ŚWIĄTEK - MUCHOVA O TRIUMF W ROLAND GARROS! ZAPOWIADAMY FINAŁ W PARYŻU

Күн бұрын

Пікірлер: 87
@kathiolinek
@kathiolinek Жыл бұрын
Pięknie się słucha Macieja Synówki ,już po meczu Djoko z Alcatraz. Właśnie ,to co zostało powiedziane , zabezpieczone ciało , twierdza,zwyciężyło !
@toooldtodie
@toooldtodie Жыл бұрын
Mnie też podoba się nienachalna wiedza trenera Synówki (w odróżnieniu od red. Sidora), a to co napisałeś jest najlepszym świadectwem dogłębnej znajmości tenisa.
@dariuszolejnik993
@dariuszolejnik993 Жыл бұрын
Fajnie byłoby widzieć programy tenisowe częściej, dobrze się was słucha. Na przykład z okazji wielkich szlemów 3 (1 zapowiadający, 1 przed 1/4 i jeden po). I przed każdym tysięcznikiem, taki zapowiadający i podsumowujący ostatnie tygodnie. Takie tam marzenia. 😅
@magorzatasosnowska9934
@magorzatasosnowska9934 Жыл бұрын
Jak dla mnie oba półfinały kobiet były mega ciekawe, bardzo emocjonujące (wszak o emocje w sporcie chodzi) i w ogromnej większości stały też na wysokim poziomie technicznym. Dla Igi to był pierwszy tak trudny mecz w tym turnieju i nie prezentując swojego kosmicznego poziomu wygrała go w 2 setach. Szacun.
@roooohoooo
@roooohoooo Жыл бұрын
Nagrywajcie częściej panowie. Może zaproście kiedyś Karola Stope. Świetny program❤
@Dolinowy
@Dolinowy Жыл бұрын
Świetny program, szkoda, że tak rzadko jest emitowany.
Dla mnie ten zestaw fachowców jest OK, a najbardziej trafne i dla mnie najbardziej odkrywcze oceny zawodniczek i zawodników i cech ich gry serwuje trener Synówka.
@SwirkH
@SwirkH Жыл бұрын
Iga w Paryżu to jest jednak coś specjalnego... nawet jak niby nie gra swojego najlepszego tenisa, to i tak pewnie maszeruje przez turniej bez straty seta, póki co w każdym meczu piekarnia albo chociaż 6:2. Ona jeszcze w wieku 22 lat będzie mieć 5 zdobytych szlemów, jestem w stanie się założyć.
Będę oglądać wszystko o tenisie 😊
@ewawisniewska2684
@ewawisniewska2684 Жыл бұрын
Obie dziewczyny ,zagrały piękny mecz ,Maja grała Voleje ,Iga mniej grała voleji Gratulacje dla Igi za Piekna grę i wygrany mecz ❤️♥️🇵🇱😍🥰
@anty0892
@anty0892 Жыл бұрын
Super 🎉
@Pelican11
@Pelican11 Жыл бұрын
Kobiety SUPER a Karolina Muchowa przyniosła coś extra i była MEGA atrakcyjna do oglądania. Natomiast Iga Świątek jest ponad resztą i czuje że obroni USOPEN ❤
@leonidasse Жыл бұрын
Odpowiedz na pytanie “Co to znaczy serwis numeru 1 na swiecie?”: to serwis, ktorego glowne rywalki liderki nie beda zabijac z taka latwoscia jak Igi. To serwis, ktorego poziom trafienia bedzie regularnie powyzej 60%, podczas gdy u Igi spada czesto do 30%. To serwis, ktorego druga wersja nie bedzie ladowac w polowie kara i Ostapenko czy Rybakina beda konczyc punkt z zamknietymi oczami. Tak, wiemy, ze Iga bazuje na konstrukcji punktu, bo ma taki arsenal, ktory pozwala jej pilke po prostu wprowadzic do gry, ale o ile latwiej by jej sie gralo przeciwko tym big hitters, gdyby jej serwis byl jednak lepszy.
@ronds
@ronds Жыл бұрын
Wygra Iga albo piękny tenis Muchovej. W obu przypadkach nie ma czego żałować rozstrzygnięcia
@mietekkundera7082
@mietekkundera7082 Жыл бұрын
IGA gra cierpliwy Tenis ,wciaz roznosi ,ale nie w 60 min jak Rok temu ,tylko teraz w 90 ,albo w dwie godziny i to Wystarczy,ale ze Juz sie robi z tego wielkie 'HALLO' - Relax!!!
@carsonix78
@carsonix78 Жыл бұрын
Lech Sidor. Gdzie Lech Sidor??? Jego mi tu brakuje.
@leonidasse
Lech szybkie paluszki Sidor trenuje Anisimova.
@joannagilarska4672
@joannagilarska4672 Жыл бұрын
a gdzie jest sidor lub stopa, prosimy specjalistów
@romanminski9314
@romanminski9314 Жыл бұрын
Hurkacz to jest dla mnie ewenement w swiatowym tenisie. Najlepiej serwujacy gosciu w tourze, a gra defensywnie biegajac za linia koncowa wyciagajac pilki 10 cm nad kortem. Czy to jest normalne? Wyobrazacie sobie tak grajacego Isnera, Ivanisevića, Raftera, Samprasa czy Krajicka? Fenomen :)
@kuab1313
@kuab1313 Жыл бұрын
On tak gra bo na fatalny forehand
@wiesiulesniakladygaga
@wiesiulesniakladygaga Жыл бұрын
Najlepiej serwujący?? Ta pipa męska ze swoim stylem gry i charakterem nic nigdy ważnego nie osiągnie.
@leonidasse
@@kuab1313 on tak gra, bo nazywa sie Dziurkacz.
Dlaczego tak mało ludzi ma trybunach o co chodzi, dlaczego na meczach sabalenki jest więcej
@jackbrodnicki5833
@jackbrodnicki5833 Жыл бұрын
Na meczach Sabalenki jest więcej, bo Francuzi lubią chłopców ! ...
@Ewa_R
@Ewa_R Жыл бұрын
​@@jackbrodnicki5833 Prostacki komentarz, godny mizogina.
Kiedyś mówiliście o Muchovej, jej sposobie gry i pechu jeśli idzie o zdrowie i w tym roku wypaliła zgodnie z Waszymi pochwałami sposobu gry i możliwościami.
@zarkadiusz123
@zarkadiusz123 Жыл бұрын
A ja mam nadzieję, że Muchowa da radę bo widać było że czasami jak lekko kuśtyka a mecz z Sabą z pewnością ją trochę wymęczył. Czekam na super mecz najlepiej trzy setowy.
@RobertGawdzik-gq8up
@RobertGawdzik-gq8up Жыл бұрын
Podziw wielki dla Pań, ja dywan trzepie 10 min i ręce bolą dwa dni a dywan i tak ujebany jak był
@StranieroPL
@StranieroPL Жыл бұрын
Zverev już rok temu, gdyby nie kontuzja wygrałby RG. Ciekawe czy jest w stanie w tym roku tego dokonać?
@tomaszbuczynski6446
@tomaszbuczynski6446 Жыл бұрын
Skoro Muchowa jest tak wybitna czemu w wieku 26 lat ma jeden wygrany turniej ?
oby zmieniła bo w Polandii tylko same Jarki i Andrzejki hejtują
​@@xyzxxx33 GNOJU popierasz tak jak ona banderland?? Ty ZDRAJCO!!
@JD-cb2dk Жыл бұрын
Muchowa wydaje się być zdecydowaną faworytką sobotniego finału, nawet pomimo braku jej ogrania w tej rangi wydarzeniach. Jest lepsza od Świątek praktycznie w każdym elemencie tenisowego rzemiosła. Iga nadrabia braki w wyszkoleniu większym doświadczeniem oraz wybieganiem i sprawnością (w zdecydowanym kontraście do Hurkacza, który jest totalnie niemobilny) dzięki czemu, na razie w większości decydujących o tytule meczów, udaje jej się wychodzić obronną ręką. Na mecze Igi, każdy kibic obecny na trybunach powinien być jednak, na wszelki wypadek, zaopatrzony w towarzystwo psychologa albo kardiologa, bo podczas jej gemów serwisowych o zawał serca nietrudno. To raczej nie przystoi zawodniczce z nr 1 w rankingu, by przegrywała połowę swoich gemów serwisowych, zaś drugą połową gemów przy własnym podaniu, maltretowała siebie w nieskończoność.
@arnipredator
@arnipredator Жыл бұрын
bleble skąd nadajesz???ślinotok z gęby i z d..y pozostało srać pod płotem
ślepiec twierdzi że dynamo,spartak wygrał LM umieraj w spokoju
Grał pan szanowny kiedyś w tenisa i widział go z perspektywy 1,70m nad poziomem kortu, który to ma ponad 24m długości? Łatwo jest krytykować z fotela sposób gry ale w tenisie nie ważny jest fason tylko skuteczność.
@brunoski9170
@brunoski9170 Жыл бұрын
Dokładnie czy nawet dosadniej chciałem to ująć . Dzięki bo zgadzam się z każdym słowem. Co drugi jej servis kwitowałem, że tak serwować to może sobie po blokiem. Może czas na trenera światowej klasy.
@@zarkadiusz123 ale kogo krytykuję????
@SZYMON6175
@SZYMON6175 Жыл бұрын
Kraśko bardzo dobry dziennikarz 😂 co za dzban, już lepiej mów tylko o tenisie, choć i to robisz nie najlepiej
@Pelican11
Dzban przez duże D😂😂😂😂 pozdro600 mordo
@SZYMON6175
​@@Pelican11Pozdro 👍
Nie oglądam sportu TENIS DAMSKI, ale ze nie grali faceci to luknełem troche na ta Świątek......no to jest masakra, kobieta stoi caly mecz za linia koncowa i macha ta rakieta z lewej i prawej strony, bez zadnego pomyslunku, wszystko na siłe. Tylko to, nic wiecej nie robi. Podanie słabiutkie, dobrej reki nie widac bo skrótów nie ma, slajsów nie ma, voley nie istnieje, podbiegniecie do siatki tylko wymuszone przez przeciwniczke i z panika w oczach, i najlepiej sie cofnac z pół kortu za linie koncowa. No jpr jesli tak wyglada damski tenis to sie nie dziwie, ze malo kto to ogląda.
brak słów..oucowy troll
Nie ważne jak to wygląda ! Ważne że wygrywa, rozsławia Polskę na świecie i przy okazji zarabia dobre pieniądze !
@xyzxxx33
@@arnipredator no, ale przynajmniej śmiesznie jest.
Dokładnie, Nie wiem nad czym te zachwyty,światek to typowy ,,przebijacz,, mizeria w finezji ,trafila na słaby okres w damskim tenisie gdzie nie ma gwiazd pokroju Williams, szarapowej i innych i na tym leci.
@marekszyra4975
@marekszyra4975 Жыл бұрын
@@jarosawsobieski2044 naprawdę 😂
@mareks9665
@mareks9665 Жыл бұрын
Czy ktos zbadal poziom testosteronu pani Muchovej ?
@wandasominska4125
@wandasominska4125 Жыл бұрын
Myślę, że jednak Muchowa wygra finał, obym się myliła. Iga , niestety jest bardzo nie równa, moim zdaniem zjadają Ją nerwy, czyli Pani Daria nie sprawdza się od dawna . Jeśli Iga sama, nie zapanuje nad swoją psychiką, takie jak wczoraj bezradności będą na co drugim meczu.
@kuab1313
Jakie bezradności? Przecież wyciągnęła bardzo ciężkiego tie breaka i prowadzenie 3-1 Brazylijki, Abramowicz robi świetną robotę, Iga zrobiła olbrzymi postęp mentalnie. Gdyby była słaba mentalnie to przegrałaby 2 seta i trzeciego pewnie też
@MyPumpkin00
@MyPumpkin00 Жыл бұрын
My chyba dwie różne zawodniczki oglądamy. Gdyby ją zjadały nerwy, to by przegrała drugiego seta i się w trzecim poddała.
@61loui
@61loui Жыл бұрын
Muchowa może być bardzo groźna totalnie wybiła Sabalenke z rytmu. Częste chodzenie do siatki tak się kiedyś grało Serve I Voley to moze przyspozyc Idze klopotow. Oby nie😊
Zwracam Honor, brawo Iga, tym razem nerwy nie wygrały i zebrałaś się! Gratulacje
@usykusyk2545
@usykusyk2545 Жыл бұрын
Nie pierdol Olejniczak o tych hot dogach i przerwie xd nasza Iga tak grzeje ludzi ze nikt na nią nie chce chodzić :) na sabalenke pełne trybuny jakoś przerwy nie przeszkadzają :)
@GEORGE50able
@GEORGE50able Жыл бұрын
"Iga królową Paryża.." gówno prawda ; Żabojady paryskie jej nie cierpią, nie kwapią sie na jej mecze a jeśli już to wydzierają gęby w zachwycie gdy się potknie, coś zawali etc., zawsze murem za jej rywalką...I ta garstka Polaków która jej kibicuje niczego tu nie zmienia, taka prawda ; skąd takie podejście ? może zazdrośc o sukcesy "jakiejś tam Polki ze wschodu..", może jej zaangażowanie po stronie Ukrainy, nie wiem...ale nie szklijcie dupy widzom którzy przecież mają oczy i uszy, obserwują tę hucpę żabojadzką )