laznadevetkaofc@gmail.com

Пікірлер: 181
@mehmedmehmed6637
@mehmedmehmed6637 9 күн бұрын
8 minuta! Nisam neki fan tog sporta, ali ovo, to je za ne vjerovati! Pa nije normalno da se toliko produži utakmica, pa šta ko govorio! Ovo je bila očita - navlakuša! Nije ovo prvi slučaj, i Bosna i Hercegovina je sa Španijom imala "produžetke do gola"! Ne do "zadnje minute"! Šteta za Hrvatsku, ali, šta je tu je! Kako reče Boris, ako se ne varam, "gremo dalje, to je balun"!
@perica4550 9 күн бұрын
Točno identicno BiH-Španija, sjećam se vrlo dobro!
@AnaGrgic-us8fj 9 күн бұрын
Priuštili ste nam toliko lijepih trenutaka..ovaj put uz veliku pomoć suca nije išlo..ali VI STE HRVATSKA A MI SMO UZ VAS... GLAVU PONOSNO GORE...❤
@ZeljkoMihelcic 9 күн бұрын
Modrič nije zaslužio ovakav kraj i ako ga zdravlje posluži trebao bi nastupiti u SAD 2026
@predragdjuranovic8039 9 күн бұрын
Luka Modrić velemajstor tužan sam jako a suđenje katastrofa nedaj se Luka legendo volio bi i zasluźili da prođu dalje a nezasluženo primili gol istina šta Luka. kaže pravi i u karakteru i kao nogometaš
lol italy deserved 100% that goal at the last minute, you guys are just mad cuz it tooks 3 straight balls on donnaruma( which he perfectly walls 2/3) to do a goal lol
@scarfejs_
@@TheLostSoul234 the 3 yellows and „fouls“ wich are false calls and 8 minutes wich is a scandal, but shouldn’t have lost 2 points against albania in the first place - rigged still who is mad? You act ignorant
@scarfejs_
@@TheLostSoul234 if you swap the scenario with italy you would be the first to call out the corruption..
@@scarfejs_ nah i wouldn't be mad cuz my team won't keep jumping and throwing kicks on the other squad lol, and did you at least see the reaction of the captain of croatia, blud kept praying that Italy won't score a goal
@@scarfejs_ and before you call someone "ignorant" go check by yourself what all the players of croatia did , because in not mad about the 1:1 im mad about the fact that croatia fan( like you) are complaining about that croatia didn't deserve all that Yellow cards and they should have won 1:0 lol
@mezda1986 10 күн бұрын
Ovu mu je vjerovatno zadnja utakmica za hrvatski dres...
@okiedokie1238
@okiedokie1238 9 күн бұрын
Ma igrat će još i na Svjetskom..
@closesecond5523
@closesecond5523 9 күн бұрын
Brt kakve veze ima sudac sto mi u 3 utakmice imamo mozda 6 šuteva na gol. Kakve sudac ima veze što ove 3 ekipe što smo igrali svaki napad gol šansa za naš gol. Mi bi dalje a nemamo ni obranu ni napad💀 Ja se ponekad pitam dal Hrvatski narod imaju oci ili šta?? Naravno da je 8 minuta bilo puno jer svaki napad na naš gol je gol šansa za protivnicku ekipu... Imali smo 2 penala ni to nismo zabili, da Luka ovu utakmicu da nije zabio iz odbijanca ne bi ni ovaj jedan gol zabili. Imamo Baturinu,Pjacu i Marka Pašalica koji ne mogu dobiti minutu na Euru a prije njih igra Persic koji sam Dalic je rekao da nije u formi. Šta igramo na zasluge umjesto da damo priliku ovim mladima da se grade kroz prvenstva. Mi zaslužejmo proci? Mi ne zaslužujemo ni ova 2 boda šta imamo.
@edonamaestro1563 9 күн бұрын
Ti si igrac Hrvatcke , i uvijek ces biti sudacmoze reci sta hoce ali ti si Luka Modrić a ne neki tamo , ti si za sve nas pobijedni u srcima , to te ne treba obarati s nogu nego ti pomoci da svatis stvari oko sebe . Biti ce jos prvenstava na kojima cete vi pobijediti , ti prvobitno nisi zasluzio ovakav kraj. Mi nikad necemo da vas napustimo 🇭🇷🇭🇷
@corradociucci8539 9 күн бұрын
Onore a te Luka grande campione . Siamo stati fortunati ,la nostra Nazionale Italiana per quello che ha dimostrato fin ora non meritava di passare agli ottavi di finale , ma c'e' un detto che dice " L'Italia non muore mai". Saluti a tutti i miei amici Croati di Jelsa (Hvar)
@Ustasa-zi7hi 9 күн бұрын
Najjaci su mi srbi po komentarima s kojima se cijeli svijet sprda i koji su ispali iz svih mogucih natjecanja… ee tugo moja srpska i u sportu ste bežanija
@garincho84 10 күн бұрын
Zasto napises takav naslov kada hrvatska još nije ispala s eura .
@mezda1986
Buraz 4-0 mora slovenija spušiti da bi mi išli dalje
@zoranzoki777
@zoranzoki777 10 күн бұрын
Brate iz 3 utakmice imas 2 boda, gde ces dalje...
@garincho84
@@mezda1986 I da je 12 :0 HRVATSKA jos nije ispala. To je fake news I širenje laẓ̌ne informative na internetu.
@user-lv9rh3iz6i 9 күн бұрын
Dosta su drugi radi vas plakali i kofere pakovali sada vam se osvetilo štavam je bilo protiv šipaka.jeste.i tu pokradeni
Ono kad se pojavis na evropskom prvenstvu nakon 24g i pravis se pametan
@snezanasikimic761
@snezanasikimic761 7 күн бұрын
Moj komentar realno igrate dobar fudbal i bolji ste od nas,a isto tako realno nikad ne prihvatate poraz uvjek vam je drugi kriv sudija il ovaj onaj kad se izgubi krivica se trazi prvo u svojim greskama..i greskama ekipe,a onda u ostalim i da je produzena utakmica 20minuta vase je da se igra do zadnjeg zvizduka i da sve od sebe..
@ivankamilardovic3705 7 күн бұрын
Lipota se moze kozmeticki popravit ,a idiotizam se nemoze izlicit.
Lipota se moze kozmeticki napravit,a kad je netko glup nema mu spasa.
@manuelakoller 7 күн бұрын
@@ivankamilardovic3705 2 u 1🤣
@davorstepanek4743
@davorstepanek4743 9 күн бұрын
Jos nije naucio da se nogomet igra do zadnjeg zvizduka suca...bas je amater
Ameter koji jos igra u Realu i proglasen za naj veznjaka ikad. Aj malo se oslobodi jala i jada
@FilipDincec-ww6ob
@FilipDincec-ww6ob 9 күн бұрын
Kojeg suca?? Ajmo ga prokomentirati, 6 zutih kartona za nas, od toga mislim da je 5/6 bilo odma nakon prvog faula, ako ikako pratite i znate nesto o nogometu, onda znate da sa zutim kartonom ne znas jel smijes napraviti faul, nemas pojma sta je u glavi tog suca da ti da drugi zuti karton, oni isto to naprave i sudac ne svira ni faul, ako i svira to je onda bez kartona! SRAMOTA! Inace ne komentiram, izgubili smo protiv Spanjolske 3-0, tekma je bila u egalu, dobili smo 3 gola, jbg... Albanija gol u 95, jgb... ali ovo, ovo je strasno... Na jucerasnjoj utakmici sudac produzi 10 minuta, razlog je taj sto je igrac pao u nesvjest, iznesen sa terena, noramlno da su obavili svatko po 10 izmjena kao i na ovoj utakmici i odakle onda 8 minuta nadoknade?? Odakle, recite mi molim vas, posto sam pogledao garantiram, milijun utakmica vise od vas i ja evo stvarno ne znam... Najlakse je srat i pljuvati kad izgubimo, da smo pobijedili vas komentar bi bio drugaciji, kao i vecine fejk navijaca Hrvatske repke, odvratni ste svi sto tako mislite i nemate pojma o nogometu, a komentirate na temelju pogledane 3 utakmice u godini dana...
Ovo sa sucem je bilo za ocekivat...pokradeni smo..ali smo to morali znati inace smo amateri...i bitno je ono sta Modric sada moze dati a ne zivjeti na staroj slavi..
@@davorstepanek4743 pa katastrofa, vidite kakav smo mi narod, nama je to uredu da se dogodi, zato smo tu di jesmo… tako i u politici isto, ljudi znaju da se krade i rade sprdacinu od toga. Dok se ne promjenimo kao narod, uvijek ce nas gu*it i uvijek cemo biti zadnja rupa na sviralu… LP