Електроліт разом з водоростями має суттєві переваги.

  Рет қаралды 1,977

Приватні технології

Приватні технології

Күн бұрын

Пікірлер: 17
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
З'єднання у електричний ланцюг окреміих - мікро генеруючи елементів є глобальною проблемою. Таким чином я вирішуючи проблему з'єднання своїх комірок з водоростями, зіткнувся з загальною проблематикою!!!. Наприклад підключення окремих сонячних панелей , де різний кут до випромінювання чи часткове затінення окремих панелей, призводить до значних втрат електрики, та застосування додаткового обладнання. Діоди Шотки не вирішують проблему перетоків електрики у зворотному напряму. Тобто в деяких випадках відбувається виключення струму , струмом іншої панелі!!! Хто не в курсі, але в житті, у електричному ланцюжку що сформований з різних джерел, які зміняють з часом свої параметри!!! відбуваються перетоки енергії, таким чином що струм однієї панелі зменшить, струм іншої! Може збільшити, але і зменшити теж.Чому так відбувається з постійним струмом? а тому що він змінюється з часом по різному на різних панелях! А це вже і є зміна вектору з + на - !!! Тобто напруга не складається а віднімається. Може й добре що я не був в курсі цих проблем та вирішував їх самостійно . Критика з приводу біології я отримав, а з приводу електричної схеми , жодного питання мені не було.
@ALEXANGEL1888
@ALEXANGEL1888 4 ай бұрын
Крута робота! Дуже цікаво.
@captaindeeck
@captaindeeck 4 ай бұрын
Натрапив випадково Нічого не зрозумів але дуже цікаво! Давайте ще 😉
@EgorGrigorievich
@EgorGrigorievich 4 ай бұрын
Дякую за тикавий контент.))) Электроды - Алюминь Графит ?
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Саме так. Якщо зварювальний електрод можна назвати графітом . Коли вугілля переходить в графіт є ще багато проміжних станів.
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Мені вдалось (як це назвати ??) розробити електричну схему з'єднання окремих - первинних елементів з різними електричними параметрами. Таким чином що би, окремий, будь який елемент , не впливав на інший елемент, у електричному ланцюжку !!! Більш того, у цій схемі підключення є можливість управління як напругою так і струмом. Це дає нові можливості у підключенні окремих елементів струму з різною ступеню деградації електроліту. Що завжди відбувається з буть якими елементами живлення. Найближчім часом буду займатись презентацією цієї електричної схеми. Слідкуйте буде цікаво кожному.
@amantesaquarius120
@amantesaquarius120 4 ай бұрын
Біоелектрика... відігнало до першої частини фільму "Матриця"))
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Без всяких теоретичних міркувань, сам хід подій вказує на те, як саме потрібно організувати біологічні та наявні електричні процеси. Існують декілька проти річ, взаємно виключні події у разі виникнення яких, жива біо культура перестане просто існувати: 1. Запуститься ефект електролізу. Одна з комірок з водоростями зменшить свій електр. опір і як наслідок електрична енергія, інших комірок, буде задіяна на процес електролізу. На електродах (більше на алюмінієвому) виникне виділення газів у наслідок розкладання води на складові молекули. Головне те що, неможливо контролювати яка саме комірка так себе поведе. 2. Концентрація електролітів якими живляться клітини водоростей стане занадто великим, як наслідок виникне значне окислення алюмінію та збільшення концентрації іонів у розчину з живими клітинами. Це також призведе до загибелі клітин водоростей.
@ОлександрПисьмений
@ОлександрПисьмений 4 ай бұрын
Покажи вольтметр😂,
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Взагалі то, мені потрібно було б простіше пояснити що саме я роблю!!! Спробую. Водний розчин речовин, якими я підживлюю водорості є слабким електролітом. Ключеве слово Слабким. тобто ці солі частково розкладається на іони, вільні заряди - електрику. Таким чином, живі клітини водоростей, ЗАВЖДИ (по своїй природі) взаємодіють з іонами електроліту. Електрична Дисоціація (розкладання на іони) відбувається частково. А не безконечно. Це разова подія. Ідея полягає у наступному. Покращити цю взаємодію живих клітин , з іонами - вільними зарядами. Тобто утилізувати , відібрати баласт за допомоги електродів. Тим самим покращити життєдіяльність клітин водоростей.
@dh4252
@dh4252 4 ай бұрын
Які саме іони виявляються надлишковими при житєдіяльності рослин, як ви підібрали катод і анод, враховували хімію іонів? Тобто ви мабудь читали щось стособно іонного обміну на мембранах хлорелли (ви зробили аналіз хто у вас в банках живе?) .потім щось про дебет/кредіт іонів, потім зьясували що в наявному жит'євому циклі рослини у вас відбувається саме потрібний надлишок визначених іонів, потім підібрали матерівл катоду/аноду, потім якось підживлюєте рослини (тут яб міг теж розписати, але достатньо і попереднього) і т.д. ? Ну і головне чому відмоаляєтесь проводити експеримент в стерільних умовах щоб не було такого що дунув вітер і насипав вам в ті миски купу піска або залізної іржі...
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
@@dh4252 Іржа - Гідрокси́д залі́за(II) (ІІІ) біоген, взагалі супер речовина, яка вплинула на еволюцію живого на Землі. Залізо носій кисню нашої крові. Моя творча діяльність прямо протилежна методології наукової діяльності. Я не проти тих знань які здобуті науковим шляхом та використовую їх по можливості. Наприклад консультуюсь з фахівцями якщо вони забажають підказати в чому я помиляюсь. Морфологічні ознаки водоростей я спостерігаю у свій мікроскоп 60- х років того століття. Тому це тільки загальна картина, жгутів я не побачу та і інших ознак. Навіть точно не можу сказати чи це вид Хлорели (одна з культури) чи ні. Для мене це не можливо. Але я точно знаю що мої водорості не мають нейротоксинів. перевірено моєю кицькою та іншими тваринками.
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
@@dh4252 Було б добре знати які саме - іони є надлишковими та підібрати вдало Катод Анод!!! Головне те що саме водорості та весь асоціативно макробіотичний природній комплекс працює, тобто зберігає стійкість і не змінюється в природних, відкритих умовах. Це ж не проточить науковим догмам? Всі ці тонкощі процесу іонного обміну на мембранах клітин , мені не допоможуть. Я відчуваю що вмне склався своєрідний зв'язок з мікробіотою що я вирощую. Саме це підказує мені як діяти коли я спостерігаю зміни що відбуваються . Можна сказати що це вигадки. Але в мене є практичні досягнення з бікультурами. Наприклад ми вже багато років не вживаємо фабричний хліб, працює своя культура, хліб не пліснівіє а скисае - підкислюється. На моєму каналі де що є. Наприклад вирощував у тому числі шиїтаке в немаленькій кількості без стерильно технології, що як кажуть неможливо. Багато чого ще. Та людям це непотрібно а для науковців це просто фігня. Щоб донести хоча б щось до людей, вирішив почати з електрики. Експериментально виявив, що під час кристалізації вологих речовин ( де яких,) утворюється вільні заряди!!!! Можливо Ви про це читали??? Планую наробити батарейок з яких розбудувати приватну електростанцію. До речі я підібрав живлення для своїх водоростей, яке коштує копійки, в порівнянні що пропонує наука.
@ИрисЯшма
@ИрисЯшма 4 ай бұрын
Їжа водоростей електроліти іони? 😅
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Це середовище в якому вони існують, є такі водорості що живуть буквально у Росолі десь біля вулканів. До того ж, океан має високу концентрацію електролітів. Все залежить від будови клітини конкретних видів водоростей. Деякі мають таке покриття клітини що здатні витримувати високі концентрації речовин у розчині води. Я вирощую наші = аборигенні водорості, прісноводні, але вони , як виявилось теж витримують якісь концентрацію розчину - наприклад хлориду нутрія.
@SUP-2101
@SUP-2101 4 ай бұрын
Випадково натрапив на відео. Про що мова? Це така батарейка?
@MrMihailList
@MrMihailList 4 ай бұрын
Так буде така батарейка якщо вийде підігнати умови. Кожна комірка містить 30 - 40 літрів води де водорості , під час вегетації та фотосинтезу, продукують вільні заряди з води та живлення. Що разом з киснем є баластом і потребує ввільнення з непроточного об'єму води. Перше підключення до навантаження - kzbin.info/www/bejne/sKaXXqeCiKeNfpIsi=b_HTE4HrkIr0oY6j
Закон Паскаля
8:01
Електронні книги "РАНОК"
Рет қаралды 20 М.
快乐总是短暂的!😂 #搞笑夫妻 #爱美食爱生活 #搞笑达人
00:14
朱大帅and依美姐
Рет қаралды 14 МЛН
The IMPOSSIBLE Puzzle..
00:55
Stokes Twins
Рет қаралды 192 МЛН
How to Fight a Gross Man 😡
00:19
Alan Chikin Chow
Рет қаралды 19 МЛН
Советский мультфильм про нашу жизнь !
13:49
Дедушка Аргентинца
Рет қаралды 6 МЛН
Я Потратил 20000 Евро на Этот Опыт!
19:59
Гидроудар
19:37
frost273
Рет қаралды 831 М.
Китайский и Немецкий MERCEDES. Есть разница? Полный разбор
25:17
«Осень». Самая большая загадка Windows XP
14:36
Девять десятых
Рет қаралды 1,4 МЛН