На мою думку, гіпер-затягнуте відео. Купа зайвої інформації щодо компонентів, купа неточностей, обмовок, тощо. Тяжко продиратися крізь потік свідомості автора, коли все що потрібно можна було розповісти за 15 хвилин. З подібних модулів ДБЖ віддаю перевагу іншим, що мають живлення від 5 до 12В. Є два варіанти: плата зеленого кольору без назви працює з батареєю 1S (3,7В), може видавати 9 або 12В при потужності до 10Вт. Інша плата червоного кольору, має маркування 24H DC UPS ver. V4CN. Розрахована на батарею 2S (7,4В), видає 12 або 15В, та може забезпечити 24Вт навантаження. Значно кращий варіант.
@AttakaiUa5 ай бұрын
у автора всі відоси сильно затягнуті)
@newocom5 ай бұрын
назву каналу прочитайте в контексті коменту :)
@mipars5 ай бұрын
а посилання можно?
@sc1petrol5 ай бұрын
@@mipars Ні, не можна, бо ютуб видаляє коментарі з будь-якими посиланнями. Якщо маєте Аліекспрес, введіть там в пошуку "24W DC UPS".
@AleksandrIvin3 ай бұрын
Може вам і не потрібно, але це багато праці з замірами і демонструє реальну роботу пристроїв!
@tapac51835 ай бұрын
Дякую за повний розклад. Доступно та цікаво.
@RadioLab5 ай бұрын
Коментар для підтримки каналу. Плата дешева і її можливості цілком за свою ціну. Але якщо однакові по типу акумулятори підключені паралельно, але мають різну ємність, то акумулятор з меншою ємністю просто буде заряджатися і розряджатися повільніше, напруга обох акумуляторів буде однакова завжди, бо вони паралельно підключені. При паралельному з'єднанні напруга (рівень заряду) будуть завжди однакові. Просто при роботі більших струм візьме на себе акумулятор з більшою ємністю і розряджатися вони в тандемі будуть однаково у %. Це тестується дуже просто. Навіть якщо один акумулятор буде мати ємність 1000мА, а інший 10мА, то на кожні 100мА першого розрядка другого буде на 10мА у відповідності з наругою, просто акумулятор з більшою ємністю візьме на себе більший струм, бо у нього банально менший внутрішній опір як мінімум + акумулятори з'єднані і мають однакову напругу завжди. І два таких різних акумулятори підключені паралельно прийдуть до напруги 3В разом і заряджання до 4,2В також разом, просто акумулятор з меншою ємністю буде більше "халявити" бо через нього банально буде протікати менший струм. Це дуже легко перевіряється і замірюється. Не може при паралельному з'єднанні один акумулятор бути 4В, а інший 3,5В. Якщо навіть таке зробити спеціально і з'днати акумулятори з різними напругами, то через деякий час напруги двох з'єднаних акумуляторів будуть однакові, бо акумулятор з більшою напругою дозарядить акумулятор з меншою напругою і вони стануть однакової напруги обидва. Напруга - це ТИСК, якщо порівнювати з водою, і якщо підключити два балони з різним тиском, то тиск буде вирівнюватися в обох балонах. Проблеми можуть виникнути, коли паралелити високострумовий і низькострумовий акумулятори з різної хімією і вантажити їх високими струмами, бо в кінці кінців низькострумовий може не вивезти по струму і може пошкодитися і навіть загорітися, але це не новина і ця вся інформація є у відкритому доступі.
@sevd4045 ай бұрын
Дуже дякую, за такий повний огляд. Якраз думав його брати, а зараз передумав...
@StalkerBolts5 ай бұрын
Маленьке виправлення: при паралельному з'єднанні аккумуляторів вони можуть бути різної ємносіті , і їх балансувати не треба - вони самі себе відбалансують. Але почтковий заряд при встановленні в холдер має бути однаковим - інакше великі струми "самобалансування", нагрів і вихід аккума з ладу.
@Putin-Lox3 ай бұрын
Если делать грамотно, и ставить платы защиты на каждую банку, то даже выравнивать напряжения не нужно, потом они автоматически войдут в работу после срабатывания платы..
@aaha09895 ай бұрын
Ось моя збірка: Саме ця плата + два INR 18650-35E samsung ( куплені на олх, мають сліди зварки ) + TP-Link Archer AX12 , 5+ годин роботи від акума, при зарядженних акумуляторах тягне від блоку живлення до 1 ампера (доскакує, а так в середньому 0.8). Так працює вже 2 місяці. Дійсно дуже гріється мікросхема заряду, планую поставити радіатор. Мікросхема перетворювача напруги трохи тепленька, пальцем спокійно тримаєш.
@DIMONSE1235 ай бұрын
В захист ціх ультра дешевих плат скажу що в мене на рутері і онушке стоїть така плата з батареями 3500мА і все працює вже більше року, взагалі не трогав. Відключення 3-4ч переживає без проблем, коробка в яку поставив, тіки трошки нагрівається 😊
@lzja5 ай бұрын
Два аккума по 2500мАч. Любая зарядка от старого телефона 5в и ни каких проблем полгода...
@Symbol_great5 ай бұрын
Я також думав, що всіх перехитрив. Дрянь рідкісна, а не упс. Коли на батарейці 2.7 вольт, на виході 3.3 вольта. Багато в оглядах почали про це вказувати. В результаті ребут постійний та дуріє підключений девайс. Прицьому плата не вимикається і продовжує розряджати батарейку десь до 2.5 і далі.
@walterwhite21045 ай бұрын
Поставте між нею та батареєю плату захисту маленьку
@Symbol_great5 ай бұрын
@@walterwhite2104 ну платки захисту навряд допоможуть або якимось чином потрібно її переблювати. З цим упсом потрібно аби бмс вимикала батарейку не на 2.4-2.5, а на 2.7-2.8 вольтах. Загалом Обов'язково бмс потрібна для цієї фігні, часто виходить з ладу захист і на батарейку фігачить 5 вольт заряду.
@walterwhite21045 ай бұрын
@@Symbol_great ці маленькі плати 1S вимикають на 2.8-3. тобто основна зарядка все що завгодно може робити, але ця спрацює.ь
@Symbol_great5 ай бұрын
@@walterwhite2104 ймовірно було посилання на плату бмс але ютуб видалив ?
@qrp73815 ай бұрын
К этому нужно еще добавить, что эта плата "UPS" еще и убивает аккумы при заряде, т.к. завершает зарядку чуть выше чем должна. Где-то на 4.27 Вольта, такой овервольтаж будет убивать ёмкость аккумуляторов. Заряд выше 4.2 ±0.05 Вольта не допускается и приводит к деградации ёмкости аккумулятора.
@AirCors5 ай бұрын
Дякую за огляд! Прошу Вас, розгляньте щось не із серії "десяток за гривню", а щось більш комфортне, потужніше, пристойними налаштуваннями. Що можна було налаштувати під залізофосфат. Най воно буде не дешеве, але ж ми всі пам'ятаємо що дешева рибка... Ви ж досвідчена, обізнана людина - не витрачайте скільки часу на дешеву рибку!
@olegserbin63935 ай бұрын
В деяких питаннях аФтор дуже плаваэ ....-0,3 ---8 V.... Це максимальнi/мiнiмальнi показникi, якi допускаються виробником, без пошкодження виробу. Звiсно ж воно не буде працювати вiд 0,1 V.... але пульсацii на входi -0,5v можуть бути фатальними для мiкросхеми.
@makoveliprod5 ай бұрын
На платі видно важливу для дбж систему перемикання джерел живлення, вхідні 5 вольт подаються на перетворювач через два діода шоттки, а напруга з аккумулятора для зменьшення втрат вже через 4 мосфети, сигнал керування мосфетами ймовірно береться з світлодіодів індикації заряду.
@tangerine-pank3 ай бұрын
ооо, оце дійсно цікава інфа! 👍
@AndreySidorov-20125 ай бұрын
1а при 12 вольт буде лише на дуже потужніх роутерах. Якщо роутер побутовий, то на 12 вольтах він споживай біля 0,4-0,45 А. Тобто від 5 вольт струм не перевищуватиме 1,6-1,8А. І це лише у випадку живлення від батареї. Але саме джерело 5 вольт на вході повинно бути на струм від 2-3 ампер
@Putin-Lox3 ай бұрын
Неверно, 1А 12 вольт это самые простые и экономные роутеры, мощьные доходят до 6А
@AndreySidorov-20123 ай бұрын
@@Putin-Lox настолько мощные домой НЕ поупают. Там другие упсы надо
@sashkanevskiy2494 ай бұрын
Автор уже так зажерся асусами і фнірсі, що аж верне, лайфхак, холдери чуть нагріти на пайці і припідняти над платою, і акуми не гріються від плати взагалі, супер дбж за свої копійки
@zadolbaliful9 сағат бұрын
Параллельно аккумуляторы стоят, они выровняют емкость между собой, выровняют напряжение, даже если поставить разную емкость, все будет хорошо, главное напряжение одинаковое в начале поставить для уменьшения токов выравнивания. Дальше, емкость такого ИБП? Ватт 15 может вытянут получится и все. Очень специфическое устройство для недолгих отключений. Для того, что жрет мало есть повышайки попроще. Для того, что жрет много слабоват. Применение довольно специфическое.
@evgentar2 ай бұрын
Наверное проблемы нагревания элементов можно решить с помощью переключателя YX850. Когда 220 есть - роутер или что там еще, питается от родного БП, при исчезновении 220 из сети - YX850 переключает питание от дбж. И цена вопроса - 40-50грн на переключатель. Так что не нужно мощных источников питания, да и особого тепловыделения при зарядке аккумов или их разрядке не будет.
@entony_ua5 ай бұрын
Майстер спорту з затягування відео))) Нажаль автор сам не розібрався з темою про яку розповідає. Про цю платку є нормальні відео, де все норм розжовано і значно коротші. Напруга там резисторами регулюється на платі вихідна.
@volonter_ingener5 ай бұрын
Дякую, все розжовано, питань нема
@pavlokolos4 ай бұрын
Прекрасна плата! Працює більше року з роутером Mi 4a.
@tangerine-pank3 ай бұрын
Скільки працює такий роутер на одному заряді? Якої ємності акумулятори використовуєте?
@pavlokolos3 ай бұрын
@@tangerine-pank Працює більше 6 годин. На довше світло не виключали. Використовую акумулятори самсунг 2500 Агод.
@tangerine-pank3 ай бұрын
@@pavlokolos дякую
@papazoffАй бұрын
Доброго вечора, а не підкажете? Купив кілька таких плат. Пошта працює чудово, під час доставки пошкодили посилку. На одній платі відвалилися обидва конденсатори з боку виходу, на другій один верхній зі строни входу. Чи працюватимуть вони без них, на що це вплине?
@papazoffАй бұрын
Або замість них припаяти конденсатори на теж 220мкф 16V, але іншого розміру та типу. Просто саме таких я не знайшов
@newocom5 ай бұрын
дуже гарний оглят. може зробите відео курс як щось спаяти, або переробити?
@Ygaryan2 ай бұрын
дякую але чи варте це івно того часу? і краще б показали як йоого допрацювати і чи варто, може краще взяти дорожчий
@edskutin39262 ай бұрын
А що робити, як що на роутері ASUS RT-AC66U B1 вказано, що він потребує 19V 1.75A ? Де брати 19V ?
@moya-sprava-admin2 ай бұрын
@@edskutin3926 ставити додатково перетворювач, щоб давав 19 В. Наприклад, збираєте зборку на 24 В і понижуєте до 19
@psevdonim-0707Ай бұрын
Можна повишайку типу міні 360. Можна дві в паралель чи більше якщо великий струм
@АндрейЦарЦар5 ай бұрын
Есть вопрос! Я уже приобрел данный ДБЖ на 12 вольт. Подключил его вместо полетевшего UPS 12V для дверного электромагнитного замка, на базе управления по R433 и Wi Fi. В режиме ожидания система потребляет 15 - 18 мА, но в режиме открывания замка 2.5 А, это примерно 1.5 секунды. Когда срабатывает замок, видно как в эти 1.5 секунды срабатывает индикатор зарядки и после этого еще секунд 20-30 идет зарядка. Вопрос к Вам как к специалисту. Могу ли я использовать данный ДБЖ в таких условиях, или кратковременная нагрузка в 2.5 А может спалить его? Я проверил, ничего не греется вообще, просадка естественно, получается из за блока питания 5V 2А и ток подхватывается с аккумуляторов. Так у меня было и на старом UPS, но там были аккумуляторы 12 V, которые подключались по простой схеме диодного разделителя питания. После вашего видео, возник вопрос по данному устройству.
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Все там буде працювати, 2.5 А то нормально, проте я б радив вам поставити бустер на замок, спитайте продавців, вони не дорогі
@Putin-Lox3 ай бұрын
НА плате написано output 12V 1A
@Putin-Lox3 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Выходной ток платы 1А
@tangerine-pank3 ай бұрын
Стосовно MMG0Q - у мене на схожому ДБЖ на цих схемах маркування XB7608 - плати захисту, може і вас це такі ж плати захисту акумулятора.
@kjlas85 ай бұрын
Автор не шарить. При паралельному підключенні ємність аккумуляторів може бути різною. Зарядяться вони одночасно. Плата зарядки навіть не побачить рірниці. Можна навіть вставити лише один з двох і воно буде працювати. А от при послідовному підключенні різні за ємністю аккумулятори будуть нагружати плату BMS. Вставляти треба зарядженими до однакової напругу для того щоб при підключенні не було виликих струмів. Аккумулятор що має більшу напругу віддасть часть свого заряду тому що має меншу напругу і далі вони будуть працювати синхронно.
@DIMONSE1235 ай бұрын
Всеж таки зовсім різні не треба ставити :) Бо показники для зарядки (напруга, струм) теж будуть середні, і для одного вони будуть завищені, а для іншого занизкі. Добре якщо просто один акум недопрацьовує, але якщо інший бабахне буде неприємно
@brightrain24 ай бұрын
@@DIMONSE123 там тр4056 на зарядке и ничего там не бахнет и ничего не будет если разные , главное чтоб не дохлые и не грелись от заряда .
@volodumurkalunyak46514 ай бұрын
@@DIMONSE123 тобто напруга і струм будуть середні??? Напруга в паралельно зєднаних акумуляторах - ОДНА. Не різні напруги, а одна. А струм - також аж ніяк не середній а СУМА струмів 2-х
@DIMONSE1234 ай бұрын
@@volodumurkalunyak4651 я мав на увазі що один аккум недозарядиться, а другий може получити перезаряд якщо вони зовсім різні але оба в параллель
@volodumurkalunyak46514 ай бұрын
@@DIMONSE123 тобто із недощарядженого буде перетікати заряд до перезарядженого. Ні, такого не буває (хімія однакова), а як ще інше має така ситуація взагалі з'явитися?
@Yevgen.Gavdan5 ай бұрын
Дякую
@akiruaUazammetra5 ай бұрын
подяка за відео, коментар і вподобайка для популяризації каналу. Допомагаймо ЗСУ!
@АндрейЦарЦар5 ай бұрын
Напишу ще один коментар до цього бустера! Бустер дуже хороший, але з одним дуже великим АЛЕ! Як тільки акумулятор розряджається нижче 3,7вольт, настає небезпека непередбачуваного просідання напруги на виході самого ДБЖ! У мене замок з електронним керуванням. Сам замок при відкритті споживає 0,8А - 2,5А, у блоку електроніки робоча напруга від 7 до 30 вольт, 10мА-20мА. Коли вимкнули світло в мережі, система почала живитися від цього ДБЖ, через певний час акумулятор просів трохи нижче 3,7 вольт. Натиснули на відкриття замку і ДБЖ став просідати, дуже сильно, що я навіть не встиг визначити,. Через такі кидки, згорів електронний блок управління замком, а це означає що напруга падоло або нижче 7вольт, або вище 30 вольт. Такий блок електронікиякий якщо купувати окремо, коштує як 50-60 таких таких ДБР! Коротше кажучи, я б не рекомендував ставити цей ДБР на пристрої із споживанням більше 100-150мА. Це стосується і роутерів, у них споживання приблизно від 0,5 до 1А.
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Я давав всі розрахунки і по втратам і по споживанню (відповідно це і на акуми накладає обмеження)
@AleksandrIvin3 ай бұрын
Цікаво, як він міг згоріти якщо напруга була менше 7 вольт?
@АндрейЦарЦар3 ай бұрын
@@AleksandrIvin Все дуже просто, через різку просадку напруги, блок управління замком став включатися і вимикатися з частотою приблизно 2-3 рази в секунду, вибило міуросхему, яка управляє блоком реле. Якби він просто відключився, нічого не сталося б, оскільки це було на попередньому ДБЖ, коли при досягненні акумуляторів нижче 2.7вольт, спрацьовував захист. Тут захист не спрацьовує, просто перестає працювати підвищуючий перетворювач і напруга падає до 6 вольт, що спричинило різку просідання неприпустиму для роботи ЕБУЗ. Вже розібралися, чому так сталося.
@mykolapetrivskyi69775 ай бұрын
5В можна взяти з будь якого старого комп'ютерного БЖ. Єдина проблема що його власне споживання буде вищим ніж у підключеного пристрою. А взагалі я згодний з автором, плата перевантажена і нормально користуватись можна лише її версією на 9В або 5В.
@MisterS-fh8vt5 ай бұрын
Не «Ю-ПІ-СІ» а Ю-ПІ-С. UPS “S”. Літера від слова «supply» .
@zodchiy3d3 ай бұрын
Зрозуміло, коротше кажучі на роутер зі споживанням 12В/1A ставити не варто.
@moya-sprava-admin3 ай бұрын
@@zodchiy3dвсе вірно, шукайте більш потужне шось
@Серпантин-к2э28 күн бұрын
Така річ є у мене мене тшльки на 9В . Нв чого фактично не грілось. Але мені знадобилось ДБЖ на віході 12В , 1-1.2а це з запасом. Я так гадаю що такий прилад вже не підійде. Що ви можете по радити який прилад купити ала за розумну ціну.
@Alexander-nt8pw4 ай бұрын
Підкажіть б ласка, чи регулює пристрій напругу під час заряджання акумулятора? Чи можу я на вхід пристрою під'єднати блок живлення від роутера 12В, 2А?
@VolodkaBobovich4 ай бұрын
Можете, спочатку бахне TP4056, потім ваш блок живлення. Вам треба DC-DC щоб 12->5
@ИванМединский-с3ъ5 ай бұрын
Можно эти платы параллельно соединять, для увеличения тока?
@tangerine-pank3 ай бұрын
Я підключав, працює
@putnikOo4 ай бұрын
З мого досвіду користування. Плата для тих хто хоче погратися. Для тих хто не може чи не хоче є ДБЖ за 1000-900 грн без мороки ( якраз те на те і вийде). Мене бентежило, що зарядка від телефону повинна працювати годин 14 ( хотілось би і більше). Мені здається вона на то не розрахована і добряче вона в мене грілась. Використовувати дорогу зарядку немає сенсу вони в мене всі не більше 2 ампер віддавали. Я поставив поряд понижайку (але треба дивитись нормальнуЮ бо дешеві теж гріються сильно) і заживив все це від блочка роутера 12В 1,5А. Змонтував все в корпусі від старого павербанку де замість холдерів є клеми. Зробив вимикач на акуми, щоб можна було глушити плату. Підчепив плату контролю температури і кулер 40х40. Гріється в, більшості, під час зарядки тому і кулєр працює від блочка. На 4-ри години вистачає, зарядка, звичайно, за чотири години не зарядить тому я просто міняю акуми, а розряджені кидаю в нормальну зарядку і вони годинки за дві заряджаються.
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@putnikOo саме так - для тих, хто хоче гратися
@Deffall5 ай бұрын
Було б цікаво щоб зробили огляд на червону платку про яку тут писали в коментарях (та що під 2S)
@only-mods5 ай бұрын
В цьому ДБЖ є великий недолік, якщо розрядятся АКБ і появится мережа - то він не зможе стартонути даже з входом DC 5v\3A. Треба вимикати акб і потім подавати мережу. За рік використання АКБ перетворюются на хлам бо він тримає на клемам батарей завжди 4.2В.
@lzja5 ай бұрын
А в каких не в хлам? Ибп все в хлам аккумы доводят😢
@yurii_t5 ай бұрын
Було б цікаво глянути подібний огляд на плату 24W з двома/чотирма акумуляторами послідовно (8.4В) яку китайці продають також
@РоманШевченко-ч1т4 ай бұрын
Є огляди. Червоного кольору. 2s. Вона набагато краща від цеї.
@artemradzivon71465 ай бұрын
Вподобайка та коментар на підтримку каналу) Щиро дякую за вашу працю! Слава Україні!
@majestif5 ай бұрын
Отето мощний відос, все по поличкам, дякую.
@psevdonim-0707Ай бұрын
Купив подібний на один 18650 то заряджати заряджає акум , а на виході нулі.
@aquaengineering4 ай бұрын
Доброго дня пане Олег. Такий ДБЖ на двух АКБ3000Амч зможе забезпечити роботу роутеру TP-Link 841 9volt/0,6A? До речі, ви як і раніше мешкаєте в Запоріжжі, нажаль загубив з вами з'язок🤔
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@aquaengineering не знаю до кого ви звертаєтеся, але відповім за пана Олега - версія плати на 9 В потягне ваш роутер значно краще ніж на 12 В в прикладі цього відео
Дякую за огляд. Плата дійсно жуткий шлак. Погоджуюсь з шановним Адміном. У мене варіант 12вольт, під навантаженням 8-9 Ватт гріється як сотона. Уходить в захист. Радіатор ліпити не бачу сенсу, бо це буде побутовий нагрівач. Аккуми сіли десь за дві години в нуль. В принципі - роутер працював, але це неможна назвати нормальною роботою. Мало часу, дуже гаряче, заряджання під час живлення роутеру майже неможливе, бо знову ж таки все дуже гаряче.
@S0loveyko5 ай бұрын
У мене така стояла на арчері 64, то майже 7 годин він пропрацював, на 7а акумах. Але навантаження самого роутера я думаю близько 5вт. Зараз перейшов на маленькі платки від 12в, щоб звільнити мережеві адаптери з кабелями тайп сі.
@SergioS77885 ай бұрын
@@S0loveyko я перейшов на hoco Q17 + type-c + trigger 12v. Так, це дорожче. Так, на багато. Але це дуже естетично, надійно, довго і впевнено +з високим ККД. При вимиканні подачі на павербанк перезавантаження не відбувається, то ж все працює безшовно. Індікатор все показує. Навантаження, температуру, ємність, тощо. Я дуже задоволений, що це не костилі у вигляді подібних плат.
@S0loveyko5 ай бұрын
@@SergioS7788 а я тішусь що за 100грн заживив обладнання (акуми були), не бігаю і не перемикаю, і взагалі не парюсь)) ось випадково відео попалось то вирішив прокоментувати)
@SergioS77885 ай бұрын
@@S0loveyko і мені було приємно з вами поспілкуватись тут в коментарях) гарного дня і вдалих рішень!
@S0loveyko5 ай бұрын
@@SergioS7788 і вам вдалого дня, а головне мирного неба на головою. Бережіть себе :)
@alex.ludens2 ай бұрын
Підкажіть, де купити таку футболку?
@moya-sprava-admin2 ай бұрын
@@alex.ludens десь на алі
@papazoffАй бұрын
Ще б якось його вимикати, коли просто лежить, щоб не садити акумулятори. Кнопку б кудись підключити
@ensis214 ай бұрын
Пробув зібрати на такий платці аварійне освітленя. Приеднав шматок LED ленти. Але вона почала моргати. Може кто знає що можно зробити?
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@ensis21 спробуйте конденсатор впаралель своїй стрічці поставити на 0.1 мкф або більшевін має згоаджувати пульсації. А взагалі, порахуйте потужність, може не вистачає
@walterwhite21045 ай бұрын
Зробіть будь-ласка огляд на подібну плату, але вона менша і без Type-C. Щодо цієї плати: 1. Краще холдери винести за межі плати, щоб не грілось точково. 2. Лодати маленьк плату захисту, вони вимикають навантаження при 3V
@volodumurkalunyak46515 ай бұрын
Дизлайк за єресь про паралельне підключення. Акумулятори підключені паралельно і мають однакову напругу.
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Дякую за діз, чекайте відос про паралельне підключення, може щось та й нове для себе взнаєте
@mic_245 ай бұрын
Напишу лише одне, при паралельному з'єднанню акб не може бути перекоса по напрузі, чи ще чомусь, ну і дс/дс строки заявляють по низькій сторонні, тобто якщо 3а то це з акумів 3а буде, 9в це близько 1а максимум. далі продовжувати не хочу.
@mic_245 ай бұрын
Це дешева палатка, щоб якраз з бу банок роутер заживити
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Ви не бачили таки відео, все набагато гірше. Втрати на перетворенні більше 3 Вт, тому споживання буде більше. Ну а перекос на акумах таки буде, нікуди від нього. І чим більше розбалансування, тим швидше вийдуть з ладу акуми, бо їм для вирівнювання напруги треба купа часу
@RIM4eg5 ай бұрын
Розбалансування можливе при послідовному підключенні. При паралельному невелика різниця напруг може бути хіба при розряді чи заряді. Після розряду або заряду напруга на банках вирівняється.
@kDnZP5 ай бұрын
Не можна пхати акумулятори з різною напругою лише тому що той що має більшу напругу у ту ж мить почне розряджатись на той що з меншою, а з яким струмом залежить від опору з'єднань, імпедансу та різниці напруг. У критичних випадках буде значний нагрів... Далі ніякого розбалансу бути не може бо параллельне з'єднання фізично є как один елемент де сумується ємність двох, при цьому струм навантаження буде звісно розподілятись відносно імпедансу на кожному з елементів, але напруга залишиться однаковою. Це фізика, її не обдурити в цьому світі. (:
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
@@RIM4eg ні, ви не праві. Розбалансування починається одразу по споживанню струму. Чим менше опір, тим швидше буде акум віддавати струм і навпаки, то ж розбалансування буде ставати з часом все більше
@edikxp5 ай бұрын
мені шось здається, що при паралельному підключені ємність може бути різною +-100мА, розбалансування небуде, на одному акумі ємність закінчиться, і буде брати від акума який ще не розряджений.
@volodumurkalunyak46514 ай бұрын
Навіть не так. При паралельному зєднанні ємність може бути сильно різна. Брати буде приблизно пропорційно ємності. Є одне "але": немає змісту доставляти акумулятор 18650 ємністю 1.5А*год до іншого 18650 ємністю 3.5А*год бо 2 штуки по 2.5А*год вигідніше.
@qrp73815 ай бұрын
Эта плата дрянь редкостная, от нее идут очень мощные широкополосные помехи для радио, особенно в VHF диапазоне, годится разве что в качестве маломощной РЭБ :) Например при подключении 5 Вт нагрузки, в полосе 144-146 МГц уровень шумовой полки поднимается на 40-50 дБ! Причины - неправильная разводка PCB - огромный по площади контур switching loop (да еще и как специально - с площадками огромной площади), проблемная разводка земли, неправильно выбранное размещение конденсаторов. Вобщем при разводке нарушено все что можно, как будто специально делали всё наоборот. Для исправления требуется полная замена PCB с полной переразводкой. Я еще не встречал DC/DC с таким огромным уровнем помех, даже дешевые китайские модули DC/DC шумят меньше.
@Belfegor18025 ай бұрын
а краще всеодно немає
@qrp73815 ай бұрын
@@Belfegor1802 почему нет? Модулей DC/DC на разных микросхемах на али полно и модулей TP4056 полно, разве что вопрос в том что они по отдельности. Взять другие модули, но с более качественной разводкой, а в качестве зарядки взять модуль на той-же TP4056. Единственное что это будут два модуля, а не одна плата. Но с другой стороны есть выбор - можно выбрать модуль зарядки для более мощного аккума. Но более правильнее для экономного расхода батареи было бы использовать DC/DC step-down и несколько 18650 последовательно, в зависимости от требуемого выходного напряжения. Плюс зарядку с балансировкой.
@makoveliprod5 ай бұрын
@@qrp7381 Эта плата переключает источники питания, без переключения если ток нагрузки будет ниже 100 мА (при этом токе она отключает заряд) то TP4056 будет дергать аккумуляторы в вечный цикл 4.0-4.2в и они умрут через пару лет сделав несколько тысяч таких микроциклов. В другую сторону максимум нагрузки будет ограничен TP4056 в 1А, и чем больше нагрузка тем дольше будут заряжаться аккумуляторы.
@orangepi28935 ай бұрын
@@Belfegor1802повно їх. На алі шукай "ups 24w", там 2s збірка.
@pavloromaniuk75355 ай бұрын
@@qrp7381 Є ідеї, як заряджати кілька банок послідовно високою напругою, а не по 4.2в 1а кожну? Є БМС-ка на 4х18650, є БЖ на 16.8В 2А, але якогось аналога ТР4056 для 4-х послідовно зєднаних батарей не знайшов, а самому щось придумувати на мікроконтролері і мосфетах не хочеться
@andriymukysh13855 ай бұрын
паралельне зєднання і буде перекос по заряджанні? що?
@lzja5 ай бұрын
😂буагага... Перекос в зарядке паралельно соединеных банок акб😅
@Vitaliy-nv1if7ul8n4 ай бұрын
А який якісний ДБЖ вибрати для роутера 9 v
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@Vitaliy-nv1if7ul8n шукайте в Україні брендові з гарантією, краще на 36 Вт
@Putin-Lox3 ай бұрын
Ужасная плата, убивает аккумуляторы.. модуль защиты и модуль заряда работают на разных напряжениях, оба превышают рекомендуемый..
@rec4u3 ай бұрын
Чоловіче при паралельній схемі підключення балансування не потрібне, мало того може бути один елемент 1500 інший 2500 і нічого страшного в цьому немає
@moya-sprava-admin3 ай бұрын
@@rec4u дядьку, йдіть спати. Елементи може десь в вашому уявленні і можна ставити різні, але практика нам доводить протилежне, це для тих, хто з фізикою не дружить взагалі
@-Oleg15 ай бұрын
Ємність важлива лише при послідовному з'єднанні, хімія має бути одна. Якщо внутрішній опір акумулятора у такому з'єднанні - проблема, то такий акумулятор не можна використовувати в принципі.
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Ви просто не бачили, як акуми вимагають впаралель підключені за рахунок постійного дизбалансу
@volodumurkalunyak46515 ай бұрын
@@moya-sprava-admin вимагають чого?
@andrewx17985 ай бұрын
А нащо їм однакова ємність, якщо вони паралельно підключені? Це ж не послідовне з'єднання, тут можна хоч з різних елементів збирати
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Тому що ви закон Ома забули. Порахуйте якій струм піде через один і другий акум і при заряджанні і при розряджанні
@ValKap5 ай бұрын
@@moya-sprava-adminто Ви щось забули що до закону Ома. При параллельному з'єднанні у аккумів з різною ємністю та різним внутрішнім опіром при ОДНАКОВОЇ напрузі, струм буде більше там, де це потрібно, тобто на аккумі з меншим внутрішнім опіром
@volodumurkalunyak46515 ай бұрын
@@moya-sprava-admin не просто Закон Ома просто а Закон Ома для ділянки кола з ЕРС. I = (U-E)/r. U - напруга акумулятора, E - клектрорушійна сила акумулятора, r - його внутрішній опір, I - струм який буде через нього проходити. В першому наближенні (акумулятори вже зєднані паралельно як мінімум декілька годин) - то буде: I1=rзаг*Iзаг/r1. Без обмеження загальності вважаємо акумулятор 1 розрахованим на менший струм тому I2 навіть не рахуємо.
@agusha866863 ай бұрын
А чого в мене переморгуюця діоди червоний з синім,при зарядкі?
@moya-sprava-admin3 ай бұрын
@@agusha86686Синє - заряджено, червоне - є акум. Поміряйте напругу, може акум виходить на напругу 4.2 дуже повільно
@agusha866863 ай бұрын
@@moya-sprava-admin робило все нормально,поки не замінив роутер,хоча він такий же по характерістікам 12в 1А...і почалась діскотека червоний з синім,витягую з роутера роз'єм-заряджає красним.вставляю-знов переморгуєця
@moya-sprava-admin3 ай бұрын
@@agusha86686 то ж перевірте напругу. Можливо занадто велике споживання, а може й занадто мале
@dmytrokravchenko16044 ай бұрын
Так і не зрозумів якщо і можна то як паралельно їх підключати, щоб можна було з 2 модулів робити UPS
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@dmytrokravchenko1604 просто включаєте два модуля впаралель до навантаження, струм буде умовно поділятися між ними, ось і все.
@CadmiumUA5 ай бұрын
mmg00 скоріш за все це мосфети, з яких зробили "ідеальний діод"
@SolderScape5 ай бұрын
Це захист від низької і мабуть високої, але аналог тp4056 не дасть більше 4,18-4,19в.
@brightrain24 ай бұрын
нет
@Mak-mjАй бұрын
струм не можна зменшиті, можна тільки обмежити, яке все цікаве коли фізику в школі прогуляли
@plus-kf4qn5 ай бұрын
у мене нормально стають із захистом акумулятори ,треба просто піджать клеми .
@AndrewShevchuk5 ай бұрын
Хто сказав, що паралельно USB та контактні площадки 5V заборонено під'єднувати?
@MisterS-fh8vt5 ай бұрын
Та ніякого «перекосу»не буде! Тей акумулятор що більше заряджений якийсь час буде заряджати тей що меньше зарядженний поки вони не зрівняються в напрузі.
@igorzakharchuk1922Ай бұрын
Самий великий недолік цієї плати Це мікросхема перетворювача напруги, по даташиту її робоча вхідна напруга 3-3.2 вольти,по факту , стабільно без глюків вона працює від 3.4 вольта, попадаються екземпляри які і при 3в стабільно працюють,при вихідному струмі 1+- ампер, і маємо що акум не може віддати всю ємність на навантаження(роутер наприклад), можна збільшити ємність акумів поставити наприклад два по 3,2-3,5 А/г, але мс заряду tp4056 дає зарядний струм максимум 1 ампер, що приведе до часу заряду цих акумів 6-7 годин, що як-би не прикольно, ставив паралельно ще одну мс заряду(плату заряду), струм збільшується до 2 ампер, на запас щоб було піде, для постійного використання не дуже...для себе та друзів роблю збірки 3-4 s(2p), кпд значно вище
@OleksandrPakhalchuk5 ай бұрын
я так розумію для норм роутера 12в 1а не покатить?
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Поставте радіатори і блок живлення на 25 Вт, то злетить ваші 12 Вт. Але ненадовго
@МаксимГорький-п4о5 ай бұрын
Китайці роблять щоб аби продати. Якщо він розрахований на 5Вт, то ні 10 ні 20 з нього не візьмете. У китайців запас міцності вд'ємний у раза два.
@dmitryklykov51835 ай бұрын
Просто факт: такий дбж але з li-po 10000mA з старого повербанку працює вже більше року в закритій коробці, без перегріву та надійно. Мабуть пощастило....
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Я показував там реальні температури, і там є чому грітися за 100 градусів, а з літієм краще не гратися в перегрів
@ИгорьЛео-й3е2 ай бұрын
Про що тут можно трендіти 1.5 години... Зрозуміло. Швидкість 1.75 ОК
@ValKap5 ай бұрын
Автор, я поважаю Ваш фах та досвід, але вибачте, вважаю що у питанні використання параллельно з'єднанних аккумуляторів Ви просто вводите в оману довірливих глядачів. Що стосуеться недоліків параллельного з'єднання, які Ви доповіли, то с точністю до навпаки - Ви доповіли недоліки послідовного з'єднання яких якраз немає при параллельному. Вам потрібно з цим розібратися.
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
Дякую за пораду, але сперш ніж писати подібне, я раджу вам підключити два розбалансуванні акуми паралельно і зарядити їх. А потім будете стверджувати ваші тези
@ValKap5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin: ) робив це не одноразово та без проблем, а от мені цікаво що ви скажете про послідовне підключення аккумів.
@ValKap5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin є у нас в україномовному інтернеті стаття із катигоричними порадами що до паралельного підключення аккумів, які повинні бути сбалансованими, є у мене підозри щодо її автора...
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
@@ValKap ви зараз просто глузуєте, чи що? Візьміть будь яку бмс з балансиром і поясніть розробникам що вони дурні, бо ви закон Ома відмінили і зробили то "неодноразово".
@moya-sprava-admin5 ай бұрын
@@ValKap я не пишу статті
@MrMaksVolkov2 ай бұрын
пиздит тот фнирси... там не только светодиоды потребляют ток, но и все микросхемы, что в сумме и на холостом ходу даёт около 10мА. А ещё у вас оговорочка вышла) Вы не верно интерпретировали показания этого прибора (7мА. а на дисплее 700 МИКРОампер, а не милиампер). Ну и по теме.. Вчера чуть было не купил такое вот "чудо поднебесной инженерии". Хорошо что не купил) оно хлипкое очень
Ця плата так собі. Червона на 8,4в 2s набагатіше краща. Є тести на ютубі
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@РоманШевченко-ч1т звісно, бо там 2s
@SolderScape5 ай бұрын
40хв... а шоб шось зняти і викласти.)
@АндрейМельничук-ф4е5 ай бұрын
Блин, как много лишних слов. Лучше меньше текста.
@keysersoze64734 ай бұрын
по акції ця плата зараз коштує 50 грн. + 2 аккума по 100 грн. =200 грн, блок живлення підійде від зарядки телефону, думаю яких у людей повно. На крайній випадок 160-200 грн. в Аврорі коштує нормальний БЖ з PD через type-c. в мене вийшло 430-450 грн. де він 600-700 грн. нарахував??? Короче він радить переплачувати в 2-ва рази більше, для того щоб живити якийсь галімий роутер.
@joekelly8754 ай бұрын
Блок живлення за бакс hoco там де і упс брали 🎉
@batkovskyi5 ай бұрын
6:37 🤦
@Vladimirsolarkharkiv2 ай бұрын
Очень долго, но ни о чем. Простого потребителя волнуют другие вопросы 1. Время зарядки 2. Время работы. Вот ни один из этих вопросов не раскрыт за полтора часа говорильни ни о чем
@sergeyl85904 ай бұрын
Мне кажется с автовом в жизни разговор лучше не заводить и здороваться с далека.. Полтора часа одно и тоже и пустой информации! 20 мин максимум! Плата на 2 акб а он весь свой фильм рассказывает про один акб в устройстве! Накой черт эта информация нужна?!
@moya-sprava-admin4 ай бұрын
@@sergeyl8590 вчіть математику та фізику
@AleksandrIvin3 ай бұрын
Автор добре розповів,перевіряв і заміряв для різних ситуацій. Може для роутера не підходить, а для камери 3Вт вже ок. За ту працю з замірами треба бути вдячними!
@Njiy5 ай бұрын
тужится но все ровно на суржике, ну незнаешь ты как говорить правильно разговаривай на том языке на котором тебе удобно!
@AleksandrIvin3 ай бұрын
Все добре автор говорить. Суржик краще ніж ... Підтримую!
@tankg44962 ай бұрын
шо за крінж?) намальовано ж, паралельно.ні, воно шось міряє там, сам незнамо шо) не роби такого більше
@moya-sprava-admin2 ай бұрын
@@tankg4496 дядьку - ніколи, повторюю - ніколи не вірите китайцям
@ЛёшаБуряков-ж8ыАй бұрын
Полтора часа розжовывать, и то херню молоть, у меня с этой платой в комплекте, дажэ мукулатурка, типа инструкцыи, и справа те что два вместе конденсатора, аозле левого, два чёрный резистора, и ещё две пары контактов беезнечего, так вот чередуя и подбирая резисторы, можна добится, не только 5-9-12 вольт, а и нестандартных 7-8-10-11-13 вольт +- не шаришь, нефиг ото триндеть, за первые пять минут, ужэ понял, что дальшэ бестолку смотреть, у меня почемуто на такую плату, и с защитой, и без, нормально стают, а для подбора резисторов для нестандартного напряжэния, у меня в бумажке написано в той с этой платой была