Московські народні республіки: що принесла рф Придністров‘ю, Абхазії, Південній Осетії і «ЛДНР»

  Рет қаралды 311,001

BIHUS Info

BIHUS Info

Күн бұрын

Запишись на безкоштовний пробний урок англійської від Englishdom за посиланням bit.ly/3knirS7
По промокоду BIHUSED знижка 15% на пакет занять від 20 уроків
Швидкий тест рівня твоєї англійської - bit.ly/3kr8VgZ
Квазіутворення, які виникли на території Молдови, Грузії та України - це багаторічна робота Кремля. Москва десятиліттями робила ставку на сепаратизм і псевдореспубліки, а найбільше активізувалася у цьому в період розпаду Радянського Союзу. Казаки-добровольці та регулярна російська армія на території незалежної країни з аргументом, що вони рятують тут росіян від геноциду нацистів - це не лише історія з “ДНР та “ЛНР”. Це калька, яку росія натягувала вже не один раз за останні кількадесят років.
Про те, як рф створювала псевдореспубліки в різних країнах і яка доля потім ці утворення спіткала- у випуску Данила Мокрика.
00:00 - відколи простежуються ставки москви на сепаратизм і псевдореспубліки
02:30 - реклама
03:46 - “придністровська молдавська республіка”: як усе починалося
07:14 - фіксації російської армії у “придністров’ї” та аргументи про “нацистів” і “геноцид”
11:00 - що нині з окупованою рф частиною Молдови
14:00 - пропаганда рф у грузії та історія Абхазії і Південної Осетії
22:52 - роль Януковича у появі сепаратизму на сході України
26:38 - ігор гіркін і початок війни
30:50 - ситуація в так званих “днр” та “лнр” напередодні повномасштабного вторгнення
Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті:
bihus.info/donate/
www.patreon.com/bihusinfo
Підтримати підрозділ Бігуса:
5168745031204784 грн
5168745021610610 дол
або тут secure.wayforpay.com/payment/...
Ми в соцмережах:
Facebook: bihus.info
Twitter: bihusinfo
Instagram: bihus.info
Telegram: t.me/bihusinfo
Tik-Tok: www.tiktok.com/@bihus.info

Пікірлер: 837
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті: bihus.info/donate/ www.patreon.com/bihusinfo
wonderer
wonderer 18 күн бұрын
додайте до цьго списка: Палестинську Автономію в Ізраїлі, та Сектор Газа. створених Кремлем з метою постійної війни між Євреями та Арабами. це не вибачае ватних євреїв, які на московії, в Україні, Ізраїлі ненавидять Україну і Українців. ватний єврей?- це хвороба, дуже небезпечна. коли носій такої хвороби дуже активний, замість того щоб тихо дома лікуватися, лізе на самі поверхи влади і пропаганди. як ескін, кедмі, соловьйов, вассерман, хазін, портнов, бужанскій, дубінський, рабинович... . навіщо вони це роблять? бажання заробити медаль від фашистів московії? не розумія, щo такими діями вони втрачають повагу інших? що з такими робити? не знають і самі євреї. памьятають приклад з Історії, початка першого тисячоліття, коли Євреї, протилежних поглядів, майже знищили себе в братовбивчій війні.
Алексей Плехов
Алексей Плехов Ай бұрын
Российские спе спецслужбы России всегда использовали одну схему удержания под контролем Кремля страны бывшие республики СССР. Это под видом казаков,Ю местных ополченцев закидывали на территорию другой страны ДРГ (диверсионно разведовательные группы), которые устраивали точки нестабильности в стране с целью лишить страны права на самоопределение, вернуть страны под контроль Кремля и поставить на руководящие посты ручных назначенцев выполняющих волю Кремля!
Василий Тёркин
Василий Тёркин Ай бұрын
Дуже розчарований цим відео. Хто хоч якось цікавиться історією совка та його розпаду, той і так знає все що показано в цьому відео. Особисто я очікував побачити щось нове. А саме - сучасний стан цих анклавів, рівень життя, безробіття, занедбані міста та напівпусті полиці магазинів. Про статус їхніх "громадян" та у які країни їм дозволено в"їзд. Про рівень їх зарплат, пенсій, стипендій тощо та рівень цін на товари першої необхідності. Про те як мешканці вирішують свої економічні та побутові питання, куди їздять на заробітки й скуповуватись і на що їм вистачає їхніх статків. Тобто побачити все те, про що ще ніхто не знімав і не показував. Будь ласка, зніміть другу частину саме про це. Щоб усі любителі "руского міра" побачили цей "вічносовковий рай" і одразу почали пакувати свої валізи.
Марина Анкх
Марина Анкх Ай бұрын
Он не поддержал режимы а создавал их а потом давал ход событиям. Если бы у них вышло захватить Украину представьте себе какие дороги им открывались и уже украинскими руками
HI MARS
HI MARS Ай бұрын
@elegantslave0 lolguy технологію сепаратизму росія використовувала і до 1991 року, і після 1991 року. При Єльцині була зроблена основна частина роботи по віджиму Абхазії та Південної Осетії
Nata Lupan
Nata Lupan Ай бұрын
Я с так званного Приднестровья .Уже долгие годы не живу там ,но родители остались там .Я безмерно им благодарна за то ,что воспитали меня нормальной с точным пониманием самоидентификации и желанию и любви к румынскоу языку который в моем родном городе называют «фашистским.».Смотрю это видео и все болит внутри ..Все как мама рассказывала (она бежала тогда в Одессу с моим братом ) так как были обстрелы .Это нарыв из-за которого мне всегда больно приезжать туда .Я верю в победу Украины ,я верю ,что Приднестровье перестанет быть Приднестровьем и повернется в родную гавань ,а вся кацапня уедет на росию.Слава Украине! Sa trăiască Moldova 🇲🇩💙🇺🇦
Natalya Matvieieva
Natalya Matvieieva Ай бұрын
@Алекс Алекс все «хорошее» когда-нибудь заканчивается, пора россию призвать к ответу , а то что-то сильно разгулялась
Алекс Алекс
Алекс Алекс Ай бұрын
@Vch M Речь про боевые действия в 1992г. Да, обстреливали (хотя пытались и бомбить, но неудачно) молдавские войска. Нет не 8 лет, а 6 месяцев.
Алекс Алекс
Алекс Алекс Ай бұрын
@Nata Lupan Почему сразу бот?! Потому, что не всё по Вашему?
Алекс Алекс
Алекс Алекс Ай бұрын
@Евгения Евгеньевна Нет, Молдавия себя не обстреливала, т.к. НИ ОДИН снаряд не упал тогда (в 1992г.) на территорию, контролируемую официальным Кишинёвом. Боевые действия велись исключительно на территории Приднестровья. А бойня в Бендерах была остановлена без единого выстрела российской армии, достаточно было лишь резких слов генерала Лебедя! И это -правда! К огромному сожалению, события на востоке Украины с 2014 г. развивались настолько трагично и с таким чудовищным количеством жертв, что сравнение с ситуацией в Приднестровье в 1992г. не корректно. Тогдашние бои с преимущественно стрелковым оружием не идут ни в какое сравнение с нынешними! А насчёт родной гавани, так левобережные районы Молдовы дольше были в составе Херсонской губернии, чем в составе Молдавии!
lulu-lulu lu
lulu-lulu lu Ай бұрын
Спасибо. Всю правду вытянули наверх. Родились с мужем в советской Молдове, видели весь этот беспредел в юности, эмигрировали в Германию 20 лет назад. Наблюдаем и на собственной шкуре ощущаем все эти годы обнищания и развала на родине. Наши родители там живут в ужасных финансовых и инфраструктурных условиях.
Cusmir Ludmila
Cusmir Ludmila Ай бұрын
@lulu-lulu lu Надеюсь, претензии по содержанию ваших родителей вы адресуете не Молдове, а тому государству (СССР) или недогосударству - Приднестровью. Вы, дети, никакого отношения к содержанию родителей, очеидно, не имеете. Привет из Молдовы, увидимся в ЕС.
Алекс Алекс
Алекс Алекс Ай бұрын
@lulu-lulu lu Уверен, Вы знаете, что у нас распределительная система начисления пенсий и напрямую зависит от социальных отчислений работающих в Приднестровье граждан в данный момент, к которым отношусь и я. Поэтому, считаю я как раз свои деньги, т.к. вся социальная помощь (согласен с Вами на 100%- мизерная) начисляется из моих налоговых отчислений. Именно из-за массовой эмиграции трудоспособного населения и, конечно, гипертрофированной и коррумпированной бюрократической системы, большинство населения живёт очень бедно! P.S. Что ещё более удивительно, что пенсионеры в абсолютном большинстве поддерживают действующую власть! Спросите их об этом🤔
lulu-lulu lu
lulu-lulu lu Ай бұрын
@Алекс Алекс Не большие по немецким меркам деньги нужно сначала заработать. Считать чужие доходы и попрекать кого-то тем, чего не знаете -- некрасиво. А пенсию в 80 евро нужно помножить минимум на 5, чтобы создать хоть какие-то приемлемые условия проживания в пмр. И это в 2х семьях. Наши родители отработали втроём в общей сложности 140 лет на государство и заслужили нищеские пенсии, на которые не только жить, но и умереть стыдно.
Алекс Алекс
Алекс Алекс Ай бұрын
Правда ещё и в том, что многие уехали, оставив своих родителей на попечение нищих государственных органов! Помогая родителям материально, за очень небольшие по немецким меркам деньги, Вы бы избавили их от "ужасных условий"!
Viacheslav Skrypnyk
Viacheslav Skrypnyk Ай бұрын
Свободу Білгородській Народній Республіці!
Енгельберд Симфонік
Енгельберд Симфонік Ай бұрын
Свободу Кенігсбергській Народній Республіці!
Alf
Alf Ай бұрын
У російського полоненого спитали чи він підтримує незалежність білгородської народної республіки - він відповів "да" :D
Анна Ясинова
Анна Ясинова Ай бұрын
Дуже якісно все систематизовано. Гарно показати тим, у кого "не все так однозначно" Взагалі, кожне ваше відео - діамант. Дякую за ваш професіоналізм!
Анатолий Бутенко
Анатолий Бутенко Ай бұрын
Слабувата аналітика. Звичайний документальний фільм з датами та назвою країн бувшого срср
Тарас Гетьман
Тарас Гетьман Ай бұрын
Всі колаборанти і зрадники мають постати перед справедливим судом !!! Непокаране зло повертається вдвічі сильнішим.
Piligrim
Piligrim Ай бұрын
@Yulia Olabi 50 на 50
Yulia Olabi
Yulia Olabi Ай бұрын
@Piligrim так але нажаль вона закінчується тихою спокойною старістю в іншій країні та їхніми дітьми які потім повертаються. Також історична правда .
Людмила Захарова
Людмила Захарова Ай бұрын
@Obsidiya - ви проводили дослідження?
Piligrim
Piligrim Ай бұрын
@Obsidiya "Скільки мотузці не витися, а кінець завжди буде", ця мудрість спрацьовує, сам не одноразово бачив.
Obsidiya
Obsidiya Ай бұрын
@Галицький БАТЯР та вгамуйтеся ви вже ви з вашими бумерангами. Спокон віку вся пиздота лишається безкарною, за рідкісними виключеннями.
Джано Джанашия
Джано Джанашия Ай бұрын
Дякую велике. Дуже хороший матеріал. Я сам з Абхазії. Живу в Одесі вже 30 років. У 1993 року нас вигнали з дому в Абхазії такі от найманці та доброволці у відпусці. Сволота. Русня це сволота..!!
Иван-дурак народный герой лишнехромосомных лаптей
Иван-дурак народный герой лишнехромосомных лаптей Ай бұрын
як грузини в Абхазії опинилися у більшості, а корінний народ абхази - у меншості? і чому сам не втік до Батумі, скажімо? як це з 1994 - 1996 лапотний Мордор і Грузія, які за цим відео воювали одна з одною, потім як рідні сестри влаштували блокаду Абхазії, де люди голодували! і на останок: kzbin.info/www/bejne/ipyYfn2QqbKbkK8, де зло? подобається виставляти когось злодієм? то чим ти краще за лаптів?
Consumer _Ua
Consumer _Ua Ай бұрын
Дуже гарна тема ефіру. Молодці що запросили Дениса Казанського. Він з Мариною Воротинцевою як очевидець дуже чітко описав події того часу, кажу це теж як очевидець тих подій безпосередньо в Луганську. Дякую що доносите всім іншим історію чому почалась війна щє тоді в 14му.
Александра
Александра Ай бұрын
👍🇺🇦
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо вам!
Alice Ilmenska
Alice Ilmenska Ай бұрын
Потрібні англійські субтитри. Це дуже добре, що ви робите історичний ефір, але його перш за все добре б побачити жителям Заходу. Ми бiльш менш розуміємо з ким ми маємо справу, а західні люди нi.
Dani Prim
Dani Prim Ай бұрын
Підтримую
Kaktus Lilya
Kaktus Lilya Ай бұрын
Дякую за Вашу потужну професійну діяльність! Успіхів! Слава Україні!
Олена Хіміч
Олена Хіміч Ай бұрын
Дякую за вашу працю, ви робите надважливу справу💙💛 Я народилась в Луганську і жила там до 2014 року. Коли все почалося, мені доводилось самотужки шукати інформацію про окупацію Молдови і Грузії, щоб хоч якось вправи мізки ватним родичам і показати, що чекає на Донбас. Але телевізор з барвистими історіями про "распятих мальчікав" пепемагав мої перекази прочитанного в інтернеті. Шкода, що тоді в нас не було таких ресурсів, як ваш канал та інші патріотичні медіа і ми програли інформаційну війну😞
Олена Хіміч
Олена Хіміч Ай бұрын
@Mary Lu оце оборює найбільше🤦‍♀️ Теж є колишні друзі та родичі, які дуже жадали (і продовжують) рускага міра, а як якісь виплати отримати чи закордон поїхати, так вони раптом пригадують, що вони громадяни України...
Mary Lu
Mary Lu Ай бұрын
Така ж сама біда. Я з Криму. Але з 2007 живу в Одесі, всі рідні в Криму. Теж сама вивчала всі ці істрії. Пробувала довести ,що воні не праві. Запитувала у тата і дяді, як жилося у Криму після війни, як люди голодували, бо росія була далеко і не могла їх підтримувати.Тато казав, що навіть при немціх такого голоду не було. Разом дійшли висновку, що "подарунок Хрущова" це дурня. Особливо боляче від того, що коли почалась війна вже по всій Україні 24.02.22. ,моя рідна сестра з Севастополя радісно казала, що нас йдуть звільнять десантники рф, я тоді ревіла, казала, що у нас як в Чечні буде. І була права. Деякі міста і села вже виглядають, як Грозний під час війни. Саме огидне, що мої родичі працюють на європейських і амеріканських суднах і на работу їздять по українським паспортах. Чогось не хочуть на росії працювати. Це якась жахлива хвороба цей "русский мир". 😥
Ion Ukrainescu
Ion Ukrainescu Ай бұрын
Спасибо украинцы ! Я из Молдовы. Вы все правильно казали ! Слава Украине ! Дай Бог вам счастливого процветающего будущего ! Скорейшей ПОБЕДЫ ! БЫСТРЕЙШЕГО ВОССТАНОВЛЕНИЯ И МИРА ВЕЧНОГО !
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Героям Слава!
Hentschläger Lucht
Hentschläger Lucht Ай бұрын
Дякуємо, вам теж.
Sojinxxy
Sojinxxy Ай бұрын
Дякую за вашу роботу! Нажаль ще не всі у світі знають про цей сценарій
Olena Mishchenko
Olena Mishchenko Ай бұрын
Навіть не всі українці це знають (
Ірина Коренюгіна
Ірина Коренюгіна Ай бұрын
Браво! Дякую за дуже корисне і дуже потрібне відео. Переконана, що саме так і треба подавати інформацію: масштабно і у взаємозв'язку. Тоді добре видно причини і наслідки. А це сприяє тому, що в Україні і у світі буде менше людей, які підтримують дикунську москву. Московська недодержава мусить бути знищена, бо вона сіє у світі лише війну, голод, смерть, перетворює все на руїну. Україна назавжди! Слава ЗСУ!
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо! Героям Слава!
Іvy Po
Іvy Po Ай бұрын
Ох , як важливо ,якби цей випуск бачила Європа і ті , що розповідають « як домбілі бамбас»
Катерина К.
Катерина К. Ай бұрын
Супер. Це треба перекласти іншими мовами та розповсюджувати.
Лариса Макаренко
Лариса Макаренко Ай бұрын
Данило, дякую за Вашу важливу роботу. Цей сюжет треба дублювати різними іноземними мовами , щоб люди не забували , а хто не знає побачили, хто і що таке рашка
Тетяна Танченко
Тетяна Танченко Ай бұрын
@BIHUS Info дякую, своїм родичам відправлю в Росію, хай дивляться, скільки горя вони принесли своїм "миром"
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо! Вже на вихідних він вийде в російському озвученні.
IndeyUA
IndeyUA Ай бұрын
Плюсую! Дуже важливо донести світові, що зараз війна - не щось екстраординарне, а послідовна політика росіян
akademon83
akademon83 Ай бұрын
💙💛 Дякуємо кожному захиснику та захисниці країни! Віримо в перемогу! 💙💛
Богдан Ільба
Богдан Ільба Ай бұрын
Неймовірно цікавий випуск! Дуже дякую Вам та команді Бігус Інфо за роботу
Анастасія Соснова
Анастасія Соснова Ай бұрын
Велика подяка Данилу за такі сюжети. Мокрик молодець 💪
Tatiana Ucraiinka
Tatiana Ucraiinka Ай бұрын
Все за звичним сценарієм... Раша дно. Дякую за ролик, молодці Бігус 💙💛🤗
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо!
V Nesterenko
V Nesterenko Ай бұрын
Браво Бігусу! Дотепно, з подробицями і свідоцтвами! Хто має очі той побаче! Дякую!
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо!
Ivan Dum
Ivan Dum Ай бұрын
Як завжди в тренді і про важливі та болючі теми.
Адвокат Дмитро Скоропад
Адвокат Дмитро Скоропад Ай бұрын
Дякую за Вашу роботу! Багато хто забув/ не знав ці події....а світ мовчав.....от і виростили звіра.....
Алексей
Алексей Ай бұрын
а яке діло світу до нас? Якщо ми самі мали наводити лад, нам було байдужє, ось і сталося
Olha Sem
Olha Sem Ай бұрын
Я хочу попросить всех посмотреть англоязычную версию этого видео, чтобы максимально распространить его в Европе и Америке. Чтобы донести до людей реалии, в которых мы живём и что из себя представляет Московия.
Sergii Usenko
Sergii Usenko Ай бұрын
Бігус - чудовий матеріал - треба англійські субтитри!!!
Oleksandr Kupriienko
Oleksandr Kupriienko Ай бұрын
Супер випуск! Дуже вдячний за титанічну працю над матеріалом
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо!
Serhii Hlushko
Serhii Hlushko Ай бұрын
Корисно пам'ятати історію, дякую за те, що зібрали до купи та провели паралелі
MrPine Kindasneaky
MrPine Kindasneaky Ай бұрын
Цікаво й інформативно , не завадив би це й ж сюжет перекласти різними мовами для жителей тих же Грузії чи Молдови
Саня Кревський
Саня Кревський Ай бұрын
Дякую за дуже якісний контент !
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо!
Mr Mate
Mr Mate Ай бұрын
Комент для охвату, але робіть будласка більше розслідувань про хабарників та коррурціонерів. Про продукти МОН був фідбек
Spade
Spade Ай бұрын
Було б добре якби це відео вийшло півтора року тому За відео дуже дякую команді Бігуса
Grigor Kresun
Grigor Kresun Ай бұрын
"Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? " Евгений Ройзман
Frozina Mjtskan
Frozina Mjtskan Ай бұрын
❤️🙏🙏🙏ВИ СУПЕР МОЛОДЦІ ❤️🙏🙏🙏🙏ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ РОБОТУ. ❤️🙏🙏🙏🙏
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо вам!
Denis Kaminskiy
Denis Kaminskiy Ай бұрын
зібрали все в один чудовий матеріал, дякую
Крутончик
Крутончик Ай бұрын
Дякую бігусята:))) дуже цікавий иатеріал
Olena Skrypnyk
Olena Skrypnyk Ай бұрын
Хочеться плакати....дякую за відео. Сама з Донецької області і тепер я розумію, звідки були думки, що " захід нас не любить" та " Донбас годує країну"...прикро усвідомлювати, що пропаганда була в поєму житті. Але я була дитиною, а зараз все зрозуміло
Yulia Olabi
Yulia Olabi Ай бұрын
Все буде добре, моє коріння з Донбасу, дуже хочеться на могилку до пращурів потрапити.
Sergey Tryfonov
Sergey Tryfonov Ай бұрын
Лучше пізно чим не коли !
ludmila parkhomenko
ludmila parkhomenko Ай бұрын
Дякую за вашу працю! Денісу Бігусу привіт!
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо! Передамо🤗
Andry K
Andry K Ай бұрын
Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Слава ЗСУ! Слава Українському контенту та його творцям!
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Героям Слава!
Drach_Yevhenii
Drach_Yevhenii Ай бұрын
Дякую за вашу працю!!!
andrey baybabay
andrey baybabay Ай бұрын
Дякую команді Bihus!)
Jul
Jul Ай бұрын
Дякую, дуже якісний матеріал! Помітно, що над ним працювали довго і ретельно)
Вусата Мала
Вусата Мала Ай бұрын
Це просто неймовірно, боляче дивитись, зло розбирає. Треба цю росію вже так моцно схилити до миру, щоби їй більше ніколи не хотілось нікого захищати або звільняти. Дякую Бігус інфо за відео. Слава ЗСУ!🤙
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Героям Слава!
Юлія Зак
Юлія Зак Ай бұрын
Дякую тобі, Даниле, і команді Бігусу за цікаві і потрібні випуски!
Andrii Vynnyk
Andrii Vynnyk Ай бұрын
Просто мрію щоб до людей дойшло, що потрібно дивитися розслідування наших журналістів, а не телевізор. Робити власні висновки, а не те що нам нав'язують. Вам респект, ви як завжди найкращі.
В'ячеслав Федорович
В'ячеслав Федорович Ай бұрын
Це варто переглянути тим для кого ще й досі " нє всьо так однозначно" . Чудова робота. Респектую.💪👍
Tania
Tania Ай бұрын
Дуже цікаві такі формати відео. Було б дуже добре якщо б були англійські титри.
Ladoyar77
Ladoyar77 Ай бұрын
@BIHUS Info it will be very useful to share among our English speaking friends.
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо! На вихідних це відео буде і з англійським озвученням!
Олександр Шмалюх
Олександр Шмалюх Ай бұрын
Якісна робота. Дякую!
Xexe Meme
Xexe Meme Ай бұрын
@Grigor Kresun Поняття "исконниє зємлі" - це московитська вигадка. Забудьте цю чухню
Grigor Kresun
Grigor Kresun Ай бұрын
Станьте НАРОДОМ, а не населением! Уважайте себя, любите свою землю, смелых благославляют небеса! Свободу всем национальным республикам оккупированым россией ! Свободу и Независимость всем Республикам и их народам, от этой исскуственной тюрьмы федерации. За свой родной язык, веру, обычаи и культуру, а главное за Мир и процветание на своих исконных землях!
М К
М К Ай бұрын
Якщо відмотати історію на 100 років назад - СРСР створювався за тими ж самими лекалами, захоплення Балтійських держав, створення блоку Варшавського договору
Grigor Kresun
Grigor Kresun Ай бұрын
"Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? " Евгений Ройзман
Наталія Дорощук
Наталія Дорощук Ай бұрын
Велика подяка вам BIHUS info. Ви молодці,так тримати. Разом до перемоги на всіх фронтах. Слава Україні.
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Героям Слава!
YEgor Tokar
YEgor Tokar Ай бұрын
Дуже сильний випуск, дякуємо за роботу! 💪🏻💥💙💛
Aram Gragian
Aram Gragian Ай бұрын
Насправді, варто тільки замислитися, яка якісна аналітична робота виконана для створення цього випуску, хоча справедливості заради, усі випуски Бігусів такі! Що і відрізняє їх від решти на ютьюбі. Завжди приємно дивитися якісний контент! Велика вам усім дяка хлопці та дівчата!
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
@IndeyUA так, на Мокрика також підписуйтеся! www.youtube.com/@MokRec
BIHUS Info
BIHUS Info Ай бұрын
Дякуємо!
IndeyUA
IndeyUA Ай бұрын
Мокрик сам по собі теж крутий! В нього на каналі теж хороші матеріали
Andry K
Andry K Ай бұрын
Більше розбратання з москалями назавжди! Все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Артем
Артем Ай бұрын
Дякую,вам за ефіри
Grigor Kresun
Grigor Kresun Ай бұрын
"Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? " Евгений Ройзман
ї
ї Ай бұрын
Слава та подяка ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ! Повертайтесь живими. Переможемо. Партнерам подяка за підтримку. Вашій команді дякую за роботу.
Bohdan Galicius
Bohdan Galicius Ай бұрын
Дякую за вашу працю друзі. Ви нам дуже потрібні зараз 😎👍
Юлія Щербань
Юлія Щербань Ай бұрын
Дякую за працю! Потрібна робота. Давно такого чекала. Дітям з відео, легше роз'яснити, що не так з псевдо республіками.
Ladoyar77
Ladoyar77 Ай бұрын
Головна причина сепаратизму в Україні - це створення за Кучми олігархічної моделі економіки, тобто, грабунку країни через бюджет на користь свого вузького кола обраних. Наслідок - економічне зубожіння переважної більшості, витискання активної частини за межі на заробітки або до не настільки віддалених місць. Відповідно, щоб утримати владу, треба запускати механізм "розділяй та володарюй" всередині та шукай сюзерена за кордоном. У нас ще ніколи не було реально національної політичної влади. Але нічого - переможемо
Ilo. Soul
Ilo. Soul Ай бұрын
💯
Василь Ш
Василь Ш Ай бұрын
Дякую за вашу роботу! За важливу справу донесення суті подій до людей. Це - надважлива місія!
Анна Колтун
Анна Колтун Ай бұрын
Дякую за вашу роботу!
Кіт Муркіт
Кіт Муркіт Ай бұрын
Дякую за те, правильно пишете імена .осіян. Навіть на єдиному марафоні такого нема)
Yevhen Abramov
Yevhen Abramov Ай бұрын
Як?
Sergiy Pimenov
Sergiy Pimenov Ай бұрын
Дякую, Данило! Дуже якісний і для декого дуже пізнавальний фільм!
Julia Ukr
Julia Ukr Ай бұрын
Даже цікаво, буду переглядати ще не один раз. Цікава паралель
Serhii Polizhaii
Serhii Polizhaii Ай бұрын
А й справді один в один відбувається сценарій. Ну то чому ж ніхто не хоче цього помічати, у світі?...
Тетяна Танченко
Тетяна Танченко Ай бұрын
Так росіяни також у це не вірять, вони кажуть, що "асвабаждают", що вони "миротворці" Якби ще вони це відео зрозуміли
Olha Sem
Olha Sem Ай бұрын
Вы очень большие молодцы, что выпустили англоязычную версию! Я думаю, что вам нужно дублировать так все ваши выпуски!
Kyiv planet
Kyiv planet Ай бұрын
спасибі вам за таке дослідження 💛
Валентина Іванівна
Валентина Іванівна Ай бұрын
Велике спасибі вам панове журналісти за вашу небезпечну працю.
akademon83
akademon83 Ай бұрын
💙💛 СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ !!! 💙💛
Anastasia Vasylenko
Anastasia Vasylenko Ай бұрын
Зробіть будь ласка англійські субтитри ‼️❤️ Дуже грамотна подача інформації, дякую. Все буде Україна 💙💛❤️❤️
IndeyUA
IndeyUA Ай бұрын
А краще цілком переозвучене відео, Мокрик вміє!
Ольга Горобец
Ольга Горобец Ай бұрын
Дуже добре було б англійські субтитри!!!
Денис Ренкас
Денис Ренкас Ай бұрын
Як завжди надзвичайно високий рівень підготовки випуску. Браво
Dino 2%
Dino 2% Ай бұрын
Трошки недавньої історії тим хто не памятає вчорашній день)))
Taras Konoplya
Taras Konoplya Ай бұрын
Як завжди топ! Дякую команді бігусу за вашу роботу і громадську позицію.
OLEKSA
OLEKSA Ай бұрын
Дякую за працю! ✊🏻🇺🇦
Anna anna
Anna anna Ай бұрын
Дякую, Вам!
Allen Caldwell
Allen Caldwell Ай бұрын
Обожнюю ваші відео) Дякую за черговий топ контент
Grigor Kresun
Grigor Kresun Ай бұрын
Станьте НАРОДОМ, а не населением! Уважайте себя, любите свою землю, смелых благославляют небеса! Свободу всем национальным республикам оккупированым россией ! Свободу и Независимость всем Республикам и их народам, от этой исскуственной тюрьмы федерации. За свой родной язык, веру, обычаи и культуру, а главное за Мир и процветание на своих исконных землях!
Anton Omeliuta
Anton Omeliuta Ай бұрын
Мокрик и Казанский! вподобайка і комент!
Владимир
Владимир Ай бұрын
Казанскому вообще низкий поклон за интервью и дружба с диордицей, вот где действительно журналистский профессионализм.
Микола Лейбюк
Микола Лейбюк Ай бұрын
В продовження теми про Придністров'я і компанію Шериф: а 2018 році молдовські журналісти оприлюднили матеріали, згідно яких постачальниками продукції для мережі супермаркетів Шериф є такі компанії як кока-кола Україна нестле Україна і ... (найцікавіше) Рошен. Це щось типу як постачати продукцію в ДНР тільки Молдовське.
Olena Kolеорннko
Olena Kolеорннko Ай бұрын
Вы абсолютно правы! Ещё один вопрос. Своих продуктов питания ПМР не имеет , в основном , а все покупает или в Украине или Молдове . Ну, если честно процентов на 95 . Все детали были продуманы заранее . Кому то идея нового государства , а кому то бизнес , денежки. Я упомянула продукты питания , но список очень длинный . Стройматериалы , лекарства , техника и т д .
Sergiy Golovin
Sergiy Golovin Ай бұрын
Випуски від Мокрика завжди топ!😎👍
Анастасия Мос.
Анастасия Мос. Ай бұрын
У рф логіка одна: навіщо вкладати кошти в території які все одно будуть використовуватися як полігон для збройних конфліктів.
Татьяна Барбашина
Татьяна Барбашина Ай бұрын
Дякую за Дениса. Земляк.
Українці в Техасі
Українці в Техасі Ай бұрын
І мій теж 🤍
Count SadistO. III
Count SadistO. III Ай бұрын
Proud Finn here with love to ukraine
Anton Movchan
Anton Movchan Ай бұрын
Чудовий матеріал!
Madam Lobster
Madam Lobster Ай бұрын
Ми всі це знали, але дуже чітко все складено в один пазл, систему. Від якої огидно і є одне бажання - припинити це раз і назавжди.
Оксана Левицька
Оксана Левицька Ай бұрын
Дякую за матеріал. Дуже чітко прослідковується чому кацапи не зачіпали нас до 2004, не рахуючи тузлу, бо тоді ми були з сильною армією, потім скільки було поставлено в держструктури кацапів і в результаті ні армії ні зброї.
Анна Трегубова
Анна Трегубова Ай бұрын
Дякую! Актуально, вчасно.
Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна Ай бұрын
Дякую за вашу працю.
Kos Ddsky
Kos Ddsky Ай бұрын
Дякую за випуск. Пів години для такої теми - дуже мало. Та конче потрібні мапи в ролику про території.
Kos Ddsky
Kos Ddsky Ай бұрын
Ну, і потрібна інфографіка для індикації таймлайну.
Listate Listate
Listate Listate Ай бұрын
Бігус - найкращі 💙💛 дякуємо за вашу працю 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Vitalii Hk
Vitalii Hk Ай бұрын
Пане Данило, моя повага! Ви один з найкращих журналістів сучасної України!👍
Alla Nikolaenko
Alla Nikolaenko Ай бұрын
Дякую за роботу
Віталій Назаренко
Віталій Назаренко Ай бұрын
Цілком підтримую! Вчіть історію ,бо вона циклічна.
Piligrim
Piligrim Ай бұрын
Дякую, дуже актуальний випуск.
Jay Krause
Jay Krause Ай бұрын
Дякую за відео. Це треба показувати у марафоні новин 3 рази на день і рекламувати в ютубі - бо досі бачу прошарок українців які у війні звинувачують тих, хто жив у донецьку і луганську
Julia Marchuk
Julia Marchuk Ай бұрын
Ви краще Нетфлікса чи якогось там НВО, завжди чекаю ваших випусків з нетерпінням. Дякую за працю ❤
Ростислав
Ростислав Ай бұрын
Немає сечі вже терпіти ці всі "респуліки"
Аліна В
Аліна В Ай бұрын
Як завжди дякую вам за вашу працю!!
Ihor Kos
Ihor Kos Ай бұрын
Дякую за вашу працю!
Lin
Lin Ай бұрын
Правда повинна бути доведена до всіх народів !Дублюйте з англійським перекладом !Нехай весь світ нарешті дізнається !
Larysa Berlinska
Larysa Berlinska Ай бұрын
Дякую за правду і працю. Данило , бережи себе. 🇺🇦
U.H.H
U.H.H Ай бұрын
🤩🤩🤩💪🏻💙💙💙💪🏻
Сергей Nakhodka
Сергей Nakhodka Ай бұрын
Дякуємо кожному захиснику та захисниці країни! Віримо в перемогу!
Den Targaryen
Den Targaryen Ай бұрын
За відео дуже дякую команді Бігуса.
Medvedchuk & Kozak's Secret Assets Exposed!
19:48
BIHUS Info
Рет қаралды 216 М.
50 Bad Ideas, 50 Fails | FailArmy
0:59
FailArmy Shorts
Рет қаралды 40 МЛН
he stole my ice cream 😨 #shorts
0:14
Лерочка
Рет қаралды 2,9 МЛН
THE WORLDS MOST MODIFIED G81 M3 TOURING - FULL CSL BUILD START TO FINISH
20:32
ВІЙНИ ПРЕЗИДЕНТІВ. Наталія Мосейчук - Валерій Кур
2:20:43
Наталія Мосейчук
Рет қаралды 1 МЛН
Oranje weer bij elkaar: Geen Frenkie, wel Geertruida en Wieffer
2:04
NOS Jeugdjournaal
Рет қаралды 91 М.
50 Bad Ideas, 50 Fails | FailArmy
0:59
FailArmy Shorts
Рет қаралды 40 МЛН