50 машиністів звільнилося з депо Київ-Пас. і влаштувались працювати кудись на завод. Якщо закінчиться війна, повтікають навіть самі терплячі.
@vladis33Ай бұрын
Дякую за відео. Вподобайка!
@СашаРалецьАй бұрын
У вас як завжди цікаві випуски та гарно підібраний візуальний ряд😊
@ЮрікАй бұрын
Вподобайка та комент, мені сподобався контент, давайте ще.
@michaeldeozАй бұрын
Олег, а чому ви тільки читаєте новини, а не знімаєте якісь репортажі власноруч? На усім було б цікаво подивить репортаж з місця будівництва євроколії.
@oleksandrbielousov7093Ай бұрын
Після Кірпи залізниця наша запала нажаль
@HerrWandererАй бұрын
Дякую
@ЕгорЛогинов-ч7ыАй бұрын
"Перспективного" "менеджера" призначили 😂
@chis_likeАй бұрын
Бачив пару днів тому 620м проїзжала Ірпінь
@ОлегСеманів-я2жАй бұрын
Вподобайка 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Слава Україні! Героям слава!
@ОлегСеманів-я2жАй бұрын
🔥🔥🔥🔥🔥
@ОлегСеманів-я2жАй бұрын
👍👍👍👍👍
@Руслан1-ю2лАй бұрын
Дякую за новини.
@АняЮрецкая-х2нАй бұрын
Зробіть огляд про нову форму купівлі квитка на Київську дитячу залізницю.
@антена-р1сАй бұрын
Привіт! я юний залізничник з рівного і я запрошую тебе на відкриття 76 сезону. Буду дуже радий якщо зможеш прийти так як з останнього відео пройшло чимало часу та чимало цікавин. Дякую що прочитав. Якщо зможеш побувати у рівному то приходь!
@ВасильЖорникАй бұрын
Біля входу до вокзалу треба було зробити транзитний рух тролейбусів з під мосту.
@olgam9592Ай бұрын
Перцовский работал, нет, был замом на Укрпочте. Получал 1 милион в месяц, а работники почты по 8 тыс.грн.. где профессионалы на Залізниці? Где как Кирпа?
@AlexAlex-mx5lgАй бұрын
Цікаво, чи хоч один чи декілька модернізованих рейкових автобусів повернуть назад в Суми, де в основному всі вони і працювали? Чи всі будуть в Києві 🤔
@laretanАй бұрын
СЛАВА УКРАЇНІ
@djkjlbvbhzoer8011Ай бұрын
Героям слава!
@M.MakarenkoАй бұрын
Вантажні операції з вагонами європейської колії будуть проводити в Ужгороді?
@ОлександрЧовгунАй бұрын
Пасажирські
@yurysamoilov2966Ай бұрын
Днів 10 тому їхав в ІС+ за маршрутом Олеса - Київ. Інтернет був стабільний на всій трасі, швидкість завантажування насправді близько 10 МБіт/с, швидкість відправлення трохи більша. 21 жовтня їхав потягом категорії EIP за маршрутом Краків - Варшава. Інтернет був, скажімо прямо, так собі, іноді по трасі зникав, а коли був, швидкість завантаження не перевищувала 4.5 МБіт/с. РКР бере інтернет від мобільних операторів (спідтест показує, від яких), а УЗ, вочевидь, реалізувала комплексну схему: мобільні + супутникові оператори. Що ж, сподіваюся, такий інтернет, як в ІС+, з'явиться за якийсь час і в нічних потягах
@АртемТурчин-ч2фАй бұрын
Році в 2010-му (плюс-мінус) бачив таку автомотрису на сумському вокзалі (десь на компі є фото з Нокії). І чомусь здається, що на табло висвічувався маршрут "Суми - Білопілля" (але не буду стверджувати).
@PabloEscobar-q5gАй бұрын
вони всі раніше ходили в сумській області.
@Usersk093Ай бұрын
Їх забрали з сумської та полтавських областей, модернізували і тепер це бляха муха бориспільський експрес. Були нормальні потяги приміського сполучення, замість них пустили совкові потяги по 3-4 вагони. Фактично залишили 2 області без нормального комфортного залізничного сполучення. Хоча вони під таку задачу як бориспільський експрес таке собі. Думаю краще б нові ДПКр-3 чи як на той момент ДПКр-2 закупили. Уявіть собі, самий великий аеропорт країни, який там пасажиропотік був, та й багато хто жалівся на це. Хоча сподіваюся що цю проблему після війни вирішать, а ті автомотриси повернуть на приміські маршрути. Сам дуже багато разів їздив на таких, коли вони ще були в Сумській області.
@Usersk093Ай бұрын
Вони на різних маршрутах зустрічалися, не пам'ятаю всі. Пам'ятаю багато було їх на маршруті Суми - Смородино.
@АртемТурчин-ч2фАй бұрын
@@Usersk093 я чув (не знаю, чи правда), що один курсував між Глуховом і Шосткою, але чомусь уночі. Хоча вдень, пам'ятаю, автобуси і маршрутки між цими двома містами катались кожні хвилин 40.
@Usersk093Ай бұрын
@@АртемТурчин-ч2ф Один такий Тарпан курсував по маршруту Київ-Шостка, але не так давно чув новину, що замість нього пустять звичайний потяг, а той Тарпан буде з'єднувати Тернопіль, Вінницю і Хмельницький.
@Roman-eАй бұрын
Чому не тягнуть до Львова так наьагато зручніше було від Перемишля до Львова 80 км це зовсім не багато а по потоку транспорту і пасажирів то було б логічніше
@Usersk093Ай бұрын
Так вже будуть активно. В цьому році почали.
@yurysamoilov2966Ай бұрын
За великим рахунком, будувати євроколію до Львова варто було б тягнути одразу із двох напрямків: з Рави та Мостиськи. Із перспективою її продовження до Чернівців/Вадул Сирета. Ще один вельми перспективний напрямок - це Ковель. Власне, туди євроколія доходить із Ягодина, однак вона потребує реновації та електрифікації. Тоді Ковель міг би стати хабом на кшталт Перемишля, й туди могли б заходити іноземні залізничні оператори: як польські, так й інших європейських держав
@Alex-vz8hjАй бұрын
Почему не доделать Дарницкий вокзал. Сколько понастроили и теперь всё гниет!!! Вот, где нужно и можно руку приложить! Конечно, поменять схему подъезда проще. Услилий немного, а бабло можно поднять.
@vet9_sereda29 күн бұрын
Интернет в ІС Харьков-Полтава, отличный. От 5 до 10 мегабит есть, что вполне достаточно для работы или ютуба с другими сервисами.
@ВолодимирСеменов-з5мАй бұрын
Колія європейська , а технологія українська. Отже буде стук , грюк. ,чих ,пих.
@Dimm_DimichАй бұрын
Я так розумію про машини автоматичного укладання рейок ви не чули? УЗ їх активно використовує і парк техніки не малий 🤦
@Peace_to_the_worldАй бұрын
пути обычно укладывают в первую очередь для грузов, потому что это окупает вложения, тем более в военное время. "Стук , грюк. ,чих ,пих" за последние 10 лет едва ли основная проблема для большинства украинцев.
@Peace_to_the_worldАй бұрын
@@Dimm_Dimich на Ютуб видео работы таких машин на УЗ не находятся.
@МаркЗахарченко-т6мАй бұрын
терія
@verbytskiy1991Ай бұрын
1:38 - Но колія вже крива від самого початку чи це так просто здається?
@ОлександрЧовгунАй бұрын
Це "стартова" рейка. Після усадки баласту його рівняють і замінюють рейки на нормальні
@MrMS-zh2yuАй бұрын
0:50 для УЗ, а отже і для пасажирів, наче кара божа із менеджерами: це 23-тій керівник УЗ за всі роки Незалежності...про які суттєві та глобальні зміни може йти мова.
@ko3ak112Ай бұрын
А шо та євроколія якшо все одно не можна виїхати?
@NikolaiUAАй бұрын
Не можуть тільки військовозобов'язані, всі інші їздять.
@princeandrew01Ай бұрын
Самое главное до Ужгорода а в Одесу провести из Румынии колею,фиг.Ну да запад же важнее юга
@Твоямотивация-д1вАй бұрын
Києв за голову взявся
@ViktorShkenev25 күн бұрын
Переделывают колею на узкую?
@user-volodymyrovychАй бұрын
Цікаво, чого по нашим коліям позхд стукає коли їде, а в Європі ні?))
@ЕгорЛогинов-ч7ыАй бұрын
Попробуй задати це питання в школі
@KyivTolikАй бұрын
По головних наших коліях типу Київ-Львів теж не стукає, бо стики зварюють. На периферії ще руки/гроші не дійшли.
@СтепанРазин-ж3мАй бұрын
Непонятно, почему укладка 3.5 километра путей отнимает несколько лет и становится национальным подвигом, на уровне премьер министра. В США поменяли ширину рельсов под новый стандарт 1448 мм. по всей стране за два дня, с 31 мая 1886 года по 2 июня 1886 года.
@NikolaiUAАй бұрын
• Не "несколько лет", а менее/около года. • Не 3.5 км., а более 20 км. в однопутном измерении, а там два пути. • Не "укладка", а реконструкция/постройка всего полотна и искусственных сооружений. • На уровне премьер-министра была только церемония начала, потому что это первый в Украине сколь-нибудь существенный по длине европуть и символическое событие, а не какие-то банальные путевые технические работы. Про подвиг выполнения работ вообще не намекалось.
@Alex-vz8hjАй бұрын
Отстой!!! Подземного многоуровневого паркинга нет. Подъехать самому с грузом или высадить пассажиров с грузом и войти в вокзал или на перрон - невозможно. Нужно всё переть на себе, Припарковать машину, чтобы войти в вокзал или выйти на перрон и уехать дальше поездом или же встретить кого-то, тоже нельзя. Зачем тогда было тратить деньги и что-то менять?
@Roman-eАй бұрын
В Києві як завжди страждають ідіотизмом
@ВладимирНиколаевич-ъ5чАй бұрын
Эвроколія до європи з європейських рейок,бо Україна зосталося без свого виробника рейок.
@vnyk_babu_zinuАй бұрын
Азовсталь де???
@ВладимирНиколаевич-ъ5чАй бұрын
@@vnyk_babu_zinuазовсталь в Маріуполі, Маріуполь у донецькій області, ця частина донецької області у Росії.
@vovixs.567Ай бұрын
@@ВладимирНиколаевич-ъ5ч твоє рило в росії, біосміття московське. Трибунал буде!
@Usersk093Ай бұрын
Не тільки Азовсталь виготовляв рейки, хоча 60% рейок були вироблені саме там.
@ВладимирНиколаевич-ъ5чАй бұрын
Якщо запитати в інтернеті "хто виробляє рейки в Україні",то буде відповідь"єдиний виробник рейок в Україні комбінат"азовсталь",який належить"метінвесту".в інтернеті помилка? У Дніпропетровській області виготовляють стрілочні переводи,але ж це не стандартні 100 метрові рейки.