мінлива.@@Infrashkil
@Infrashkil Жыл бұрын
@georgbursov4424 Башкірцева походила з родини російських поміщиків. Її дід у званні генерала воював проти французів у Кримській війні, яку росія вщент програла, але попри це генерал отримав заможне помістя на Полтавщині. Щасливе дитинство Марії минуло у квітучому, запашному і дуже українському селі і цю українськість вона пронесла через усе своє коротке, але яскраве життя.
@georgbursov4424 Жыл бұрын
Дякую. Залишається не зрозумілим, навіть алогічним корінь прізвища росіянки (тоді великороски). Якби талановита художниця прожила повне життя, багато чого б прояснилося... захоплення мальовничою Україною у багатьох великоросів співіснувало з великодержавним шовінізмом. Як і Ромео з Джульєтою були ВЧАСНО отруєні Шекспіром, і дорослими не закінчили б своє чисте кохання банальними зрадженнями один одного..@@Infrashkil
@Infrashkil Жыл бұрын
@georgbursov4424 Насправді, у її щоденниках, а Марія їх писала з 12 років і лише французькою, жодного натяку на великодержавність нема. Є багато чого іншого манірного, екстравагантного і самозакоханого, що цілком зрозуміле є у її віці. Хтозна як було якби жила довше, то може щось інакше сталося, але такі припущення є не у нашому стилі.
@natalialebid Жыл бұрын
"Повний метр" гармонійно доповнює "короткий метр" та випливає з нього. Так, формат сподобався
@Infrashkil Жыл бұрын
Приємно, що сподобався.
@ТетянаДоценко-т7у Жыл бұрын
На українську Вікіпедію мають монополію кількаро осіб, які формують її тексти так, як їм заманеться. Це не вільний простір і не простір, де можна дискутувати та висловлювати думку - "рада старійшин" все одно її "поріже". Доходило до зовсім тупої впертості: одна письменниця неодноразово просила не робити з її прізвища подвійне (дівоче + у шлюбі), бо прізвище подвійним не є. Але "редактори" продовжували відкочувати назад усі правки, бо їм краще знати, як зветься та письменниця. А Ви кажете - Башкірцева...((
@Infrashkil Жыл бұрын
Так, сучукр Вікіпедія потребує якісніших вартових, але читачі мусять на них впливати і тиснути словом, бо інакше змін не буде.
@yuryodesa7564 Жыл бұрын
Плюсую люто
@Infrashkil Жыл бұрын
Дякуємо!
@andreostrenco4848 Жыл бұрын
Цікавий формат. Не думаю, що Ютюб його підтримає. Масовий глядач, точно не підтримає. Задовге. Зараз рулює тік ток, а скоро буде фільми по 0,1 секунді, бо сучасний антєлєктуалтне може дивитися довше. Тому думаю «шпригий формат» успіху не матиме. На ютюбі королює порожня балаканина, на жвль.
@Infrashkil Жыл бұрын
Так, цілковита згода- ширший формат не для усіх глядачів. Побачимо, як дивитимуться ті хто любить довше кіно) На зараз переглядів зовсім нема. Але ще не вечір)
@ТетянаВерешко-к3ч Жыл бұрын
@@Infrashkil шию і дивлюся, чим довше, тим краще, тим більше, що цікаво. Довгі роки розповідала це дітям і сама захопилася. Дякую вам, Андрію, що повертаєте художників Україні
@Infrashkil Жыл бұрын
@user-kr3rj7yx1q Дякую, Вам Тетяно за підтримку. Ось, справді, такі слова надихають на подолання себе і продовження роботи над наступним фільмом. Бо інколи ж хочеться закинути все, бо і тяжко і роботи й без того чимало, але прочитав такий відгук і вже одразу міркуєш над тим яким буде наступний фільм. Дякую Вам за це Тетяно.
@ТетянаВерешко-к3ч Жыл бұрын
@@Infrashkil а я вам за Соню Делоне. Шию печворк і медитую на модерн.
@Infrashkil Жыл бұрын
Приємно, що сподобалося. Соня Делоне - неймовірна. Її історія надихала багатьох і ще більше надихатиме у подальшому!