Моє прохання до дітей!!! Напиши свою думку, що ж робити…

  Рет қаралды 11,698

Сергій Ткаченко

Сергій Ткаченко

6 ай бұрын

Пікірлер: 456
Shaurmaster
Shaurmaster
Быть таким же харизматичным как и ты, когда смотришь тебя сразу все становится понятно, просто круто и с улыбкой
Nazar Maksymiuk
Nazar Maksymiuk
Щоб учень щось знав має бути належний професіоналізм у вчителів)) ну і звісно ж, саме бажання учня, яке можна отримати заохочивши його)
Вова Калінський
Вова Калінський
Пропоную клонувати Сергія Ткаченка як педагога до кожної школи України
тёма
тёма
Что бы ученик полюбил математику , учитель математики обязан полюбить свою работу . У меня в 1 семестре 10 класса была типичная математичка , которую я , честно не мог терпеть , за каждую мелочь она ставила двойку , и хоть до этого я по математике получал свою заслуженную десятку стабильно за год ,и был лучшим в классе ( в прошлой школе), то тут я получил за первый семестр шестёрку , я уже думал носить святую воду в класс , что бы она больше не появлялась у меня в классе . В итоге на второй семестр нам поставили второго учителя-молодая девушка , она недавно после пединститута , и она старалась что бы мы учили математику , и может даже полюбили её , более простая подача ( даже с учётом того , что она вроде как меньше знает),идёшь на встречу
Mo on
Mo on
От що думаю я. Я пам'ятаю себе в 5 класі як дитину, яка не бачила перспективи в навчанні, не знала що їй потріно вчити і як правильно розуміти вивчене. Набагато цікавіше було гратися на шкільному подвір'ї. Більшість уроків ми просто просиджували, вичікуючи перерву. А в цей час на математиці ми вивчали дроби. Дроби - це те, з чим працювати доведеться до 11 класу і на геометрії, і на алгебрі. І я взагалі не розумів що таке ці дроби. На контрольній я списував, мені допомагав вчитель або я просто за зразком із зошита виконував задачі. Здебільшого я на уроках не шумів і мені ставили за це норм оцінки. Була якась ілюзія розуміння, хоч дещо елементарне я таки знав. Більш-менш відповідальним і свідомим я став тільки в 10 класі (кожен розвивається по-різному). Я реально почав вивчати математику в 10 класі. Коли я пробував, мені важко було розв'язати примітивне рівняння, я не знав що таке степінь, як розкривати дужки тощо. А все тому, що колись я не хотів вчити основи. А ці основи вчителі пояснюють дуже вижкими для розуміння дітей словами. А людина боїться невідомого і просто відгороджується від цього стресу. Я вважаю, що немає дітей, яким важко дається математика бо вони від природи гуманітарії. Скоріш за все, діти просто не готові до вивчення математики, коли їм 10-11 років. Куди там дітям розуміти теореми, складені бородатими дядьками які самі над ними багато думали. В цей період краще працювати над формуванням світогляду дитини, навчити їх мислити, а не просто тримати їх в класі 45 хв імітуючи навчання. Так, елементарщину потрібо вчити, але і пояснювати потрібно по-простому, а не за визначеннями з підручника, який склав 50-ти річний професор. Я б набагато краще розумів якби мені пояснювали так: "Ось є велике число, а над ним маленьке число. Це меленьке число показує, скільки разів потрібно велике число помножити само на себе". Таке б зрозуміли навіть ті, кому ця математика не цікава взагалі. Ну а як вирішити цю проблему, я не знаю. Дякую за увагу!💚
Olesia Aleksiichuk
Olesia Aleksiichuk
А я ще висловлю таку думку:
username_dude123
username_dude123
Привіт, Сергію! Нещодавно мене самого турбувало таке питання.
Diana
Diana
Сергію, подивіться на концепцію освіти. Діти,малі, які хочуть гратися та рухатися, доросліші, які хочуть спілкуватися та дізнаватись щось нове та корисне ОСОБИСТО для себе, змушені сидіти пів дня в школі, потім пів дня за домашнім. Уроки не підлаштовані під індивідуальні особливості учнів, та що там, концепція школи суперечить базовим принципам біології, оскільки сидячий спосіб життя призводить до погіршення фіз здоров'я, іноді, вчителі кричать на дітей, що погіршує психологічний стан, та і в цілому закривати дитину в клітці ніколи не було і не буде гарною ідеєю.
Natasha V.
Natasha V.
Я не дитина.Але мені дуже цікаві ваші думки .Особливо з тим про що ви говорите в цьому відео я погоджуюсь на всі сто. І теж про це постійно думаю, адже якість знань дійсно падає і катастрофічно.Гадаю цьому є причиною сукупність факторів .Для прикладу візьму мою доньку- в школі вчилася з "трійки на четвірку".Після школи пішла в коледж, який майже "проспала".Але ближче до 20-ти років "мізки" встали на місце і стало цікаво вчитися і з'явилося осмислене розуміння для чого це потрібно,чудово склала ЗНО , вступила на бюджет до інституту, який закінчила з відзнакою.Зараз вступила на магістратуру теж на бюджет і так відбулося у багатьох моїх знайомих.Навчання це кропіткий процес, який вимагає праці, праці і ще раз праці.Адже розуміти математику дано не кожному.А діти не розуміють у своєму віці навіщо це треба, щоб прикладати до цього стільки зусиль.Ще один важливий фактор - це особистість вчителя ( у мене нема претензій до вчителів загалом) але іноді викладають ну дуже !!! нудно, а для дітей це важливо.Також це загальне ставлення суспільства до вчителів, до науки , до освіти .В суспільстві культивуються інші речі, а діти це зчитують на підсвідомому рівні.Тому працбвати треба всім і на всіх рівнях.Дякую за ваші відео.Мені 47 і з задоволенням вчуся математиці.
Diana Gerasimchuk
Diana Gerasimchuk
Мені дуже допомогло, що в молодшій школі (я вчилась у Криму, до речі), вчителька вимагала щоб ми виходячи до дошки, мали пояснювати кожну дію. І вчитель теж, відповідно, розповідав і пояснював усе що робить.
Juli Ju
Juli Ju
Ви підняли дуже болючу тему. Наважусь висловити свою думку, хоч "мене і не питали" - я вже давно не учень. Та безпосередньо мала відношення до викладання, бачила ту всю кухню зсередини.
Aligardo D.Fraer
Aligardo D.Fraer
Я був двіїчником з математики до 9 класу, в десятому я зрозумів одну тему. І показав вчительці, що я її знаю. Після цього я почав вивчати математику і здав нмт майже на 200. Тож, на мою думку, дітям потрібен стимул. Накшталт, оцінки в 12 балів, або демонстрації, що вчитель зацікавлений у Вас.
Volodymyr
Volodymyr
Сергію, проблема в освіті дійсно існує, ви праві. Таких заряджених вчителів як ви дуже мало, перед вами велике випробування, адже саме такі вчителі можуть показати дітям що математика ( та й інші предмети) це насправді не нудьга а цікава і корисна штука! Особисто я напередодні нмт дивився ваші відео і це допомогло менше нервувати і бути на піднесеному настрої! Проблема у школі що я бачив серед своїх друзів-однокласників чому вони не любили матем, це тому що у нас була наступна ситуація: ми проходимио якусь тему, з класу її розуміє 2-3 відмінники і все, здали самостійні (завалили) і поїхали далі, адже час вчити наступну тему і це як доміно, не зрозумів первісну - тоді інтеграл для учня це китайська грамота. Пам'ятаю як пояснював однокласникам стереометрію бо їм було складно, а вчитель не міг і не сильно хотів приділяти цьому більше уваги, тому вийшло що обидві сторони не були зацікавлені у знаннях((
YouR-Solutions
YouR-Solutions
Мені 27, я займаюсь бізнесом в ІТ. Прийшов до математики по такій схемі: Шахи (мізки почали працювати неординарно)- Python(зацікавив штучний інтелект, програмування як хоббі) - алгебра(розвязую формули кодом).
Scholart
Scholart
Необхідно перестати вбивати в голови дітям конкретні алгоритми по розв'язуванню задач, замість цього розвиваючи у них здібності до їх вирішення. При цьому слід пояснювати дітям, що математика - це не щось відірване від життя, а цілком прикладна наука, при використанні якої можна вирішувати практичні задачі в повсякденному житті, та розвивати це вміння у дітей, знову ж таки, не нав'язуючи їм при цьому готові рішення. Ніякі інтерактивні методи не допоможуть тобі, якщо ти не розумієш, де можна використати набуті знання; стиснута інформація не відклається в пам'яті так, як того б хотілося. Для всього потрібен певний контекст і те, що буде об'єднувати цю інформацію з іншою, при цьому утворюючи зв'язки.
Oleh Kudlay
Oleh Kudlay
Все ж дуже круто, що ти спілкуєшся з дітьми на такі теми. Це розкішний прийом.
Савелий
Савелий
у меня есть отличные учителя (математика), и учителя, которые положили болт на детей, так как те не хотят учиться. Так, за это учебный год на химию, биологию и географию почти не приходили учителя (примерно 1-2 раза в месяц мы их видели). По матеше же учитель хороший, очень похож по поведению на вас) Химию я очень любил, но увы, абсолютно не знаю что было в 10-11 классе, так как не хотел и не мог изучать самостоятельно дома ВСЕ школьные предметы. Проблема, как по мне, в том, что нам намеренно занижают уровень образования, так как умные люди сейчас не нужны. Под словом "умный" я подразумеваю не то, что человек образованный, а то, что такой человек старается сделать пользу для себя и общества. "Глупые" же люди стремятся сделать какую-то глупость (тавтология 😅), даже не извлекая для себя выгоды, или даже вредя самому себе!
Pavel Alehin
Pavel Alehin
у мене є чудовий досвід навчання у італійському ліцеї у профільному класі з матаматики та фізики. загалом у школах в них дуже низький рівень, але цей ліцей щось неймовірне. По-перше, вони навчаються у школі загалом 13 років. тобто у них фізично більше часу на вивчення усіх дисциплін. також вважаю, що це плюс, оскільки в тебе більше часу зрозуміти ким ти хочеш стати. по-друге, в них 6-7 уроків по 55 хвилин на кожен. в них залишається час не просто начитися чомусь, а ще й пожартувати, поговорити з вчителем, що я вважаю теж дуже важливим, оскільки з'являеться атмосфера розуміння між вчителем та учнем. по-третє, в них загалом десь 7 дисциплін, які є щось типу блоками. наприклад, "природничі науки" до якого входять хімія та біологія. я вважаю, що це дозволяє не перенапружувати учнів, та поступово вкладати їм знання до голови, а не закидувати туди усе що попало та змішувати цу усе у кашу, завдяки чому це все забудеться через 2 тижні
Урцрурур Аивиуиуу
Урцрурур Аивиуиуу
Главное чтобы учитель понимал шутки, сам шутил, и вообще общался с классом как с друзьями
Настя
Настя
Я училась 9 лет в одной сельской школе и потом ещё 2 года в другой (в этом году выпустилась, нмт математику на 142 написала). В математике я не ноль, а двойка.Хоть что-то знаю.Могу решить простые задачи, посчитать что-то простое, задачи по квадрату, треугольнику, кругу и другим простым фигурам решаю, но с калькулятором т.к. разучилась сложное считать . До 8 класса ситуация была иначе. Написать кр на 10-11 особо не сложно было(алгебра, геометрия, физика). Учительница строгая была, но человек, а не математичка. И объясняла нам все максимально доступно. (На данный момент ей около 57). Вроде, в 8м классе по алгебре у нас из такого серьёзного были корень и рівняння квадратне/біквадратне. А вот по геометрии появились мои ненавистные синусы косинусы. Их я вообще не поняла и ясен пень мне эта тема не понравилась. А потом этих говнюков и в алгебру всунули (вообще до сих не понимаю зачем соотношение сторон треугольника в уравнения какие-то пихать). Потом они меня преследовали довольно часто в других темах и у меня пропало желание учить это все. За 3 года забыла элементарные дроби даже. А перед нмт села учить заново забытое так ничего не поняла. Хотя, раньше понимала. Теперь перенесёмся в более недавние времена. 2021 году я решила помочь мальчику с задачей 4го класса. И тут я выпала вообще. В мое время в 4 классе вообще только легкотня была. А тут соотношения + задача на движение 2х тел была и ещё это соотношение надо было как-то изменить, чтобы какое-то условие задачи выполнялось (я смутно помню ту задачу, простите). Мы такое в 5 или 6 классе учили. Зачем это в 4 ?! 1-4 класс это же вообще дети маленькие и глуповатые иногда. Вывод: слишком рано серьезности заставляют учить (так даже учителя говорят). Ну а с физикой и химией сильно многословной не буду. Это такие науки, что надо максимально много увидеть своими глазами. Как то самое эл. кольцо работает, как происходят реакции. В моей школе из оборудования было несколько старых приборов, немножко химикатов (очень немножко) и воображение.
МультиТест. Урок 5. Дробово-раціональні вирази
29:10
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 8 М.
Конференція курсу
1:08:11
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 3,3 М.
Мурад Легенда ударил казахстанского бойца
0:16
Территория ММА
Рет қаралды 413 М.
Розв‘язуємо пробний МУЛЬТИтест. Математика!!!
19:02
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 37 М.
Логарифми! Що це? Дуже доступно
16:12
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 98 М.
Логаривфмуй - потенціюй! Що це?? Йопта
13:20
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 21 М.
МультиТест. Урок 10. Нерівності
53:12
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 7 М.
Мультитест. Урок 2. Степінь. Властивості степеня
21:31
МультиТест. Урок 16. Трикутники. Теорія
32:15
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 3,7 М.
Дві поради на 1 вересня
3:23
Сергій Ткаченко
Рет қаралды 9 М.