Було цікаво послухати, як ви прийшли до своєї спеціальності. Кар'єрного росту вам та не втрачати запал до того, що робите!
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Дякую)
@ЮліяГринь-х8э Жыл бұрын
Я лікар терапевт. У 2017 році закінчила Дніпропетровську медичну академію, бюджет. Після закінчення навчання у нас був державний розподіл, нас направляли на роботу за рейтингом, який складався із середнього балу всіх твоїх оцінок та балів за твою активність. Потім 2 роки інтернатури, на другому році якої я народила, і після інтернатури я вийшла у декретну відпустку до 3 років. І мені реально було дуже страшно виходити працювати, бо в академії моїй групі не щастило з викладанням внутрішніх хвороб, і мої знання з терапії були розпливчасті, потім інтернатура, на якій нас майже нічому не навчили, мені було не цікаво, а потім декрет, в якому я що знала навіть, те забула. Я не була впевнена, що зможу працювати лікарем, але спробувала, влаштувалась черговим лікарем в стаціонар, і для мене це виявилось оптимальним варіантом, бо працюю вночі, не кожен день, проводжу час з дитиною вдома, і стараюсь надолужувати прогалини в знаннях, читаю дивлюсь різноманітні лекції. І зараз нарешті я зрозуміла, яка цікава і багатогранна у мене спеціальність.
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Дякую що поділилися вашою історією,ви велика молодець що все ж повернулися до своєї спеціальності! Я теж почала кайфувати на інтернатурі,а ще більше на роботі,коли вже пройшла період адаптації.Шкода що університет не може показати наскільки цікава у нас робота.
@RestfulRoom Жыл бұрын
Пройдіть інтернатуру ще раз, у кращій лікарні, бо це жах - лікар, який нічого не знає. Ви ж легко нашкодити можете. Бажаю вам ухвалити це рішення та досягти успіхів.
@VadymVus Жыл бұрын
Дякую за таку гарну й чесну історію. Благословінь вам в житті та роботі!
@alex-xk2bv10 ай бұрын
Дякую за український контент
@kseniapogorila6383 Жыл бұрын
Дякуємо за вашу розповідь! Ваш життєвий досвід важливий.
@ВарвараПАСКОВА Жыл бұрын
Привіт, подивилась на одному диханні ❤, дуже дякую вам за відео
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Дякую)
@jannashvec4692 Жыл бұрын
Дякую!Було цікаво та пізнавально
@hnaskofemeli Жыл бұрын
😊
@user-ym6mm4vz6h Жыл бұрын
Дякую сонечко! На жаль мені зустрічалися лікарі,які як ти були закохані у свою роботу.З тими хірургічними втручаннями які я пережила ліше перша була необхідна,а решта потянули мій організм до невдалої колії цих нових операцій.Можлиао самбурно висловилась, але у 75 років я іншим уявляла своє здоров'я,так як все життя була на дієтах.Ось така історія.
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Шкода що у вас все так склалося,але ніхто не знає,як би було,якби…. В будь якому випадку ви в свої 75 дивитися ютуб😀це круто))) І насправді,всім би дожити до таких років😊
@vbgfffggf7795 Жыл бұрын
Дякую, за відверте, цікаве відео.
@ЛіляДанищук Жыл бұрын
Знімайте побільше усього, круто❤
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Дякую)
@LiudmylaKozachok Жыл бұрын
Цікаво було послухати, дуже гарно розказали) Успіхів вам!
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Дякую)
@nick_aiifos_987 Жыл бұрын
Дуже цікаве відео, дякую вам велике!❤❤❤
@katykuhmay2180 Жыл бұрын
Дякую за інформацію
@Nastua-b4g11 ай бұрын
Дякую, я передумав поступати в мед
@arigold9665 Жыл бұрын
Дякую за відео, цікаво було прослухати вашу історію) я в цьому році закінчую ВНМУ. ОСКІ ще є😅 чесно, важко уявити себе лікарем, бо з 3го курсу почалася дистанційка, і я тупо забила на навчання. Зараз розумію, що в мене слабкі базові знання. Але рада, що 6ий курс в нас очно, ми хоча б побачили живих пацієнтів😅 побачу, як підуть справи далі, але поки що не втрачаю надії стати гарним лікарем)
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Ви добряче постраждали через цю дистанційку( але насправді будь які знання можна наздогнати,якщо буде бажання! Я раніше думала,як можна народжувати дітей в університеті,а зараз розумію що це найкращий період,бо ти нічого не втрачаєш,інтернатура найважливіша,чого навчишся і навчать за тих два три роки з тим і доведеться працювати на роботі,звичайно саморозвиток ніхто не забуває,але з самого початку буде страшно і важко.В медицині постійно потрібно боротися із страхом але то розвиток! Бажаю вам досягнути ваших мрій!
@Tanya-ih6bx Жыл бұрын
Дуже цікаве відео. Після інтернатури Вам надаються БПР автоматично на рік ? Якщо можна,розкажіть детальніше, як це відбувається. От я закінчую інтернатуру, і як далі? Чула, що потрібно в рік набирати 50 балів на конференціях і далі ці сертифікати кудись відправляти. Як ця система працює? Дякую 😊
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Доброго дня,так після інтернатури,точніше після успішно зданого екзамену вам дають бумажку де вказано вашу спеціалізацію,саме вона надає 50 балів на майбутній рік(але перед війною говорили що вони ніби як більше не діють…). Зараз у воєнний час ніхто не вимагає цих балів,але що буде після завершення війни передбачити неможливо,вини можуть сказати що у вас має бути,до прикладу 100-150 БПР за останні два роки,або щось типу того.Особисто я спеціально за цими балами не ганяюся,якщо ви бажаєте розвиватися,то кількість потрібних балів у вас буде,а то і більше.
@ЛіляДанищук Жыл бұрын
Дуже корисно❤ Скажіть, як знайти справу всього життя?)
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Тут в першу треба слухати себе,мене завжди цікавила біологія,і я від того вже відштовхувалась.Для мене важливо щоб моя справа була мені завжди цікава,мою мені завжди було куди рости,було що дізнаватися нове.Щоб кожен робочий день,не був схожий на інший))
@RestfulRoom Жыл бұрын
4:11 - цей знак 👌 - сатан-кий, він означає три шестірки. Не використовуйте його, будь ласка, особливо ось так - підносячи до ока. Бережіть себе!
@sandrakorniichuk8498 Жыл бұрын
Цікаво було, послухати хоча не планую бути лікарем 🥰
@ЛесяЛогуш-у3в Жыл бұрын
Як вам вдалось вивчити хімію?Можливо щось порадете будь ласка 🙂
@hnaskofemeli Жыл бұрын
В школі ходила до репетитора,в університеті якось сама справлялась)
@ОляБарщик-к4д Жыл бұрын
👍💗🌹
@irinamoroz2094 Жыл бұрын
Оксана, підкажіть будь ласка, дитині 3,5 місяці офтальмолог сказав, що потрібно зондувати та промивати носослізний канал ( наскільки я правильно зрозуміла). Наскільки це небезпечна та болюча процедура для дитини і чи є альтернатива не робити зондування. Дякую
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Доброго дня,процедура неприємна у нас її роблять під місцевим знеболенням.Ми Насті робили в 6 місяців,толку не було бо у неї анатомічно звужені носо-слізні канали і коли вилізли ікла очі перестали закисати,це було +- 1 рік.По протоколах дакріоцистит потрібно зондуватися,але не всі вони є дійсно «справжніми» іноді просто це анатомічна особливість яка з часом пройде.Але тут треба дивитися очно,якщо немає ніяких запалень ви не капаєте на постійні основі АБ тоді можна почекати,як є запалення тоді потрібно зондуватися.Але запитайте чи можуть ван зробити пробу з контрастом,щоб подивитися чи дійсно та протока закрита(дитині капають фарбник і вставляють ватний тампон в ніс)процедура неболюча аде може дати відповідь чи дійсно потрібно мучити дитину.
@irinamoroz2094 Жыл бұрын
@@hnaskofemeli велике Вам дякую за обширну відповідь
@rosinaspivak Жыл бұрын
Можна питання, на що ви знімаєте? Така якість крута
@hnaskofemeli Жыл бұрын
Доброго дня,на айфон 7🙂
@НаташаС-б9ц Жыл бұрын
@@hnaskofemeli 'ї
@BlayronFest9 ай бұрын
Можна питання, всюди пишеться що 6 років навчання, і 2 роки орденатури. А в якому проміжку тоді інтернатура, чи це залежить від спеціальності
@hnaskofemeli9 ай бұрын
6 років навчання і 1-3роки інтернатури це обов’язкові роки для отримання спеціалізації,все інше вже додаткова освіта
@BlayronFest9 ай бұрын
@@hnaskofemeli дякую
@lipton8516Ай бұрын
Як думаєте, на провізора(в університеті) легше вчитися? Чи ні? Там багато хімій вивчається, але все таки це не лікар.. І крок вони також здають..
@hnaskofemeliАй бұрын
провізор це фармація якщо я не помиляюсь.Вчитися 5 років,не можу сказати що набагато легше.