Ніхто не думав, що ця зброя здатна на таке. Це був не Patriot - Павло Нарожний

  Рет қаралды 20,120

Radio NV

Radio NV

Ай бұрын

Підтримайте снайперів Сил оборони України, долучіться до масштабного збору фонду «Повернись живим» на 220 мільйонів гривень!
Поповнити рахунок проєкту dub.sh/kLvOe1y
Донат на банку dub.sh/gHlvqUZ
Radio NV підтримує «Гнів Пречистий» - великий збір фонду «Повернись живим». Спільна мета - зібрати 220 млн грн на підсилення 100 снайперів, які працюють на надвеликі дистанції.
Зібрані кошти підуть на снайперські гвинтівки, військову оптику, набої, спеціально обладнані позашляховики та квадрокоптери
***
Павло Нарожний - засновник БО «Реактивна пошта», військовий експерт - на Radio NV про ситуацію на фронтах, про формування нового корпусу в Авдіївці з бувших вагнерівців, що відбувається біля Роботине, про звітування Шойгу Путіну щодо плацдарму ЗСУ на Лівому березі, що відбувається з дефіцитом боєприпасів у ЗСУ та чому ми маємо сподіватися на снаряди, що знайшов Петер Павел, про збиття російського літака А-50, чим збили та чого чекати, чому цей літак перебував над Азовським морем, чи варто очікувати загострення в найближчий час та що є найбільшою загрозою для України зараз, про ситуацію з 400 ракетами від Ірану, а також про готовність України до наступу в 2024 році та чи варто його очікувати.
Ведучий - Богдан Амосов
***
Сайт Radio NV radio.nv.ua
NV Подкасти podcasts.nv.ua
KZbin / @radionvua
Viber NV bit.ly/RadioNV-Viber
Facebook / radionv.ua
Instagram / radio_nv
LinkedIn / radionv

Пікірлер: 13
@user-gr3xr6pq6v
@user-gr3xr6pq6v Ай бұрын
Ракеті С - 200 підсвічувати літак А - 50 не потрібно, бо він сам світиться на радарах як новорічна ялинка! Він сам себе ,,підсвічує" так, що інший радар не потрібен! У такому разі теплові пастки, які відчайдушно відстрілював А - 50, намагаючись втекти, ракету з курсу не зіб'ють, бо вона націлена на радар!
@user-vv7lu6uc4r
@user-vv7lu6uc4r Ай бұрын
Поважаю вашу працю.
@user-il5ot4tz2b
@user-il5ot4tz2b Ай бұрын
@tatyanatatyana6342
@tatyanatatyana6342 Ай бұрын
А хто такий Арахамія? Він вахівець у якій сфері? взагалі його слухати- себе не поважати
@nobunaga1950
@nobunaga1950 Ай бұрын
Поважаю вашу працю, але не можу не запитати, Богдане, хіба з цією роботою не впораються співробітниці радіо НВ, або колеги старшого віку? Дякую! "Мобілізация - це про справедливість" (цит)
@user-pt6gm1eu3x
@user-pt6gm1eu3x Ай бұрын
А-50 виробляли на заводі у місті Ташкент(Узбекистан), завод вже досить давно розпилили на металолом. У Росії є завод на якому проводять технічне обслуговування та модернізацію А-50, будувати нові немає можливості.
@user-tg6ej1ui7i
@user-tg6ej1ui7i Ай бұрын
Щоб піти в новий контрнаступ в 2025 році, як сказав президент, нам потрібно небагато. Відростити українцям побільші вуха, а президенту натренувати потужніший язик, для виготовлення лапши на ті вуха.
@catfurry7552
@catfurry7552 Ай бұрын
Та сама катапульта з Майдану і збила клятий літак А-50. Підсвічували палаючі очі протестувальників.
@user-td8dw1kv4m
@user-td8dw1kv4m Ай бұрын
Ведучий, будеш мобілізуватися?
@serjkaliupin1073
@serjkaliupin1073 Ай бұрын
Як це ви собі уявляєте? Ворожий "А - 50" застосовувався на висоті 800 м, це теж підтверджує і відео очевидців. Де міг бути розгорнутий "С - 200В" якщо Д до лінії зіткнення по розрахункам сягає близько 256 км, максимальна Д ураження ракети 5В28, зрк в цілому 255 км, на висоті не менше 9000 м. Захоплення цілі здійснюється зкр на землі. Доки не буде визначена швидкість, висота і координати цілі ракета не зійде, тільки коли буде АС по 4. Ви взагалі хто за фахом??? Коментуйте щось інше, але не це. Д виявлення РПЦ на висоті 800 м. сягатиме десь 115 км. Це виходить що хтось перетягнув майже стаціонарний зрк на ТОТ і звідти вистрілив??? Абсурд! Не заводьте людей в оману. Його було знищено по - іншому, це блискуча операція ГУР і ПС ЗСУ... Все взнаєте потім...
Secret Bunker VS Bounty Hunter!😳⚠️
00:40
Ben Azelart
Рет қаралды 54 МЛН
ОПЯТЬ СИРЕНА ВКЛЮЧАЕТСЯ!?😲😲😲
00:56
Chapitosiki
Рет қаралды 15 МЛН
Необычные конфеты
0:20
Брин о бизнесе
Рет қаралды 4,5 МЛН
Лучше бы заказнчивать всё... #art #diy #shorts
1:01
Никогда не сдавайся
0:34
KINO KAIF
Рет қаралды 12 МЛН
It gets crazier every time he opens the door! 🤩
0:28
Justin Flom
Рет қаралды 6 МЛН